Opinie o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy sia Abrasives Polska Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie sia Abrasives Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o sia Abrasives Polska Sp. z o.o w Goleniów

Dzidzia

Idzie nowe! W firmie pojawił się ktoś (nie pracuje od dziś ,pracuje parę mcy i przejął kolejne działy) kto "czyści atmosferę i brudy" po niedoświadczonych ludziach .Jedyny człowiek konkretny ,myślący który wie na czym polega stanowisko kierownika ,nie uznający kolesiostwa a znający główne zasady współpracy z ludźmi. oraz jak powinna wyglądać praca bo praca to nie tylko uśmiechy i czułe spojrzenia albo sympatie .Mam nadzieję że wkrótce wszystko zmieni się na lepsze! Tego się trzymajmy !

Była pracownicA
@Dzidzia

O kim mowa?

Gościnnie jestem
@Była pracownicA

Przecież masz napisane o kim mowa. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

xxxxxxxr
@Dzidzia

czyżby zmiana kierownictwa?

Nowy pracownik
@xxxxxxxr

Oby !

Bosz sio

At8-2 ? to jakas porazka i ludzie ,propozycje seksualne? wiadomo a pupilki ?, wiadomo , liderzy? ocencie sami

Kiedys w SIA

Dlaczego zawsze tu jest tak źe kiedy ktos pisze prawde to jest atakowany ?

@Kiedys w SIA

Bo to pewnie pupile! atmosfera w Bosch to porażka. Pracowałem tam 7 dni i to najgorsze dni jakie mogłem przepracowac

Msc
@Kiedys w SIA

Ponieważ często ludzie jadą tu po bandzie i zamiast konkretów robią tu (usunięte przez administratora) np. obrażają się nawzajem, grożą sobie, składają seksualne propozycje... Moja opinia na temat tej firmy jest taka, że od czasu BTS wszystko się zmieniło i wciąż jest chaos, głównie na produkcji i magazynie. Zwykły pracownik albo to wykorzysta i awansuje, albo odejdzie, albo jak kilku tutaj będzie pracował i wylewał swoją flustracje na tym forum. A ci do samej pracy to jest łatwa i lekka, jest czas na przerwy i telefon, nikt na serio nie goni do roboty, kasa też jest ok, bo gdyby była niska to wszyscy flustraci z tego forum zmienili by pracę. ..

Liva

Prawda jest zawsze atakowana

XXX
@Msc

Msc. To jest prawda z tym propozycją sex ale to jest na 2 i notkach. Panowie i Panie szukają wrażeń i przygód ale nie myślą o konsekwencjach potem. Bo idą z mężem lub żoną za rączkę A oni nie wiedzą co tu się dzieje. Badzie czujni bo to są fskkty. Pozdrawiam to jest szok co tu się dzieje.

##
@XXX

Może ktoś rozwinąć ten wątek? Jakie propozycje?

Robiłem w sia bosch

Fakty Prawda zawsze są atakowane gdyź nie na rękę to jest pewnym osobom, tematy zastępcze jeśli chodzi o pisownie i wyśmiewanie ksyw, tematy wysmiewane przez nich i omijane gdzie dla ludzi są Bardzo waźne, pracowałem i odszedłem, peaca moźe i Ok ale pewni ludzie plus armosfeea zła.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie sia Biuro Technologiczne sp. Z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
bingo

Zrobili niespodziankę i dali dziś wypłaty?

Księgowy
@bingo

Dzisiaj jest 7. Do 10 masz trzy dni. Zakład pracy to nie św. Mikołaj. W poniedziałek będziesz miał.

Alvaro ferdandes
@Księgowy

Ty nie bądź taki mądry, bo przeważnie w takich sytuacjach pieniądze są na kątach ludzi pracujących, a my pracujemy na wasze wypłaty, wszystkie zakłady w parku przemysłowym przelaly na kąta pracowników także waz słowa i szacunek dla ludzi z produkcji

/\
@Alvaro ferdandes

Wszyscy pracujemy na nasze wypłaty.

Gosc
@Alvaro ferdandes

Pisze się konta. Przez „on”.

@Księgowy

Księgowy czytaj teraz uwaznie panie po studiach :) taki szacunek macie do ludzi, w poprzedniej firmie nieraz było i 7 :) Uczcie sie od najlepszych od Mistrzów gdyz daleko wam do nich ;) na akzdym kroku dajjecie ciała i trzeba was szkolic ;) i co z tego ze amsz studia ? wyklepane regułi które ja wyklepałem kiedys i miałem 5 z rachunkowosci ale nie masz szacunku do człowieka i nie bierzesz przykładu nie uczysz sie od Mistrzów ;) regułka a zycie naucz sie to cos innego, szacunek za szacunek pogarada za pogarde zapamietaj i te papierki co masz po studiach wywal do Kosza ;)

Głowa boli Maria od nauki
@Mario, pracowałem w SIA ;)

Piszesz jakbyś dostał dwóję z języka polskiego, aż wstyd!Taki dorosły a nie potrafi nawet pisać prostych zdań w ojczystym języku. Tak - aż oczy bolą od tego w jaki sposób piszesz. Nie- nie jestem tym złym biurowym. Tak przy okazji - nie musisz obrażać "wszystkich biurowych" i tych z produkcji. Obrażasz wszystkich jak leci! Nikt Ci nie zabrania mieć swojego zdania, złej opinii lub dobrej, ale miej trochę szacunku do ludzi bo z tych Twoich bełkotów wynika, że nie masz szacunku nawet do swoich kolegów i koleżanek z którymi pracowałeś.

Już nie w Boschu
@Głowa boli Maria od nauki

A ten dalej nie rozumie... Napiszę jak krowie na rowie bo inaczej nie zrozumiesz człowieku. Przestań zaśmiecać forum. Nikt nie twierdzi, że TYLKO TY Mario tutaj piszesz lecz że tylko ty PISZESZ BLOGA czyli wypisujesz eseje, z których nic nie wynika. Co wniósł twój powyższy wpis na forum? Kompletnie nic. I żeby była jasność - ja nie bronię Sia, tylko krytykuję ciebie

@Głowa boli Maria od nauki

Takk jak mówiłem zero konkretów tylko czepianie sie pisowni ,kropki, przecinki ;) no ale cóż ...to sa najważniejsze sprawy dla tych z biur i ich pupilków :) zabolalo gdyz piszą inni :) a nie tylko ja ;) możecie sobie atakowac mnie i innych jak to robicie ale Faktów Prawdy nie zmyjecie stąd i bedziemy dalej pisac i ja takze ;) nawet jak zle dla ciebie postawie przecinek ;p ( BEKA ) Prawda boli i to was męczy ale spokoju nie damy ;) sprawy opisywane beda nadal panie przecinek i kropka ;p Pozdrawiam bardzo serdecznie panie kropka ;p

@Głowa boli Maria od nauki

panie kropka i przecinek to ty uwazasz ze obrazam wszystkich ;) kolejne kłamstwo jakie piszesz i i nie potrafisz czytac ;) ale dobrze widac jak sledzicie forum i was to zjada ;) PISAC BEDZIEMY DALEJ...mamy prawo i wam nic do tego ;) panie kkropka i przecinek, wy taka szkołe macie ze ta fabryka to ruina nikt by nie uciekła z niej a uciekaja ;) ..... ciekawe co teraz zle napisałem i bedziesz sie czepiał ;p (BEKA ) fakty fakty i jeszcze raz Fakty a nie tematy Zastepcze Pozdro ;p ;)

@Głowa boli Maria od nauki

Dałem ci lajka tutaj tak Fajnie piszesz panie kropka i przecinek ;p

@Już nie w Boschu

Możesz krytykowac ;) masz Prawo ;) Pozdrawiam gorąco ;p

@Mario, pracowałem w SIA ;)

Ty(usunięte przez administratora) tu juz nie pracujesz wiec nie masz co pisać.

Luigi
@Mario, pracowałem w SIA ;)

Ty już nie piszesz bloga, Ty piszesz tutaj jakbyś pisał na czacie albo smsy. Treść i stylistyka Twoich wpisów jest na poziomie poniżej gimnazjum biorąc pod uwagę to, że jesteś trochę po 40stce. Te kilkadziesiąt/ kilkaset wpisów mógłbyś skumulować w maksymalnie dwóch bo 99% tego co piszesz to nic nie znaczące bzdurne żale jak ten z tymi nakładkami na buty. Nie dziwię się, że firma ma taką wizytówkę skoro tacy ludzie jak Ty piszą w tak dziecinny sposób. Nie twierdzę, że piszesz kłamstwa, zapewne jest w tym też prawda - nie każdy potrafi załatwiać swoje sprawy to potem wychodzą niedomówienia, firma też nie jest jakaś doskonała, ale nie jest też tak zła abyś musiał tak komentować zwłaszcza, że już tu nie pracujesz.

jesien

czesc wam a co to zakaz jest pisania prawdy ?

konkret

Każdy wypowiada się kto pracował i pracuje w zakładzie pracy, dlaczego nie można wypowiadać się ? ja tu wyzwisk nie widzę a Konkrety co się działo i dzieje w zakładzie sia.

Dzisiaj kolejne zasłabnięcie tym razem lider wywiązał się z obowiązku i odwiózł dziewczynę do domu.

@1234

Oni to musza czynić, śą tymi którzy nie nadaja sie na liderów ale Muszą to robic gdyz jest głosno o firmie SIA

Aneta

Zastanawiałam się nad przyjściem tutaj do pracy. Trafiłam na tą stronę i patrząc na to wszystko jednak się nie zdecyduje. Współczuje takiej atmosfery. Co musi być nie tak, albo jak bardzo nie tak, żeby były takie opinie o firmie? Taką macie wizytówkę?

@Aneta

Aneto jak się przyjmowalem było wręcz pięknie ale to nie trwało zbytnio długo po jakimś czasie czar prysl wypłaty nie na czas brak premi brak organizacji ciągle awantury z liderami brak komunikacji po prostu człowiek jest zerem w tej firmie ciągle zastraszenie jest tutaj na porządku dziennym także niestety taka jest wizytowka tej firmy ...

@Aneta

Przeczytaj komentarze nasze i moje wczesniejsze mam nick jako Mario AT8 2 zobaczysz co sie działo jak oszukali mnie i innych na kasie, w ciagu tygodnia zwolniło sie 4 lub 5 osób ,ja takze, bez powodu ? ciągła walka o zwrot kasy za cos czego nie chciałes ,podwyzka ? 15 zł , 16 zł, 17 zł roznica żadna ...

Mario, pracowałem w SIA ;)

Nie było mnie tydzień czasu tu i prosze bez zmian :) miło az czytac :) zganiali na mnie a teraz są nowi na których sie wyżywaja no noo ;) a SIA opinie ma nadal a może nawet gorszą jak miała :) Brawo SIA bez zmian :) przeciez sie zwolniłem,nie było mnie tu tydzien i co ??? :) nadal są dymy i cyrki w firmie i w biurze :) o co chodzi ??? zasłużliwście na taka opinie :) wsparcie macie pupilków swoich tylko ;) ktos na dole napisal ze na dyrektora sie pcham hehee. no nie :) nie jestem jak wy, wy sie pchaliscie do biura i co jest ? :) zero kompetencji, ja nie jestem wami, nie potraficie a pchacie sie :) Brawo, pokazujacie swoją mądrosc ale inaczej :) macie nowych kozłów ofiarnych :) byłem ja ujawniłem sie zle było i nagonka :) mnie nie ma dalej to samo na innych :) ludzie zwalniaja sie nadal,ludzie narzekaja andal,nowi czytaja i widza a i na miescie macie reklame juz ekstra barwo gatuluje wam ;) ja sie nie pcham wy tak i jest cyrk w SIA :) sami sobie gole strzelacie udzielacie sie na forum go work:) ale co sie dziwic,koles kolesia wciagnał kolezanke i jest jak jest :) (usunięte przez administratora) i Cyrk ;) lduzie sie z was śmieja po co to wam ?:) jakie wy szkoły macie serio ;) w tej firmie zostnecie tylko wy i wasze pupilki ;) prosze wchodze po tygodniu i juz nie pracuje i bez zmian :) Pozdrawiam tych fajnych których poznałem w SIA :) walczycie dalej z patologią jaka tam panuje i panowac bedzie do chwili jak sama szwajcaria tymi ludzmi sie nie zajmie nie zwolni ich, teraz zganiacie na innych i robicie z nich kozłów ;)

Haker bonzo

Witam jestem hakerem mam dosyć tych fasych głupich komentazy ja haker i ja bronic zakład sia sia dobry zakład i nie pisać źle o sia bo te nie dobre komentarze będą blokowane i ja będę blokowac wase komputery ja juz jednemu zhakowalem plyte główna i nawet inny haker mu tego nie odblokować także uważajcie haker bonzo czuwa nad forum hahahaha

GTI 20vTurbo

Pozdrawiam całą ekipę z jaką robiłem od 2014 do 05.2017 z AT8-2 jeszcze na starej hali, się ganiało trochę na prasie. Było nawet ok tylko wiadomo...kasa się nie zgadzała :)

Te wydruki to porażka wypłata na koncie normalna na wydruku 1000 zł mniej jakim cudem

J.
@.

U mnie to samo na wydruku jakieś rzekome odciagniecia a na koncie wszystko ok

Olka
@J.

Co miesiąc to trzeba się upokarzać przed nimi i prosić o swoje pieniądze. Jakaś porażka!

@Olka

Bo nas tak traktują za nic nas mają liczą się tylko słupki i wykresy powtarzam tutaj nie ma z kim i oczym gadać po prostu patologia

Głos prawdy 2

Wiem jedno firma to dno zakłamanie straszenie głupie teksty zero szacunku dla pracownika jedynie pupilki liderów mają dobrze ale ja (usunięte przez administratora) nie jestem nie będę grał w ten sposób aby za garść ziemniaków czy za poklepanie po plecach sprzedawał kogo kolwiek jak ci pseudo liderzy boją się tych kierownikow ze to szok to widac hehe jednym słowem cyrk na kołach i nie mówcie mi ze tak jest wszędzie bo jeszcze są normalne firmy i nie ma w nich takich problemów a czemu tutaj jeszcze siedzę bo uwielbiam wam grać na nerwach hehe po prostu jesteście śmieszni i póki będę w tej pseudo firmie to będę wszystko traktował na lajcie i w czterech literach mam tych wszystkich pionkow szuji i tyle pozdrawiam kumatych i chyba tez tutaj założę vloga dzień po dniu opisywać sytuacje w firmie bo przecież nie tylko liderki lubią pisać ja też uwielbiam pozdro

*****
@Głos prawdy 2

to zabieraj się i wypie*dalaj tam gdzie jest dobrze skoro tyle firm masz dookoła i przestań jęczeć MASZ COŚ Z GŁOWĄ CZŁOWIEKU? Znajdź sobie przyjaciół i im się POUŻALAJ. Co za kretyni brak słów już do tego!!!!

@*****

To po co tutaj wchodzisz i to czytasz specjalnie tutaj zostane aby jeszcze cie troszkę powkurzac po prostu uwielbiam to robić niby ci pupilki nie interesują się a czytają i odpisuja i się jeszcze stawiają brawo wy aby więcej takich ludzi pozdrawiam kumatych ???? hehe

Zgred
@*****

Ty również stąd wypieldalaj jak ci nie podoba to po co tu wchodzisz? ! Co ty mózgu nie masz ?

Siedze, czytam i tak zastanawiam się czy wy zatrudniacie ludzi zdrowych umysłowo? Może jakieś testy trzeba przeprowadzać

Robert Bosch

Czytam wpisy i się zastanawiam do czego wszyscy dążycie? Żałosne. Tracicie czas i nerwy a prawda jest taka, że to i tak niczego pozytywnego do firmy nie wniesie. Możecie się produkować a sytuacja i tak będzie taka sama.

#m#
@Robert Bosch

Również to obserwuje od jakiegoś czasu. Tak jak ktoś niżej napisał, poczytać można do śniadania ;) A tak poważnie-to chyba im przynosi ulgę w jakimś stopniu, jak nie mają gdzie się rozładować to muszą tutaj.

Dzidzia

Prawda jest taka że kierownictwo zachowuje się żenująco w stosunku do pracowników, ich odzywki oraz słownictwo jakimi się posługują(stanowisko do czegoś zobowiązuje panowie i panie i ktoś napisał wcześniej że ryba psuje się od głowy) tylko pokzuje jaki poziom sobą reprezentujecie . Jednym z wielu przykładów jest to kiedy kobieta leżąca na noszach mająca kłopoty z sercem usłyszała od kierownika :będzie pani jutro w pracy? Na co ona: że nie wiem jak będę się czuła ... Kierownik :acha rozumiem że L4! . Gdzie empatia ? Kiedy ludzie chorują też są obgadywani przez kierownictwo non stop bo jak mozna chorować ciągle..? tak,tak a to tylko parę przykładów ludzi na stanowiskach. Praca tutaj jest dobra serio ,każdemu polecam ! Tylko kierownictwo ..no wlasnie.

Msc. głosie prawdy nie odpisuj na jego pytanie bo to są śmieszni ludzie gdyby widzieli wcześniejsze wpisy to by wiedzieli o co chodzi a tak to będa bez końca zadawać głupie pytania.

obserwator

Witam potrzebuje 2 świadków proszę o napisanie kto jest chętny. do opisania bezmyślne organizacji w sia

Głos Prawdy

Agnieszko zapomniałbym o jednym istotnym fakcie a mianowicie gdybym stał i nic nie robił to nie dostałbym umowy na czas nieokreślony .A jednak blondynka!

Msc
@Głos Prawdy

@Głos Prawdy - mam pytanie, skoro jest tu tak źle, to co sprawiło, że podpisałeś umowę na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o sia Abrasives Polska Sp. z o.o - Goleniów

• Jak się pracuje w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy sia Abrasives Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w sia Abrasives Polska Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

sia Abrasives Polska Sp. z o.o