Polski Kredyt

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Kredyt

Pracodawca

 Aktualność
Mercedes V 300 Avangarde Long z 2022 roku.
Oferujemy wynajem długoterminowy z możliwą opcją wykupu na koniec kontraktu. Akceptujemy negatywną historię kredytową, krótki staż zatrudnienia lub prowadzenia działalności.  Oferta skierowana do firm i osób indywidualnych.
Polski Kredyt
polskikredyt.eu

Magda Nowy wpis
Inne

Od 7 miesięcy mam u nich wynajęte audi a6 i wszystko super. Dzis mialam 1 kontrole policji i faktycznie legalizacja polskich tablic dziala w Belgii.

Michal Nowy wpis
Inne

Dzieki za pomoc w kredycie polecam

Kamil Nowy wpis
Inne

Kolejny samochód który wymieniają mi co roku na nowy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, z samochodów i całej obsługi serwisowej, a współpraca z nimi to już 3 rok. Polecam wszystkim

Roksana Nowy wpis
Inne

Polecam zakup domu w Polsce z zarobkami z Belgii. Od a do z wszystko załatwione. Polecam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt.
Krzysztof
Inne

Zrobili porządek w moim zelfstanding z podatkami zamiast płacić bedzie zwrot i otworzyli spółkę zoo z pełną obsługą księgową i administracjyjną w Belgii oraz Polsce. Kompleksowo sprawnie polecam

Ania
Inne

Szybki kredyt okazał się bardzo szybki. Mimo że wcześniej sama próbowałam i dostałam odmowę, u nich się udało

Krzysztof
Inne

Otwarcie firmy w Belgii wraz z księgowością i obsługą administracyjną i optymalizacją podatkową. To co oczekiwałem, kompleksowo w jednym miejscu. Polecam.

Stanisław
Inne

Kredyt w ING 28500 euro. Serdecznie polecam.

Mały
Inne

Pożyczka na 22000 euro na samochód Polecam

Hania
Inne

Do oddziału w Belgii może będziecie Państwo zatrudniali polskojęzyczne osoby z doświadczeniem zebranym w obsłudze kredytobiorcy? Umowa o pracę mam nadzieję byłaby tamtejsza :)

Agnieszka K
Pracownik

To już drugi kredyt uzyskany dzięki tej firmie w ciągu 4 lat. A od 2 lat mam już u nich samochód. Polecam ponieważ od lat jestem bardzo zadowolona z pomocy i rozwiązań, które uzyskałam w tej firmie.

Jan
Kandydat

Czy firma ma swoją stronę internetową? Bardzo ciężko jest cokolwiek o niej znaleźć w internecie, może to przez nazwę ... Tak czy inaczej chciałem się dowiedzieć czy nie szukają pracowników, a jeśli tak, to na jakie stanowiska, bo w wątku widzę tylko opinie klientów, zadowolonych klientów, ciekawe czy pracownicy także są zadowoleni z pracy :)

Pracodawca

@Jan

Tak, firma posiada stronę. www.polskikredyt.eu Aktualnie posiadamy kompletny team, ale dziękujemy za zainteresowanie.

anonim
Kandydat
@Polski Kredyt

I w do końca roku nie będzie żadnych nowych rekrutacji? Planujecie jakiś rozwój? Można zostawić CV w ciemno i jest szansa że jak się pojawi wolny etat to przesłane CV będzie brane pod uwagę?

Pracodawca

@anonim

Planowane rekrutacje są przewidziane na przyszły rok. Oczywiście można wysłać CV, będzie brane pod uwagę.

anonim
Inne
@Polski Kredyt

A na jakie stanowiska planujecie rekrutacje? :) I jakie warunki trzeba spełniać, aby mieć szansę na otrzymanie takiej pracy? :)

anonim
Inne
@Polski Kredyt

Mamy już nowy rok. Czy są jakieś rekrutacje? Albo były? Bo nie mogę znaleźć żadnej oferty, a chciałbym się tutaj zatrudnić...

Natalia
Inne

Dziękuję za pomoc z pożyczką w banku belgijskim i wszystkim polecam.

Michal bv
Inne

Polecam, prowadzą mnie od początku, od 2 lat mam u nich auto oraz obsługę administracyjną w Polsce i w Belgii oraz w zeszłym roku jeden kredyt na rozwój działalności.

Dominika i Krzysztof
Inne

Dwa kredyty, dwie nieruchomości :) i to w jednym czasie :) 1 nieruchomość w Belgii, w której już obecnie mieszkamy, rata niższa, niż wynajem który płaciliśmy wcześniej. 2 nieruchomość w Polsce, którą już wynajmujemy, a pieniądze z wynajmu, pokrywają koszty raty :) Jak obiecali, tak było :) Na 1 spotkaniu otrzymaliśmy cały plan działania, który został zrealizowany na 1000 procent :) POLECAMY

anonim
Inne

Od września może się coś zmieniło i szukacie Państwo doradców? Czy osoba znająca francuski, angielski i polski jako native może dostać jakąś propozycję, czy ważniejsze jest doświadczenie w finansowej obsłudze klienta?

Łukasz W.
Inne

Polecam @Pracodawca ze względu na pełne profesjonalne podejście do każdego klienta z osobna. Uczciwy, rzetelny, szybki w działaniu! Pozdrawiam i Polecam!

Planet
Pracownik

Jestem Bardzo zadowolony.

Norbert
Inne

Firma godna polecenia, korzystam z ich zakresu usług, już od 3 lat.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Polski Kredyt?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Polski Kredyt?

    Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Kredyt
Przejdź do nowych opinii