"MUSI"

Radomsko

Opinie o "MUSI"

Wiesiek

Halo, czy jest tu jakiś pracownik, bo jestem ciekaw jaka kasa?

Adam

Masz racje . Ja miałem firmę S....... to faktycznie miałem płacić 30 zł , a faktury po 4 miesiącach przychodziły mi po 80 zł . I te alarmy - nikt z mojej rodziny nie załączał a oni przyjeżdzali i se wszystko liczyli, a te 30 zł to taki pić był żeby założyć monitoring.

Tadeusz

Polecam Musi ponieważ mam założony monitoring przez tą firmę i jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i ceny. Miałem wcześniej inna radomszczańską firme ochroniarską to była porażka !!!!!!!!!!!!!!! Liczyli ile chcieli i nie wiadomo za co !!!!!!!!!!!!!! Alarmu nie włączałem a oni przyjeżdzali i mówili ,że włamaniowy sygnał odebrali . Jak myślisz o monitoringu to polecam Musi. Umowy krótkie i przejrzyste. Płacisz tyle co w umowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o "MUSI" - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MUSI"