Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski

Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy za liczne opinie. Widząc rosnące zainteresowanie naszą działalnością, postanowiliśmy zaznaczyć tu swoją obecność, by na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania i przedstawiać rzetelny obraz pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem. Rzetelnie i dynamicznie działamy w branży od 2008 roku. Przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie pracując dla najlepszych pośredników w branży kredytów i odszkodowań.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, współpracy z renomowanymi instytucjami i stałemu doskonaleniu się w produktach finansowych, gwarantujemy profesjonalizm świadczonych usług produktów finansowych, ubezpieczeniowych, odszkodowawczych oraz administracyjnych.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji na forum, a we wszystkich sprawach wymagających analizy- do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: polskikredyt.mt@gmail.com.

Z pozdrowieniami,

Polski Kredyt Eu Mateusz Topolski

Sylwia Nowy wpis
Klient

Dzięki dla firmy, pomocni i ogarniają cuda. Szczególne podziękowania dla dziewczyn z biura za duże zaangażowanie i wsparcie.

Michal Nowy wpis
Klient

Polecam, personel wielojęzyczny a to ułatwia załatwienie spraw w Belgii. Kredyt dostałem, a przy okazji wyjaśnili moją sprawę w CM. Dziękuję i polecam

Zbigniew Nowy wpis
@Michal

Wielojęzyczny czyli mówią też po niderlandzku i francusku bo widziałem że tych języków używa się w Belgii. Jakie warunki musiałaś spełnić żeby dostać kredyt? Wkład własny był potrzebny?

Małgosia Nowy wpis
Klient

otrzymałam finansowanie na domek w Polsce. skorzystałam z usług w biurze w Belgii. dziękuję i polecam.

Norbert
Klient

Witam ,bardzo polecam, firma bardzo konkretna i bardzo pomocna ,pracownicy są bardzo pomocni ,A ja bardzo bardzo dziękuję

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski.

Czy firma Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Roman
Klient

Dzięki Polski Kredyt Eu otrzymałem finansowanie na mój wymarzony samochód. Panie Mateuszu jeszcze raz dziękuje za pomoc i skompletowanie potrzebnych dokumentów. na pewno wrócę i będę Pana polecać znajomym. pozdrawiam

Bożena i Michał z Belgii
Klient

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy zakupie domu w Polsce. Bardzo polecamy, pełna pomoc i wsparcie w Belgii. Ślicznie dziękujemy

Sandra
Klient

Dziękuję bardzo Panie Mateuszu za pomoc w uzyskaniu kredytu na mój wymarzony samochód, bez Pana by się to nie udało, jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia przy okazji. Pozdrawiam Sandra P.

Zbyszek
Klient

Dzięki tej firmie zaoszczędziłem czas w poszukiwaniu najlepszej oferty dla mnie. Dokumenty z którymi sobie nie radziłem, pomogli mi skompletować. Serdeczne dzięki za zaangażowanie i zrozumienie starszej osoby i oczywiście pomoc w uzyskaniu pożyczki.

Gabriela
Klient

Polecam i serdecznie dziękuje za uzyskaną pomoc.

Aktualność

Taka Promocja, że głowa mała!

Od 13/12/2021 każdy wypłacony kredyt hipoteczny jest przez Nas premiowany samochodem dla Klienta na rok GRATIS!

Tak, nie zwariowaliśmy! Cały rok za darmo!
Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Niech koniec roku okaże się początkiem czegoś niezwykłego w Waszym życiu.
Gwarantujemy jasne zasady i wsparcie w całym procesie.

Zapraszamy do kontaktu:
Polski Kredyt
+32 489/08.29.52
+32 488/67.56.80
+48 515 913 874
+48 794 999 264

Jak długo czekaliście na odzew z Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski? Oddzwaniają zawsze?

Luizka
Klient

Dzięki za pomoc i ja też polecam

Dorota C z Brukseli
Klient

Polecam tą firmę. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, zlecenie firma zakończyła pozytywnie. Polecam

@Dorota C z Brukseli

Amelia
Klient

Dziękuję za profesjonalną pomoc przy kredycie gotówkowym oraz leasingu na samochód. Polecam

@Amelia

Kacper
Klient

Polecam. Dziękuję za załatwienie kredytu na dom w Polsce.

@Kacper

Grzegorz z Gandawy
Klient

Zaszedłem do nich z polecenia i ja też polecam ich bardzo. Kredyt otrzymałem.

@Grzegorz z Gandawy

Małgorzata z Antwerpii
Klient

Dziękuję za pomoc w kredycie na mój wymarzony domek w Polsce. Dziękuję i bardzo polecam

@Małgorzata z Antwerpii

Jola Jolku
Klient

Bardzo polecam tą firmę , dzięki niej mam nowy wymarzony samochód . Pełen profesjonalizm ???? Naprawdę godni zaufania SERDECZNIE POLECAM ????

@Jola Jolku

adam
Klient

na pewno moge polecic firme i ich prace, sa godni zaufania

@adam

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski?

Liczba opinii klientów firmy Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski, to 40, z czego 39 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski