3 Dodaj opinię
3 26 173 5 1

Opinie o P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Kajfasz Nowy wpis

Pracowałem w karabeli przez jakiś rok jakby to powiedzieć jeszcze za czasów starego praktikera gdzie ochranialiśmy cały obiekt. Normatyw pracy wynosił jakieś 165 godzin i mówię to tylko o grudniu. Jakby to powiedzieć czasem było tak że pracowałem po 280 godzin w ciągu miesiąca. Raz nawet przekroczyłem 300. Jak to potem stwierdzili nie zapłacą mi za nadgodziny tylko będę mógł sobie to odebrać w dniach wolnych. Moja opinia jest pozytywna fajnie mi się tam pracowało. Nie było nic w tym trudnego. Tylko trochę marne te pensyjki były. Ale cóż. Chociaż pamiętam również że miało być jakieś szkolenie na temat znaczy dokładnie to chodziło o to na kwalifikowanego ochroniarza czy coś takiego wszystkie papiery były zebrane ale takiego szkolenia nie było. Szczerze jakbym miał okazje znowu tam wrócić to szczerze bym wrócił. Naprawdę polecam zakład pracy.

TakNie3
Pytanie Nowy wpis

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 18 września na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Nowy wpis

@Pytanie

Witam, szkolenia pracownicze organizowane są w zależności od potrzeb wynikających z zajmowanego stanowiska pracy oraz predyspozycji pracownika.

Tak7Nie
Umbrella "parasol"

wobec mnie jesteście OSZUSTAMI i pewni ludzie dobrze wam znani kierowali grożby karalne pod moim adresem . Dla mni pozostaniecie (AIFAM)

Tak4Nie1
były

Zlikwidować to coś co się nazywa niby Karabela takie jest moje zdanie o tym niby Zakładzie Pracy Chronionej pracowałem tam i wiem jak to działa

@Umbrella "parasol"

Szanowni Państwo, jeśli występuje problem ze złym traktowaniem pracownika przez Koordynatora, macie Państwo problem z grafikami, pojawiają się wątpliwości, co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy lub inne niezgodności bardzo prosimy o zgłaszanie ich do siedziby firmy osobiście lub elektronicznie na adres e-mail reklamacje@karabelack.pl Wszystkie zgłoszone nieprawidłowości będą wyjaśniane w trybie pilnym. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Z poważaniem P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o.

Xyz
@P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Pisałem skargę na koordynatora z Ostródy rok temu i bez żadnej reakcji ze strony zarządu firmy. Nikt się tą sprawą nie zainteresował. Dla dyrekcji liczy się tylko kasa, kasa i tylko kasa. A ludzi do pracy jest dużo aby jak najwyższa grupa niepełnosprawności - tu jest kasa. Najlepiej wszyscy ze znaczną grupą.

Gabriela
@Xyz

Może warto docenić fakt, że firma zainteresowała się waszymi problemami dzięki opiniami dostępnymi w wątku. Spróbujcie jakoś rozwiązać problem poprzez kontakt z pracodawcą. To może być lepszym rozwiązaniem od pisania niepochlebnych opinii o firmie. Dajcie znać jak przebiegła rozmowa.

Magdalena Nowy wpis
@Xyz

Witan. Pracuję jako osoba sprzątająca na obiekcie w Giżycku, jestem zatrudniona przez KARABELĘ. Są rzeczy które mnie denerwują między innymi to, że jak bym chciała iść na urlop , to nie mogę bo nie mają osoby na zastępstwo. To jakaś porażka.

Magdalena.

Czy są osoby , które pracują lub pracowały jako osoby sprzątające ?, które zatrudnia KARABELA? Bardzo proszę o odpowiedź.

krzysztof

JESTEM W TEJ FIRMIE OD 3 STY,,,2017R ,NA RÓŻNYH OBIEKTAH JEST SUPER ,GDYBY BYŁO ZLE TO JUŻ BY,MNIE TAM NIE BYŁO DAWNO ,,

Tomasz

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Z koordynatorem nie mam problemów tak samo jak z wypłatami czy potrzebnymi mi zaświadczeniami. Wszystko mam na czas.

