Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.

Alex

Cześć. W tej firmie są awanse? Bo jeśli tak, to jakie kryteria są brane pod uwagę i czy tak samo jest z podwyżkami pensji? Chcą koordynatora usług ochrony do roboty przyjąć, tyle, że z min. 2 letnim stażem, w zakresie kierowaniu i organizowaniu pracy podległych pracowników.

Umina
@Alex

Jakie awanse śmieszny jesteś ! tylko układy i znajomości zresztą jak to w Ochronie

Bolek
@Umina

To jak motywują ludzi do starania się, zarobkami? Ile wynosi stawka godzinowa, czy podstawa, a ile premia lub inne dodatki?

lucky
@Umina

Firma słaba nie daje stałych umów pracuje dwa lata, nie dają ubrań roboczych,trzeba mieć tam układy wyzyskują ludzi, zabierają urlopy można by tak wymieniać bez końca nie polecam tej firmy, i wszystko się pogorszyło po zmianie kierownictwa, nie polecam.

PC
@lucky

No ale po jakimś czasie to stała umowa się po prostu należy wg kodeksu pracy. Chyba, że zlecenia tylko są w firmie? Bo nie znalazłem w sumie takiej odpowiedzi. Jak niby mogą zabierać urlopy? Tzn. masz wolne i i tak każą ci do pracy przyjść czy jak to działa?

Mimok
@Bolek

Motywują tym że jak nie będziesz robił tak jak ci karzą to cię zwolnią , a na twoje miejsce jest pięciu !

Czarna
@Mimok

A ja mam pytanie, czy faktycznie jest tak jak piszesz, że z piec osób się znajdzie? Skąd tylu chętnych? Jakie warunki zachęcają mimo tych komentarzy które tu wystawiacie? Ciekawi mnie podejście do takich kandydatów. Ogólnie to jak rozmowy teraz są prowadzone?

Biszop
@Bolek

motywują utratą pracy,

Jagoda Nowy wpis
@lucky

Radzę zapoznać się z Kodeksem Pracy. Umowa na czas nieokreślony po max 3 miesięcznym okresie próbnym oraz zatrudnieniu na czas określony nie dłuższy niż 33 miesiące. A więc popracuj Pan jeszcze trochę....

BK Nowy wpis

Jest u taka oferta w zakładce dla kierowcy / magazyniera. W opisie podkreślają, że to nabory ze względu na rozwój, więc tym bardziej chętnie poczytam o warunkach w tym obszarze. Jaki może przy tym wyjść taki ostateczny zarobek?

Ten co Wie Nowy wpis

Dyskryminują ludzi w wieku 50 + , a to podlega pod Paragrafy , poza tym (usunięte przez administratora) i Zastraszanie ze strony Krzysztofa . D , człowiek Toksyczny !

GW

hej, widzę że szukają pracownika gospodarczego, napiszecie mi czy warto aplikować? mam orzeczenie o niepełnosprawności. Z tego co widzę to oferują zwrot za dojazdy, czy to jest 100% zwrot, czy tylko jakaś część? jest też możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację, napiszecie ile dofinansowują do tego leczenia?

Jola Nowy wpis
@GW

Super praca polecam, super panie koordynatorki oraz koleżanki, silne kobiety tam pracują i to lubię, bony na święta, dodatki stażowe paczki na święta, super ludzie i szefostwo dobra atmosfera podoba mi się tam praca mogę się rozwijać zawodowo, dobre obiekty mają dużo pracy jest, ale nigdzie nie jest łatwo, pensja na czas, wczasy pod gruszą, urlopy 3 tygodniowe raz na rok.

Pracownik Ochrony

telefoniczne pobranie moich danych miał ktoś zadzwonić do mnie w ciagu dwóch dni w sprawie zatrudnienia i cisza nie polecam pobierają tylko dane osobowe

jakiej pracy szukam w ochronie

Serdel

Warunek konieczny do pracy w "ochronie': ORZECZENIE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI...Ludzie, coś nie tak z koordynacją umysłową? Szanujemy osoby niepełnosprawne, ale praca w "ochronie" nie jest wskazana dla takich osób. Niepełnosprawny fizycznie "ochroniarz", w branży, która logicznie wymaga sprawności? Niepełnosprawny w stopniu "niewielkim", umysłowo, w pracy, która wymaga często szybkiego myślenia i działania? Przepraszam, ale niepełnosprawni powinni wiedzieć, że to praca nie dla nich, a a ten kto ich zatrudnia, ten próbuje ich po prostu wykorzystać. Ochrona powinna, już dawno zostać wyłączona od stróżowania, a wtedy byłaby przejrzystość intencji pracodawcy, a tak? Tak ośmiesza siebie, pracowników i branżę.

Daro
@Serdel

Niby bez sensu z tą niepełnosprawnością ale.... Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Firmy zatrudniające osoby z "orzeczeniem o niepełnosprawności" mają refundowaną część wynagrodzenia pracownika z PFRON. A jak dobrze pokombinują to jeszcze za "przygotowanie stanowiska" i parę innych rzeczy wezmą. A poza tym wiele AGENCJI OCHRONY jest takimi tylko z nazwy a praktycznie/formalnie przekształcili się w Zakłady Pracy Chronionej i czerpią profity z tym związane. Kasa, misiu, kasa..... "Ochrony" czy "Chronionej" - brzmi prawie tak samo;) Zagadka rozwiązana. PFRON płaci.

Abażur
@Serdel

Jestem osobą z orzeczeniem umiarkowanym- najcenniejszym dla Karabeli bo z literką P. To, ze mam stwierzdoną chorobę (od przeszlo 30 lat) i bezsprzecznie wymaga ona farmakoterapii ora stałego kontaktu ze specjalistą, nie sprawia, ze mam jakieś ograniczenia psychofizyczne kiedy jestem w dobrej formie a i aparycja jest bez zarzutu :) . Dbam o to by stosować się do zaleceń lekarskich i moja kondycja fizyczna oraz stan umysłowy jest -bez przesady i bez fałszywej skromności -dużo lepszy niż kolegów, którzy mając papierek "kwalifikowany" zupełnie się zaniedbali., mimo, ze nierzadko są mlodsi i -teoretycznie- mogliby być sprawniejsi ode mnie (jest potencjał;) tylko brak woli) Ale im nie zależy -a mi tak: Mi zależy na tym by ogarniać rzeczywistośc -nie mam problemu z używkami, dbam o kondycję, rozwijam się, poza pracą zajmuję się mnóstwem reczy, jakie wymagają energii i pełnego zaangażowania. W Karabeli tak naprawdę nie mam obecnie żadnych profitów wynikających z mojego orzeczenia, choć wiem, ze oni otrzymują "za mnie" spore pieniądze. Nawet sobie nie wyobrażasz ile osób z orzeczeniem funkcjonuje dużo lepiej niż przecietny Kowalski, który ma zwyczajnie wywalone na wszystko...bo mu się nie chce. Orzeczenie z literką P nie oznacza , zę ktoś jest ograniczony umysłowo-tylko , ze ma stwierzdoną chorobę. A każdą chorobę da się kontrolować stosując się do zaleceń lekarzy i żyć z nią co najmniej na przyzwoitym poziomie ( pod względem funkcjonowania w społeczeństwie)

Abażur
@Daro

Dokładnie tak jest. Skoda tylko, że ze strony pracodawcy(tu: Karabeli) nie ma żadnej "zachęty" choćby w postaci wsparcia koordynatorów, refundacji wizyt lekarskich i leków (moje to miesięczny koszt około 1000zł -ale dzięki nim mogę dobrze funkcjonować na codzień i dobrze się czuć - mimo orzeczenia w stopniu umiarkowanym). Niestety też pracownicy z orzeczeniem "na głowę" są narażeni na szykany i nieprzyjemności, gdy podejmowane są decyzje personalne (o zatrzymaniu pracowników albo zakonczeniu z nimi umow) - za umiarkowaną literkę P są duże pieniądze, więc "koledzy" traktują takie osoby jak realną konkurencję co wpływa zarówno na jakość relacji między pracownikami jak i wizerunk firmy, która zamiast rozładowywać napięcia, deprecjonuje osoby P, bez ogórdek nazywając ich wariatami, po...bami ect. ...ale pieniązki z Pefronu przyjmują chętnie.

Marcin1514
@Abażur

Na liście motywycajnym do innej niż karabela firmie to wpisz sobie wytłuszczonym drukiem to ci może solid że 150 zł dorzuci za twą wrodzoną skromność (usunięte przez administratora)

QP
@Marcin1514

a tak całkiem poważnie to są może inne sposoby by cos dorzucali? Jak nie 150 to ile i za co? Nie w każdego tego typu firmie są takie możliwości, a skoro takie sugestie snujecie to wole dopytać, bo chce porównać miejsca pracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Koordynator Pracowników?

JP

Sporo o ochronie tu pisali, a co przy tym można powiedzieć o gospodarczym? Także taka oferta widnieje teraz w internecie, chce dla kogoś się zorientować w warunkach. byłaby to osoba bez wcześniejszego doświadczenia. czy to w ogóle wpływa na cokolwiek? zostało to napisane w mile widzianych

Bożena

To w sumie jak się w końcu ludziom tu pracuje? widzę sugestie ze chyba słabo i jakby nie patrzeć pojawiają się faktycznie jakieś ogłoszenia. Ale czy zależy to od stanowiska i rejonu? Podkreślali dofinansowania i tym podobne, czyli jest podobnie jak w innych zakładach z tym? Czy korzystał ktoś może z tej oferty dla sprzątaczki na Jędrzejów? Mam pewną kandydatkę, która spełnia określone wymagania i zastanawiam się czy na ten rejon mogłaby pójść ze spokojem?

AZ

Cześć. Czytam w ogłoszeniu, że warunkiem koniecznym przyjęcia na pracownika sprzątającego jest orzeczenie o niepełnosprawności. No nie ma problemu, tylko czy interesuje ich konkretna grupa? Pytam, bo sam mam lekki stopień tylko i nie wiem czy ich to zadowala.

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

D

Nie czaję, a czy taka osoba w sumie nie może mieć własnej działalności? Mnie bardziej zastanowił ostatni komentarz, w którym ktoś pisał o tym, że po odejściu jednej osoby pcha się na jej miejsce pięciu kandydatów. Poważnie tak jest? skąd bierze się tylu chętnych? O jakie warunki może chodzić?

Tylko tyle

Tam jak nie masz znajomości to pracy nie dostaniesz , wiem bo próbowałem zresztą praktycznie w większości firm Ochroniarskich tak teraz jest !

Izabela

No dobra, co wiecie o pracy Koordynatora usług sprzątających?? Ktoś jest w stanie napisac o tym, jaka jest wymagana ta dyspozycyjność? Ogłoszenie wymaga tego od kandydatów, t znaczy też dyspozycyjność w weekendy i święta?

JAN

Na chwilę obecną Karabela nie zatrudnia ludzi , taką dostałem odpowiedzi z Kadr

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Q Przestrodze

Karabela CK nie płaci za godz. Nocne , choć w umowie jest najniższa gwarantowana + dodatek za Noce

Wojciech
@Q Przestrodze

Nie respektują własnych umów? Dowiadywałeś się czy to jakaś pomyłka księgowości, czy świadoma decyzja kierownictwa?

Lidia
@Q Przestrodze

Możesz powiedzieć jakie są stawki za takie godziny nocne w ogóle? W jakich godzinach wypadają takie nocne zmiany?

do Lidia
@Lidia

Najniższa krajowa gwarantowana , zmienna . A czego się spodziewałaś , tak jest we wszystkich firmach Ochroniarskich

Maja
@do Lidia

Jak długo trwa zmiana? 8 czy 12 godzin? W ogóle to ciekawi mnie na jakiej umowie to jest praca? Zlecenie czy umowa o pracę? Są płatne urlopy?

Robią drenaż państwowych pieniędzy i im się to udaje jak oni to robią! (usunięte przez administratora) państwowych pieniędzy

BRAWO

No w końcu ludzie za czeli się wypowiadać co myślą o Kapitalistyczno-Mundurowych obozach Pracy

do Kadr

Nie mieszajcie na obiektach pracowników Cywilnych z byłymi Mundurowymi , dochodzi do spięć i konfliktów

Joanna
@do Kadr

Faktycznie te konflikty są takie spore, co się dzieje? I oprócz forum to ktoś zgłaszał o już im bezpośrednio?

Joanna

Nie wiem chyba, do której grupy się odnosisz teraz z tym. Czemu w sumie się nie dogadują tu ludzie nie powinni się na pracy skoncentrować przypadkiem?

@Joanna

Trafne spostrzeżenie. Mam wrażenie, że osoby z niepełnosprawnością zapomniały, co to znaczy walczyć o swoje w momencie, jak dostali kasę od Państwa.

Niepełnosprawny

Milicjanci , Wojskowi i inne tego typu pomioty na emeryturę , albo do Rezerwatów , a nie między ludzi i nas prześladować , zabierać miejsca Pracy

Wojciech
@Niepełnosprawny

Nie życz drugiemu, co Tobie niemiłe. Napisz lepiej co tu za kasę oferują przy sprzątaniu i ile czasu im zajmuje rekrutacja?

Mariszka
@Wojciech

2200 zł Netto za ok 170 godz. miesięcznie , bez żadnych premii czy dodatków

Jolanta
@Mariszka

Jest jakiś elastyczny grafik jeśli chodzi o czas pracy i rozłożenie tych godzin w miesiącu? Czy to nie zależy za bardzo od pracownika?

Arti

Na jaką kwotę jest umowa o pracę z orzeczeniem?

Kutwin
@Arti

najniższa gwarantowana krajowa i NIC oprócz tego , takie realia

Roman
@Kutwin

Kto chce robić za minimalną, to jest mniej niż na kasie w sklepie… Jakoś nie wierze że nie na żadnych bonusów

Klaudiusz
@Roman

Wiele niepełnosprawnych Ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.