Cmsi Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cmsi Sp. z o.o.

Jak bardzo można negocjować kwotę wynagrodzenia na kontrakcie, jeśli chodzi o etat dyrektora sprzedaży? Nie chcę pracować za niską stawkę, tym bardziej, że pracę mam, tylko szukam czegoś lepszego. W ofercie zapewniają wysokie premie, tylko czy te pieniądze są każdego miesiąca? Żeby nie było, że są płacone przykładowo raz w roku.

Kasandra Nowy wpis

A ja gdzieś w sieci trafiłam na ogłoszenie od nich na stanowisko administratora IT. No i to ogłoszenie było opublikowane jakiś czas temu, więc licze, ze tutaj ktoś mi napisze jakieś świeże info. Wtedy firma napisała, że rekrutacja jest stacjonarna, a praca? Czy można pracować zdalnie lub chociaż w systemie hybrydowym?

Były operator Nowy wpis

Praca po 6 lub 10 godzin . Nie polecam

Nowa Nowy wpis

Szczerze mówiąc to jest to jedna z nielicznych firm gdzie relacje między szefostwem a pracownikami są super. Kierownicy są wyrozumiali i mili traktują pracowników z szacunkiem, widać że robią wszystko aby każdy w firmie czuł się dobrze. Oby jak najwiecej takich pracodawców. Jeżeli masz okazje pracować w CMSI to szczerze polecam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cmsi Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. handlowych?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Cmsi Sp. z o.o.?

Patryk

W zależności na jakie stanowisko ????

Zibi

Jaką umowę podpisuje firma z nowymi pracownikami, wiecie coś? Dowiem się jak przebiega rekrutacja?

Patryk
@Zibi

Umowa o pracę a jak ktoś woli to B2B, co dla pracownika wygodne.

Maja

Firma działa w zakresie dostarczania ochrony na najwyższym możliwy poziomie dla swoich klientów. Spółka działa w Polsce od 2018 roku. Na stronie Cmsi nie ma zakładki mówiącej o ofertach pracy. Ciekawa jestem, jak wygląda kwestia urlopów w tym miejscu?

Jak szefostwo w Cmsi Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Po partnersku :)

Marcyś91

traktują ludzi na równi, po partnersku, a jak jest problem to zawsze pomaga

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Cmsi Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zazwyczaj dwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Cmsi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cmsi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cmsi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cmsi Sp. z o.o.?

Cmsi Sp. z o.o.