Tak2Nie3
gienia

Jak w obecnych czasach można wykorzystywać ludzi niepełnosprawnych za 1600zł. SKANDAL . A Pan ADAM K. to ile ma emerytury ,i INNI pozostali !

@gienia

Szanowni Państwo, od 1 stycznia 2019 r. płaca minimalna dla osób pracujących na podstawie umowy o pracę wyniesie 2250 zł brutto, czyli około 1634 zł netto. O wysokości pensji minimalnej decyduje Rada Ministrów. Warunki finansowe w naszej firmie są przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej, albo Kandydat decyduje się na zaproponowane warunki i zastaje zatrudniony, albo rezygnuje z podjęcia zatrudnienia. Z poważaniem P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o.

Tak6Nie3
Goblin
@P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Co do wysokości wynagrodzenia to się zgadzam, każdy wiedział na co się pisze. Choć jest jedno ale, firma nie ponosi całych kosztów wynagrodzenia bo ma przecież dopłatę do każdej pensji. Mogła by więc coś dodać. A teraz o grafikach, potrafią być zmieniane po kilka razy w miesiącu. Nigdy nie wiadomo jak sobie zaplanować urlop, wizytę u lekarza lub cokolwiek. Grafik jest robiony na 7-10 dni i z reguły 2-3 dni przed rozpoczęciem miesiąca. A przecież przepisy prawa pracy mówią jasno, grafik na kolejny miesiąc powinien być gotowy na co najmniej tydzień przed upływem aktualnego miesiąca. Grafik jest też często wielokrotnie w ciągu miesiąca zmieniany i to z powodu że jednej osobie na obiekcie może coś nie pasować a koordynator który powinien robić grafik nie robi tego. Pozwala tej osobie pisać grafik,zmieniać pod siebie. W zasadzie wolna amerykanka. Zdarza się że giną gdzieś dni urlopu. Jeśli godziny w rozliczeniu kwartalnym nie są wypracowane to dajcie alternatywę, iść na zwolnienie lub wypisać sobie urlop. Ale jeśli na obiekt wystawiacie za dużo ludzi to ciężko to wypracować. My przecież jesteśmy gotowi do świadczenia pracy. Spodziewam się że ktoś z firmy może odpisać iż można porozmawiać z koordynatorem. Jest na to jedna odpowiedź, czynione było to wielokrotnie. Nie chcemy przez to powiedzieć że w całej firmie jest zle bo nie znamy całej firmy. Ale wiemy jak jest u nas i na paru innych obiektach. I na koniec, skoro chcemy w przyszłym tygodniu zgłosić w Państwowej Inspekcji Pracy wiele nieprawidłowości (a mamy na to dowody) to chyba jest coś na rzeczy. Nie idziemy tam żeby sobie ponarzekać nie mając oparcia w faktach. Podsumowując, możecie spróbować a nuż traficie do konkretnego koordynatora gdzie na obiekcie nie ma faworyzowanych ludzi. Bo jeśli nie to w pewnym momencie zostanie wam tylko to co nam czyli P.I.P

Tak5Nie1

@Goblin

TakNie3
Toja

Jaka jest opinia na temat zatrudnirnis przy sprzataniu biur w Karabela CK ? Bo wszystko piszecie o pracy w ochronie. ? Jakie sa wady jakie zalety ?

TakNie1
Danuta
@Toja

Ja pracuje w firmie od niedawna jestem bardzo zadowolona, sprzątać trzeba jak w każdej firmie. Pracowałam w wielu firmach i nie mam zastrzeżeń do pracy w Karabeli Ck. Wynagrodzenie zawsze na czas. Z ludźmi z nadzoru można się dogadać. Polecam firmę.

Tak2Nie1
Michał
@Danuta

Trafiłaś do pracy w firmie P.W. Karabela-CK jako osoba doświadczona, czy może jest to Twoja pierwsza tego typu praca? Zapytałem o to, ponieważ chciałbym wiedzieć, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą z powodzeniem aplikować. Mam nadzieję, że odpowiesz.

janusz B.

