Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

PaulD Nowy wpis
@Pytanie

Nie oni nie posiadają swojej prywatnej opieki a szkoda

Iza Nowy wpis
@PaulD

moim zdaniem teraz prywatna opieka medyczna to podstawa jako socjal. albo ubezpieczenie grupowe, to powinien być standard w każdej firmie

nnn
Kandydat

skladalem 5x cv do karbeli ck i cisza nikt sie nie zainteresowal .

Nowy wpis

@nnn

Witam, proszę o kontakt w sprawie pracy pod numerem telefonu 41 341 20 28.

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Ktoś

Chyba żartujesz

Anna
@Ktoś

Czyli nie ma paczek... Może Ty mi podpowiesz, bo Karabela Ck szuka teraz pracownika gospodarczego do Iławy i w ogłoszeniu jest podane, że oferują możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację. Jak to wygląda? Comiesięczne dodatki, czy jednorazowa zapomoga po złożeniu wniosku?

Małgorzata G.D.D.K.I.A.
@Anna

Nic takiego nie ma. Pracuje tu drugi raz. Nawet za dojazdy nie zwracają. Ale każą pracowac po 24 godziny non stop.Nie wiem czy dam radę.

Lidia
@Małgorzata G.D.D.K.I.A.

Nie za bardzo rozumiem, jak to 24 godziny non stop? Jak wygląda w takim razie grafik pracy w Karabela-Ck? Kiedy są wolne dni? Ile przepracowuje się godzin tygodniowo/miesięcznie?

@Lidia

To zadzwoń do firmy .Oni ci wytłumaczą. (usunięte przez administratora)

1962
@Lidia

Koordynator robi grafik na tydzień i jeszcze pisze że mogą być zmiany gdy zmiennik nie przyjdzie na zmianę zostajesz na drugie 12 godz czyli masz już 24godz za sobą koordynatora to nie interesuje ma być obiekt obstawiony a co chodzi o dni wolne gonić takiego niema

luis
@1962

a czy to jest tak strasznie dziwne ze w ochronie pracuje sie 24 h?Chłopie zastanów si e czy jestes pracownikiem ochrony czy cieciem. Troszke inicjatywy zrob kwalifikacje pozwolenie na bron i do przodu

Mikita
Kandydat

Czy Rekrutujecie obywateli Ukrainy , jakie są relacje do tej Narodowości i czy jest komunikacja w języku Ukraińskim

KUBA
@Mikita

Nawet w ochronie chcecie nam pracę zabrać , tutaj jest Polska a nie wasza ukraina

silwan
Kandydat

W Karabeli CK nie zatrudniają ludzi w wieku 50+ . to nie jest przedsiębiorstwo ZPCH

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Xxx
@Pytanie

Aby mogła się w takim odbywać to sami muszą go znać a to jest mało realne

Stiopa
@Pytanie

Szkoda że może jeszcze nie w Ukraińskim !

Morri
Kandydat

Byłem Zainteresowany pracą w ochronie na terenie Łodzi. Po tym jak usłyszałem że z moim orzeczeniem o niepełnosprawności stopień lekki symbol 02-p nie opłaca im się mnie zatrudniać. Podziękowałem. Poszukam innego pracodawcy, który mnie już na starcie ni będzie dyskryminował.

Łódź

Czy ta firma wysyła wypłatę na czas, bo chyba nie dzisiaj jest 15 i nadal wypłaty nie ma ????

@Łódź

Szanowni Państwo, wynagrodzenie zawsze jest wysyłane na konto zgodnie z podpisaną umową. Umowa o prace wynagrodzenie na koncie zawsze jest 10-go każdego miesiąca. W przypadku umowy zlecenie jest 15 dzień misiąca.

Duża jest rotacja ludzi w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. na Pracownik Ochrony? Znowu ukazało się ogłoszenie 24 lutego na GoWork.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Semen Korczaszko

W Kielcach potrafią zwolnić pracownika tylko za to że ni popiera ( nie zależnie od funkcji ) emerytowanych mundurowych . I naczelstwa wywodzącego się z byłych struktur SB.

Karol.

Bylem zainteresowany pracą ale po rozmowie z Olsztyńskim koordynatorem już nie. Nie lubię jak ktoś robi z kogoś głupka. Dzwonie do biura Karabeli C.K. odpowiedź. Proszę dzwonić do koordynatora A koordynator proszę zadzwonić jutro A jak zadzwonisz jutro to nie ma juz pracy. Pewien niepełnosprawny czekał 6 miesięcy i był zbywany ponieważ stopień umiarkowany na wzrok to dla koordynatora mała dotacja. Przestańcie (usunięte przez administratora)ludzi.

Stefan

Dla czego zatrudniacie rencistów i emerytów mundurowych którzy mają dobre środki na życie ,a nie normalnych ubogich ludzi , którym to ta praca jest potrzebna !

@Stefan

Szanowni Państwo firma P.W. KARABELA CK zatrudnia osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

@Stefan

Szanowni Państwo firma P.W. KARABELA CK zatrudnia osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności z racji posiadanego statusu firmy tj. Zakład Pracy Chronionej. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie proszę o kontakt z działem rekrutacji 41 341 20 28 lub kontakt e-mail rekrutacja@karabelack.pl tam dowie się wszystkich szczegółów dotyczących ofert.

Ciekawa

Dzień dobry Od roku obserwuję ogłoszenia na stanowisko Specjalista ds Kadr i Płac w P.W Karabela-CK Sp z o.o-Kielce.Ktoś w firmie zajmuje się tymi zagadnieniami,dlaczego tak często następuje wymiana kadry?,Jaka jest atmosfera w tej firmie?Będę wdzięczna za odpowiedź byłych pracowników.

@Ciekawa

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i śledzenie naszych ofert pracy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami naszej spółki, lub przesłanie swojego CV i kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 41 341 20 28 z chęcią udzielimy bezpośrednio informacji. z poważaniem P.W. KARABELA CK Sp. z o.o.

Jagoda
@Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

Nie dziękuj ! Lepiej zatrudniajcie koordynatorów z rozumem. A nie (usunięte przez administratora)!

Andrzej.

Czy pracuje jeszcze ten koordynator Sławek.?

Sylwia była pracownica

Pracowałam w tej firmie na umowę zlecenie zastępowałam sprzątaczkę która była na chorobowym . Sprzatałam na Dubois biura na 3 piętrze wszystkie drzwi były szklane w każdym pokoju było odkurzanie wybieranie śmieci sprzątanie toalet jedno biuro trzeba było przy pracownikach sprzątać inna sprzątaczka robiła pierwsze piętro a ja z koleżanką cały parter musialysmy sprzątać bo sprzątaczka musiała wcześniej iść sobie na autobus i na tramwaj

ANDRZEJ

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE CZY FIRMA KARABELA NIE POSIADA OBIEKTU DO OCHRONY DOZORU OBIEKT PRZEMYSŁOWY BUDOWA W OKOLICACH JAROSŁAWIA ŁAŃCUTA PRZEWORSKA RZESZOWA WOJEWÓDZTWO PODKARACKIE I CZY FIRMA ZWRACA KOSZTY DOJAZDÓW DO PRACY OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA STOPIEŃ UMIARKOWANY SCHORZENIA SPECJALNE DZIĘKUJĘ I CZEKAM NA ODPOWIEDZ

@ANDRZEJ

Nie posiada. Ta firma Tortur i niewolnictwo zachodzi na psy.(usunięte przez administratora)

Janusz.

Witam. Mam zapytanie , Czy w Olsztynie Warmińsko-Mazurskim jest praca dla niepełnosprawnego Umiarkowanie na wzrok. W charakterze Portiera. Dziękuje. Proszę o odpowiedz.

Jaka jest kultura pracy w P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ochroniarz.
@Pytanie

Obowiązuje brudne , obcisłe za małe ubranie. Inaczej wystające koszule , za małe swetry.tragedia.

Janusz.

Dzień dobry . Mam zapytanie czy w Olsztynie zatrudnianie pracowników niepelnosprawnych z Orzeczeniem 04-0 na stanowisko . Strażnik, portier, woźny. Ostróda na ten temat milczy i milczy kierownik nadzoru. Dziękuję.

Da nuta.
@Janusz.

Powiem tak karabela C.K. nie ma w Warmińsko-mazurskim dobrych koordynatorów. Ich nie interesuje dobro i opinia o Karabeli C.K. tylko o swój interes.jest dużo chętnych do pracy ale Ci koordynatorzy nie mają czasu są zapracowani żeby odebrać telefon i udzielić informacji. Przegrywają przetargi ponieważ po co wygrać obiekt i dodatkowo pracować.jak można mieć mniej obiektów i mniej pracy i takie same pieniądze. Kadry w Ostródzie tak samo wiecznie pretensje do Pracowników. A sama mówi do byłych koordynatorów co dzieje się w Karabeli C.K. Ci ludzie nie pomagają dla Karabeli C.K.tylko powoli niszczą. Dziękuję.

Były pracownik.
@Da nuta.

Tak to prawda. Ci Koordynatorzy to tragedia. Pamiętam była kobieta , następny jak się nie pomylę to ostatnia praca w Gardzie i.t.p. Następny jak się nie pomylę to też kilka zakładów Pracy Chronionej odskoczył. I tylko jeden cel. Nie za dużo obiektów.. Niepełnosprawni szukali pracy ci lekceważyli ich. Nie odbierali telefonów , nie mieli czasu na rozmowy i tak dalej. Nie interesował ich wizerunek firmy , tylko jak najmniej się na pracować. Żadnych kontroli w nocy pracowników a zleceniodawca patrzył . A jak przetarg to przekazywali poprzednim Pracodawcą jak można wygrać przetarg. Albo tak. Nie przyjmowali do pracy nie dawali urlopów . A jak ktoś miał dosyć i się zwalniał z pracy rozczarowanie ponieważ trzeba zapłacić za urlop. I wtedy nagonka. Kadrowa z Ostródy wydzwania zastrasza . A gdzie Była kadrowa z Ostródy , koordynator Pani Kamila ,Pan koordynator Mirosław , Pan koordynator Sławek jak pracownicy dzwonili o pracę . Blokowali telefon i siedzieli w domy i.t.p. Zatrudnili by pracownika na okres próbny , przyznawali by urlopy i by było po problemie. Ale ci wieczni koordynatorzy chcieli być ważniejsi jak Prezes Karabeli C.K. Ale jak przeprowadzają rozmowę to rozumują swoją kategorią . Mnie wyrzucono bo byłem złym pracownikiem to i ten pracownik będzie zły. Oceniali pracowników swoją kategorią . Taka o to prawda. Karabela C.K. nie ma szczęścia do Olsztyńskich wiecznych koordynatorów. Do obecnego Koordynatora telefon jest po to żeby odbierać rozmowy czy S.M.S. Albo odpowiedzieć. No chyba że Pan chce zająć miejsce Prezesa.

Pani Sprzątająca.
@Da nuta.

Kilka razy byłam świadkiem jak Pani (usunięte przez administratora) była w pokoju Pani ? w I.M.P.E.L. I opowiadał co się dzieje w Karabeli i na obiektach. Nikt nie dba o wizerunek pracowników sprzątających . jak są ubrani. Swego czasu pracował na Warszawskiej w G.D.D.K.I.A. Pan (usunięte przez administratora), który pracował w swoim prywatnym ubraniu , ponieważ Firma nie zakupiła .Przynosił do pracy prywatne narzędzia , nawet do sprzątania robił szczotki z brzozy. Nie interesowało to Karabeli w Kielcach czy Kadry w Ostródzie , czy Koordynatora. Nawet za to że był w Pracy na 5 rano , Pracownicy ochrony robili mu tyły że ich budzi. Z palarni zbierali pety po papierosach i wyrzucali na chodnik i trawnik z przodu budynku., papierki po batonach i.t.p. rozbijali butelki po sokach na chodniku przed budynkiem Zawsze pracownikom ochrony powtarzał , zadbajcie o siebie to jest urząd Państwowy , jak firma nie dała ubrania kup sobie czyste ubranie , nie ubieraj się jak brudas. Nie wytrzymał nerwowo i nie przedłużył umowy. Miał dosyć pracy z pracownikami którzy robią tyły swojej Firmie. I właśnie przez takich pracowników tracicie.

Marek.
@Pani Sprzątająca.

Do dzis pracuja ci portierzy. Chodziło o to że do pracy nie przychodziła sprzątaczka, za którą gospodarczy po 16 godzinie sprzatał . I nikt mu nie zapłacił. Ponieważ dziewczyna chodziła na l-4. I była dziewczyną jednego portier. A jak gospodarczy nie chciał za nią pracować portier robił mu na złość i namawiał innych. Tak jest jak zatrudnia się chorych niepełnosprawnych 02-p.

Były pracownik.

Tracicie obiekty i będziecie tracić. Koordynator tym się nie przejmuje.Ponieważ jak wygra Atut i przejdzie do nich. Teraz pod młotek przejdzie G.D.D.K.I.A. Nic wam nie da niszczenie opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.