Mega Sport A.K.Strykowski

Bielsko-Biała

Opinie o Mega Sport A.K.Strykowski

Andrzej

Jak się pracuje w Mega Sport A.K.Strykowski? Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Nie mogę nic namierzyć.

Maja

@Paweł Szymborgmógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zmian, które zaszły w firmie? Rozumiem, że obecnie poprawiła się sytuacja pracowników. Chętnie usłyszymy jak teraz pracuje się w Mega Sport.

Statyw

Czy do Mega Sport A.K.Strykowski potrzebują trenerów, nie wiem do jakichś dawania rad innym czy nie ma nic takiego, bo jestem bardzo ciekawy jak jest naprawdę

Paweł Szymborg

Kiedyś było może gorzej, teraz jest bardzo dobra atmosfera i zarobki

Osobiście nie polecam pracy tam, pracownicy myślą że są najmądrzejsi na świecie, szef jest naiwny i ślepy. Pracowałem tam parę lat temu i muszę przyznać, że gdybym chodził z podsłuchem po hurtowni to spokojnie mógłbym posądzić ich o mobbing. Wykorzystywanie pracowników na maksa, typowy Polski prywaciarz, radzę się tam nie zatrudniać, na szczęście otworzyło mi to oczy i już trzeci rok siedzę za granicą gdzie szanują mnie jako pracownika i jako człowieka, a wiec trzymajcie się zdala od tej firmy, dobrze wam radzę. Pozdrawiam

Izman

Czy można jednoznacznie powiedzieć, że zwiększona sprzedaż produktów wpływa na zwiększone zarobki dla pracowników Mega Sportu? Chciałbym podjąć u nich pracę, ale dla stałych zarobków raczej może być ciężko. Jeżeli dochodziłaby do tego jakaś premia to jest większa szansa że można lepsze pieniądze zarobić.

selma

Mega Sport istnieje na rynku już od 15 lat w Bielsku Białej , a w swojej ofercie posiada na stałe około 15 000 artykułów sportowych i turystycznych. Wiodąca marką na sklepie jest Spokey jednak znaleźć można bardzo duży przekrój wszelkiego rodzaju sprzętu. Prawdą jest również , że mają spore wymagania co do wiedzy personelu odnośnie sportu i tych artykułów

maciek

no mi się wydaje, że jednak jeśli chodzi o taki sektor bardziej związany właśnie ze sportem i sprzedazą jednocześnie to sprzedawcy muszą być wykwalifikowani, poniewaz musza udzielic porad, jakiś informacji o tych produktach, więc lekko nie jest na pewno, ale moim zdaniem personel daje rade w tym zakresie jednak.

były pracownik 2

Zarabiałem w medze 2600 na rękę . I tak ciężko za tyle wyżyć . Teraz Irlandia . Kiedyś tu wrócę do tego pięknego kraju

BYŁY PRACOWNIK

Zastanawiacie się czy to wszystko prawda? To zastanówcie się dlaczego ciągle na tym forum ludzie pytają o opinię ponieważ właśnie zaczynają tam pracę. Skoro taka rotacja jest to chyba o czymś świadczy

Q

Pozdrawiam chłopaków którzy tak zdecydowali. :) Satysfakcja z wysokości wynagrodzenia dla każdego z nas jest jednak inna. Jeden za 2500 pracował nie będzie a drugi z chęcią za 1500 :) Dostałeś (aś) tam oferte pracy?

Q

hm...zarobki , powiedzmy że krajowe :) Co prawda się dopiero szkoliłam, ale tak mnie rozłożyło, że mówić nie mogłam, przyjechałam zgłosiłam , że potrzebuje kilku dni aby antybiotyk postawił mnie na nogi, ale po 2 dniach już mnie wykopali.

Q

ja wyleciałam za to, że byłam chora

szukająca

Ile można tam miesiecznie zarobić? Jaka teraz jest atmosfera? Jaka umowa? Jaki socjal? Proszę o pomoc bo chciałabym podjąć współpracę.

Ja tez tam pracowałam ładnych kilka lat temu i sobie chwalilam....a mnie tez ( usunięte przez administratora ) Ale szefa lubiałam i chetnie bym wrociła,..a co tam prace sa rózne a ta lubiałam

promega

Pracuję w Medze półtora roku i lepszego szefa w życiu nie miałam . Pozdrawiam ( usunięte przez administratora ):))

Ha

To się nie zdziw jak któregoś pięknego dnia dostaniesz wypowiedzenie!!!

Głupota

Ty chyba nie wiesz co piszesz!!! Chyba nikomu by się nie chciało siedzieć i głupoty wypisywać w kółko! A jeżeli tak jest i ten ktoś tak robi to nieźle musieliście mu za skórę zajść, że jeszcze mu się nie znudziło :) ( usunięte przez administratora )

mrznprzst - 2010-03-12 12:16:11 nie oszukujmy sie, jaki szef tacy pracownicy Ci, co znają sytuację w Firmie, wiedzą, że to nie jest komplement ani w stronę Szefa, a już tym bardziej pracowników :D

alien

firma jak najbardziej ok. zycze wszystkim jak najlepiej! soT daj znać jak było bo pewnie już nie pracujesz? pozdro.

Rezolutna

Cześć, SoT! Powodzenia życzę! Jeśli przetrwasz miesiąc, to serdeczne gratulację. Licz się jednak z tym, że pewnego pięknego dnia, możesz nagle nie doczekać przerwy śniadaniowej. Nie wiadomo skąd i dlaczego :) Daj znać, jak było!

SoT

No właśnie też tak myślę szukam czegoś sensownego a tu albo pozytyw na maxa albo negatyw i kłótnia jak w piaskownicy. a później się wszyscy dziwią że na google nic nie można znaleźć że same beznadziejne wyniki napisane bo każdy chce pozostawić po sobie ślad :/ w poniedziałek zaczynam prace w mega sport zobaczymy co z tego wyniknie, póki co nastawienie i odczucia pozytywne.

łukasz

całkowicie zgadzam się z dzidziom ktura ma racje. Jestem po studiach a oni mnie wyrzucili. Poza tym kto bedzie robił za ( usunięte przez administratora )

szukający pracy

A ty zawiedziony dlaczego się zwolniłeś - właśnie zaczynam tam pracować

sss

he he

gawron

to super

Pracownica

Przeglądam opinie o naszej firmie w ktorej pracuję już jakiś czas ( kilka lat ) i oczom nie wierzę . To nie jest prawda że ludzie mało zarabiają i jest terror . Ktoś kto wypisuje takie bzdury musi być bardzo sfrustrowany i ma jakiś inny problem . A może mu coś nie wyszło - nie wiem . Wydaje mi się że te komentarze należą do jednej osoby zwolnionej na początku września .

Lolek

A jak wygląda tam praca na magazynie?

allegroman

niw wydaje mi się żebym miał na imię( usunięte przez administratora ) ale dziękuję za niesamowite rozszyfrowanie . He he . Piszę bo i tak siedzę non stop przy komputerze i wiem że tak naprawdę zaczynam korespondować z JEDNĄ osobą HE HE HE . W Medze pracuję i jest mi dobrze a( usunięte przez administratora ) nie kojarzę - chyba nie za moich czasów ) to osoba o siedmiu albo dziesięciu Nickach . I to jest dopiero nieładne ale zabawne .

Kamyk

Dlaczego się zwolniłam . A z prostej przyczyny - założyłam własną firmę . Wciąż jednak mam dobry kontakt z Mega Sportem i sporo mi pomogli jako byłemu pracownikowi .

allegroman

Chyba nie masz dobrych informacji przyjacielu. Szybka kalkulacja mówi mi że pracuje ze mną 32 osoby . W soboty pracuje tylko hurtownia i sklep dziecinny . A ja na pewno nie zarabiam najniższej krajowej ani nawet średniej krajowej. Życzę Ci kolego znaleźć fajną pracę ponieważ tutaj po prostu chyba byleś słaby.

roksy

a jeśli chodzi o zarobki, to też w porządku? wybieram się na rozmowę i chciałabym wiedzieć czego się spodziewać.pozdrawiam

Allegroman

Mam wrażenie że( usunięte przez administratora )podszywa się pod kilka nicków i jako jedna osoba wystawia kilka opinii. Pracuję w Mega Sporcie i jest mi tutaj dobrze . Oprócz mnie pracuje około 30 innych osób i ( usunięte przez administratora ) odpadają a potem mają pretensje do całego świata .

kamyk

Wcale się nie zgadzam . Pracowałam w Mega Sporcie cztery lata . Zarobki całkiem niezłe . Soboty niepracujące . Z moich obserwacji wynika że owszem odchodzili słabi pracownicy albo naprawdę niekompetentni . Firmę polecam i dziękuję za kilka milych lat . Kamila

lucy

ja mam iść dopiero na rozmowę i nie wiem czy dobrze robię patrząc na wasze komentarze. szukam pracy już 3 tygodnie, byłam już na kilku rozmowach i nic. mam duże doświadczenie w handlu, kończę studia magisterskie i jestem załamana. poradźcie coś?

tos

a co ci oni mowili?

Zostaw opinię o Mega Sport A.K.Strykowski - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Sport A.K.Strykowski