2 Dodaj opinię
counter
2 98 71 5 1

Opinie o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze

zainteresowana Nowy wpis

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje pracowników i jaka atmosfera w pracy?

prac

Firma wykorzystuje ludzi , jeden człowiek jest od wszystkiego ( przedstawiciel konsultant tel . a zarazem magazynier czy dostawca ) za jakieś marne pieniądze Nie dajcie się nabrać na to ze bd mieć zadania przypisane do danego stanowiska tam jesteście od wszystkiego

Tak7Nie
justa

co robia telemarketerzy?

@justa

Szanowna Pani, W zakres obowiązków telemarketerów wchodzi: • przyjmowanie zamówień telefonicznych od klientów, • informowanie o aktualnych promocjach w trakcie rozmów, • tworzenie dokumentów sprzedażowych do przyjętych zamówień, • obsługa dokumentacji dotyczącej dostaw. Praca wykonywana jest w biurze, pracujemy na oprogramowaniu firmy Comarch. Godziny pracy są ułożone w sposób zazębiający czas pracy. Obecnie zmiany telemarketerów przypadają na godziny: • 5-13 • 8-16 • 10-16 • 13-21 Z poważaniem, F.H.P. WOŁOCH

@prac

Szanowni Państwo, W firmie występuje wiele stanowisk pracy: • ekspedient, • magazynier, • kierowca dostawczy, • pracownik gospodarczy, • telemarketer, • pracownik biurowy • kupiec, • przedstawiciel handlowy, • kasjer, • pracownik księgowy, • stanowiska kierownicze. Każde rola niesie ze sobą inny zestaw obowiązków, jak i oferuje odmienne warunki finansowe. Charakterystyką małych i średnich firm jest ich dynamiczne środowisko. Sytuacje, w których pracownikowi przypadają w danym dniu inne obowiązki niż na co dzień mają miejsce, z racji na szeroki zakres działalności przedsiębiorstwa. Rozpiętość płac związana jest bezpośrednio ze stanowiskiem, stażem pracy, zaangażowaniem pracownika , jak i wynikami. Wynagrodzenia zaczynają się od płacy minimalnej, górny pułap jest powyżej średniej krajowej. Z poważaniem, F.H.P WOŁOCH

obserwator Nowy wpis
@prac

Minimalne umiejętności =minimalna płaca ! zanim zaczniesz oczerniac pracodawcę spróbuj sam założyć i pokierować firmą będziesz miał wtedy wyobrażenie co to są podatki zusy i niewdzieczny pracownik któremu wydaje sie ze wszystko mu się należy od zaraz! Nikt już nie pamięta pierwszego drewnianego sklepu na małym rynku! Także szacunek za przetrwanie do dzisiejszych czasow!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze?

Anabel

Moja znajoma jest zadowolona może zarobki bez rewelacji ale przynajmniej stabilnie. Mi już zaraz kończy się wychowawczy będę zainteresowana pracą w sklepie w Miechowie ktoś wie do kogo zgłosić swoją kandydaturę?

Bożena
@Anabel

Anabel, niestety na stronie internetowej firmy Wołoch Artykuły Spożywcze nie ma podanych aktualnych rekrutacji, niemniej jednak jest wiele sposobów na kontakt z firmą. Polecam Tobie odwiedzić tą stronę http://www.woloch.pl/ i w zakładce ,,kontakt'' będziesz miała wyszczególnione wszelkie formy kontaktu z tym pracodawcą. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem infolinii bądź też mailowo. Napisz proszę jeśli dowiesz się czegoś więcej.

Nowy wpis

@Anabel

Szanowna Pani, Zapraszam do składania CV. Osobiście można je złożyć na ulicy Krótkiej 5 w Miechowie, w biurze firmy lub wysłać mailowo na adres rekrutacja@woloch.pl Z poważaniem, Kacper Wołoch

Weronika

Dużo jest komentarzy o nadgodzinach i niskiej stawce. Czy przed rozpoczęciem pracy zostaliście powiadomieni o warunkach pracy? Jeżeli zostały naruszone to czemu nikt nie zgłosił tego? Każda informacja o pracy w F.H.P. WOŁOCH będzie ważna.