Chce pochwalić firme za regularne dostarczanie wody w te upały. U mnie na obiekcie w Kielcach cały czas woda jest dostarczana na bierząco a kierownik pyta czy jeszcze potrzeba. Nie mam problemow z grafikiem jest na czas, zamieniac też można ale trzeba zglosic, wyplaty dostaje regularnie, czasem tylko trudno dodzwonic sie do biura, ogolnie jest ok, pozdrawiam miła pania w sekretariacie!

Tak1Nie4
życie

DO Maria , a gdzie tacy ludzie mają pracować ,w calej Polsce w firmach ochroniarskich jest to normą .Poza tym i tak nikogo to nie obchodzi obchodzi , a już na pewno nie odpowiednie ministerstwa .

Tak2Nie1
Maria

DO Prezesostwa dlaczego zatrudniacie ludzi którzy są leczeni PSYCHIATRYCZNIE ! Nawet nie wiecie jakie stwarzają problemy na obiektach , miałam do czynienia z takimi Waszymi pracownikami SKANDAL .

Tak5Nie2
kukułka
@Maria

Bo dostają za nich kasę z PEFRONU a z zagrożeniami z ich strony wobec innych osób pana prezesa nie interesuje aby tylko on dostał kasę . Wiem jak to działa bo pracowałem w słynnej karabeli moim zdaniem ta firma powinna być dawno zlikwidowana

eligiusz mazurek

Wiarygodna firma oka Moje sugestie dla P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.: Bardzo dobra firma Lubię atmosferę w P.W. Karabela-CK Sp. z o.o. za: Dobra atmosfera spokoj w pracy

Tak2Nie8

Tak7Nie
Zgadnij kto?

P Kasko czy Kaska wie ze podawanie cudzych danych jest karalne, A Mirosław bo Mirek to dla znajomych .Czy Kaska ubiega się o miejsce pana Mirosława ? No na ochronie zawsze jest trochę stresu , co do pracy ,to jak chodzi się na zwolnienia w czasie urlopu ,wtedy trzeba pracować za lesera .Trzeba umieć słuchać ze zrozumieniem ! Oj Kasko musiał ci zajść za skórę p. Mirosław chyba nie dal urlopu po L4 ,oj zastanów się Kasko i nie pal za sobą mostów .Pozdrawiam

Tak5Nie1

Agata

Decydując się na opublikowanie postu na tym forum, zobowiązałaś się do przestrzegania regulaminu, w oparciu o który ono funkcjonuje. W razie wątpliwości dodaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Mówi on chociażby o tym, że wpisy nie mogą naruszać czyjegoś dobrego imienia. W innym przypadku administrator tego forum może zdecydować się na zarchiwizowanie opinii. Ale skoro już postanowiłeś się tutaj wypowiedzieć, to może powiesz nam, jak Ty sam oceniasz tę firmę pod względem tego, co oferuje pracownikom?

Kaska
@Agata

Piszac nie zostalo nic nie naruszone napisana tylko i wylacznie prawda

Pracownik ochrony Garda.
@Zgadnij kto?

Czy tu odpowiada największy leser . Człowieku na posterunku Przychodni specjalistycznej w Olsztynie przy ul. Dworcowej się nie śpi. A po drugie nie wyłącza się telefonu. A zlewozmywak jest do mycia rąk a nie używany jako pisuar lub WC. . Tak się zastanawiam jak człowiek stałym kalectwem robi przez dobę 18 obchodów . Chyba tylko wpisuje ze chodzi a śpi. Pamiętam ciebie jak przychodziłeś na Sokolą tylko się wyspać a następnie za spanie brałeś wolne. Proszę odbierać telefony , a nie spać !

Marek.

Kiedy w Olsztynie będzie Kierownik Mirosław będzie traktował pracowników niepełnosprawnych . Przecież to facet który już w Piątek wyłącza telefon do poniedziałku. Jest niegrzeczny zarozumiały . Z pewnych informacji wiem ze ochraniają Przychodnie przy Dworcowej. Ale mogą ten obiekt i wiele innych stracić . Brakuje pracowników , jak są chętni to lekceważy , ale nadużywających alkohol broni i przyjmuje. Pracował w Gardzie Olsztyn podziękowano mu . Proszę tego Pana pogonić na trzy wiatry. A telefon służbowy trzeba odbierać Panie Mirosławie. Nie wiem nawet czy Pan Mirek potrafi robić grafiki Dyżurów ponieważ powinien grafik dopasować dla pracowników niepełnosprawnych a nie robi jak mu pasuje grafik , przecież pracownik ma wizyty lekarskie , ale co obchodzi to Hrabiego Mirka. Pracownicy są przyjezdni nie kiedy nie mają dojazdu , ale to nie interesuje Hrabiego Mirosława. Czy firma Karabela CK nie ma inteligentnych pracowników na stanowiska kierownicze tylko Beton i Stal. Dziękuje.

@Marek.

Mareczku kierownik Mirosław traktuje pracowników niepełnosprawnych z szacunkiem ,jest wyrozumiale i naprawdę dobrym człowiekiem . Telefon służbowy ma zawsze włączony,pomyliło się panu to pracowni nieodbierana , ale tylko ci leserzy .Brakuje pracowników ponieważ co niektórzy ludzie nie szanują pracy, uważają ze się zatrudni do pracy ,a potem na l 4 (no niepełnosprawny to lekarz zawsze da zwolnienie) i tacy własnie (leserzy) blokują miejsca . Z wizytami lekarskimi nigdy nie było problemu zawsze można się dogadać . Czy to pan jest tym zgorzkniałym " leserem " nieblokujący etat . Trzeba być tchórzem żeby oczerniać kogoś ,ale każdy sadzi według siebie . Pozdrawiam !!!

TakNie2
Niepełnosprawny.

Ostatnio chciałem spotkać się z Kierownikiem Mirkiem z Olsztyna chodziło o pracę odmówił ze nie ma czasu . Ja się teraz nie dziwię dlaczego z Gardy pogonił tego zarozumialca Prezes Jacek. Co ten zarozumialec myśli ze jest pępkiem świata. A swoją Siostrę z pochlastanymi rękami zatrudnił i miał czas. Pogonić zarozumiałego gnojka !

@Niepełnosprawny.

Słuchaj PANI czy PANIE NIEPEŁNOSPRAWNY Pan koordynator jest człowiekiem bardzo dobrym , wyrozumiałym ,telefon służbowy odbiera nawet w nocy . Jeżeli masz coś do zarzucenia i powiedzenia dla Pana Mirka i jego pochlastanej siostry ,to ujawnij się i powiedz im w oczy ,a nie jak szczur ukryty w rurach . Ale na pewno nie masz odwagi bo jak byś ja miał to byś to zrobił .

TakNie2
zaszczuty

nie placono mi jak i innym pracownikom za godziny nocne .Pozatym bylem zastraszany i szykanowany ze strony koordynatorów / MOBINK jest karalny . unikajcie Karabeli . Moje sugestie dla P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.: ślectwo PIPu i prokuratury Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmieńci kilku ludzi ze średniego pionu kierowniczego prowadzić anonimowe rozmowy z pracownikami

gosc
@zaszczuty

Na inspekcję pracy pisać skargi ale o skontrolowanie wszystkich 27 biur, nie jak niektórzy piszą tylko swojego rejonu. W tej Karabeli okradają nagminnie z godzin. Brakuje ludzi bez przerwy w tym (usunięte przez administratora) inni muszą robić po 192 godziny za brakujących za te psie wypłaty. A jak przychodzi co do oddawania to sekretarka wredna św.....ia w Ostrowcu wali ci na sztukę wolne zaległe razy cztery. Inspekcja pracy jak skontroluje wszystkie rejony to i po te co najmniej 2000 tysiące kary na nich złodziejów nadgodzin nałoży. Choć podobno jak wchodzi kontrola PiP-u do Tarnobrzega, to kontrole pracowników odbywają się losowo, jakie to losowanie jest nie wiadomo, powinny być kontrole szczegółowe, ale jak skontrolują wszystkie rejony to i na karę się uzbiera.

Tak3Nie1
pogoda dla Bogaczy

okolo 70% pracowników to zwykle zastraszone glupki dający się poniżaci i wykorzystywaci przez bylych TREPóW i PSóW Moje sugestie dla P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.: medialne naglaśnianie ochroniarskiej rzeczywistość Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: taczki taczki , ewetualnie skok z piątego piętra

gosc
@pogoda dla Bogaczy

Głupkami w tej firmie to są ale te już nawet siedemdziesięcioletnie Trepy, byli Ormowcy, byli Zomowcy, po milicyjne (usunięte przez administratora) czy byli funkcjonariusze SB, którym był obecnie 72 letni prezes Józef Bednarczyk. Mieli swój czas ale za czasów Milicji Obywatelskiej, dziś nie jednemu z nich lasuje się w głowie, a skutkiem tego jest ich starość i inny system, którego nigdy nie zaakceptowali jak upadła Milicja. A ta pseudo ochrona Karabela jak powstała stała się schronieniem dla tych wszystkich po milicyjnych represtantów, którzy się tam chronili przez ostatnie dwadzieścia lat.

tolek

Prosze napisac podanie zeby podali kwoty pobierane na dofinasowanie za mnie do - PFRON, 00-828 WARSZAWA , al. Jana Pawla II 13 , - podajac firme w ktorej sie pracuje z NIP-em oni odpowiedza ile firma i na co pobierala na pracownika dofinasowanie (absolutnie nie bedzie wiedziala firma o tym ze bylo pisane podanie ) nie informjac firmy.pozniej jesli firma jakies srodki pieniezne pobrala a nie byl poinformowany pracownik(np. dopisany do roznego rodzaju kursow) zglosic do prokuratury .

sprawiedliwość

prezesostwo i inni ważniacy wyludzają pieniądze z PEFRONU na wlasne zachcianki ,a pracowników traktują jak dojne bydlo . pora zawiadomić odpowiednie instytucje . Moje sugestie dla P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.: doglębne śledztwo prokuratury

belial

z okazji zbliżających się świąt życze pracowniką biura CK. trondu HIV i bolesnego raka z przerzutami za wasze zbrodnie wobec pracowników

Tak8Nie1
LIDAA
@belial

A ja CI życzę dużo cierpliwości i troszeczkę mądrości /zgodnie z powiedzeniem 'ile cierpliwości, tyle mądrości'' - oczywiści mam duże wątpliwości czy jesteś belial 'pokumać' o czym piszę? - ale,- to JA RYZYKUJĘ, /MAM DOBRY CZAS- aby debilom odpowiadać! -jesteś szczęściarzem!!! POWODZENIA w dalszej egzystencji i poprawy w zdrowiu intelektualnym. Jeśli potrafisz się uśmiechać to rób to baaarrrdzooo często!!! POZDRAWIAM

Tak4Nie1
MARTO
@LIDAA

Pracowałem w Karabeli w Warszawie na CEFARMIE i wiem jakie zasady panują na słynnej karabeli ,jest tolerowane picie alkoholu na obiekcie ,pracownicy w szafkach mają śpiwory śpią po kątach koordynator to człowiek niedouczony nie potrafił zrobić grafiku na cały miesiąc tylko robił na tydzień i pisał że jeszcze mogą być zmiany nic sobie nie można było zaplanować.Nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy,przyjmują ludzi niepełnosprawnych bo mają za nich kasę z Pefronu a tylko ich wyzyskują i upokarzają .takie jest moje zdanie na temat tej firmy

Angi
@belial

Coś na temat firmy karabela w Olsztynie

Arek

OGŁASZAJĄ SIE TERAZ ŻE SZUKAJĄ NA STANOWISKA : PRACOWNIK RECEPCJI, RECEPCJONISTKA ORAZ PERSONEL SPRZĄTAJĄCY. A TO PIC NA WODĘ! UWAGA W ZWIAZKU Z RODO. ZBIERAJĄ CV Z KALUZLA NA ZGODĘ O PRZETWARZANIE NASZYCH DANYCH OSOBOWYCH NA ICH UŻYTEK, ORAZ INNYCH PODMIOTOW ! A PRACY NIE OFERUJA NA TEN MOMENT! WIEC OSTROŻNIE Z TYM WYSYŁANIEM IM SWOICH DANYCH BO PRACY NIE DAJĄ!!! TYLKO CWANIACZKI UZUPEŁNIAJĄ SWOJE BAZY DANYCH!

Tak8Nie
Wiolka
@Arek

Ciekawe skąd masz takie informacje, bo ja akurat słyszałam od znajomej że dostała prace w Karabeli ck przy sprzątaniu od ręki i nie jest to żaden pic na wodę a jeśli chodzi o klauzule ochrony danych to KAŻDA firma ma teraz taki obowiązek więc jeśli działają jako grupa firm to dla mnie jest to normalne że musza tak napisać

LIDAA
@Arek

NIEPRAWDOPODOBNE !!!-- FOBIE NERWICOWE - NALEŻNA POMOC SPECJALISTYCZNA- pozdrawiam i życzę powrotu do normalności

bogdan

w karabeli CK zatrudniają bylych karanych oraz wolą zatrudnić pijaków niż normalnych ludzi . zresztą czego wymagać po mundurowej patologi

Tak6Nie
Jancz !

Pytanie dotyczy Kadr Karabela .C.K. Kielce. Mam pytanie czy zatrudnieni pracownicy , to znaczy jak Pan Mirosław , mają aktualne badania czy mogą pracować i nadzorować osoby niepełnosprawne. Mam podejrzenie ze NIE ! Ani nie mają szkoleń, ani badan specjalistów psychiatry i psychologi. To są mam podejrzenie pracownicy z ulicy. Dla Karabeli C.K. liczy się tylko efekt . Zastraszania, mobbingu , poniżania i ty, podobnie. Garda podziękował i już Kadra Karabeli C.K. powinna być czujna przyjmując do Pracy człowieka bez kultury i i szacunku do pracowników niepełnosprawnych. Podejmując pracę ten Pan dobrze zdawał sobie sprawę ze będzie musiał spać z telefonem. Ale Pan Mirek się zapomniał i pomyślał . Ja też mogę być tu Panem i władcą.Przykre ale prawdziwe. Krzesło i stół ma swoje miejsce i ten Pan Mirek też. Dziękujemy dla tego Pana . Do widzenia Pa Pa PA !

znajomy

Wyzysk pracownikøw, znecanie sie psychiczne, najgorszy rodzaj pracodawcy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko

@znajomy

zlikwidować tą pseudo firmę jaką jest niby karabela jedyne wyjście

emil

karabela kielce nadal nie placi pracownikom za godz.NOCNE

@emil

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i wiem jak traktują ludzi a pieniądze z PEFRONU dostają za każdego zatrudnionego pracownika

gość

W Karabeli Ostrowiec pracownicy czekają po parę miesięcy na pieniądze za ochronę na imprezach masowych, gdzie pracują kiedy mają dni wolne i ściąga ich się tam na siłę czy chcą czy nie.

gość

W tej pseudo ochronie w Kielcach a i na innych rejonach karzą chodzić do pracy w cywilnych ciuchach. Jak już coś dadzą to spodnie z dziurami na tyłku, w kurtce chodziło już z pięciu dozorców, czapek brakuje i butów . Pracownicy tam chodzą do pracy nawet z pół roku po cywilnemu, a przecież to służba mundurowa KARABELA (kiedyś nawet z orłem na czapce). W Tarnobrzegu na centrali na ul. Sokolej 14 dwóch z grupy interwencyjnej wychodziło aby jechać na interwencję. Jeden w czapce na głowie ale mundur miał rozpięty i trzymał papierocha w zębach wychodząc już z budynku, drugi co prawda był zapięty ale nie miał czapki na głowie. Zapewne z powodu braku mundurów jeden z pracowników chodził ubrany w zielone spodnie ale w czarnej koszulce. W Staszowie w Urzędzie Skarbowym pracownik P.W. KARABELA Sp. z o.o. pracował na posterunku w cywilnych dżinsikach, w zwykłej koszulce na której miał ubraną tylko ciasną czarną tekstylną kamizeleczkę od munduru. To jest już chyba upadlanie człowieka w instytucji publicznej. W Ostrowcu jeden z pracowników pracuje tam cywilnych spodniach a z umundurowania ma tylko daną biało czarną koszulkę. W Ostrowcu Świętokrzyskim pod ich rejonem przy ulicy Cegielnianej stoją przy płocie wieczorami winiarze i piją tanią siarę. Kiedyś może pracowali tam jako dozorcy i za picie wina na posterunku zostali zwolnieni, byli tacy. Być może obecnie podchodzą pod płot aby się odgrywać w taki właśnie sposób za zwolnienie z pracy. Pracownicy którzy tam pracują czy to na rejonie w Ostrowcu czy Kielcach mający jakieś zaplecze o pracy w Karabeli wypowiadają się następująco. Przecież to tylko karabela, za te marne pieniądze robi się bo się robi, jaka płaca taka praca. Starym Pegociną 206 po byłym ormowcu można jechać w czasie pracy coś zjeść czy zrobić zakupy. Technicy się tłumaczą kiedy ich pogania komendant, panie komendancie za te pieniądze które pan płaci dzisiaj już nic nie robimy a jutro też jest dzień.

Sylwia

Razem z koleżanka pracowałyśmy w firmie Karabela na umowe zlecienie sprzątałysmy obiekt na ul Dubois ja sprzątałam 3 piętro moja koleżanka 2 piętro miała 15 szyb do mycie gdzie jedne drzwii myło się przy pracownikach że o sprzątaniu nie wspomne ochrona (usunięte przez administratora) nie chcieli kluczy wydawać wszystkich kierowniczka niejaka pani (usunięte przez administratora) jej imienia zapomniałam na moim 3 piętrze w łazience ta (usunięte przez administratora) w rogu ustami robiła na lustrze pare i rysowała mi rysunki co bardzo mnie (usunięte przez administratora) więc nie polecam pracy w tej firmie

STYX

karabela toleruje mobing DUDZIC K. zastrasza ludzi pozatym niewiadomo czy ten czlowiek jest wpelni zdrowy na umysile . kantujom na godzinach i na placy unikajcie tej firmy PIP niereaguje nato co tam sie dzieje .

Tak9Nie
gość

Zgadza się, jeżeli znajdzie się w ich szeregach człowiek, który ich przejrzy po samego prezesa, takich ludzi też zmanipulują i zniszczą. Ta firma to jedno wielkie siedlisko starych ormowców, zomowców, esbeków łącznie z jej prezesem esbekiem Bednarczykiem. I tylko oni tam mają się za górę i wewnątrz tej zasranej firmy i na zewnątrz w otoczeniu. Szeregowy ambitny pracownik tam nie znaczy nic. Trzymany jest taki, który jest w stanie koczować ze 192 godziny w miesiącu na ich posterunkach i najlepiej jak za dużo w głowie nie ma i nie interesuje się tym co się u nich na górze dzieje. Jedyny sposób na osłabienie ich potęgi i ich zasranej KARABELI to taki iż PFRON już z pięć lat dobrze obcina ich po dotacjach, a drugi to taki iż paru byłych ormowców, którzy rządzili na rejonach w tej firmie pozapadali na ciężkie choroby za wyrządzane ludziom tam krzywdy za swoich rządów. Słyszałem, że tak się stało z szefem rejonu Ostrowca Świętokrzyskiego, zapadł na chorobę alschaimera, ale nie jednego szeregowego pracownika ugnębił i zmanipulował za kilka lat swoich rządów na rejonie i zawodowych inwigilacji.

Zszokowany
@gość

Ale cię gościu nienawiść i zazdrość zaślepia....rzadko kiedy można takie potoki jadu przeczytać...

TakNie1

fanky kofal

w karabeli nie placom za nocne godziny co jest niezgodne z kodeksem pracy co do opini ; STYX ; pan K . D. to poprosty prostackie ZOMOWSKIe chamidlo takich niby ludai powinno zamykaci sie w rezerwatach , omijajcie tom firme i calom po UB ckom ochrone nieszczenisini desperaci !!!

@fanky kofal

Podobnym prostackim ORMOWSKIm pomilicyjnym chamidłem w tej firmie jest pan J.D. z rejonu Ostrowca Świętokrzyskiego.

Zostaw opinię o P.W. Karabela-CK Sp. z o.o. - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie