Opinie o SKOK w Bytom Stanisława Moniuszki 16A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SKOK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Bytom Stanisława Moniuszki 16A

sd

Witam! Jestem byłym pracownikiem tej firmy i czytając te wszystkie wypowiedzi szczerze Wam współczuję. Atmosfera pracy rzeczywiście była zła, to mało powiedziane . O zarobkach nie wspomnę (w chwili obecnej po 1,5 roku pracy w instytucji nie finansowej zarabiam więcej niż po prawie 7 latach pracy w SKOK). I nikt mi nie powie, że 1600 czy 1700 zł miesięcznie (z premią) to jest szczyt marzeń i suma warta tej odpowiedzialności. Zdaję sobie sprawę, że z bankami nie ma się co porównywać, bo tam żeby zarobić trzeba się nagimnastykować, ale są tego wymierne rezultaty. Pracując w tej firmie prawie 7 lat widziałam jak się zmienia (bo rozwojem niestety nazwać tego nie można) i z przykrością muszę stwierdzić, że jej pierwotne (bardzo szlachetne) założenia to w tej chwili tylko mit! Jeśli chodzi o kadrę zarządzająca, to są to ludzie nieposiadający odpowiednich kwalifikacji do pełnienia swoich funkcji, a ludzie którzy je posiadali zostali skutecznie „wytępieni”. Warto też wspomnieć, że całkiem spora część pracowników jest spokrewniona, a w najlepszym wypadku skoligacona z szanownym Zarządem. W najlepszej sytuacji są właśnie pracownicy należący do Rodziny oraz Ci nie mający szacunku do siebie samych. Z perspektywy czasu oraz po \\\"ochłonięciu\\\" z tych wszystkich negatywnych emocji, mogę powiedzieć całkiem szczerze, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Widzę to zarówno po moim zdrowiu fizycznym, jak przede wszystkim psychicznym. Jedynym pozytywem w tej pracy były znajomości i przyjaźnie, które się zawiązały w tym czasie i pozostały do dzisiaj, ale to był chyba tylko zbieg okoliczności, no bo na pewno nie zasługa Zarządu. Czasem warto zaryzykować, żeby żyło się lepiej. Wszystkim obecnym oraz byłym pracownikom życzę powodzenia!

buba

Co tak cicho wszyscy na urlopach :-)

Ale się uśmiałam..... he he..\"do klientów nie wychodzicie, oddziałów nie sprzątacie\", brzmi jak z horroru!!!. No co wy ROBICIE PRACOWNICY!!!! czemu piszecie w godzinach pracy hmm hmm? Jest tylko jedna prosta odpowiedz na to: JAKA PŁACA TAKA PRACA!!!:)))) Pozdrawiam wszystkich pracowników:)

piaskowy dziadek

anonim - 2011-07-08 23:44:58 No brawo, długa przerwa, ale wypowiedź w tym samym tonie (anonim - 2011-07-04 11:46:49) W pracy klikacie, nieładnie;( Więcej wyobraźni prosimy. SKOK Silesia-Centrum to grupa ludzi złączonych wspólną więzią poprzez miejsce pracy lub przynależność do tego samego stowarzyszenia społecznego bądź zawodowego, którzy wspólnie oszczędzają i pożyczają sobie pieniądze. SKOK-i to organizacje ludzi, a nie kapitału. Działają dla dobra swoich Członków, nie dla zysku. :-)

Brałeś udział w rekrutacji do SKOK. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Pracownicy SKOK Silesia-Centrum potrafią tylko narzekać. Niska płaca, niekompetentni Kierownicy. A sami od siebie co wnosicie do pracy? Większość pracowników po kilku latach nie ma opanowanych prostych procedur. Nie potrafią rozmawiać z Klientem, telefon odbierają z tonem głosu, po którym wiemy jak wygląda mina kasjera ( :/ fuck off). Jakich wy premii oczekujecie skoro sami nie zrobicie nic by sprzedaż wzrosła? Do Klienta nie wychodzicie, na Oddziałach nie sprzątacie. Wypowiedź oczywiście kieruję do tych ogromnie niezadowolonych z warunków w pracy. Całe szczęście są jeszcze osoby w tej firmie, którym zależy. Jeżeli jesteście po studiach, macie doświadczenie to szukajcie pracy w innych bankach. Tam za brak sprzedaży wylatujecie bez słowa. Pozdrawiam

Taka fajna to była firma i zdziadziała totalnie nawet matki po urodzeniu dzieci są traktowane jak zło konieczne zero zrozumienia nikt nie patrzy na KP nie dziwią mnie wypowiedzi pracowników szkoda

oborowy - 2011-07-06 23:04:16 Rewolucja pochłania ofiary działa jak dobra lewatywa to nie prywatny folwark świnia też może się zbuntować tym bardziej że gospodarz nie dba o trzodę Ci, którzy się zbuntowali już nie pracują i na dodatek przyrobili im "gębę". Jakiej normalności Wy oczekujecie? i jakiej reakcji na zmiany rynkowe? Emerytowani górnicy i absolwentka Liceum Ekonomicznego w kadrze, więc o jakiej normalności mówimy? Jak już ktoś wcześniej napisał toczy się to... a tutaj też do czasu, jak dotrze to do góry, to wtedy się zacznie polowanie, a "gwiazdy" z marketingu będą miały dużo pracy z produkcją pozytywnych komentarzy :)

??

ktoś napisał wcześniej anonim - 2011-06-22 06:01 odpowiedz | cytuj Szanowna dyrekcja powinna się ogarnąć i to natychmiast,zapoznać się z danymi analitycznymi na rynkach finansowych!!!(jest zapaść sektora bankowości) jeżeli naciskamy na sprzedaż produktów to trzeba być elastycznym,zastosować obniżki oprocentowania kredytu,podnieść oprocentowanie lokat, oferować darmowe ubezpieczenia,zachęcić przedłużeniem prolongaty, dawać souveniry klientowi.Podobno mamy dział marketingu??? to za co ci gwiazdorzy odpowiadają?? za platanie się po oddziałach i załatwienie anonsu w Życiu Bytomskim za 20zł to śmiech na sali!!!! Teraz jest pora urlopowa to polecam naszym kierownikom siąść za kasami i pokazać jakie to one są sprytne i jak to drzewiej bywało śmigały z produktem(kiedyś był maluch też jeździł) te dwa produkty 15lat temu to przedszkolak by sprzedał tym bardziej że klient sam się pchał z górnictwa.Kierownik to ma być \\\"menago\\\" zespalać ludzi i motywować nowymi pomysłami do pracy a nie pieprzyć dyrdymały z których żal się śmiać!!!! no ale jeżeli stanowiska te piastuje osoba z problemami komunikowania się w języku Polskim i pisząca z błędami ortograficznymi to nie ma co liczyć na jakieś cuda,ryba psuje się od głowy.

oborowy

Z deszczu pod rynnę?

Piszesz o premii, skoro pracujesz to sama dobrze wiesz, że premia to dodatek raz jest, a raz jej nie ma, premia nie jest uzależniona tylko i wyłącznie od sprzedaży ale od wielu innych czynników. Jak zarząd za dużo ma wypłacić premii to co trzeba zrobić?ujeb... zmiana warunków oczywiście na gorsze ;/ a co...? im wolno wszystko!!!tu chodzi o jakąś godna wypłatę, za którą można normalnie żyć, nie w luksusach, a normalnie...!!wczuj się w sytuację samotnej matki z dzieckiem, która pracować musi i ma na utrzymaniu mieszkanie i dziecko za co ma je utrzymać za minimalne wynagrodzenie??!!! Każdy, no może większość młodych ludzi musi wziąść kredyt na mieszkanie, wszystko drożeje m.in. jedzenie, a zarobki w skoku stoją w miejscu, jak mamy w takiej sytuacji wypowiadać się pozytywnie??!! Niestety wynagrodzenie to nie jedyny minus tej firmy ;/;/ Kadra KKO/DR bardzo niekompetentna!!!

anonim - 2011-07-04 11:46:49 Ja osobiście dziwię się powyższym opinią.. również jestem pracownicą tej firmy od ponad 3 lat.. pracuję w jednym z regionów w środkowej Polsce. Mój dochód sięga z premiom średnio 1650-1700 zł.. więc dlaczego nie mam być zadowolona.. jak w banku zarabiałam średnio 1450 zł. Kazdy to wie, że wynagrodzenie ściśle powiązane jest ze sprzedażą, dlatego osoby, które tutaj się żalą na cały świat są po prostu śmieszne. Jeżeli im tak źle to widocznie są tak beznadziejnymi pracownikami, że nie potrafią gdzie indziej znaleźć pracy a ich podstawowy dochód świadczy tylko o tym, że nie potrafią sprzedawać. Wniosek jest taki, że i tak mają szczęście, ze pracują bo w banku za brak sprzedaży polecieliby z hukiemmm! Właśnie widać po pisowni jaki z Ciebie orzeł(premiom!!!) dno i wodorosty możesz sobie podnosić morale (zapewne kierownik imbecyl) tu piszą ludzie którzy za orkę mają 1386zł i nic poza tym nawet jak wyrobią sprzedaż,a firma jest cienka i potrafi tylko dołować pracownika

...

hahaha nie jestem pracownikiem tej firmy ale czytam to i się śmieję! ;D:D hehe ale musicie być beznadziejni jak Wam tak źle a nie potraficie poszukać sobie innej pracy. To właśnie Polska tylko na narzekać i nic innego nie robić. Żenada

To co się dzieje w tej firmie to jest jedna wielka paranoja i jest to żałosne, że pracownicy, którzy pracują kilka ładnych lat otrzymują jałmużnę, a nie wynagrodzenie!!!nikt nie docenia naszej pracy, wiecznie tylko jakieś upomnienia i pretensje, a co my jakieś roboty jesteśmy!!!!Zajmujemy się wszystkim, wszystko na naszej głowie, windykacja, marketing, wiecznie jakieś raporty, zestawienia, a od czego są Ci pracownicy, którzy tam siedzą i zarabiają po 2-3 tys zł, to samo się tyczy[usunięte przez moderatora], do których należy większość tych obowiązków, a zrzucają robotę na nas, sami pierdzą w stołek i się obijają, nie mają bladego pojęcia o niczym, nie można na nich liczyć!!!Zarząd nie robi nic aby zatrzymać pracownika w firmie bo mają to w [usunięte przez moderatora]i to jest żałosne. Pracownicy to tania siła robocza!!!! ;((

anonim :)

Ja również jestem pracownikiem tej firmy i zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż to jest priorytet dla Zarządu, a pracowników maja głęboko w[usunięte przez moderatora] i wymagają od nas bóg wie czego, żałosne!!!!!Najniższa krajowa, bardzo kompetentna kadra kierownicza buhahaha odradzam wszystkim pracę w skok silesia-centrum. Cieszę się, że inni pracownicy myślą podobnie. Pozdrawiam wszystkich, którzy się tu wpisali i mam nadzieję, że może kiedyś Zarząd będzie miał okazję przeczytać wpisy, które umieściliśmy, a co?! niech wiedzą co myślą o nich pracownicy, którzy utrzymują tą firmę!!![usunięte przez moderatora] jednym słowem!

Karolina 12

Witam wszystkich pracowniów SKOK SILESIA CENTRUM którzy odważyli się wpisać na forum - jak to jest w naszej firmie a jest beznadziejnie dodam tylko że niedługo będą podwyżki - ha ha skąd wiem - najniższa krajowa idzie w górę:)))) żałosne co ?

Ja również jestem pracownikiem tej firmy i zgadzam się ze wszystkimi opiniami oprócz tej jednej - pozytywnej. Najniższa krajowa, upokorzenie - odradzam wszystkim pracę w skok silesia-centrum. Cieszę się, że inni pracownicy myślą podobnie. Pozdrawiam wszystkich, którzy się tu wpisali.

gwiazdeczka

Zgadzam sie z opinią wcześniejszych wypowiedzi. Nikomu nie polecam pracy w Skok Silesia-Centrum!!! No chyba że małolatom którzy chcą sobie zarobić na małe przyjemności, którzy nie mają rodziny i nikogo na utrzymaniu bo z pensji skokowskiej nie starczy nawet na przysłowiowe "waciki"!!!!. Pracując w takiej firmie człowiek traci swoją godność; bo jak np: człowiek wykształcony, po studiach, z kilkuletnim stażem zarabia najniższą krajową może chodzić z podniesioną głową do takiej pracy? Te pytanie zadaję Naszej Szanownej Kadrze Zarządzającej.....Jaka płaca taka praca czyż nie??Niska płaca to jest tylko wierzchołek góry lodowej...brak profesjonalizmu i doświadczenia kierowników (którzy tylko wymagają i żądają), a ich wiedza na temat produktów jest zerowa. Cały czas pracownik słyszy tylko jak to My żle sprzedajemy, żle pracujemy, za mało jesteśmy efektywni oraz dlaczego tak mało wchodzimy w tyłki klientów itd!! Dlaczego nie możecie zrozumieć Wy tam u góry że dzięki Nam jeszcze istnieje ten p.........SKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spójrzcie trochę dalej niż za blat Swojego dębowego biurka i docencie jakich macie dobrych i doświadczonych pracowników, od czasu do czasu pochwalcie ich za tą Ciężką pracę jaką wykonują na codzień. Ten kto przeczytał tą opinię niech szerokim łukiem omija Skok Silesia - Centrum.

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Bytom

• Jak się pracuje w SKOK?

Zobacz opinie na temat firmy SKOK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOK