Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Miro

Tak ta firma to tragedia. Tylko nie Stekop. Na początku wszystko na jasne. Potem hała. pozdrawiam

U

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa

Stekopek

W stekopie lat 6, z roku na rok coraz gorzej. Wieczny brak w kasie Jak wyplata się zgadza to jak wygrana w lotto. Ubrania?. Koszuli tak ale nic poza tym. Chodzisz w tym co masz. Chyba ze sobie kupisz. Tragedia. Na szczęście przetarg blisko. I oby stekop poszedl pa pa

Gomi
@Stekopek

Z ciuchami nie jest tak źle, problem tylko z kurtkami zimowymi i mało koszulek. Na 3 lata stażu raz był problem z kasą. Tragedia że sprzętem na budach, Chełmy (usunięte przez administratora) i po jednej sztuce, to samo kamizelki o maskach nie wspomnę. Dobrze, że wojny są rzadko ha ha. Prawdą jest też brak tzw. pasków nie wiadomo jak liczą za zwolnienie, nocne itp.

Marian

Dramat to łagodne słowo jeśli chodzi o ta firmę. Wieczne spóźnianie się z wypłatami, ciuchy jakby przeżyły druga wojnę światowa... Panowie koordynatorzy nie maja żadnego szacunku do pracowników jedyne co potrafią to drzeć m.... Na pewno bym drugi raz się nie zatrudnił i odradzam wam. Najgorsze jest jeszcze to ze pracując na tym samym obiekcie jedni dostają więcej drudzy mniej...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Wojno

W Warszawie jest OK, terminowe przelewy, nowe ciuchy Helikona, podejście do pracownika też OK,

Jan

Napiszcie proszę jak pracujecie na obiektach w Polsce.Czy otrzymujecie info o wysokości wynagrodzeń w postaci rachunków lub tzw.pasków?Czy pracujecie na tzw.podwójnych umowach (o pracę i zlecenia) ,z których jedna jest bez składek ZUS?Oprócz zapłaty za pracę należy nam się jeszcze kilka innych rzeczy ,o które zamierzamy teraz zawalczyć.Czy wiecie,że w większości kontraktów są zapisy o zatrudnianiu wyłącznie na umówię o pracę?Jeżeli oprócz umów o pracę macie zlecenia ,to proszę o informację gdzie tak jest.Będziemy walczyć o otrzymanie tego za co płaci Klient dla którego pracujemy.

Olo

Pracujemy w firmie czwarty rok jak na początku dali ubrania i to chyba najgorszej jakości to wszystko. Teraz żeby coś dostać od menadżera to stare musi z ciebie spadać a buty się rozlecieć, Chociaż pracujemy m/i na umowę o pracę i wszystko powinno mieć okres używalności. Na posterunkach jest po jednym hełmie i kamizelce, chociaż wojsko wymaga aby w czasie wprowadzania wyższych stanów gotowości bojowej wartownik to nadziewał. Więc skupi-acz myśli co i rusz nakłada inny wartownik, reszta sprzętu stara i zniszczona ciągłym używaniem. Zwracaliśmy na to uwagę menadżerowi i jednemu z dyrektorów ale mają to w nosie. Od początku stycznia jest nowy kontrakt dali na godzinę tylko tyle ile musieli chociaż stoimy na posterunkach 2/1 a traktują nas jak cieci na budowie ( nie obrażając tych drugich ) bez żadnych uprawnień. Teoretycznie są jakieś premie ale nikt ich nie widział, Ale najgorsi są sami ochroniarze pochodzący ze wsi, ci mogli by pracować za jeszcze mniejsze stawki i najlepiej 600 godzin w miesiącu. Podpisują bez zastanowienia co im menadżer przywiezie bez żadnego myślenia.

Klocek
@Olo

U mnie żądzą najemnicy My wieloletni pracownicy za 13 a reszta z konca polski za 20

@Olo to nawet ubrań nowych nie dostajecie od tylu lat?

Gomi

Jak w stekop z socjalem, mam na myśli np. swiadczenie urlopowe, zapomogi itp?

mario dario

Oleszno i Budowo od kilku miesiecy nagminne braki w wypłatach po kilkaset złotych nie wiadomo czy to jakiś chachment z góry czy sam kierownik coś kręci bo mu braki wyszły .

Judyta

A dział zamówień publicznych? Jak u nich to działa w stekopie?

Wrocek

(usunięte przez administratora) Zastraszanie to sposób na sukces menedżerów we Wrocławiu.

Ed

Pracuję we Wrocławiu na obiektach Północna.Praca wpożo , jak chcesz pracować to pracujesz , pijaczki zawsze będą narzekać , śpioszki też , wszyscy narzekają . Pracowałem kiedyś w Prolexie . Tam też narzekali na szefostwo , ale jak Prolex zszedł z obiektów to póżniej żałowali i mówili jaki ten Prolex był dobry.Spotkałem A.Kadowa to mówił że w tym roku Prolex dawał paczki świąteczne swoim pracownikom. W Stekopie to nie do pomyślenia!

Sławek

Pracowałem w Stekopie kilka ładnych lat. Oddział Piła. Nie polecam z różnych względów. szczególnie z dyrektorem nie mogłem znależdż wspólnego języka. Dodawanie obowiązków, a zero wdzięczności. Teraz przeszedłem do państwowej formacji i nie polecam tam pracy. Nie wiem jak to jest w innych oddziałach.

Stawki w 2020 zostają takie same jak w 2019 ,ale krojenie kasy na wypłatach na pewno wzrośnie dlatego czas zmienić Firmę

Ahajajaja

Jakie stawki na 2019 ma KPO na grupie?

@Ahajajaja

To zależy od wielu czynników a w szczególności od regionu, w którym działa GI. Proponuję kontakt z biurem danego regionu

Borys

Problemy były przez city, które robiło pod górkę. Wypłata się zgadza i co najważniejsze w terminie a przed świętami nawet wcześniej! Nie będę czekał aż Kowalczyk zapłaci bądź nie po kwartale ... Do Stekopu wrócę zawsze ale city i Kowalczyk nigdy!

Irek
@Borys

Idź w (usunięte przez administratora) wypłaty w City zawsze na 15ego. Chyba że w Grudziądzu na koniec jak ich potraktowali 6 mln.... nie mogę patrzeć na tę babę

patriota
@Irek

Do dnia dzisiejszmi winny pieniadze,a o wypłate prosiłem sie 3 tygodnieego city jest

Mikołaj
@patriota

W dalszym ciągu nie rozliczyłeś się z firmą STEKOP? Ciekawi mnie, co stoi na przeszkodzie, abyś mógł załatwić już tę sprawę. Czyżby pracodawca miał jakieś uwagi co do Twojej pracy i dlatego też sprawa nie została jeszcze załatwiona?

Niezadowolona

Nie polecam pracy w Stekopie w dziale kadr. Duża rotacja, nie dotrzymanie obietnic, traktowanie ludzi jako tania siła robocza. Brak świadczeń socjalnych. Nieetyczne zachowania.

Mikołaj
@Niezadowolona

Czym spowodowana jest duża rotacja w dziale kadr firmy STEKOP? Chciałbym, abyś rozwinęła również zdanie o nieetycznych zachowaniach, które rzekomo tam występują.

Bar112

Szkoda tylko ze interesujecie się p.o.f na jednostkach. Jeszcze lepsze są pracowniczki z biura w pile. Jedna biega w mini, wiedzy za grosz ale najważniejsze jest kopanie dołów pod innymi. Czekam na zaświadczenia tygodniami.

Joanna
@Bar112

Na jakim konkretnie stanowisku pracujesz w STEKOP? Ciekawi mnie, co sądzisz o benefitach przyznawanych przez tego pracodawcę?

Harpun

Cześć wiadomo coś o przyjęciach do pracy na jednostkach wojskowych w PL.?

Joanna
@Harpun

Jeżeli chodzi o aktualne oferty pracy w firmie STEKOP SA udało mi się znaleźc informację jedynie o rekrutacji na stanowisko Zastępca Dyrektora Działu Usług Porządkowych: https://pracodawcy.pracuj.pl/stekop-sa,4120 Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.