TakNie1

@Weronika

Szanowna Pani, Na rozmowie rekrutacyjnej pracownik jest informowany o stanowisku, jakie jest mu oferowane, warunkach pracy, jak i godzinach pracy. Ustalane jest również wynagrodzenie. Dopiero po zaakceptowaniu wyżej wymienionych warunków podpisywana jest umowa, a pracownik kierowany jest na wymagane badania. Standardową procedurą jest pierwsza umowa na okres 1 miesiąca. Jeśli wszystko przebiegnie korzystnie kolejna umowa jest na czas nieokreślony. Z poważaniem, F.H.P. WOŁOCH

Tak2Nie1
Weronika

@XXX, na jakim stanowisku pracowałeś?

pazdzioch

Co tam slychac u Wolocha?

!

Bo w każdym sklepie w mniejszej miejscowości są takie godziny otwarcia @Pracownik moja siostra pracuje tak samo i zarabia na umowę o pracę 1700 zł ale co ma innego zrobić, zwolnić się i nie pracować nigdzie? Jak dla mnie to trzeba się cieszyć, że stanowisko jest w ogóle

Tak2Nie

Witam praca w owej firmie wyglada tak . np. Ekspedientki nieraz pracuja 6 dni w tygodniu i czesto w ndz zarobki slabe liczac godziny pracy to mininum 2300zl za wszystkie nadgodziny a nie 1200 . tu niby sponsporem jest tego tamtego nie dziwne jesli wykorzystuja pracownikow...

@Pracownik

Przepraszam zawsze 6 dni i nietaz w niedziele

obecna już niedlugo

Oj seba nikt raczej nie pisze tego złośliwie ale taka jest prawda.Ciezko pracuje się w atmosferze obłudy i z ludźmi którzy mogli by ci nóż wbić w plecy a niby są twoimi koleżankami. Ciężko pracuje się dla przełożonej pani kierownik czy tam dyrektor bo tego nikt nie wie która nie potrafi przyznać się do błędu i swoje błędy zwala na innych.Ciezko pracuje się jak taka pani czyjeś zasługi przypisuje sobie.Dzieczyny boją się odezwać żeby roboty nie stracić bo tak sobie na to właściciel pozwolił wejść na głowe. Przyjdz i przyglądnij się jak to wyglada tak naprawdę, wredne babska co się podlizują pani U i myślą że są fajne.podpierniczaja na inne bo same mało co robią to tym chociaż nadrabiaja. Kilka hurtowni o czym ty mówisz jakie hurtownie a te sklepy poza trzema w Miechówie to jakies śmiesznie to wygląda.pani Ula i jej pupilki wszystko wiedzą najlepiej.

Były

Tak cudowna firma!!!! A ha ha Ta firma to wykorzystywanie ludzi, Plują pracownikom w twarz i śmieją się . Praca ponad normę i ponad siły. A Wy wszyscy co piszecie chciałbym tam być, tam pracować idźcie i powodzenia. Te dobre opinie to Blondi pisze i S. Pupilki pani U. Wredne .....!

Tak4Nie

domi

Takie ma wymagania że niedługo to nie będzie komu sprzedawać tak nas wszystkich mała gruba ruda załatwi.Brawo tak trzymać pani Ulu!A konkurencja tylko ręce zaciera super!!!

Tak4Nie

domi

Chwalmy Pana za umowy o prace żarty to chyba nie tutaj raczej i kto ją ma ten ma

Aleksis

Jaki znowu wymagajacy jest ten nasz wlasciciel ? Dawniej przynajmniej przejmował sie hurtowniami i sklepami a teraz ma to raczej gdzies byle się jakos krecilo . Nie wie co tak naprawde sie dzieje i jak to wszystko wyglada bo dal sobie juz z tym spokuj . W firmie panuje balagan ale co się dziwic jak ktos kto tam udaje ze rzadzi nie ma o tym pojecia . Olkusz i Kazimierza już ledwo zipia . Pani U co jakis czas informuje wlasciciela o jakiejs sensacji wyssanej z palca zeby odwrocic jego uwagę od powaznych spraw a ten jej w to wierzy i zaczyna sie wtedy podkopywanie jeden przez drugiego . Nie moge uwierzyc jaki z niego jest naiwniak i tak sie daje owijac kolo palca . Chodza nawet sluchy ze ona ma na niego jakiegos haka i się jej boi dlatego nie podskakuje . Ludzi nie ma do pracy i jest sie od wszystkiego . Duzo sie zwolnilo ostatnio i kilka dziewczyn jeszcze odejdzie bo maja dosc pani ‘dyrektor’ . Gdyby J wiedział ile pieniędzy przechodzi mu kolo nosa przez te jej rzady i pokazywanie wszystkim jaka to jest wazna to juz by dawno nie robila . Pan R już kiedys był blisko celu zeby ja zlapac na przekretach ale nie dal rady bo ona jest sprytna ale kiedys wyjdzie szydlo z worka . Szkoda tej firmy bo dawniej to nawet fajnie tu bylo .

