Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak w Bielsko-Biała

counter
1 2 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak?

Były kierowca Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi . Jak ktoś chce tyrać po 2 tygodnie w kabinie. Być trakotowny jak śmieć to może się tam zatrudnić. Nie wspomnę o wynagrodzeniu które daje dużo do myślenia ...

Tak3Nie
Jacek
Klient

Witam nie jestem kierowcą ani spedytorem.Jako osoba prywatna musiałem załatwić transport na 2 koniec Europy.Ponieważ załadunek był w okolicach BB zadzwoniłem do tej firmy.Transport był o tyle skomplikowany,że musiał być wykonany szybko i w połowie tygodnia.Wiadomo tacho,weekend niedaleko,zakazy itp.Szef zaproponował podwójną obsadę .Wszystko odbyło się po prostu perfekcyjnie.Trochę się dziwę powyższym opiniom,skoro kierowcy byli tak bardzo zaangażowani.Nawet rozładowca dzwonił do mnie z podziękowaniem.Jako klient b. dziękuję całej firmie-mam na myśli właściciela i kierowców.Nie mogę wystawić opinii na giełdzie,więc pozwoliłem sobie w tym miejscu podzielić się z wrażeniami.Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

Nick Nowy wpis
Klient
@Jacek

Transport skomplikowany bo w połowie tygodnia ???????? tak, tak wszystkie firmy pracują do środy... (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kierow

Krótko i na temat nie polecam firmy gość nie płaci firma zadłużona. Dziadtrans

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 208 dni.

Jaka jest kultura pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak? Obowiązuje typowy dress code?

Antek

Powiedzcie jak się pracuje i czy są jakieś widoki na prace ,bo sytuacja nie wygląda dobrze.

Szofer
@Antek

Firma tonie w długach (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak?

Zygi
@Pytanie

Odrazu ale każdego traktują inaczej I okradają na końcu!!

Kierowca

Firma nie płaci kierowcom. Pracowałem tam panad 2 miesiące. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Nie wypłaca wynagrodzenia, obcina za normę spalania . Mają nowe mercedesy actrosy którymi kuszą nowych kierowców

Szy-Mex
@Kierowca

Witam państwa Do tego wpisu musze sie odniesc,firma nie płaci za co? za pana mandaty?Oczywiscie ze nie !!! Zglosil pan sprawe do PIP i co? I znow nic !! Wszytsko bylo w jak najlepszym porzadku ale napisać coś trzeba. Obcina za normę spalania? HaHa. To już szczyt bezczelności szanownego pana kierowcy !! (usunięte przez administratora) Rozmawiasz z nim o daleszej wspolpracy i wszytsko jest ok, a dwa dni pozniej poczta przychodzi wypowiedzenie nadane juz przed rozmowa. Bezczelny,roszczeniowy pan szofer który myśli że jest pepkiem świata.

Stary

(usunięte przez administratora) na wypłacie, wypisuje urlopy które nie były brane. Zero pomocy - właściciel nie zna się wgl na samochodach które ma, nie pomaga jako spedytor i nie posiada ich wgl! Omijać z daleka!! Inoformuje o trasie godzinę przed wyjazdem zero konkretnego adresu trzeba szukać wszystko samemu. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak są paczki/bony świąteczne?

D

Dno nie firma

stas

firma nie placi

Bartek

Firma nie wypłaca pieniędzy po przedłożeniu wypowiedzenia. Oszukują z urlopem! Praca za procent od frachtu.

Tak1Nie

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak w miejscowości Bielsko-Biała? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad