Polski Kredyt

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Kredyt

Michał z Brugge

Ta firma pomogła mi w kredycie gotówkowym. Kontakt dostałem z polecenia.

@Michał z Brugge

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Jest tu info, że personel banku jest wielojęzyczny. Jaki język trzeba znać, aby można było się zatrudnić jako doradca? W necie nie ma aktualnych ofert, ale tak na przyszłość chciałabym wiedzieć. Ogólnie to co jaki czas jakieś rekrutacje są prowadzone? I czy obecnie pracownicy dostają umowy o pracę już od 1. dnia?

W kwestii językowych, to wymóg konieczny dla personelu w Belgii i w Niemczech. W Polsce, znajomość języków, jest dodatkowym atutem, ale niekoniecznością. Przewidziane rekrutacje są na przyszły rok.

Katarzyna

Dziekuje za pomoc w uzyskaniu samochodu. Wszystko przebieglo sprawnie i szybko.

@Katarzyna

Krystian

Dziekuje za zalatwienie formalnosci na dom w Polsce. Krystian Liege

@Krystian

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polski Kredyt.

W starszych zasobach KRS jako siedziba rejestrowa wskazywany był Sosnowiec. Czy jest tam może oddział firmy? Nie szukacie Państwo doradcy klienta w Sosnowcu?

W przyszłym roku pojawią się nowe możliwości, ponieważ planujemy sporo zmian i nowe oferty. Proszę nas obserwować tu lub na Facebook, będziemy informować.

Renata

Firmę znalazłam na facebooku, uzyskali dla mnie konsolidację 3 kredytów w banku belgijskim. Polecam

@Renata

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Szukam pracy jako doradca klienta. Widzialam tutaj komentarz pracodawcy z września, gdzie napisano, że aktualnie posiadają pełny skład pracowników. Wiadomo czy w nowym roku będą jakieś przyjęcia? Może ktoś z pracowników określić wymagania względem kandydatów?

Adam i Ania

Polecamy! Pracując w Belgii dostaliśmy kredyt w Polsce na zakup domu. Adam i Ania

@Adam i Ania

Roberto

rozwiązali problem z wysokimi podatkami i mimo że jestem na czarnej liście, otrzymałem od nich busa. polecam

@Roberto

Stanislaw

Załatwili kredyt gotowkowy 29 000 euro w Belgii na zelfstamding i jeszcze wynajeli mi bmw x5 i ducato dla pracownika

@Stanislaw

Dziękujemy za opinię, cieszy nas jej pozytywny charakter. Zapraszamy ponownie

Czy pracodawca Polski Kredyt motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Sylwia

Dzięki dla firmy, pomocni i ogarniają cuda. Szczególne podziękowania dla dziewczyn z biura za duże zaangażowanie i wsparcie.

Elżbieta
@Sylwia

w jaki sposób okazano Ci wsparcie?

Sylwia
@Elżbieta

Pełne zaangażowanie w moją sprawę, wszystko wytłumaczone i omówione w taki sposób że rozumiałam o co chodzi. Cała dokumentacja zrobiona za mnie, wizyty z moim opiekunem, czego chcieć więcej.

Honorata
@Sylwia

A cenowo jak to się przekłada na taką obsługę?

@Elżbieta

klementyna

Szybka,profesjonalna obsługa.????

@klementyna

PIOTR

Dziękuję za pomoc w kredycie hipotecznym w euro w Polskim banku.

@PIOTR

Michal

Polecam, personel wielojęzyczny a to ułatwia załatwienie spraw w Belgii. Kredyt dostałem, a przy okazji wyjaśnili moją sprawę w CM. Dziękuję i polecam

Zbigniew
@Michal

Wielojęzyczny czyli mówią też po niderlandzku i francusku bo widziałem że tych języków używa się w Belgii. Jakie warunki musiałaś spełnić żeby dostać kredyt? Wkład własny był potrzebny?

@Michal

Małgosia

otrzymałam finansowanie na domek w Polsce. skorzystałam z usług w biurze w Belgii. dziękuję i polecam.

@Małgosia

Norbert

Witam ,bardzo polecam, firma bardzo konkretna i bardzo pomocna ,pracownicy są bardzo pomocni ,A ja bardzo bardzo dziękuję

@Norbert

Roman

Dzięki Polski Kredyt Eu otrzymałem finansowanie na mój wymarzony samochód. Panie Mateuszu jeszcze raz dziękuje za pomoc i skompletowanie potrzebnych dokumentów. na pewno wrócę i będę Pana polecać znajomym. pozdrawiam

@Roman

Bożena i Michał z Belgii

Serdecznie dziękujemy za pomoc przy zakupie domu w Polsce. Bardzo polecamy, pełna pomoc i wsparcie w Belgii. Ślicznie dziękujemy

@Bożena i Michał z Belgii

Sandra

Dziękuję bardzo Panie Mateuszu za pomoc w uzyskaniu kredytu na mój wymarzony samochód, bez Pana by się to nie udało, jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia przy okazji. Pozdrawiam Sandra P.

@Sandra

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Kredyt - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Polski Kredyt?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Kredyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Kredyt?

Polski Kredyt