Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. w Piotrków Trybunalski

Jaki dress code obowiązuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.?

Cześć, z tym orzeczeniem czy to prawda ze za każdym razem go wymagają czy może jednak to zależy od sytuacji? teraz akurat tak jak napisano już wcześniej poszukują kogoś „z nim”, nawet w tytule jest to wpisane. Zdarzają się więc oferty bez tego oznaczenia?

Torpeda Nowy wpis

Oferują najgorsze prace, dodatkowo wymagają orzeczenia o niepełnosprawność, potrafią bez skrupułów wcisnąć kogoś np z uszkodzonym kręgosłupem do pracy stojącej nieadekwatnej do niepełnosprawności. Jakakolwiek weryfikacja niepełnosprawności z oferowaną pracą nie istnieje, pchają jak leci, liczy się tylko papier z tzw grupą bo to daje im ulgi a nawet zwrot znacznej części pensji.

Brak środków? Jak po połowie roku wygląda sprawa odzieży roboczej? Z pól roku temu ktoś przytaczał jej brak jako powód złożenia przez siebie wypowiedzenia. Ciekawi mnie czy zdarzają się one obecnie jakoś często? Wiadomo? temat ogólnie przycichł stąd moje zastanowienie nad ewentualnymi zmianami, bo oferta na magazyn teraz wisi. Polecacie się interesować?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNU ( OSOBA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI)?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Xxxx

Jestem po podpisaniu wypowiedzenia. Państwo w biurze byli zdegustowani,że chce odejść.hmmm brak środków. Przede wszystkim rękawiczek. Po 2 człowiek jest niewolnikiem,nigdy nie można wziasc wolnego. Nikt nie ma życia poza wakatem. Nawet do lekarza nie można iść. Pani powiedziała mi,że na moje miejsce jest 10 innych. Jestem tylko ciekawe kto przyjdzie za2600zl robić i być ofiarą (usunięte przez administratora)i terroru.

Iza

Ok faktycznie niepochlebna opinia tu padła odnośnie jakości sprzątania i kontaktu z samą firmą. Ciekawa jestem czy naprawę jest aż tak źle jak to opisano? Korzystał może ktoś niedawno i ma jakieś zastrzeżenia? Wykonują czynności na odwrót i niedokładnie?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. na Pracownik Gospodarczy? 3 września ogłoszenie na InfoPraca.pl.

nick

Wynagrodzenie płatne co miesiąc.

ERNESTA

Drodzy Państwo , odradzam wszelkiego kontaktu oraz współpracy z w/w firmą. Brak profesjonalizmu , fachowości oraz odpowiedniej wykwalifikowanej obsługi w zakresie ochrony , a przede wszystkim pionu sprzątającego i kadry kierowniczej na terenie Włocławka oraz Płocka - najbardziej charakteryzuje tą firmę. Wszelki brak kontaktu z szefostwem , kierownictwem to początek problemu. Pracownicy zupełnie nie przeszkoleni do wykonywania powierzonych zadań . A w szczególności pion sprzątający. Panie sprzątaczki zupełnie nie mają pojęcia czym i jak sprzątać. Wielokrotnie mieliśmy okazje oglądać pokaz bezmyślności w wykonaniu Pań sprzątających polegający choćby na "sprzątaniu " w odwrotnej kolejności . Czyli najpierw mycie podłóg i nie tylko a następnie zamiatanie ... Zdarza się też że często Panie sprzątaczki (po naciskach) , okna myją mopem od mycia podłogi... Natomiast bardzo chętnie zajmują się zbieraniem informacji zbędnych , plotkowaniem . Często odmawiają lub wchodzą w dyskusje w temacie wykonywania powierzonych obowiązków sprzątania . Zupełny brak nadzoru ze strony kadry kierowniczej doprowadza w wielu firmach korzystających z w/w usług do niepotrzebnych konfliktów . Także mili Państwo tak jak na wstępie , wysoce nie polecam tej firmy .

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. rekrutacji na stanowisko Sprzątaczka? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Ochrona

Mogę coś powiedzieć na temat ochrony w Tomaszowie. Pan dyrektor sprawia wrażenie kompetentnego ale nie ma pojęcia o pracy z ludźmi. Przyjmuje do pracy a później jest za dużo pracowników i wstawia urlopy albo trzeba iść na zwolnienie. W czerwcu już się nie ma urlopu. Jego córka rozdarta Pani dyrektor krzyczy na ludzi jak na gówniarzy, zero szacunku dla drugiego człowieka. Nie bierze pod uwagę stopnia niepełnosprawności ludzi. Ogólnie szefostwo do (usunięte przez administratora) Omijać tą firmę z daleka.

PIETREK
@Ochrona

prawdziwa wypowiedz o tej pseudo firmi to sie nadaje do PIP

Gabriela
@Ochrona

To straszne co opisujesz. Naprawdę nie ma nic dlaczego warto byłoby tam iść do pracy, chyba zarabiacie spoko? Ciężko coś chyba znaleźć w tej lokalizacji

Ela

Proszę państwa omijajcie tą firme z daleka. To banda wyzyskiwaczy gdzie nigdy człowiek się nie liczy. Szefostwo nieudaczne , nie kompetentne. Nie mające pojęcia o prowadzeniu firmy. Pracownicy nie nauczeni pracy. Nie mający pojęcia o sprzątaniu. W każdej firmie gdzie działa Wakat jest strasznie. Wszyscy narzekają. Natomiast zachowanie pana K. I syna to skandal. Odradzam osobiście.

Sara
@Ela

Nie rozumiem dlaczego Pani oczernia pracowników i szefów ,gdyby szefowie byli tak nieudaczni to firma nie wytrwalaby na rynku . Korzystamy z usług tej firmy i nie mamy zastrzeżeń .Pozdrawiam

Honorata

niestety nie widzę tutaj dobrych opinii o tej firmie, ale sięgają one 2019 roku więc jeśli posiada ktoś aktualne opinie o firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. byłabym wdzięczna za informacje, ponieważ zastanawiam jest nad podjęciem pracy w tej firmie.

Robol

Witam, przedmówca ma rację. Firma raz, że nie wykazuje żadnego zainteresowania pracownikiem, to jeszcze ten ostatni dowiaduje się o zmianach lub propozycjach. Przykład z PPK, o których czytałem jakoś w marcu, ale że to jeszcze było w powijakach to przestałem śledzić wątek. Dziś w ciągu godziny musiałem podjąć decyzję. Masakra..

@Robol

Dzień dobry, a czy oprócz PPK, o którym wspominasz, Wakat Kelm oferuje jakieś dodatkowe świadczenia? Bo chyba PPK nie jest obowiązkowe dla wszystkich pracodawców?

Witam, Firma w ogóle nie dba o swoich pracowników!!! Tylko dla siebie.. Pracownik to zwykły robol z którego mają zwrot z PFRONu i to się tylko liczy!! Nie polecam tej firmy!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.?

Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.
  • Dzieci Polskich 20/22
    97-300 Piotrków Trybunalski

Przedsiębiorstwo Usługowe Wakat Kelm sp.j.