Rozmowy kwalifikacyjne w Massimo Dutti

Kierownik Sklepu 2015-11-19 20:49 przez starwars

Przebieg rekrutacji

Rozmowa na stanowisko kierownika dość dziwna w porównaniu do innych firm, Pan zadaje pytania pod firmę Inditex, tak aby ktoś z tej firmy dostał tą pracę, szczegółowe pytania dotyczące produktów w sklepie, szczegóły wskażników, do każdej odpowiedzi Pan za chwilę zadaje pytanie , aby znowu udzielić podobnej odpowiedzi, chyba specjalnie, aby komuś zabrakło słów, i przy każdej odpoiwiedzi mówi"co jeszcze?"trochę to bezsensu , marnowanie wszystkich czasu zamiast zadać kilka konkretnych pytań

Pytania

Który produkt ze sklepu byś kupiła? po odpowiedziach zawsze pytanie I co jeszcze?, Jak pracujesz z produktem? a po chwili co jest najwazniejsze w pracy z produktem? dokładne pytania o wskaźniki w byłych firmach, Jakie były? Jaki to procent? itd.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Sprzedawca-kasjer 2015-06-08 22:44 przez M.D

Przebieg rekrutacji

Choć CV składałem do innego brandu grupy Inditex, zadzwonili do mnie akurat z Massimo, o którym istnieniu wcześniej nawet nie wiedziałem. Zapoznałem się z historią, marką sklepu i udałem się na rozmowę. Bardzo przyjazna atmosfera, automatyczne przejście z oficjalnego tonu, na luźną rozmowę. Na początku szybka analiza mojego CV, rozmowa o wcześniejszym doświadczeniu, o kierunku studiów i o moich zainteresowaniach.

Pytania

Jeśli chodzi o pytania, to ogólne o tym, czy interesuje się modą, jaką i dlaczego. Co wiem o firmie? Jej historia, zarys profilu Massimo, z czym utożsamia się ta marka. Miałem opisać profil klienta Massimo w moim mniemaniu. Było też pytanie o to, czy wcześniej coś tu kupiłem i czy kojarzę produkty tego sklepu. Później pytania o wady i zalety i o to, co mogę wnieść do zespołu. Najtrudniejszym elementem była część praktyczna, kiedy po chwili dostałem 3 produkty(marynarka, sukienka i płaszcz) i musiałem zaprezentować je z jak najlepszej strony, czyli po prostu 'sprzedać je mojemu klientowi', zwracając uwagę przede wszystkim na detale tych rzeczy. Po rozmowie zaproszono mnie na 3 godziny próbne, na których głównie zwracano uwagę na moją pracę z klientem, bo obsługa jest w tej firmie najważniejsza.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

kasjer - sprzedawca 2015-03-27 09:05 przez emdżi

Przebieg rekrutacji

Rozmowa w całości w języku polskim, bardzo profesjonalna, bez rozgadywania się. Niektóre pytania były dosyć zaskakujące. Po rozmowie następowało sprawdzenie orientacji w magazynie sklepowym (system jest bardzo logiczny ;]) oraz wybrnie stylizacji na jednego w manekinów sklepowych.

Pytania

Dlaczego wybrałaś na dzisiaj taki a nie inny ubiór? Co wiesz o naszej firmie? Czym jest styl klasyczny? Klientka szuka konkretnie granatowego sweterka z łatami - na magazynie masz granatowy bez łatek albo różowy z łatami, co proponujesz klientce? Jak wyobrażasz sobie pracę w taki sklepie? Jaki jest Twój ulubiony pokaz sezonu? Jak widzisz siebie za 2 lata?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)