Opinie o Massimo Dutti w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Massimo Dutti. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Massimo Dutti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Massimo Dutti w Warszawa

nienienienie

Ja też zdecydowanie nie polecam, pracując na 1/2 etatu z nadgodzinami wychodził mi prawie cały etat. Grafik zmienia się co chwile, bez porozumienia z pracownikiem i nawet bez informacji ze strony menagera co wiązało się z koniecznością sprawdzania grafiku codziennie w różnych godzinach aby mieć pewność, że nic się nie zmieniło. Zbyt mało osób zatrudnionych, czasami byłam sama na dziale damskim a czasami nawet sama musiałam obsługiwać kasę i dział męski. Wszyscy nastawieni na utarg a nie na atmosferę w pracy. Zniżki do Inditexu są miłym dodatkiem ale poza tym żadnych benefitów. Uniform jeden na sezon co wiąże sie z tym, że jak praktycznie codziennie byłam w pracy to nie miałam czasu oddać go do prania (bo nie wolno prac garnituru w pralce) więc chodziłam 2/3 miesiące w niewypranym uniformie. Buty które były aktualnie w sezonie były tak niewygodne ze wszystkie dziewczyny chodziły w stopach poobklejanych w plastrach i z odciskami ale nie moża było mieć swoich podobnych bo to przecież niechlujne... Jeszcze muszę wspomnieć, że w looku który trzeba mieć są pomalowane usta na czerwono co jest bardzo niefunkcjonalne i przy dłuższych zmianach przestaje wygladać estetycznie. Zdecydowanie nie polecam pracy w Massimo

Lilou

Czy dostaje się ten strój w którym chodzisz podczas pracy, kiedy się już zwolnisz ?

xoxo~
@Lilou

U nas się nie otrzymywało, dopiero przechodził na własność jak zmienil się uniform na kolejny sezon, a tak w trakcie trwania oddawane były i wysyłane do Hiszpanii.

Jeżeli myślicie o pracy tutaj , to zdecydowanie ODRADZAM !! To była moja najgorsza praca ! Ciągle zmienianie grafiku , nie tylko z dnia na dzień , a w godzinach pracy możesz być poinformowana ze masz być dłużej. Brak osób na salonie ! Nie jednokrotnie zamykałam SAMA CAŁY DZIAŁ , w czasie wyprzedaży i siedziałam na 30 min dłużej , czasami do 23-30! O 24 mogli napisać SMS ze o 6 rano trzeba wyjść do pracy. Rotacja pracowników jest ogromna , bo w takich nie ludzkich warunkach nie da się pracować !!! Czasami aż po 7 godzinach w pracy wychodziłam zjeść , bo wcześniej nie wypuszczali, kiedy już nie mogłam normalnie pracować !! Czasami z godzinę się czekało żeby pójść do toalety albo napić się wody ! NIE JEST TO NOTMALNE!! A co mnie najbardziej przeraziło , ze jak byłam dłużej w toalecie (przepraszam za takie szczegóły ) np ręce myłam , mogłam usłyszeć przez słuchawkę :*czemu tak długo tam jesteś !!* Pracowałam u swoich butach i miałam tylko jedną koszulkę i garnitur, bo nikt nie mógł tym się zająć (chociaż niejednokrotnie prosiłam o koszulce albo golfie na zmianę ). Proszę , jak nie chcecie po prostu stracić swój czas , nie idźcie tam pracować ! Zarobki minimalne, a praca ciężka , atmosfera nieprzyjemna i (usunięte przez administratora) Pracowałam we Wrocławiu w CH Wrocławia .

xoxo~
@Anna

Nie jest to jedyny brand inditexu, gdzie dzieją się takie rzeczy. Czytając Twoja opinie czułam jakbym opisywała swoje doświadczenia. Pracuje do końca czerwca i była to najlepsza decyzja w moim życiu ze zrezygnowałam z tej pracy. Odradzam zdecydowanie, brak szacunku, brak stabilizacji, zarobki to jeden wielki żart, a kierownictwo oderwane od rzeczywistości... za takie pieniądze i traktowanie nie utrzymacie nikogo na dłużej, a grafik będzie łatany non stop, bo nie będzie komu pracować. Jestem szczerze rozczarowana takim podejściem i pracując pół roku mam szczerze dość.

Brak szacunku do pracownika.

Doradca Klienta

Rozmowa w miłej atmosferze. Dziewczyna opowiedziała jak wygląda praca: 6-21/21.30. Godziny różne w zależności od potrzeby, częste nadgodziny, 3 soboty w miesiącu pracujące. Miałam już doświadczenie z podobną marką tylko ligę niżej i widać, ze pomimo, że to sieciowka, to ma się styczność z drogim towarem. Niestety norma, to niepełny etat, a wiec praca dla studenta, a nie dla osoby, która samodzielnie chce się utrzymać. Za 3/4 etatu wychodzi 3900 brutto. Podobno da się nadgonić nadgodzinami, ale wtedy trudno określić, o której się skonczy prace. Powiedziano mi też, że praca wymaga podejścia do klienta (przyzwyczajonego do obsługi wysokiej klasy i było to czuć) oraz, ze praca wymaga sporej elastyczności tzn. grafik jest bardzo ruchomy (możesz dostać telefon, ze masz przyjść 2h wcześniej albo dostać info, że nie kończysz pracy o 15 tylko o 19). Jak za takie wymogi to płaca jest nie opłacalna. Na koniec dano mi test, by zobaczyć jak radzę sobie z dobieraniem stylizacji, na co kompletnie nie byłam przygotowana. Język nie jest wymagany aczkolwiek klienci zdarzają się obcokrajowcami Praca: możesz byc na magazynie, ale musisz być wielozadaniowa by być w każdej chwili gotowa na wyjście na sklep. Dodatkowo są tzw. challenge od których uzależniona jest premia. Od zaprzyjaźnionej osoby wiem, że praktycznie nie da się ich osiągnąć i premii praktycznie nie ma.

Czy dasz radę pracować z klientem? Czy jesteś osobą elastyczną? Czy jesteś dyspozycyjna? Czy masz wyczucie stylu? Interesujesz sie modą? Czy znasz markę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MD

Najgorszy brand INDITEXU jeśli idzie o struktury regionalne,(usunięte przez administratora)ał HR. O wiele lepiej aplikować do Zary, Pulla, Oysho. Zarobki te same a komfort pracy diametralnie inny.

xoxo
@MD

Zdecydowanie nie do Oysho!!! Książkę moznaby napisać o tym jak traktują prsedmiotowo ludzi, mam bardzo fajny zespół i kierownika natomiast nie mogę tego powiedzieć o regionalnych, które nie maja szacunku wobec pracowników, ciągła kontrola dosłownie wszystkiego, ja rozumiem ze to jest ich praca i na pewno nie jest łatwa, rozumiem to ze musza wiedzieć co się dzieje w sklepach, ale na litość boska, mam wrażenie ze nigdy im nic nie pasuje, swoim podejściem psują atmosferę zespołu, który jest w porządku. Nie wiem czy cokolwiek oprócz dobrania ludzi do zespołu to zależy od kierownika, raczej wszytsko od regionu i ich wygórowanych aż za bardzo wymagan. A zarobki?! Nie są adekwatne do pracy, psychicznie idzie się totalnie wykończyć. Szkoda zdrowia i nerwów w młodym wieku. Nie polecam zdecydowanie.

Zawiedziona

Miałam okazję pracować w Massimo Dutti w Krakowie w różnych okresach. Pierwszy wspominam bardzo dobrze - szkolenia pracowniczne na wysokim poziomie, co skutkowało profesjonalną obsługą klienta. Kompetentna a zarazem wymagająca kadra zarządzająca oraz regiony. Zespół bardzo zgrany, atmosfera pracy przyjazna. Niestety to już czas przeszły. Po kilku miesięcznej przerwie postanowiłam wrócić pamiętając pozytywne doświadczenia związane z pracą w Massimo. Od samego początku nowa (usunięte przez administratora)-ka obiecywała złote góry i szkolenia a proponując telefonicznie przyjęcie stanowiska wprowadza w błąd co do wysokości podstawy. ( nie byłam jedyna która, w dniu podpisania umowy była szczerze zdzwiona i prosiła o wyjaśnienie) Przez 4 miesiące miałam jednodniowe szkolenie wprowadzające na moje stanowisko ( czyste omówienie wszystkich bloków szkoleniowych), gdy poinformowałam kierowniczke o obietnicach szkolen na wyższe stanowisko przedstawionych przez HR była szczerze zdzwiona i nic o tym nie wiedziała. W tym krótkim czasie zdążył się zmienić 2 razy kierownik ( tak w przeciągu 4 miesiecy !), jeden wielki chaos plus zwalanie winy i odpowiedzialności za funkcjonowanie sklepu. Dodam, że częstą sytuacją było wysyłanie pracowników (na ostatnią chwilę - w momencie przyjścia do pracy człowiek dowiadywał się, że musi jechać do innej galerii na drugi koniec miasta !) do innych galerii na supporty nie pytając o zdanie a nawet podpierając się "poleceniem służbowym". Ryba psuje się od głowy, więc warto zastanowić się czemu teraz tak jest a kiedyś było dobrze.

Ola
@Zawiedziona

Zgadam się z moją przedmówczynią.Brak jakich kolwiek porządnych szkoleń.Dotyczy to nowych i obecnych pracowników .Ciagłe zmiany w grafiku. Brak podejścia do pracownika jak do człowieka .Mialam wrażenie ,ze jestem tam kolejnymi rękami do pracy. Nastawienie jedynie na utarg .Przenoszenie kierowników sklepu z dnia na dzień .Jeden wielki chaos .Niestety nie polecam .

Lola
@Ola

Ja również nie polecam pracy w tym brandzie jak i całym inditexie. Zarobki w porównaniu do oczekiwań od pracowników zarówno na szczeblu sprzedawcy jak i osoby funkcyjnej czy managera to jeden wielki żart. Przed rozpoczęciem pracy obiecywano złote góry, a rzeczywistość totalnie inna. Ciagle zmiany w grafiku, nacisk, presja, kierowniczki regionalne jak przyjeżdzają na wizytę to siekiery w powietrzu można wieszać, atmosfera nie zachęca. Ja jestem zawiedziona i rozczarowana takim systemem zarządzania. I jeszcze w ich śmiesznych stopkach mailowych niezgubne „pozytywne nastawienie” - z cała pewnością nie do pracownika.

Absolutnie skandaliczne traktowanie pracowników. Całkowity brak szacunku. Zmiana grafiku nie tylko z dnia na dzień ale - w czasie dnia pracy. Tragiczne wynagrodzenie i zmuszanie do nadgodzin. Kadra kierownicza MD Arkadia - całkowite nieporozumienie. Nowy pracownik nie może liczyć na porządne przeszkolenie i wsparcie. Nie jest uwzględniany fakt pracy jedynie na część etatu. Az nie do wiary ze w dzisiejszych czasach pracodawca pozwala sobie na takie praktyki. Stanowczo nie polecam.

@Kasia

Niepokojące jest to, co napisałaś na temat pracy w firmie Massimo Dutti. Czy często zdarzają się nadgodziny pracując u tego pracodawcy? Zastanawia mnie, czy są one dodatkowo płatne, czy może w ramach ich przepracowania pracownik może mieć np. wolny dzień w trakcie tygodnia? Zachęcam, abyś uzupełniła swój poprzedni komentarz, odpowiadając na zadane pytania. Z góry dziękuję.

Zuuzia
@Kasia

Zgadzam się z Tobą! Też pracowałam w Arkadii i oprócz jednego menadżera, który przyszedł z Krakowa nikt nie dawał sobie tam rady. Dziewczyna ciągnęła wszystko sama, ale była przy tym prześwietną osobą i aż się chciało z nią pracować. Ale tak ogólnie to panował tam straszny chaos. Za mało pracowników, non stop L4, zmuszanie do nadgodzin, brak szkoleń i wypłata z każdym miesiącem coraz gorsza a wymagania coraz większe.

PLAC UNII WARSZAWA

Witaj!!! Jeśli chcesz zacząć pracować w MD to stanowczo odradzam!!! wielki (usunięte przez administratora) na kółkach, pracowałam tam dwa miesiące, nikt mnie nie szkolił, generalnie nikt się tobą nie interesuje, a wymagania co do obsługi niczym z Wersalu ... Toksyczna atmosfera, kierownictwo ciągle się zmienia. Ponadto grafik z dnia na dzień ulega zmianie. Praca wykańcza fizycznie jak i psychicznie. Żałuje że się tam zatrudniłam. Nie polecam MS Plac Unii Warszawa. P.S Jeśli prowadzisz dotychczas życie prywatne(tudzież masz znajomych rodzinę i faceta) to niestety prędzej czy później Firma prestiżowa MD wyżmie z Ciebie resztki sił. A jeśli nie posiadasz to na ban nie będziesz mieć czasu na życie poza kołchozem.. Usłyszałam takie określenie na zmianie "Albo oddasz się całkowicie pracy, będziesz na każde skinienie MS, albo Cie nie ma" i OUT. Sorry szukajcie naiwnych gdzieś indziej. Pracowałam na pół etatu cały miesiąc i zarobiłam 600 zl z groszami. Wyzysk okropny, brak szacunku dla człowieka i dla jego ciężkiej pracy. Stanowczo nie polecam!!!!!

Dominika

@wielki szit, nie polecasz współpracy z firmą na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej do pracy, która możliwe, że jeszcze w dalszym ciągu trwa? Myślę, że to zbyt pochopne i krzywdzące wnioski, które przedstawiłeś o firmie Massimo Dutti. Może warto zadzwonić i dowiedzieć się, jaki jest etap rozpatrywania Twojej kandydatury? Osoby rekrutujące zadawały trudne i specjalistyczne pytania związane z branżą firmy? Czy raczej to była ogólna rozmowa? Napisz coś więcej na ten temat. @Massimowka, jak długo pracowałeś w firmie Massimo Dutti? Czy polecisz to miejsce pracy dla osób młodych, które obecnie studiują i chciałyby nabyć doświadczenia w tym kierunku?

Massimowka
@Dominika

W samym MD pracowałam ponad 2 lata przechodząc przez różne stanowiska i zespoły. Kiedyś bym to miejsce poleciła, bo zwracano uwagę na człowieka i będąc na samym początku drogi zostałam dobrze wyszkolona i szanowano moje prośby niemniej jednak teraz nie raz byłam świadkiem przyjmowania nowych osób „na gwałt” dla których nie ma odpowiednio czasu na szkolenie. Sama gdy miałam dzień przeznaczony na szkolenie nowego pracownika dostawałam co chwile pytania od kierowniczki „a ile ci jeszcze zostało”. Jeszcze jakiś czas temu były organizowane warsztaty, spotkania, prezentacje teraz cała wiedza skupia się na wysyłanych przez region frazesach odnośnie obsługi klienta.

@Dominika

Niestety, nowa (usunięte przez administratora)nie ma w zwyczaju dawać informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej.

XX
@Kasia

Nie wiem czy trafiłam tez na nową (usunięte przez administratora)ale po II etapie nikt z pionu personalnego nie raczył się skontaktować odnośnie wyników rekrutacji, mimo zapewnień! Telefonu nie odbierano i nawet na sms nie było reakcji. Jeśli tak traktuje się potencjalnego pracownika to nie warto tracić czasu na wysłanie chociażby aplikacji. Pozdrawiam XX

@XX

Na jakie stanowisko aplikowałaś do pracy w firmie Massimo Dutti? Mogłabyś napisać, jak w Twoim przypadku wyglądał pierwszy etap procesu kwalifikacyjnego? Składał się on z samej rozmowy z osobą rekrutującą, czy może były również jakieś zadania? Zachęcam do przedstawienia, jak to wyglądało.

Wawka

Pracowałam w Arkadii ponad rok temu i było fajna atmosfera. Dużo zależy od kierownictwa. Teraz słyszę tylko negatywne opinie. Szkoda.

Trendsetter

Dzisiaj byłam na otwartej rekrutacji. Warunki które oferują są dobre (zniżka do sieci sklepów, opieka medyczna, umowa o pracę na rok bez okresu próbnego, elastyczny grafik, możliwość wykupienia karty Multisport i ubezpieczenia na życie), ale zarobki nie zadowalają. Za najniższą krajową praca w takim miejscu to bardzo smutna wizja. Przeczytałam komentarze i niemożliwe, aby tyle ludzi myliło się co do pracy lub miało inne/osobiste powody. Przeważająca ilość negatywnych komentarzy mówi sama za siebie i pozwoliła mi podjąc decyzję, aby nie podpisywać umowy z MD.

Jolka

Pracowałam dla MD 2 lata. Niestety zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami .Grafik zmienia się niemalże codziennie.Ogromne wymagania a zarobki na poziomie najniższej krajowej .Rotacja ogromna.Nikt normalny długo tam się nie da wykorzystywać jeśli tylko ma odrobine mózgu.Kierownik to osoba ,która jest jedynie od rozkazywania Wszystkie zadania deleguje niżej.Praca fizycznie i psychicznie wykańcza .Niestety nie polecam :(

Ex

Na rozmowie praca została mi przedstawiona niczym spełnienie marzeń. Przez pierwszy tydzień, dwa taką otoczkę próbowano utrzymać. W grafiku zmiany non stop, dzień bez telefonu z informacją że "masz zmieniony grafik" dni straconym. Nikogo nie interesuje że masz plany ect.. "to się zamień". Grafik ulega też zmianie bez jakiejkolwiek informacji, bo pracownik jest taki głupi że nie zauważy że miał wolną niedzielę a dostał zmianę od 10 do 20. Co więcej manager wmawia że tak było i chcesz "na (usunięte przez administratora) wyciągnąć wolne! O 23 w piatek dostajesz informacje, że w sobote zamiast pracować 9-15, masz być od 7 do 19. Jeśli zbyt stawiasz się i na ciągłe zmiany odczujesz to w następnym grafiku lub zostaniesz przypisany do przymierzalnia na długo czas, a tam klimatuzacja za stopni 16/18. Zimno? Jasne zrobimy Ci cieplej 30°C powinno umilić Ci pracę :) Nie jest prawdą, że pracując na 1/4, 1/2 czy 3/4 etatu wyrabiasz tyle godzin ile wynika z Twojej normy. Nikt nie pyta czy możesz wziąć nadgodziny, po prostu je dostaniesz nie zważając na Twoją sytuację prywatną czy zajęcia na uczelni . Nie jest to kwestia 1, 2 czy 3 godzin a np. 30 czy 50 lub wiecej. Nie pasuje, że zamiast pół etatu wyrabiasz ponad 3/4 lub prawie cały? Proszę oto wypowiedzenie, bo nie spełniasz oczekiwań. Takie złośliwości ze strony kadry zarządzającej to norma. Niestety zmiana firmy na MD, miała być czymś nowym, docenieniem doświadczenia i mozliwoscia dynamicznego rozwoju a skutecznie obrzydzila mi branżę. O szkoleniach, nawet tych podstawowych w postaci wydrukowania materiałów na temat kolekcji ect. W pracy wygrałam 6 miesięcy, co na tle rotacji jest sporym czasem. Zarobki są tylko gwoździem do trumny, by były adekwatne do oczekiwań i zadań musiałyby być minimum dwa razy wyższe (podstawa). Jedynym plusikiem może być zniżka pracownicza i brak okresu próbnego (pierwsza umowa na rok, kolejne na czas nieokreślony) oraz korzystna znika pracownicza do kilku marek.

Jarosław

Mógłbyś podać jakiś przykład, który potwierdzałby to, co napisałeś na temat traktowania pracowników przez pracodawcę? Jesteś obecnie zatrudniony w tej firmie? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś napisał dodatkowo, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując w tym miejscu? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

Ex
@Jarosław

Potwierdzam. Jako szeregowy pracownik nie można liczyć na solidne szkolenia czy profesjonalne podejście na linii przełożony-pracownik. Zero poszanowania Twojego czasu wolnego czy po prostu podejścia do człowieka z szacunkiem.

dziwnietujest

Massimo Dutti to jeden wielki cyrk. Wygórowane wymagania co do pracowników i ich pracy, a płaca tak niska, że mieszkając w dużym mieście nie jesteś wstanie się utrzymać. Firma jest po ludzku skąpa. "prestiżowa" która sprzedaje ubrania za tysiące złotych, a wynagrodzenie porównywalne do wynagrodzenia sprzątaczki .. Moje sugestie dla Massimo Dutti: zwiększcie w końcu płace o kilkaset złotych. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wiecej ludzi, to i atmosfera bd lepsza

@dziwnietujest

Jesteś w stanie przedstawić, jak dokładnie wyglądają warunki płacowe w firmie Massimo Dutti? Firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę, czy może na początku oferowana jest umowa zlecenie? Jeżeli możesz, to napisz, jak to wygląda.

Dominika

@Marta, dlaczego sugerujesz, że ktoś z biura odpowiada na komentarze w tym wątku? Masz ku temu jakieś podstawy, czy są to tylko Twoje przypuszczenia? Chętnie poznamy Twoją opinię o pracy w firmie Massimo Dutti.

Dominika

@:), Twoja opinia będzie na pewno pomocna dla czytelników tego wątku. Wracając do tego, co napisałeś na temat pracy w firmie Massimo Dutti chciałabym, abyś napisał, jak wyglądała kwestia otrzymanej umowy? Czy pracodawca zatrudniał na podstawie umowy o pracę, czy zlecenie? Można napisać, że praca w firmie Massimo Dutti to stabilne miejsce pracy? Często dochodzi do zmian wśród zatrudnionych pracowników? Napisz, jak to wygląda.

@Dominika

Rotacja pracowników była ogromna, przez okres dwóch miesiący odeszła większość. Otrzymałam umowę o prace. Tak, to stabilne miejsce pracy - ale wciąż uważam, ze praca w takich warunkach i przy takim wynagrodzeniu jest nieporozumieniem.

@Dominika

Hmmm ciekawe kto z biura odpisuje na te komentarze ???

Dominika

@Kasia, brałaś udział w rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w firmie Massimo Dutti? Możesz napisać, czy w tracie tej rozmowy osoba rekrutująca sprawdzała w jakiś sposób Twoje umiejętności i wiedzę, którą przedstawiłaś w swojej aplikacji? Opisz, jak to wyglądało.

Dominika

@Marta, często byłaś świadkiem sytuacji, że firma Massimo Dutti z dnia na dzień potrafiła pożegnać się z zatrudnionym pracownikiem? Były jakieś konkretne powody takich decyzji? Czy przez Twój okres pracy dla tej firmy nie dostrzegłeś żadnych pozytywnych aspektów, którymi mógłbyś się podzielić? Zachęcam do sprecyzowania, jak to wygląda.

Massimowka

Spędzając ponad 4 lata w inditexie skończyłam ostatnio swoja współpracę z brandem MD i jedyne co mogę powiedzieć to fakt, ze nie jest to firma, w której zatrudniałam się pare lat temu. Szumnie opisywany pakiet socjalny to w rzeczywistości już powoli historia ( w zeszłe święta nie dostaliśmy nawet bonów świątecznym ani informacji o ich braku), awanse wewnętrze tylko w momencie kiedy jesteś gotowy „wyjść ze swojej strefy komfortu” co w praktyce oznacza wyjazd do innego miasta w przeciągu tygodnia za taka sama stawkę w zamian za możliwość rozwoju. Ostatnimi czasy ze względu na realizacje celów biznesowych poprzerzucali osoby funkcyjne między sklepami albo zatrudniali osoby z zewnątrz redukując stanowiska pracowników ze stażem. Kierownictwo to najczęściej osoby, które wysługują się innymi, są niekompetentne i brakuje im odpowiedzialności za zespół. Powszechnie panuje brak poszanowania dla drugiej osoby, wiec jeśli jesteś karierowiczem, który po trupach dąży do celu to jest to praca dla Ciebie. Po stosunkowo długiej współpracy nie uściśnięto mi nawet ręki na pożegnanie... co do samej pracy jest trudna, w miesiącu jest wiele „ciężkich zmian”, zdarzają się takie od 5 do 16 a w okresie wyprzedaży od 16 do 4, wymagający klient i wymagający region, który narzuca agresywna sprzedaż (podczas wizytacji zdarzały się ze stron przełożonych komendy przez słuchawkę o obsługiwaniu klientem, które już uprzednio zapytane odmawiały udzielenia im pomocy.

@Massimowka

Cała prawda !!! Podpisuje sie pod każda twoja wypowiedzią!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Massimo Dutti - Warszawa

• Jak się pracuje w Massimo Dutti?

Zobacz opinie na temat firmy Massimo Dutti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Massimo Dutti?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Massimo Dutti?

Kandydaci do pracy w Massimo Dutti napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Massimo Dutti