Polski Kredyt

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Polski Kredyt

Pracodawca

 Aktualność
Mercedes V 300 Avangarde Long z 2022 roku.
Oferujemy wynajem długoterminowy z możliwą opcją wykupu na koniec kontraktu. Akceptujemy negatywną historię kredytową, krótki staż zatrudnienia lub prowadzenia działalności.  Oferta skierowana do firm i osób indywidualnych.
Polski Kredyt
polskikredyt.eu

Małgorzata Nowy wpis
Inne

Znowu ratują mi życie więc dalej polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Polski Kredyt odbywa się również w języku angielskim?

Krystian Nowy wpis
Inne

Mam u nich jusz prawie 4 rok samochod w najmie i caly czas wszystko jest dobrze i bardzo dobra obsluga w belgi Polecam

Małgorzata Nowy wpis
Inne

Jedyna taka firma która pracuje w Polsce i w Belgii. Gorąco polecam, a ja mam już swój wymarzony domek i to dzięki nim. Serdecznie dziękuję i raz jeszcze polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski.
Sabina Brx
Inne

Dzięki nim już nie płacę za wynajem bo mam własny dom w Brukseli. POLECAM

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polski Kredyt?

Leszek
Inne

Mimo moich prób z kredytem nie udało mi się dostać kredyt więc zacząłem szukać pomocy. Trafiłem na tą firmę i kredyt uzyskałem więc polecam.

Aleksander
Inne

Przedsiębiorstwo godne zaufania - polecam.

Szymon
@Aleksander

Jeśli to opinia klienta, to brawo za poziom świadczonych usług, a jeśli pracownika, to poproszę o odpowiedź, na temat możliwości zatrudnienia. Co się liczy jeśli chodzi o kandydata i jakiej kwoty wynagrodzenia może się w zamian spodziewać?

Pracodawca

 Aktualność
Mercedes V 300 Avangarde Long z 2022 roku.
Oferujemy wynajem długoterminowy z możliwą opcją wykupu na koniec kontraktu. Akceptujemy negatywną historię kredytową, krótki staż zatrudnienia lub prowadzenia działalności.  Oferta skierowana do firm i osób indywidualnych.
Polski Kredyt
polskikredyt.eu

Pracodawca

 Aktualność


Banki zaliczane są do tak zwanych instytucji zaufania publicznego, tak bynajmniej wygląda to w teorii. Jak jest w praktyce? Poniższy przykład pokaże, że w praktyce różnie to bywa.


Upadek banku, który początki swoje miał ponad 150 lat temu – Lehman Brothers.

Pierwsze lata funkcjonowania zajmowali się głównie handlem towarami. Z biegiem upływu czasu większą rolę zaczęły odgrywać inwestycje w nieruchomości oraz nowo powstałe placówki bankowe. W 1887 roku firma Lehman Brothers stała się członkiem Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
Przetrwali wojnę secesyjną, I wojnę światową, Wielki Kryzys z lat 1929-1933 cały czas rozrastając się. W latach 2000 Lehman Brothers, podobnie jak inne banki inwestycyjne w USA, skupił się mocno w inwestycje związane z kredytami hipotecznymi. Bank udzielał kredytów hipotecznych, skupował je od innych banków, emitował papiery wartościowe zabezpieczone kredytami hipotecznymi, finansował zakup i budowę nieruchomości komercyjnych. Bank generował ogromne zyski w okresie wzrostu cen nieruchomości, odnosząc same sukcesy. W 2001 roku, po pęknięciu bańki internetowej oraz atakach z 11 września, w obawie o wzrost gospodarczy FED obniżył stopy procentowe do rekordowo niskich poziomów. W sytuacji, gdy inflacja była wyższa, niż stopy procentowe, branie kredytów i inwestowanie zdawało się być lepszą perspektywą, niż oszczędzanie. Ludzie brali zatem kredyty, a banki chętnie ich udzielały. Brali wszyscy, nawet Ci, których nie było na nie stać.
Sytuacja ta, doprowadziła do zwiększonego popytu na nieruchomości, ceny zaczęły rosnąć co przełożyło się na cele inwestycyjne. Ludzie potrafili kupić po kilka domów, licząc że zarobią na wzroście cen.
Obroty Lehman Brothers biły kolejne rekordy.
Z obawy przed nadmierną inflacją, w okresie od 2004 do 2006 roku, stopy procentowe stopniowo podnoszone były z poziomu 1% do 5,25%. Wzrost stóp procentowych przełożył się na wzrost wysokości rat (duża liczba kredytów o zmiennym oprocentowaniu). Biedniejsi oraz Ci, którzy kupowali domy dla celów inwestycyjnych, po prostu przestawali spłacać kredyty. Banki przejmowały domy, które następnie były wystawiane na sprzedaż. Ceny nieruchomości zaczęły spadać, co jeszcze bardziej zniechęciło inwestorów do spłacania kredytów. W 2007 roku nastąpiła recesja na rynku nieruchomości. Banki zaczęły ponosić straty sięgające wielu miliardów dolarów.
Choć w czerwcu 2008 bank Lehman Brothers został dokapitalizowany, cena akcji Lehmana spadła z 67 do 14 dolarów, a później do 3,8. Nie było żadnego ratunku.

15 września 2008 roku upadł bank Lehman Brothers.
Upadek ten był jedną z przyczyn światowego kryzysu finansowego, który rozpoczął się w 2008 roku i objął cały świat.
Doprowadziło to do głębokiego kryzysu finansowego i zmusiło do interwencji rządy największych gospodarek świata. Echa tamtych wydarzeń do dziś widzimy w bilansach banków centralnych.

http://www.polskikredyt.eu

Pracodawca

 Aktualność


Polski Kredyt solidarny z Ukrainą

Już w najbliższym czasie, uruchomimy specjalną ofertę w polskich bankach, dla obywateli Ukrainy. 
Dodatkowo wprowadzimy pakiet rozwiązań administracyjnych, łącznie z personelem mówiącym w języku ukraińskim.

Polski Kredyt
http://www.polskikredyt.eu
Kamila Krawiec
Inne

Super firma !!!Pełen profesjonalizm(usunięte przez administratora) Jestem zachwycona współpraca z tą firmą .Dziękuję bardzo za pomoc w uzyskaniu kredytu i za pełne wsparcie z państwa strony ❣️❣️❣️❣️

Natasha
Inne

Pożyczka gotówkowa 120 tysięcy złotych. Dziękuje że wspieracie obywateli Ukrainy.

Dmytro
Inne

Dobra to firma pomogli mi dostac kredyt 90 000 zlotych i maja pracownika co mowi po ukrainsku to pomaga

roman
Inne

wzialem od nich forda w najmie na 5 lat. wszystko ok a ford sprawuje sie bardzo dobrze. polecam

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Polski Kredyt Eu - Mateusz Topolski?

Kasia
Inne

Polecam konkretnie sprawnie i skutecznie

Zbigniew
@Kasia

Też brałaś kredyt? Jak tak to jaki? Hipoteczny czy mniejszy i mniej obciążający? Bo teraz tak te raty szybują że strach. Tu dają ze stałym czy ze zmiennym oprocentowaniem?

Honorata

A tutaj to jak zdolność oceniają? Chyba, że standardowo po prostu?

Krystian
Inne

Dostałem kredyt na dom wiec dziekuje i polecam. Kontakt mam od znajomego ktory ma od nich samochod i tez jest zadowolony

Sylwia
Inne

Dzięki dla firmy, pomocni i ogarniają cuda. Szczególne podziękowania dla dziewczyn z biura za duże zaangażowanie i wsparcie.

Elżbieta
@Sylwia

w jaki sposób okazano Ci wsparcie?

Sylwia
Inne
@Elżbieta

Pełne zaangażowanie w moją sprawę, wszystko wytłumaczone i omówione w taki sposób że rozumiałam o co chodzi. Cała dokumentacja zrobiona za mnie, wizyty z moim opiekunem, czego chcieć więcej.

Honorata
@Sylwia

A cenowo jak to się przekłada na taką obsługę?

klementyna
Inne

Szybka,profesjonalna obsługa.????

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Polski Kredyt?

    Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Kredyt
Przejdź do nowych opinii