Tak5Nie

ixi

Trzeba czytać ze zrozumieniem... A jak się tego nie potrafi, to lepiej głosu nie zabierać. Na początek jednak proponuję "zaprzyjaźnić się" ze słownikiem ortograficznym.

taka jedna

Pani Ula to nas tak załatwiła że nie chce już przyjeżdżać do nas żaden przedstawiciel.Spotkałam jednego na mieście i mówi że całe szczęście bo juz dawno mial jej dosc,tylko dyrektor kazal mu jeżdzić ale i on już zmadrzal.Teraz to wszystko musimy same sobie kombinowac na braki na sklepach.Co tak sie jej wszyscy boicie że nikt prawdy nie napisze?I ten towar z giełdy co mamy wiecznie na przecenach bo sie daty kończą.Wielkie mi promocje jak sie do tego wszystkiego tylko dokłada.

nick

Ktorzy ludzie tak mowia ? Chyba ci sie hurtownie pomylily czlowieku .

ktos

Odkad w firmie rzadzi pani [z] UB to w firmie pracuje sie caly czas coraz gorzej . Szkoda ze pan Jan tego nie widzi jak jego dorobek sie marnuje . Trzeba byc wszystkim w tej firmie a wszystko co dobre i tak przypisze sobie ta pani. Panie Janie czy pan tego nie widzi co sie tutaj dzieje i co ona wyprawia .

kasia12

mikrofalówki nie mają, jedzenie jest na własną rękę ,lub ze sklepu można u nich cos kupic wiadomo :) Swietna firma, zachecam do aplikowania do nich :)

fast9998

Zgadzam się.

robek k,l

Wypowiem się w dobrym imieniu. Pracowałem tam jakieś 6 lat, nie narzekałem, nie narzekam, atmosfera spoko, właściciele jak najbardziej spoko... Zawsze miałem dobry kontakt z Nimi i do tej pory kontakt utrzymujemy. Produkty z Firmy FHP zawsze były świeże i smaczne. Nigdy nie zdarzyło mi się ,,napaść'' na produkt nie nadający się do spożycia. Daty ważności jak najbardziej w porządku. Mam zwyczaj patrzenia na nie, nie tylko kupując w sklepach WOŁOCH, patrze zawsze i jeszcze niogdy nie zdarzyło mi się zjeść coś nieświeżego. Naprawde z całego serca szczerze oznajmiam, że nie mam wątpliwości co do ,,Wołocha''. Ale nie każdemu musi się tam podobać wiadomo. Zycie polega na odmiennych zdaniach.

jaaa

Pozytywne opinie dają osoby, które mają kontakt z firmą robiąc u nich zakupy. To jest tak, że aby pozyskać i utrzymać klienta trzeba być miłym, lizać tą część ciała, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. Natomiast to jak są traktowani pracownicy jest odrębną sprawą. Kto pracował bądź pracuje wie jak tam jest. Wykorzystywanie, podpisywanie fałszywych godzin pracy(160 godzin miesięcznie) a rzeczywistość to w najlepszym wypadku 190 godzin. Dni wolne za przepracowany weekend... nie ma mowy! Przymus aby iść z uśmiechem na pokazówy w stylu "smaki małopolski" itp. pomimo, że jest to jeden z niewielu dni wolnych(czyli jedna z dwóch wolnych niedziel w miesiącu, więcej wolnych dni w tygodniu nie ma). Wymieniać można by dłuuuuugo... Pozdrawiam

Tak3Nie

Edyta B.

Bardzo dziękuję powyższej opinii, za zgodę z moim zdaniem:) Ja również jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Państwu Wołoch. To porządni ludzie, jak już wspomniałam wyżej, działają jak najlepiej w swoim przedsiębiorstwie i jeśli niekiedy kogoś zaniedbają to tylko i wyłącznie z braku czasu... Roboty jest mnóstwo, z resztą jak w każdej firmie. Prowadzenie tak wielu sklepów i hurtowni nie jest łatwe. To nie jest jeden sklep ! Więc też Państwo Wołoch zasługują na podziw ze strony ludzi. I zamiast ich niesłusznie krytykować to wspierajcie ! A jak Wam nie pasuje praca u Nich to wypier. za granice !!!!!!!!! :P

Edyta B.

Ludzie! Zajmijcie się sobą ! Radzę Wam! Nikt nie zasługuje sobie na takie traktowanie ! To jest porządna firma, porządni ludzie ! To z Wami jest coś nie tak , chyba ! Wiadomo, każdy myśli co myśli, ale bądź co bądź nie przesadzajcie z tymi opiniami !

ja xd
@Edyta B.

teraz tez jest 1200

;)

Słuchaj dziewczynko mało jeszcze wiesz o tej pracy. Napisałaś że nikt nie zasługuje sobie na takie zachowanie to można powiedzieć o pracownikach a to co reszta pisze jest świętą prawdą, i to nie z resztą którzy się wypowiedzieli jest coś nie tak tylko z Tobą. Wypowiadają się wszyscy którzy tam pracowali wiec chyba wiedzą jak jest jest zapier*ol, ludzie są traktowani jak szmaty, towary przeterminowane. Sam tam pracowałem kupe lat i wiem jak jest a Ty dziewczynko nie wiem czy dopiero zaczęłaś tam prace czy byłaś tam na praktyce ze szkoły ale widać, że(usunięte przez administratora) wiesz o tej firmie, więc ja Ci radze nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz zielonego pojęcia.

rbert
@Edyta B.

Kupujesz towar a nie pracujesz tam wiec się nie wypowiadaj !! nikt z pracowników obsługujących Ciebie nie bd się żalił bo straci prace ! a w mchw nie łatwo o nią/

ja

teraz nie wiem jak to wygląda bo jak ja pracowałem to były grosze 1200 zł.

Ewa
@ja

A teraz jest 1460 zł. Wyzysk, bo się zostaje po godzinach po kilka godz jak jest zmiana wystroju i grosza za to nie dopłaca

sa

podobno mają na karku inspekcje pracy. czy wiecie coś na ten temat?

ja xd
@sa

Dokładnie ludzie są traktowani jak nawet nie wiem jakiego określenia użyć

Tak3Nie

@ja xd

Pani to chyba nigdy tam zakupów nie robiła produkty które sa hermetycznie pakowanie jedynie takie bym kupił jeszcze nie wszystkie, zamazane daty ważności na drobiu praktycznie nigdy nie ma daty a jezeli jest to napewno nie jest ona przyklejona przez poducenta , Pani Urszula zamawia towar paletami a potem nie wie co ma robić z tym towarem i rozsyła ma KW i OLK i wiem to dokładnie bo tam pracowałem !!!!!!!!!!11 a co to Panstwa wołoch to złego słowa nie moge o nich powiedzieć tylko kierownictwo jest do bani !!!!!

ja

Lepiej by zabrzmiało to pytanie, czy jest ktoś zadowolony z Tej pracy!

Gość

I jeszcze jedno my mamy im pomóc ? To oni muszą pomóc sobie bo jak inaczej? Zgłosić gdzie trzeba i tyle. Nie mówię tu o sądzie pracy (chociaż też dlaczego nie) ale o np. Inspekcji gdzie można zgłosić anonimowo będąc pracownikiem, zgłosić do (usunięte przez administratora)-Zwyczajnie cos z tym robić próbować zwalczać a nie narzekać a godzić się z tym!!!!!!!!!!!1

Gość

Ja rozumiem wszystko wiem w jakich realiach żyjemy, wiem, że za coś trzeba żyć dlatego ludzie się godzą na takie trakowanie. Jednak prawda jest taka, że gdyby 1 z 2 raz zgłosił to gdzie trzeba i pracodawca zapłacił karę to odechciałoby mu się takich praktyk. Mało tego gdyby się ludzie zbuntowali to uwieżcie mi w ciągu paru tygodni nie znajdzie całego personelu!! jednak zawsze jest tak, że "5" jest gotowych na protest a reszcie to odpowiada - A potem ta reszta się dziwi jak to jest źle w Polsce. Dlatego powiem tylko tyle, że zgadzam się w 100% z przed rozmówcą --nie dajcie się ludzie robić w balona, nie godźcie się na okresy próbne bez umowy i inne fanaberie pracodawców.

bida

wcześniej to była firma ! pracownicy = rodzina. imprezy wpieranie się i dbanie o firmę. w nocy to były imprezy. firmowe ogniska. teraz się zmieniło pogodń za pieniadzem i trudny rynek robi swoje. a to ze J. jest ślepy to każdy wie nie od dziś.

Tak1Nie

Zostaw opinię o F.H.P. Wołoch Artykuły Spożywcze - Miechów

Chcę opublikować: