An-Mar S.C. Marcin Tandos Andrzej Bluj

Miechów

Opinie o An-Mar S.C. Marcin Tandos Andrzej Bluj

Andrzej B

Jesli 0,22 groszy za kilometr to fajne zarobki to ok. Wyjazd i powrót z kraju na strzala, wyjątek stanowi wyjazd w sobotę. Kierowcy traktowani jak bydło, przeladunki na trasie nie jedno krotnie przezucane we dwóch o wadze 500 kg jedna paleta. Spedytorzy nie znają języka obcego, często nawet po Polsku nie umieją rozmawiać. W razie problemów nie jedno krotnie musisz radzić sobie samemu, nikt w nocy nie odbierze od Ciebie telefonu, mimo tego, ze są pelnione tak zwane dyżury. Samochody brudne. Jednym jeżdżą wszyscy. Jedyny plus to wyjazdy na max 7 dni...

Muffi

Ciągły rozwój w kierunku transportu, fajne pieniądze zawsze na czas, motywujacy system premiowy! Spedycja jak najbardziej w porządku :) Mogę polecić firmę!

Czy w firmie An-Mar S.C. Marcin Tandos Andrzej Bluj można zrobić karierę? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o An-Mar S.C. Marcin Tandos Andrzej Bluj - Miechów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie An-Mar S.C. Marcin Tandos Andrzej Bluj