ASMED APARATY SŁUCHOWE

Bielsko-Biała

Opinie o ASMED APARATY SŁUCHOWE

irek

firma ASMED APARATY SŁUCHOWE poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko protetyk słuchu.@gaja. Wymagane jest wykształcenie w zakresie protetyki słuchu lub kurs audioprotetyki,i mile widziane jest doświadczenie w zawodzie protetyka słuchu. Praca na terenie Bielska-Białej,Kęt

alaska

Nie wiem jakie warunki pracy, ale aparaty słuchowe mają dobre, panie zawsze miłe i grzeczne. Ja jestem zadowolony z aparatów.

Anna S.

Świetna firma i super atmosfera ,pracowało mi się tam bardzo dobrze i wszystkim polecam!!! Sama bym tam chętnie wróciła do pracy.

Ksero
@Anna S. 06.02.2016 20:52

Bzdury

W tej firmie to chyba szefowa pracuje 8 lat! i wahania nastroju prawda potwierdzam jako kolejny były pracownik....

Do Sabina

Pracuje w tej firmie juz od 8 lat i nie przypominam sobie zeby pracowala tu jakas Sabina? Moze sobie firmy pomylilas?

Sabina12

Nie polecam, dziwna szefowa z wahaniami nastroju przekraczającymi jakie kol wiek normy. Znajoma ostrzegała mnie przed pracą w tej firmie mimo wszystko zatrudniłam się i bardzo ciężko żałowałam.

nie polecam pracy w tej firmie, nie podobała mi się tam panująca atmosfera

NIE POLECAM

Bardzo miła atmosfera w pracy i całkiem niezła płaca jeżeli ktoś się stara i chce pracowac. Jednym słowem polecam.

Zostaw opinię o ASMED APARATY SŁUCHOWE - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASMED APARATY SŁUCHOWE