5 Dodaj opinię

@Pati 26.04.2019 12:13

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Tadek
 Opinia

Polecam, próbowałem sam i były odmowy, 2 innych posrednikow też nie dało rady. A ta firma załatwiła temat w tydzień. Kredyt gotówkowy na zarobki z Szwecji

Tak7Nie

@Tadek 27.04.2019 22:48

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy za liczne opinie. Widząc rosnące zainteresowanie naszą działalnością, postanowiliśmy zaznaczyć tu swoją obecność, by na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania i przedstawiać rzetelny obraz pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem. Rzetelnie i dynamicznie działamy w branży od 2008 roku. Przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie pracując dla najlepszych pośredników w branży kredytów i odszkodowań.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, współpracy z renomowanymi instytucjami i stałemu doskonaleniu się w produktach finansowych, gwarantujemy profesjonalizm świadczonych usług produktów finansowych, ubezpieczeniowych, odszkodowawczych oraz administracyjnych.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji na forum, a we wszystkich sprawach wymagających analizy- do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: polskikredyt.mt@gmail.com.

Z pozdrowieniami,

Tak27Nie
Lucyna Bruksela
 Opinia

Polski Kredyt Eu Mateusz Topolski jest godny polecenia. Firma pomogła z kredytem w Belgii a wcześniej jak sam próbowałem były odmowy bo mam kontrakty tygodniowe. Pomogli również mi z rodzinnym dla żony w Polsce.

Tak11Nie
 Opinia

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Polski Kredyt Eu Mateusz Topolski w miejscowości Bielsko-Biała? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Tak11Nie

Zostaw opinię o Polski Kredyt Eu Mateusz Topolski - Bielsko-Biała

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie