Opinie o SKOK w Bytom Stanisława Moniuszki 16A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SKOK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Bytom Stanisława Moniuszki 16A

wolter00

Naucz się polskiej pisowni, znam SKOK od podszewki i nie jest tak jak piszesz. Osobie, której się nie chce pracować a błędy robi na okrągło najlepiej tak pisać.

żałosne to jest

Łoina - 2011-12-22 13:31:25 anonim - 2011-12-14 19:16:11 Przyłączę się do powyższej wypowiedzi. Jeżeli ktoś jest niezadowolony ze swojej pracy to niech poszuka innej. Co druga osoba (gdyż wielu pracowników jest młodych) zaczynająca pracę w SKOK Silesia-Centrum jest osobą nie posiadająca doświadczenia zawodowego. Bez wykształcenia. Zwolnijcie się a znajdziecie pracę w monopolowym, jako sprzątaczka, hostessa, na barze, itd. Ciekawi mnie czy wtedy będziecie spełnieni zawodowo, a wasz kierownik będzie kompetentny na swoim stanowisku i oczywiście uczciwy wobec swojego pracownika. Nie szanujecie tego co macie. Jak stracicie pracę za swoje lenistwo i głośne narzekanie, dopiero wtedy docenicie jak wygodnie było w SKOKu. Wyjazdy integracyjne, biesiady, koleżanki w pracy, pogaduchy przy kawie. Więcej chęci do pracy a mnie narzekania. Taka moja rada!\\\\\\\\\\\\\\\"Zwolnijcie się a znajdziecie pracę w monopolowym, jako sprzątaczka, hostessa\\\\\\\\\\\\\\\", przecież to są nasze codzienne obowiązki!!! ,a dodatkowo obsługujemy klientów dobrze pani KIEROWNICZKO że pani to w końcu zauważyła!!!! SKOKi prowadzą działalność niezarobkową (non-profit), a ich działalność sprowadza się przede wszystkim do umożliwienia dostępu do tańszych pożyczek i kredytów osobom, które, ze względu na niezbyt wysokie dochody, nie mogą takich uzyskać w bankach i tego się trzymajmy nie pierdół , zgnuśnieliście w ciepełku na boczku przy dobrych posadkach, a macie być usłużni klientowi w dobrym tego słowa znaczeniu wiec RUSZCIE PUPSKACytuję: \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"...wolnijcie się a znajdziecie pracę w monopolowym, jako sprzątaczka, hostessa, na barze, itd. ...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Przekaz tej informacji (od człowieka z kierownictwa bądź zarzadu zapewne) jest prosty: pracowników skoku nie stać na zmianę pracy na lepszą, są tacy beznadziejni i głupi a tymczasem ci, którzy się zwolnili z tej kasy pracują w bankach, urzędach i oczywiście chwalą sobie te zmiany, natomiast żałują tylko jednego, że odeszli tak późno, tyle lat poświęciwszy pracy bez perspektyw. Większość pracowników z pierwszej linii jest po studiach lub w trakcie a osoby nie tylko ze średniego ale i najwyższego szczebla to osoby w z średnim wykształceniem i to nawet nie kierunkowym. Cd. wypowiedzi:\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"...Ciekawi mnie czy wtedy... wasz kierownik będzie kompetentny na swoim stanowisku i oczywiście uczciwy wobec swojego pracownika....\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Co to ma znaczyć? Ze wszedzie jest tak samo i nieuczciwość i niekompetencja jest wszędzie normą? Chcecie jakoś zareagować na krytykę, zapewne za głowę się łapiąc, że wasi pracownicy mają taką o was złą opinię ale tylko się pogrążacie odpowiadając w ten sposób drodzy szefowie( bo tylko wy możecie dokonywać wpisów w takim tonie )

Łoina

dora

Chyba żadna firma, żaden skok ( sprawdzałam na tym portalu) nie ma tylu złych opinii. Ale są one niestety prawdziwe, pracuję tam kilka lat, więc potwierdzam. Rotacja pracowników jest przerażająca, a większość z tych, którzy jeszcze pracują chciałoby zmienić pracę. Coraz więcej kierowników, derektorów a sprawność zarządzenia i trafność podejmowanych decyzji kiepska.

Brałeś udział w rekrutacji do SKOK. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bu hah ha

Galatea - 2011-12-13 19:46:03 Czytam te wasze wypowiedzi i zastanawiam się co wy tam jeszcze wszyscy robicie. Skoro źle jest tak jak piszecie to jako inteligentni, znający swoją wartość oraz tacy niedoceniani pracownicy powinniście już dawno poszukać sobie innej pracy. Sama tam pracuję i wiedzę z kim Zarząd musi pracować. Poza niewieloma wyjątkami pracownicy to lenie a brak kreatywności mają wypisane na czole. Współczuję kadrze zarządzającej, że nie ma z kim pracować. Ludzie są niewdzięczni zwłaszcza ci, którzy otrzymali od swoich przełożonych mandat zaufania i co oskarżenia o mobbing, celowe nie wykonywanie poleceń i sabotaż a nawet różnego doniesienia do odpowiednich organów to chleb codzienny, z którym Kadra Kierownicza musiała się borykać - wstydźcie się lub odejdźcie i zróbcie miejsce innym, chcącym spokojnie i efektywnie pracować. JAKI PAN TAKI KRAM!! A RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY KTÓRE POWINNIŚCIE POSYPAĆ POPIOŁEM I MNIEJ SIEDZIEĆ NA STRONACH PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH, AUKCJACH Z ZAKUPAMI CIUCHÓW, TOREBEK,KOLCZYKÓW I INNYCH DUPERELI BO NAM WŁADZY WOLNO?? A CO DO KAPOWANIA TO MONOPOL JUŻ DAWNO WYKUPILIŚCIE WY!! SZEREGOWY PRACOWNIK TO TANI WYROBNIK I NIE MA CZASU NA NIC TYLKO ROBOTĘ

szukająca pracy

MÓJ BOŻE !!!! SZUKAM PRACY I CHCIAŁAM ZŁOŻYĆ APLIKACJĘ W TYM SKOKU, STĄD MOJA WIZYTA NA TEJ STRONIE. A TU TYLE ZŁYCH OPINII OD PRACOWNIKÓW TEJ KASY, TYLE ZBIEŻNYCH I JEDNOZNACZNIE NEGATYWNYCH. NIE CHCIAŁABYM PRACOWAĆ W TAKIEJ FIRMIE, REZYGNUJĘ Z UBIEGANIA SIĘ O PRACĘ W SKOK SILESIA-CENTRUM, ZNAJOMYM RÓWNIEŻ SZCZERZE ODRADZĘ!!!!

Pracowałam w SKOKu Silesia-Centrum, więc wiem jak jest. Może i czasem nie ma czasu by nawet napić się kawy (mam na myśli kasjerów), ale zapewniam, że Ci co najwięcej narzekają, mają najmniej roboty.

nik

pogaduchy w pracy??? A kto to pisał ?? Ktoś mocno niezorientowany ....No chyba, że nie z działu sprzedaży (i paru innych- z szacunkiem), gdzie nie ma czasu podłubać w nosie .....sorki, życie , wiem , też z tym walczę...

Galatea

Czytam te wasze wypowiedzi i zastanawiam się co wy tam jeszcze wszyscy robicie. Skoro źle jest tak jak piszecie to jako inteligentni, znający swoją wartość oraz tacy niedoceniani pracownicy powinniście już dawno poszukać sobie innej pracy. Sama tam pracuję i wiedzę z kim Zarząd musi pracować. Poza niewieloma wyjątkami pracownicy to lenie a brak kreatywności mają wypisane na czole. Współczuję kadrze zarządzającej, że nie ma z kim pracować. Ludzie są niewdzięczni zwłaszcza ci, którzy otrzymali od swoich przełożonych mandat zaufania i co oskarżenia o [usunięte przez moderatora], celowe nie wykonywanie poleceń i sabotaż a nawet różnego doniesienia do odpowiednich organów to chleb codzienny, z którym Kadra Kierownicza musiała się borykać - wstydźcie się lub odejdźcie i zróbcie miejsce innym, chcącym spokojnie i efektywnie pracować.

mikołaj

Wszystkiego dobrego dla pracowników SKOK Silesia na nadchodzące święta oraz nowy 2012r,dla zarządu, i kierownictwa oraz niektórych koleżanek myślących że zjadły wszystkie rozumy(pyskaty aniołek z Rozbarku) oby przemawiali ludzkim głosem nie tylko w Wigilię dobro powraca w dwójnasób

irenka

Sama prawda i tylko prawda, niestety. Chociaż z przykrością tego się czyta to cieszy jednak fakt, że pracownicy tak samo współodczuwają. Wybierając z listy kryterium oceny wybrałam mierny, co nie odpowiada szkolej dwójce tylko poziomowi miernoty w tej firmie. Jeżeli wpisy te czyta osoba, która szuka pracy- niech omija ten skok i to szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No chyba, że jest gotowa na karierę i profity dzięki lizusostwu, donoszeniu albo [usunięte przez moderatora], tylko takimi drogami ma szansę na coś więcej niż najniższą krajową i jakie takie życie w tej firmie (no i oczywiście "osoba z rodziny"- bo tacy się mają najlepiej, zajmują stanowiska najczęściej kierownicze i nic nie robią, sory kasę zarabiają i to niemałą). [usunięte przez moderatora], żałosna wypłata, brak jakichkolwiek perspektyw, nie liczcie na premie, jeżeli okazuje się, że pracownicy wyrabiają limity i dostają premie, co zarzad robi-zmienia system motywacyjny na gorszy dla pracownika i znowu szanse na premie sie oddalają. Nie dajcie się omamić gadkom prezesów, oni dobrze wiedzą, że wkrótce przejmie nas inna kasa, szukajcie innej pracy jak najszybciej. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzięję, że SKOK-i przejdą pod nadzór bankowy, ukróci się niektórym złodziejstwo i samowola !!!!

ktoś

Czytam te wypowiedzi i brak słów straszne ile w tym prawdy i cierpienia jak można poprzez posiadaną tzw "władzę" niszczyć drugiego człowieka nie wiem czy wybór tej pracy był słuszny???

Cała specyfika działania instytucji finansowej, która zwie się SKOK, jest daleko odbiegająca od jakichkolwiek standardów czy norm.... Począwszy od \"zacnego\" grona zarządu, które tylko piastuje swoje stanowiska z nazwy.... są to ludzie, którym brak podstawowych zasad zarządzania kapitałem ludzkim,niedouczeni,z przypadku, stawiający tylko wybujałe wymagania, w zamian nic nie oferując, proponowane byłyby im szkolenia z zakresu podstawowego funkcjonowania w społeczeństwie..... Nie można także nie wspomnieć o \"kompetentnej i inteligentnej\" kadrze kierowniczej, która jedno co potrafi, to wyręczać się pracownikami- tj, pisać pisma za nich, tworzyć ich wybujałe wizje marketingowe itp itd. Kierownik powinien być jakimś \"mentorem\" dla pracownika, a nie wyręczać się innymi, albo co gorsza uciekać przed klientem, kiedy ten chce konfrontacji z kierownikiem..... istna żenada.Tak jak już ktoś wspomniał wcześniej, kadrę zarządzająca i kierującą SKOK-u zasilają ludzie z przypadku, nie wspomnę już o rodzinnych konszachtach...Zwykły pracownik wyprzedza intelektem ich wszystkich, ale co to ma za znaczenie, jak tam trzeba udawać i bawić się w tzw. 3 małpki: nic nie widzę, nic nie słyszę,nic nie mówię.... osoba, która w ogóle ma odwagę wyrazić tam swoje zdanie, zaraz jest tłamszona.... Nie polecam tej pracy nawet największemu wrogowi.... SKOK- Specyficzna Komórka Ofiarująca Kłopoty :) Dobrze byłoby, jakby zarząd wiedział o istnieniu tej strony, może w końcu przejrzałby na oczy i zszedł na ziemię ze swych tronów :) Pozdrawiam wszystkich i jeśli możecie szukajcie innej pracy, jeśli tylko jest to możliwe:)

zniesmaczony

Witam wszystkich pracowników, którzy dokonali wpisu. Cieszę się bardzo, że jest grono osób, które potrafią wyrazić swoją opinię. Ja również uważam, że praca w tym skoku jest dobra, ale dla osób bez żadnych ambicji, aspiracji oraz takich, którym wystarcza 1300 zł wypłaty, a w dodatku mimo, że zatrudnienie jest na 1 etacie to pracujesz jako kasjer, doradca klienta (śmiech na sali), dział marketingu oraz sprzątaczka. Za takie wynagrodzenie wymaga sie wszystkiego od pracownika. Wskażcie mi inna instytucję z tej samej braży, w której pracownik jest po prostu jak tania siła robocza na wiele etatów. W dodatku, wymaga się od pracownika stroju służbowego na który niestety już nie daje się zadnych środków finansowych i jesli mam wybrać miedzy strojem sluzbowym a możliwoscią zakupu danej rzeczy dziecku to mam w nosie "stroj sluzbowy". Odnośnie kadry zarzadzającej- to dołacze się do opinii- brak profesjonalizmu oraz jakichkolwiek kompetencji. Liczą się powiązania rodzinne, wtedy może coś osiągniesz. A uważam, że zwykły pracownik ma czasem o wiele większe predyspozycje do wyższych stanowisk niż osoby obecnie piastujące te stanowiska. W dodatku KKO ciągle tylko straszą i opierniczają, żal. Szanowni Zarządzający, wymagajcie troche wiecej od siebie bo "temu najniższemu" zawdzieczacie najwiecej. Moze kiedyś do Was to dotrze. Jeszcze wiele rzeczy można by napisać na temat szanowego skoku. Te uważam za najważniejsze. A wszystkim obecnym pracwonikom zycze jak najszybszego znalezienia nowej pracy, gdzie będziemy docenieni tak pod wzgledem finansowym jak i etyczno-moralnym. Pozdrawiam

Dobry duch....

I tak nic nie zrobicie...nie wywalczycie lepszych pensji...nie macie żadnych szans...jedno co możecie zrobić to zwolnić się z pracy i szukać coś lepszego!! Nie łudżcie się zwłaszcza nowi pracownicy że dostaniecie podwyżki. W tej firmie to niemożliwe, będziecie pracowali za 1300 zł przez conajmniej kilka lat a premii i tak nie dostaniecie. A jeżeli tak; to w pocie czoła Ją ciężko raz na jakis czas wypracujecie. Żałosne jest to że zwalniają się bardzo dobrzy, kilkuletni pracownicy, bez których firma bardzo mocno zubożeje i to jest smutne...Zarząd nie dba o pracowników, oj nie dba...Jedno co Wam radzę to wykorzystajcie ile się da i uciekajcie jak najdalej od Skoku Silesia-Centrum.

wysypański

Zło wyrządzone bliźniemu powraca w dwójnasób panie AN "Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, stanowiska także

WYBORY JUŻ 09.10.2011 CZAS NA ZMIANY W ZARZĄDZIE ODERWAĆ STARE RYJE OD KORYTA TYM BARDZIEJ ŻE Z INNEJ PARTII POLITYCZNEJ NIECH SKOK WRÓCI DO KORZENI PARTYJNYCH PROTOPLASTÓW

Praca w skok silesia centrum to praca odpowiedzialna. Mamy do czynienia z pieniędzmi i ważnymi dokumentami, jednak po naszych wynagrodzenia tego nie widać. Oszczędza się na szarym pracowniku, a nie na tym co powinni oszczędzać. Dzisiaj pracujesz na jednym oddziale, a jutro nie wiadomo gdzie Cie rzucą. Ciągle tylko obiecanki, a poprawy zero, tylko coraz gorzej. Od nas wymaga się cudu, a my siedzimy z brakiem perspektyw na przyszłość. Nie dba się o starego pracownika, nie szanuje się go, tylko ciągle dobijające komentarze. Zgadzam się ze wszystkim co jest napisane powyżej. Kto pracował w skoku, wie jak naprawdę jest.

2011

Pozdrawiam serdecznie, bardzo mądra ale jednak odważna decyzja, zazdroszczę ;)) Wypowiedź jest jedną z najmądrzejszych na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Bytom

• Jak się pracuje w SKOK?

Zobacz opinie na temat firmy SKOK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOK