Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA w Wrocław

Mpv

Świetna atmosfera , sympatyczni i bardzo uczynni ludzie. Zarobki bardzo dobre. Szczerze polecam!

Niedziela
@Mpv

Pracuje tam już jakiś czas i jakoś nie widzę aby tak było wspaniale, raczej od jakiegoś czasu jest coraz gorzej.

@Niedziela

Niedziela czemu nie jest wspaniale?

Emek
@Marcin

Kolesiostwo i multum roboty motto firmy

Prog1

Wspaniała firma!

dziki dzik

Spora część z was odeszła z SDA lub została wyrzucona nigdy nie orientując się nawet w funkcjonowaniu firmy. Plotki i ploteczki bez pokrycia tylko potwierdzają jak było. Czasami z zażenowaniem słuchałem zali niektórych osób. Jasne najprościej powiedzieć SDA jest "be", mam lepiej. Ku pokrzepieniu serc nie będę bronił szefostwa bo mają wady jak każdy. Realizują też swoją politykę bo mają do tego prawo. Ich firma ich zasady. Komu nie pasuje niech sobie szuka innej pracy... Myślę też , że zbyt długo zatrudniane były osoby zbyt mało zaangażowane na zbyt odpowiedzialne dla nich stanowiska. Natomiast za rzadko nagradzane były osoby, które się starały i dawały z siebie 200%, czasami wystarczył by zwykły GOODJOB ... Jaki jest tego efekt ? osoby, którym zależało pilnują swojego ogródka i olewają resztę aby nie dostać po nosie. Z tego powodu dzieje się źle. Tak btw, niech pierwszy rzuci kamień, kto pracował uczciwie inie dostał wypłaty na czas lub został oszukany na nadgodzinach - o których z resztą informowano na rozmowie kwalifikacyjnej. " A nadgodzin oczywiście mnóstwo i słabo płatne " płatne jak kodeks nakazuje, na podatek napisz skargę do skarbówki :)

Poranek

Maciej Tutaj nasz pracodawca nie ma obowiązków ale za to ma duże wymagania. Większe niż jesteśmy w stanie przerobić.

Zjebko

skala odpowiedzialności jaka ciąży w tej firmie na konstruktorzei I z resztą na innych też jest tak duża, że nawet wyimaginowane 4tys nie rekompensuje tego stresu. w SDA mówi się, że jest to firma złożona z wielu firm - każdy pracownik działa jakby był 1osobową firmą I każdy ma na sobie ogromną odpowiedzialność. wszystko jest oczywiscie ładnie I pięknie aż ktoś nie stwierdzi, ze z twojego powodu coś się zgubiło, zepsuło, nie zostało zrobione tak jak trzeba. Wtedy pociąga się do pracownika do odpowiedzialności z finansową włącznie.

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Były konstruktor

4 tyś. i premie????? Ha ha ha i jeszcze raz ha. Pięć lat doświadczenia jako konstruktor i nie mogłem się doprosic o 3300. Oczywiście podczas rozmowy była mowa o wyższych zarobkach, ale nagle powiedzieli że nie pamiętali :) w całej historii SDA nikt nigdy nie otrzymał żadnej premii. A nadgodzin oczywiście mnóstwo i słabo płatne. Ogólnie omijajcie z daleka.

Tak sobie

W tej firmie nie ma wielu osob, ktore przyszly od razu po studiach na praktyki - wiec nie o nich mowa Potwierdzam - nie wierzcie w zapewnienia ustne Kazda firma ma minusy to fakt - i wiadomo ze zawsze mozna zmienic prace wiec nie ma problemu Chociaz warto wiedziec wczesniej o kilku kwestiach Wiekszosc osob traktuje prace tam przejsciowo - szukaja lepszej i chodza na rozmowy - wiadomo lepiej pracowac i szukac niz siedziec w domu

Montażysta

Witam wszystkich nie zadowolonych jestem montażystą w SDA już dłuższy czas i nie uważam się za matoła z montażu jak to określił kolega Adam, niema firm idealnych ale jak ktoś chce pracować i się rozwijać zawodowo to SDA jest dobrym wyborem i pozwala na to,a jak ktoś jest po studiach i myśli że będzie zarabiał krocie bez doświadczenia zawodowego to życzę powodzenia w pośredniaku bo w żadnej firmie tak nie robią trzeba pokazać najpierw co się potrafi a potem oczekiwać za to odpowiedniej zapłaty, pracuje się różnie bo ta praca ma taki charakter jest trochę nie dociągnięć ale ta firma ma dopiero 6 lat i cały czas się rozwija.Pozdrawiam serdecznie.

derlju

netto czy brutto?

CADS
@derlju

Oczywiście że netto. Dostaję również premię co miesiąc około 600- 1000 tyś zlotych w zależności od nawału pracy.

Kazdy moze napisac ze jest konstruktorem
@derlju

idz na rozmowe i zapytaj czy dadza Ci tyle i podpisz dokument zanim zrezygnujesz ze swojej pracy dobrze Ci radze

CADS

Wspaniali i mili ludzie ,ciekawa praca . Jako konstruktor zarabiam ponad 4 tysiące złotych bez żadnych nadgodzin. SZCZERZE POLECAM

śmiechu warta firma
@CADS

buuhahahahahha i wtedy się obudziłeś hahaahahahha W żadnym razie nie polecam tam pracy. Nie szanują nikogo i we wszystkich widzą tylko złodziei i oszustów. Dlaczego? Bo mierzą wszystkich swoją miarą. Można chodzi milion razy i mówić, że coś jest nie tak... ale reakcji i tak nie ma żadnej. Powinni się nauczyć pracować z ludźmi i ich słuchać... a nie tylko tych , co przy korycie... Dla niech nie problemu, że nagle masz zostać po godzinach, zrezygnować z weekendowych planów. Ma być (usunięte przez administratora) Ta firma jest żałosna. NIE POLECAM!!

jestem na nie

No cóż ....potwierdzam - nawet nie chce mi się rozpisywać - uwaga na niedopałki fajek walające się po zakładzie ...to i tak nie jest najgorsze w tym miejscu niestety...może wypowie się ktoś z innych działów?....ponoć tam też niezły meksyk

Jest jak jest

Trzeba zatrudnić jeszcze kierownika produkcji, też by się przydał ponieważ w firmie jest coraz mniej nowych procedur. CDAS wydaje mi się, że w swojej wypowiedzi pomyliły Ci się firmy ,,wspaniali i mili ludzie,, coś mi się wydaje że nie jest to opinia kogoś kto faktycznie jest konstruktorem a jakaś podpucha, co do premi hmmm zastanawiające nie słyszałem nigdy o czymś takim....

Z dzisiaj

Zgadzam się z wpisem powyżej (genowefa). Nic się nie zmieniło do tej pory nadal jest wielki bałagan, co niektóre osoby mają nadmiar obowiązków a inni mogą sobie trochę pościemniać. A co do wprowadzanych usprawnień oczywiście są nadal wprowadzane ale korzyść z tego żadna, z mojej opinii wygląda na to że usprawnienia nie są przemyślane przez osoby decyzyjne.

genowefa

Jestem byłym pracownikiem I przedstawione powyżej opinie uważam w dużym stopniu za prawdziwe. pewnie każdy się zgodzi, że największym problemem firmy był bałagan bałagan był spowodowany brakiem wyraźnego rozgraniczenia gdzie kończą się obowiązki jednego pracownika, a zaczynają drugiego. Niestety brakowąło wśród ludzi mających władzę kogokolwiek, kto byłby w stanie zrobić porządek. w moim odczuciu ilość bieżącej pracy, tzw "gaszenia pożarów" czyli ratowania sytuacji beznadziejnych była na tyle duża, że wykluczała realizowanie usprawnień. poza tym wadą bylo wtrącanie się jednych działów w pracę innych. przy czym nie było to koleżeńskie doradzanie a nierzadko chamskie podważanie kompetencji z tego powodu firma, w której pracowało wielu sympatycznych I ludzi była niesympatyczna.

Zyx

Jest kilka takich firm we Wrocławiu wiec musisz wyslać kilka cv - tutaj zostaną usunięte nazwy I czytaj opinie bo niestety te złe często są prawdziwe - najlepiej przez znajomych dojść do kogoś kto pracuje lub pracował ale wiadomo - nie zawsze się tak da

xyz

U jakiej konkurencji?

Nie

Kiepska atmosfera - do tego u konkurencji wyższe zarobki

Tamtejszy

Fortaco rządzi w SDA

Tylo na przeczekanie

Bierz prace jesli nie masz wyjscia i szukaj innej - praca tam tylko na przeczekanie

Wd4569

Dzięki koledzy za pasjonujące informacje.Miałem tak iść na rozmowę do pracy jako spawacz z z uprawnieniami ponadpodstawowymi na 135,136,141 stal czarna i nierdzewka ale po przeczytaniu opinii dałem sobie spokój.Za takie pieniądze to śmiech na sali,nawet ukraińce nie chcą robić.Rzygać się chce,że w tym kraju tak wykorzystuje się ludzi za gówniane pieniądze.Jak za to przeżyć i utrzymać rodzinę,..........

Beznadzieja

Zgadzam sie- do tego kolesiostwo! Nie dajcie sie nabrac- nie trzymaja sie ustalen! Wiekszosc szuka innej pracy

Koko

zgadzam się z kolegą Szponikiem. Jeden wielki chaos niskie zarobki. W piątek po południu oświadczą, że jednak nie masz wolnego weekendu, albo będą cie namawiać na dzień przed zaplanowanym urlopem, żebyś go jednak nie brał bo w przeciwnym razie "nie zależy ci na pracy" w domyśle jesteś pracownikiem gorszego sortu I nie licz na podwyżke

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SDA
2.2/5 Na podstawie 114 ocen.
  • Oriona 4 lok. 2
    67-200 Wrocław