Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak w Bielsko-Biała

Jogi Nowy wpis

Witam Firma nie płaci. (usunięte przez administratora) z urlopem. Tak jak poniżej tonie w długach. Nie wiem jak teraz ale pracowałem tam parę miesięcy temu i tak było. Śmiecia się lepiej traktuje jak człowieka w tej firmie

Szy-Mex Nowy wpis
@Jogi

Gratuluje poczucia humoru :) Skład kierowców niezmienny od ponad dwóch lat,niektórzy pracują u nas jako kierowcy od ponad 4 lat(tacy starszni jesteśmy) ale pan był pracował i widział co sie dzieje ! Konkurencja? Pozdrawiam firma Szy-Mex

Przemysław Nowy wpis

Firma która (usunięte przez administratora) pracowników Nie płaci za wykonaną pracę. (usunięte przez administratora) ludzi w biały dzień Pozdrawiam były kierowca

Co jest z tą kasą? Bo widzę opinie, że firma ma jakieś zadłużenia i obcina kasę kierowcom. Jak to jest naprawdę? Bo lepiej wiedzieć wcześniej, żeby potem nie było problemu. Ktoś się wypowie?

Marian Nowy wpis
@Marcin

Z takim pytaniem to już do właściciela. Wątpie, żeby ktoś z pracowników coś powiedział.

Justyna

Jeśli pojawiają się nieopłacone FV polecam dzwonic tu : 5 7 3 9 6 9 1 0 2.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Były kierowca

Nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi . Jak ktoś chce tyrać po 2 tygodnie w kabinie. Być trakotowny jak śmieć to może się tam zatrudnić. Nie wspomnę o wynagrodzeniu które daje dużo do myślenia ...

Jacek

Witam nie jestem kierowcą ani spedytorem.Jako osoba prywatna musiałem załatwić transport na 2 koniec Europy.Ponieważ załadunek był w okolicach BB zadzwoniłem do tej firmy.Transport był o tyle skomplikowany,że musiał być wykonany szybko i w połowie tygodnia.Wiadomo tacho,weekend niedaleko,zakazy itp.Szef zaproponował podwójną obsadę .Wszystko odbyło się po prostu perfekcyjnie.Trochę się dziwę powyższym opiniom,skoro kierowcy byli tak bardzo zaangażowani.Nawet rozładowca dzwonił do mnie z podziękowaniem.Jako klient b. dziękuję całej firmie-mam na myśli właściciela i kierowców.Nie mogę wystawić opinii na giełdzie,więc pozwoliłem sobie w tym miejscu podzielić się z wrażeniami.Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

@Jacek

Transport skomplikowany bo w połowie tygodnia ???????? tak, tak wszystkie firmy pracują do środy... (usunięte przez administratora)

Kierow

Krótko i na temat nie polecam firmy gość nie płaci firma zadłużona. Dziadtrans

Antek

Powiedzcie jak się pracuje i czy są jakieś widoki na prace ,bo sytuacja nie wygląda dobrze.

Szofer
@Antek

Firma tonie w długach (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak?

Zygi

Odrazu ale każdego traktują inaczej I okradają na końcu!!

Kierowca

Firma nie płaci kierowcom. Pracowałem tam panad 2 miesiące. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Nie wypłaca wynagrodzenia, obcina za normę spalania . Mają nowe mercedesy actrosy którymi kuszą nowych kierowców

Szy-Mex
@Kierowca

Witam państwa Do tego wpisu musze sie odniesc,firma nie płaci za co? za pana mandaty?Oczywiscie ze nie !!! Zglosil pan sprawe do PIP i co? I znow nic !! Wszytsko bylo w jak najlepszym porzadku ale napisać coś trzeba. Obcina za normę spalania? HaHa. To już szczyt bezczelności szanownego pana kierowcy !! (usunięte przez administratora) Rozmawiasz z nim o daleszej wspolpracy i wszytsko jest ok, a dwa dni pozniej poczta przychodzi wypowiedzenie nadane juz przed rozmowa. Bezczelny,roszczeniowy pan szofer który myśli że jest pepkiem świata.

Stary

(usunięte przez administratora) na wypłacie, wypisuje urlopy które nie były brane. Zero pomocy - właściciel nie zna się wgl na samochodach które ma, nie pomaga jako spedytor i nie posiada ich wgl! Omijać z daleka!! Inoformuje o trasie godzinę przed wyjazdem zero konkretnego adresu trzeba szukać wszystko samemu. (usunięte przez administratora)

D

Dno nie firma

stas

firma nie placi

Bartek

Firma nie wypłaca pieniędzy po przedłożeniu wypowiedzenia. Oszukują z urlopem! Praca za procent od frachtu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szy-Mex Szymon Krutak
  • Krakowska 292