Opinie o "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Miechów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Miechów

Zamierza ktoś aplikować na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym na kat. B, C+E? Taka oferta została ostatnio opublikowana na stronie firmy: http://an-mar.net/kariera/ Widziałem w komentarzach, że pisaliście o nieprawidłowościach w firmie. O co dokładnie chodzi?

Hehe

Jeszcze kilka lat i tej firmy nie będzie,(usunięte przez administratora) wiedzą i samochodów nie dokupują,większość z nich stoi.Wzieli się za biznes w którym nie potrzeba tępych kierowców,w sumie nie potrzeba do niego nikogo,tylko dobrego najemcy

Filipek

Jeśli ktoś ma prawdziwe informacje o nieprawidłowościach to dlaczego nie zgłosi się do szefostwa tylko tu wypisuje

Były kierowca

Ciekawe kiedy ktoś powie coś o kierowniku floty? Jakie wałki kręcił na paliwie i częściach an-maru do swoich samochodów...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Ghost

Wszyscy którzy narzekają to młodziki którzy guzik byli i gurzik jeździli bo raz zostali na weekendzie i jaka ta firma zła jeżeli kierowcą jest ok to spedycja też idzie na rękę bo jeżdżę już długo i żadnego problemu nie mam, a jezeli jeden z drugim jest mądry to usiadz za biurkiem i rozplanuj wszystko lepiej i ogarnij tak zeby kazdy był zadowolony bo chłopaki są 24h/7 dostępni

byłykiero
@Ghost

#ghost Przecież wiesz ze spedycja powinna byc 24 na h dostępna. A tak nie jest podobno mają jakieś dyżury ale to nie prawda. Spedytorzy to byli kierowcy a więc nie maja wykształcenia w tym co robią a wiec nie robią tego profesjonalnie. Robią to przez to że to starzy koledzy szefów którzy pracowali tam od zawsze. To są najstasi kierowcy. Pawlak czy Wędzon oni jeździli ale za zasługi przeszli do biura......

Gesler
@Ghost

o jakiej spedycji piszesz? kto z nich jest spedytorem z papierami? kiedyś na początku tam był spedytor ale teraz nie ma żadnego , podobno poważna firma... a 90% kierowców ma lepsze wykształcenie niż ci niby elitarni pracownicy biurowi , zapytajcie ich po jakich szkołach są a nie będziecie pewni czy pracuje w transporcie międzynarodowym czy w dowozie jedzenia z baru, czy w noclegowni

spedytor
@Gesler

Gesler.... niech kierowca z lepszym wykształceniem "looknie" w swój dyplom i i (usunięte przez administratora) dalej bo na jutro ma dostawę :) jak jesteś taki zaje...bisty dlaczego nie poszukasz pracy takiej jak spedycja? znam odpowiedz na to pytanie :) trzeba być kreatywnym i wybiegać myślami bardziej do przodu niż tylko do najbliższego parkingu :)

Joanna
@Gesler

Z Twoich wypowiedzi wynika, że pracujesz jako kierowca w An-Mar Marcin Tandos Andrzej Bluj. Piszesz o innych ludziach z firmy, ale może napiszesz także coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? To na pewno istotna kwestia. Czy pracodawca przewidział jakieś interesujące premie na święta dla swoich pracowników?

Źorź

Na AN-MARze pracuję już parę lat. Jestem bardzo zadowolony. Kasa od razu po przyjeździe z trasy. Auta są nowe, szefy w porządku, ze spedytorami można zawsze się dogadać. Polecam. Pozdro

Był
@Źorź

Dodaj jeszcze że szefy od lat (usunięte przez administratora) myć nie musiały bo mają takich jak ty

Driver111111

Jest to firma która nikomu nie polecam Niby zarobki w miarę ale to jest kołchoz zero spania ciągła gonitwa co wyjazd inny samochód zazwyczaj wrak spedycja do (usunięte przez administratora) jeżeli to można wogole nazwać spedycja nie polecam nikomu dobre opinie na forum to opinie pisane przez pupili nie dajcie się kłamać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic jedynie obiecują dużo a wielkie G robią

Hej Mister
@Driver111111

A (usunięte przez administratora) maliniaku....jak zes oizda i jezdzic nie uniesz to idz do poczty polskiej albo ghla ale tam tez pewnie nie dojedziesz

drake

Lubie szefów bo zbudowali coś z niczego ale od jakiegoś czasu zaczęli zatrudniać do biura bardzo śliskich ludzi , którzy chyba ich omotali bo na chłopski rozum patrząc to ,wcześniej robota była bardziej poukładana , a teraz są takie kombinacje że kierowcy się wkurzają bo nie ma to nic wspólnego z logiką a poza tym , wydaje mi się że szefom rosną tylko koszta a nie zyski. Kierowcy też nie zwalniają się bez powodu tylko własnie ze względu na złą współprace z biurem . Mam nadzieję że szefowie w końcu przejrzą na oczy bo są naprawdę spoko i parę lat temu pracowało się tam naprawdę fajnie i szkoda patrzeć jak to na co pracowali lekką ręką jest przepuszczane przez niekompetentnych ludzi.

marcinjaw
@drake

najgorzej współpraca z (usunięte przez administratora) gość wogóle nie ogarnia jest ciemny i tyle w temacie

KIERO

Pracuje 5rok w firmie, złego słowa nie mogę powiedzieć. Czasami owszem.. jest ciężko, nerwy, spiny. Raz jest dobrze raz gorzej, ale takie juz uroki pracy kierowcy. Zrobic swoje, swoje wziąść , odpoczac i dzialać dalej, pracowalem u konkurencji nigdzie nie ma lekko, ciężki chleb, nikomu za lezenie nie płacą, trzeba sie utyrać żeby zarobić, ale po to przecież się pracuje. spedycja? nie jest idealna, bywa nie ciekawie czasami, jak to kierowca ze spedytorami, standard odwieczny, ale idzie sie jakos po ludzku z nimi dogadac. Raz jazda i miazga raz ideał :D co do kolegów zza kołka jest grono spoko chlopaków ktorzy pomoga, pogadaja, pożartują, wsiadaja i gnają i nie narzekaja, ale jest grono doswidczonych "lepszych" kierowcow, gdzie jak nie narzekasz, nie płaczesz razem z nim jestes inny, zgnoja Ciebie i spedycje. nie chcesz tak jak Ci zaplanują wyjazd, zaraz nagonka jak masz lepszy wyjazd, obgadywanie za plecami. Pozniej placz ze wielce spedycja ich gnębi bo maja gorzej, jak jest dobrze, jest cisza- uroki duzych firm i patrzenie w kieszenie wzajemnie... Co do "lewizny" jeszcze chyyyba nic nie wiozlem, mam dojechac i zrzucić, reszta mi zwisa czy lewizna czy nie niech sie gora martwi co biora, ja mam dowieźć. Kasa na czas nie opierdalasz sie, szybkie kołko, to idzie zarobic, wyżyjesz, nie jest zle ;) .

Juri
@KIERO

Pieniądze są na czas o ile Marcin albo Andrzej są na miejscu bo z Panem S ciężko się gada a co do pomocy kierowców to owszem pomogą a w szczególności Pan W. B jak będziesz miał 0.7 to pomoże ci wypić, jak umiesz liczyć licz na siebie

Miś
@KIERO

Gość pisze mądrze

Stały kierowiec.

Jeżdżę w tej firmie juz ładnych pare lat. Auta w wiekszosci nowe. Spedycja dogadana jeżeli tez umiesz sie dogadac a nie ze sie nie da bo "Nie" . Jak masz wymagania królewskie to szukaj gdzie indziej. Nikt karetą nie bedzie Ciebie woził. Kasa wyplacana po kazdym zjeździe. Bez pierdzielenia ze nie ma że za tydzien. Ogolnie firma na plus. Komentarze negatywne pochodzą od kierowcow ktorzy i tak nie chcieli tu pracowac. Nie ma takiego nacisku na terminowość dostaw. Jak sie nie da to sie nie da. Czesto wyjezdzam z bazy i wiadomo ze juz dostawa jest opóźniona. Wystarczy pozostac w kontakcie ze spedycja i wszystko jest zalatwione. To samo w druga strone. Zaladuja Ci dwa ekspresy i doladunek ale jak nie czujesz sie na silach to nikt nie kaze jechac 24/24... wystarczy ze im napisze czy zadzwonie ze nie dam rady tak dojechac. I wtedy to juz ich problem... i zawsze da sie taki problem rozwiązać. Koledzy, kierowcy , trzeba wiecej mowic i rozmawiac a nie stroić fochy. Pozdrawiam kumatyccch????

Miś
@Stały kierowiec.

Hihihi kumaty

Szef

Pracuje tutaj już ponad 2 lata, kasa na czas, szefy bardzo w porządku, spedytorzy również. Generalnie wszystko jak najbardziej okej, gorąco polecam,. Można śmiało iść pracować tutaj, nie pożałujesz ,pozdrawiam

Były Kier.

HAHAHA Drodzy "spedytorzy" a może raczej dyspozytorzy , wiem że macie mało pojęcia o IT ale można sobie porównać IP komputera z którego został wysłany komentarz np z IP komputera z którego wysyłacie maile lub logujecie się FB lub z IP Firmy, więc proszę was nie dodawajcie tych głupich komentarzy w których sami się bronicie bo jest to żałosne... Owszem dane użytkownika IP można uzyskać tylko oficjalną droga np zgłaszając naruszenie na Policji , ale Porównywanie IP jest całkowicie legalne i średnio ogarnięty człowiek sobie z tym poradzi....

kierowiec karwinczyk

jezdze w tej firmie drugi rok nie ma zadnych problemow naciskow ze strony spedycji ze masz sie zabic a dojechac ,masz sile jedziesz nie to dzwonisz do spedytora dajesz cynk ze idziesz spac towar dojedzie pozniej negatywne komentarze to sa od kierowcow ktorzy za siedzenie w domu i pierdzenie w stolek by chceli zarobic .firma jak dla mnie na plus a pamietajcie panowie kto sie (usunięte przez administratora) urodzi kierowca nie bedzie pozdrawiam i szerokosci

Ktoś

Siemka Dobrzy "hejterzy" jestescie!! :) nie rozumiem jednego - czemu Wy Wszyscy ciagle narzekacie na ta firme i pracowników?? Zapewne pisza to tzw. w środowisku kierowców"Szofiery" lub "Panowie Kierowcy - Królowie Szos" , którzy nie daja lub nie dawali rady :) , przychodząc do pracy w tzw. "kółkach" trzeba sie nastawić na zmęczenie, brak snu, gonitwe, stres itd!!! Chcąc wyjechać szybko i jeszcze szybciej wrócić z czyms sie wiąże prawda?? A jak sie nie podoba to iść można w system 3 na 1 lub 4 na 1 (można się wyspać, zarobić, w spokoju jechać busikiem po Niemieckich autobanach, ozdobionym na przedniej szybie różnymi wiszącymi "frędzlami" z podświetlaną tabliczką z napisem "JANUSZ" i choinką zapachowa o zapachu kokosowym :D - same plusy!!! czyż nie??) co do Panów pracujących na spedycji - nie mogę źle się wypowiedzieć! (bywalo lepiej i gorzej) oni tez maja ciśnienie ze strony innych spedytorów i firm od których mają zlecenia!!, a ogarnąć taką flote jaką ma ta firma w 13 gości to trzeba się narobić i mieć zajeb...stą cierpliwość!!, a oni to też ludzie!! i granice wytrzymałości też mają !!!! Czasami zamiast odrazu ich lub kogoś oceniać wystarczy pogadać i zapytać jak to wygląda z ich punktu widzenia!! Odrobina zrozumienia by się przydała!!! Co do właścicieli to są spoko - da sie pogadać, po negocjować i kasa jest odrazu po każdym "kółku" także firma wypłacalna !! Także tyle :) Pozdro

Zoltar

Pracuję w firmie klilka lat i powiem tak; kierowcy wracają po sprawdzeniu innych firm które albo nie płacą na czas lub warunki pracy są bardzo słabe. Tutaj jest wszystko na czas. Jeśli ktoś nie zna trochę zagadnienia w obszarze transportu to będzie zawrze i wszędzie narzekał. Firma godna polecenia.

BYLY KIEROWCA

KOMBINATORZY PATRZĄ JAK NAMÓWIĆ KIEROWCĘ NA WYJAZD I TRAKTUJĄ KIEROWCĘ JAK MASZYNKE TO ROBIENIA PIENIĘDZY ZERO SPANIA I ODPOCZYWANIA A JAK SIE ROZBIJESZ TO CI POWIEDZĄ TO TRZEBA BYŁO UWAŻAĆ NIE POLECAM.

Koledzy z firmy jutro mam zacząć pracę prosił bym o więcej info o firmie

c.nostra

każą robić badania za swoje pieniądze i płacą połowę po zjeżdzie a reszte niby pod koniec miesiąca bajkopisarstwo

Miś tintuś

Witam . Po ponad 4 latach współpracy moge stwierdzic ze byly chwile lepsze i gorsze . Ogolnie Firma na plus . Polecam ludzia którzy nie boja sie wyzwan . Jeśli sie nadajesz to napewno dogadasz sie ze spedycja . Szefostwo na duzy plus . Kierowcy jak wszedzie :) Jesli masz zamiar do Paryża jechac dwa dni to idz do konkurecji

Tygrysek
@Miś tintuś

Jezeli chcecie popsuć sobie oczy od jazdy dwadzieścia cztery godziny na dobę, dostać garba od przeciągania palet z auta na auto, I nabić sobie trochę punktów u fryca za przeładowane auta i mieć zakaz wjazdu do wroga to sami oceńcie czy warto tam pracować

Miś Tintuś
@Tygrysek

Kumaci kierowcy nie musza targac palet po 500 kg :)

Muffi

Ciągły rozwój w kierunku transportu, fajne pieniądze zawsze na czas, motywujacy system premiowy! Spedycja jak najbardziej w porządku :) Mogę polecić firmę!

Tito
@Muffi

Teraz to dowalileś znając życie to jakiś Ala spedytor pisał pewnie pseudonim ksiądz. Krutko o firmie (usunięte przez administratora) kiła najgorszemu wrogowi nie polecam nawet chłopaki z Ukrainy zaczynają omijać ta firmę, na autach zaladowane po dwa expresy plus doladunki i lewizny tych niby spedytorów

on
@Tito

Krótko piszemy przez "ó" zamknięte ! to na początek, co do "lewych" ładunków i obelg kierowanych w stronę firmy to jeżeli masz odwagę napisać na forum to miej odwagę przyjść i powiedzieć to wszystko do właściciela i tych jak to określiłeś "niby spedytorów" prosto w twarz, wtedy będzie szacunek dla Ciebie !

HDI
@on

Napewno nie można tych gości określać nazwa spedytor jeżeli są z wykształceniem średnim o profilu mechanik operator maszyn i urządzeń rolniczych który w wolnych chwilach między wyrzucaniem gnoju od krów a żniwami wyrwie się do Komorowa żeby postukać w klawiaturę jak ma trochę szczęścia to coś złapie za normalna stawkę, gorzej jak ktoś każe wycenić transport wtedy tylko słychać od biurka do biurka ile mu powiedzieć ile? a po całej naradzie i tak wymyślą taka stawkę że nawet transalkus by tego nie zabrał bo na paliwo by nawet nie zarobił no ale łapiduchy z biura takie ładunki biorą ratują się tylko tym że takich ładunków na busiku maja osiem dmc niestety nie ma już 3.5t tylko 4.5 aaaaa przeoczyłem w sumie dziewięć rozladunków bo trzeba dorobić na ropę do kombajnu ponieważ żniwa tuż tuż i taką przykładową lewizną może być jeden z wielu np. Kartonik że Świętochłowic do Paryża

Zostaw merytoryczną opinię o "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Miechów

• Jak się pracuje w "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.

"AN-MAR BLUJ TANDOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA