Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Były

Praca i atmosfera w SDA powoduje więcej kontrowersji niż spektakl "Klątwa" Brawo, brawo! :D

Były

Chaos i mobing wprowadzany przez brygadziste doprowadza do tego że chłopaki z produkcji nie pracują dłużej niz 12 miesięcy, a populacja Dzików w Województwie Dolnośląskim spadła do poziomu Żubrów w puszczy, ponieważ narodził się nowy zwyczaj zdobywania koneksji i dodatkowych nadgodzin, jak że cennych w tej firmie. Wystarczy dać w ofierze przetwory z dziczyzny głównemu monterowi, który jako jedyny w tej firmie ma faktyczne pojęcie o pracy i wtedy możemy liczyć na Błogosławieństwo przy okazji wyjazdów. Wracając do Brygadzisty... Kolesiostwo wśród władz. Nikt nie reaguje na skargi. Nikt nawet nie przejął się brudną igłą ze strzykawki w toalecie!!

Żniwiarz Ciot
@Były

Przestać żalić się w internecie tylko idź do szefów i powiedz jak to cię źle traktują, i jakie to kudlaty ma względy u majstra , ale zaraz ty nie pójdziesz bo jesteś zwykłą ciotą.

Fortaco i wszystko jasne
@Żniwiarz Ciot

Szefowie nie zwracają uwagi co się dzieje w firmie pod względem organizacyjnym od tego jest mr Michał który nie potrafi tego bałaganu ogarnąć a na dodatek nazbierał kolegów i myśli że jest coraz lepiej a guzik jest lepiej. Nigdy tak beznadziejnej atmosfery w tej firmie nie było co z tego że płacą co z tego że są nadgodziny na czas tak jest w większości firm bo to ich zas..... obowiązek. Po prostu dramat co się tu wyrabia dobrze ze wieszkszosć załogi rozgląda się za czymś innym.

Pracujący za 3

Widzę że któryś z kierowników się odezwał w temacie. Kolego lepsi popraw swoje usprawnienia a później się właśnie włączaj się do rozmowy przecież jak wiadomo od jakiegoś czasu atmosfera w firmie jest chora Fortaco wstrząsnęło firmą. Jak najmniejsza ilością ludzi zrobić jak najwięcej projektów tylko szkoda że kierownik ne myśli o tym że nie sama praca się żyje. Z pracy w SDA przychodzi się do do domu i rzygać się chce.

ŻNIWIARZ CIOT
@Były

TOKARZ CHYBA ZA DUŻO NAWĄCHAŁEŚ SIĘ FARBY PRZY MALOWANIU LINI NA HALI I FARMAZONY PISZESZ JAK BIZNES Z MALOWANIEM I KOSZENIEM NIE WYSZEDŁ I TERAZ GORZKIE ŻALE WYLEWASZ?

Ss

Wowww ale opini dzieje się w SDA kto to jest ten cały zarządca Michał?

Ludzie są mili i uśmiechnięci. Problem jest w zarządzie który zapomniał że firma to nie tabelki w execelu ale właśnie ludzie. Najlepsze procedury i harmonogramy nie będą pracować jak się ludzie wypiszą. A na kolorowe telewizorki na hali to już niejeden się nabrał :-)

Zawsze najlepsza muzyka

Pracuje juz ponad rok na hali i to co tu sie wypisuje to jakis zart, z mojej perspektywy najwazniejsze - kasa jest na koncie zawsze, tabelek wypelniac nie musze a zmiany jakie zachodza widze ze ida w dobra strone, wiec dziwia mnie tu co poniektore informacje. Domniemam ze owe tabelki tycza sie liderow ktorzy magle musza je uzupelnic i stad caly niesmak ze trzeba cos raportowac. Panowie dajcie spokuj i juz nie psujcie swoim lenistwem i oskarzaniem dobrego imienia firmy. A na szefostwo zawsze trzeba ponazekac tacy juz jestesmy jak ktos wyzej napisal Januszowe Polacy:-)

Slupy w natarciu
@Zawsze najlepsza muzyka

Kasa na koncie to obowiazek a nie łaska wiec jeśli tylko tyle jest dla Ciebie wazne to miejsce idealne dla Ciebie- co do wysokosci wynagrodzenia to konkurencja placi wiecej i to sprawdzone przez kilku pracownikow tej firmy z roznych stanowisk Co do lenistwa....to oczywiscie jest takich kilku co malo robia ale wiekszos to za....

Wicek
@Slupy w natarciu

To co tu jeszcze robisz Gamoniu?

Slupy w natarciu
@Wicek

Wicek lec chlopie lepiej z kolejnym donosem

Zebranie
@Wicek

Jak Ty kolego się wyrażasz ciekawe czy jesteś taki cwany jak siedzisz u Szefów na dywaniku. Każdy tu może wyrazić swoją opinię na temat firmy jak jest jaka jest atmosfera,czy warto tam pracować czy szukać czegoś innego. Jak widać i słychać ostatnio większą grupą osób zaczęła szukać czegoś innego rynek pracy nie kończy się na SDA tylko mi nie pisz ze juz mogę się zwalniać i cała reszta też bo sam roboty mieć nie będziesz. Szkoda mi tej firmy ze jedna osoba mogła tak zepsuć nastawienie do pracy i wprowadzić taki bałagan w firmie. Niby procedura goni procedurę a tu coraz większy (usunięte przez administratora) Nic dodać nic ująć jaki kiero taki porządek guwnoburza coraz większa się i tyle w temacie. Jednak myślę że kulminacja dopiero nastąpi bo zapowiadają się duże tematy więcej będzie zebrań niż pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zainteresowany pracą

Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystko wydaje się w porządku na hali ład i oznaczone miejsca pracy, w biurach uśmiechnięci ludzie. Z tego co się dowiedziałem na rozmowie kwalifikacyjnej to jest wprowadzanych szereg zmian organizacyjnych i systemowych i taki mi się wniosek nasuwa, że większość tych wpisów to Januszów Polaków którzy boją się zmian i zawsze pozostaną na stołku pod tytułem narzekacza.

Zapraszamy
@Zainteresowany pracą

Zapraszamy do pracy za miesiąc będziesz tutaj pierwszym krytykujacym. A zreszta i tak nie pisał tego potencjalny kandydat. Kto pisze takie rzeczy jeśli przyszedł na chwilę do firmy. Nie widziałem żeby ktoś kogoś oprowadzał po firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Sciemniasz

Twoja twarz brzmi znajomo
@Zapraszamy

Sam sciemniasz skoro sie rozgladasz a nie robisz roboty, to pozniej narzekasz jak Ci sie nudzi!

nie idź do SDA!!
@Zainteresowany pracą

to nie prawda. Oni ciągle coś zmieniają, organizują itp. bo sami się gubią i błądzą we mgle. Tam naprawdę jest rotacja jak na dworcu głównym. Na mojej rozmowie o pracę też było wszystko pięknie i ślicznie.... szczerze odradzam. Zryją Ci beret.

Gdyby nie kierownik praca byłaby ok. Pracy dużo ale zarobki wporzadku, pensja zawsze przed 10 na koncie. Nadgodziny zawsze legalnie wszystko na papierze. Kierownik zakładu Michał to nieporozumienie. Przez niego odszedł zakupowiec a teraz odchodzi konstruktor. A z tego co chodzą słuchy to jeszcze nie koniec. Ilu jeszcze ludzi musi odejść ?

KTOS 17

JADEN Z DRUGIM NIEMA POJECIA,A bedziesz podskakiwal to wezwa POLICJE pod jakims zarzutem ,narobia ci odciachu i tyle sie DOROBISZ.! ALE POWODZENIA HAHAHA!!!

Cóż się tam dzieje w Tym SDA jest faktycznie taki bałagan i fatalny kierownik ?

Wtorek

W końcu nasi Szefowie idą po rozum do głowy ale to kropla w morzu. Teraz czas na grubsze cięcie i zwolnienie Pana M...całego zarządcy. Szok że jedna osoba mogła tak namieszać w fajnej firmie myśląc że raport i tabelki usprawnia cały system nie zwracając uwagi na to co się dzieje z atmosferą w firmie. Jedyny ,,sukces,, zarządcy multum negatywnych opinii o SDA

hEJTER

WEŹ ŻYCIE WE WŁASNE RĘCE. I CO SIĘ WTEDY STANIE? coś strasznego nie będzie kogo obwiniać. Polecam Wszystkim hEJTEROM, Opłaci się.!

To prawda a nie Hejt
@hEJTER

Hejter dobrze prawisz ja tez namawiam do zmiany pracy- wiekszosc tak robi ale to potrwa i do tego czasu ciezko byc obojetnym I fakt - to wlasciciele odpowiadaja za to komu daja wladze ale im wystarczy kiedy Zarzadca przybiega z raportem (nie znosze donosicieli)

Chętny do pracy

Cześć Panowie widzę że w tak krótkim czasie jest mnóstwo złych opini o firmie coś tam się wydarzyło jakieś zmiany bo myślałem o złożeniu CV są na stronie of pracy. Rozumie po wypowiedziach że coś z kierownikiem jest nie tak czy z całą organizacja ?

Potrzeba

Michał i jego pomysły to jest to co SDA ,,potrzebuję"

nonono

ktoś podpisujący się "sda" opisał diagnozę firmy. Choć sama treść jest prawdziwa, to nie wydaje mi się, żeby była to dogłębna analiza problem firmy. Przede wszystkim jej wydźwięk sugeruje, że winni problemom są np Jacek czy Michał. a nie Adam I Marcin. A to właśnie oni są odpowiedzialni za całokształt działania tej firmy. To oni ustalają strategię, tworzą nowe stanowiska pracy I określają zakresy odpowiedzialności. Pracownik tylko stara się wykonać cel, jaki został przed nim postawiony właśnie przez włascicieli. Jeśli został zatrudniony ktoś, kto nie potrafi spełnić oczekiwań, to albo została wybrana niewłasciwa osoba (np.bo był najtańszym kandydatem), albo zadania są nieprecyzyjnie określone I przez to pracuje się "od pożaru do pożaru", co utrudnia skuteczną realizacje nawet tych wyraźnie określonych obowiązków z prostego powodu - zmęczenia pożarem. Niestety w SDA bardzo wielu ludzi woli pastwić się na winnych poszczeglnych pożarów, zamiast skupić się na zbudownaiu takiego porządku, który pozwoliłby uniknięcia takich sytuacji w przyszłości.

Nonononono
@nonono

Pieprzysz głupoty. Oczywiście że winni są Jacek Michał i reszta sciemniaczy. Nie znają się na swojej pracy są w sda tylko i wyłącznie dzięki znajomością. Pewnie będzie jak z Sylwestrem, będą im wynajdować nowe stanowiska ale ich nie zwolnią bo to koledzy. SDA pada na pysk, skończy jak masz czy intechnologia.

zią
@Nonononono

aha, czyli ani Marcin ani Adam nie są winni temu kogo zatrudniają? A jakby zatrudnili małpe na dyrektora, to winiłbyś małpę? wiwat dalekosieżne widzenie

Szpachlowanie

Fajni ludzie tam pracują i luźna atmosfera to jedyne plusu. kiedyś tam pracowałem na maszynach cnc to mój zaburaczony przłożony nawet nie potrafił włączyć maszyny :D juz nie mówiąc o tym, ze jedynym czym Pan Sylwester potrafil zarzadzac to drewniane odpady ktore pocichaczu podkradal ze smietnika hehe wydaje mi się. Ze nikt tam dobrze nie zarabia :)

Drewno
@Szpachlowanie

Sylwek już nie musi włączać maszyny teraz zajmuje się czymś innym. Dostał bardziej odpowiedzialna pracę w której guzików nie trzeba wciskać.

Turbo

Czyli co panowie, chcecie powiedzieć że pan Michał, Sylwek i Rafał trzecia całą firmą? Aż nie chce się wierzyć co nie którzy tutaj piszą. A miało być tak pięknie.

turbo2
@Turbo

Michał zarządca zgoda, Sylwester zgoda , ale kto to jest Rafał? Ten napakowany monter?

Why1
@Turbo

To prawda- wierzyc sie nie chce....ciekawe z jakiego powodu wlasciciele nic z tym nie robia - kiedys bylo tam nawet fajnie - kasa kiepska ale reszta byla do przezycia

Obserwator

Podejrzewam że właściciele się nie wracają bo kasa się zgadza i na brak projektów też nie narzekają. Ale za to co się dzieje z atmosferą w firmie to jakis absurd. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu. Kierownik produkcji i cały,, zarządca " w firmie przynajmniej tak jemu się wydaje jest oderwany od rzeczywistości. Ludzie za plecami gadają a on robi swoje i nie zwraca uwagi na popełniane błędy związane z organizacją pracy. Zgadzam się z Tobą że osoby które przyszły ostatnio do firmy to w dużym stopniu nieporozumienie, odeszło kilka wartościowych osób a w zamian za to KP ma swoją drużynę która gubi się w najprostszych sprawach jak dziecko we mgle. To takie przemyślenia z ostatnich obserwacji.

@Obserwator

Obserwator też pewnie odejdziesz kiedy zdobędziesz doświadczenie. Gołą pensją bez dodatków nikogo długo nie utrzymają. Zero jakiejkolwiek motywacji do pracy.

zazdrosny

Brygadzista - a stykacie się końcówkami ? serio to wam powiem znane powiedzenie " kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie ". Jak jedziecie z hejtem to się podpiszcie przynajmniej.

Uwaga na firmę
@zazdrosny

Zazdrosny a Ty dlaczego się nie podpisałeś?

czas na zmiany
@zazdrosny

a Ty jestes taki mądry bo pierwszy pod drzwiami wlascicieli - jesli nie masz rodziny tylko potrzebujesz na fajki "zarzadco" to się nie wypowiadaj - ciekawe czy sie pochwaliłes włascicielom jaki jestes lubiany - a to nie bierze się z niczego!!! w firmie pracuja fajni w wiekszosci ludzie ale wystarczy kilku takich co zatruwaja cała atmosfere I zgadzam sie, ze jak sie komus nie podoba to niech zmieni firme ale znalezienie dobrej pracy troche trwa tym bardziej kiedy jest sie ostroznym po doswiadczeniach tutaj

Fajka

Panowie to prawda fajeczka jest potrzebna nie od dzisiaj. Kiero chodzi z fajną to inni też. Kto ma dobre układy z górą to nawet się bardzo nie narobi. Sda to średnia firma a robi się jak w korporacji, co niektórzy myślą że exel i raporty załatwi wszystko. A tak poza tym to jutro znowu pewnie będzie gownoburza dzień jak codzień pożar trzeba gasić

Brygadzista

Bardzo fajna praca ! Malo obowiązków trochę posiedzę sobie w kancelarii , trochę pokręcę się po hali , zapale papieroska i dzień zleci. Może mam szczęście bo ja i kilku moich kolegów bardzo blisko żyjemy z Michałem.

Nie,nie

Firma nie dotrzymuje obietnic, nie płacą na czas, generalnie jeden wielki chaos. W piątek o godz 15 dowiesz się czy weekend spędzisz w domu czy w pracy, zero planowania. Niedługo konstruktor będzie odpowiedzialny za to czy papier toaletowy jest w toalecie (zakres obowiązków oraz odpowiedzialność na tym stanowisku jest normalnie nieograniczony). Szczerze nie polecam !!

nie nie nie
@Nie,nie

potwierdzam - widzę, że jest gorzej niż było

Wilk

Pozytywne wpisy tak sztuczne ze kto tu pracuje od razu widzi kto je pisal - darujcie sobie - i tak prawda wychodzi po miesiacu- praca tutaj to strata czasu - trzeba szukac nowej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław