Igielski Ochrona

Gdynia

Opinie o Igielski Ochrona

Agata

@Pogoniwski Dariusz miło to słyszeć. A możesz napisać mimo wszystko trochę więcej o tym, jak Ci się pracowało, kiedy byłeś zatrudniony w Igielski Ochrona? W jakim systemie zmianowym pracowałeś i czy można było realizować dodatkowe godziny? W okresie przedświątecznym często to dobra okazja na dodatkowe wynagrodzenie.

Pogonowski Darjusz

pracowałem w tej firmie i jak chodi o warumki pracy to uwazam ze jest ok Teraz niepracuje juz w ochronie gdzy mam za dobry zawód hydraulik rzycze tej firmie jak najlepiej czas by zajeła miejsce byłych firm ubeckich

Pogonowski Darjusz

Czas aby w ochronie pracowali mlodzi ludzie nieskazeni tym SBECKIMSYFEM

Agata

@mieciu z wejherowa pytasz, bo słyszałeś coś na ten temat? Możesz rozwinąć ten temat - o jakiś oszustwach mówisz? Konkretne przykłady sytuacji pozwolą forumowiczom zrozumieć, o czym mówisz.

mieciu z wejherowa

DLACZEGO NA ZADNEJ GIEŁDZIE PRACY NIE MOGE ZNALEZC FIRMY RODZINNEJ

Man

Fajnie tutaj idzie dorobić do pensji jeśli tylko macie na to czas, ja szanuję za praktycznie wszystko

sopocianin wirek

cały przewał polega na FIRMANCTWIE naruszeniu art.55 kodeksu karno skarbowego,jest to przestepstwo polegajace na zatrudnianiu ludzi na umowe o prace, braniu od zleceniodawcy pełnej stawki np.10pln a wypłacaniu na zlecenie 4pln roznica idzie do kieszeni p.własciciela a pracownicy sa okradani;NIE MAJA ZUS,NIE MA SKŁADKI EM-RENT,^PLN WPADŁO WŁASCICIELOWI,TRACI TEZ PANSTWO POLSKIE BO NIE PŁACI FIRMA PODATKOW .....NO I JESZCZE DO TEG PANSTWO DOPŁACA ZŁÓDZIEJOM DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH KTORE NICZEGO NIE SWIADOME TYRAJA AZ MIŁO...co na to ORGANY KONTROLI?

Zdzisław N.

pokaż mi firmę która tak nie robi. Każdy ma wybór jeżeli mu nie odpowiada może iść gdzieś indziej.

chyba nie najlepszym rozwiazaniem jest łaczenie umowy o prace z umowa zleceniem z tym ze najpierw musisz podpisac umowe zlecenie zeby Cie mozna bylo wydoic!! jezeli sie nie zgodzisz nie ma zatrudnienia!!! oszukiwanie polega na fałszowaniu kart pracy,nie płaceniu godzin nocnych i nie płaceniu nadgodzin i paru innych sztuczkach!!!w sumie tracisz ok 30-50% uczciwie zarobionych zarobionych pieniedzy i to w ZAKŁADZIE PRACY CHRONIONEJ!!!!!! jacek

EDFTRJYU

Pani Kasiu i tak za to co robicie łoże MADEJOWE .

Oszuści , wyzyskiwacze pracowałem parę lat wiem co mówię .Nie dajcie się zwieść obietnicą ani szczerym uśmieszkom .

sopcianin wirek

do polut;jak masz 1grupe inwalidzka i całkowity zakaz pracy-masz szanse na zatrudnienie...najpierw musisz podpisac umowe zlecenie-pozniej umowe o prace(w zakładzie pracy chronionej) i jako osoba niepełnosprawna przygotowac sie na prace 300h miesiecznie lub wiecej....TAKA JEST PRAWDA!!!

mała mi

Igielski Ochrona podobno teraz jakieś większe zatrudnienia ma, tak słyszałam od kolegi, prawda to jest czy tylko plotki płotki? bo ja bardzo bym chciała się u nich zatrudnić. tylko jakiego typu są zlecenia i obiekty do ochrony? bo dla kobiety to wiadomo, nie chcą nagle się znaleźć w centrum strzelaniny ani walczyć z komandosem zapaśnikiem. czy mała kobieta da u nich radę zrobić wielką karierę?

bayby14

w tej firmie pracownicy przynosza straty!! a ja myslałem ze ludzi zatrudnia sie po to aby generowali zyski..jak zaczniesz od 4pln/h tak za 10 lat bedzie to samo. To jest twoja szansa na rozwoj.....

mirek z gdanska

jak to jest ze w firmie (usunięte przez administratora)z Gdanska pracownicy zakładu pracy chronionej pracuja po 8o-110 nadgodzin na zlecenie umowe;obecnie 4pln/h!! to sa ludzie pokrzywdzeni przez los!!!

zadowolony

Pracuję u Igielskiego na etat .Fakt że trzeba przy okazji podpisać umowę zlecenie za 5 zł miesięcznie, ale jestem zadowolony że mam pracę!

julian

juz powoli branza ochrony stabilizuje sie i powroci normalnosc... * PFRON - JUZ MNIEJ DOPLACA I DOTUJE FIRMY ZAKLADY PRACY OCHRONEJ TYM OCHRONE)tzn. MIEJSZA KASA ZA NIEPELNOSPRAWNOSC OD GRUPY - MNIEJ OPLACA SIE PRZECHOWYWAC OSOBY Z GRUPA itp. ZA 3 LATA MAJA ZNIKNAC TAKIE DOPLATY DO ZERA zl. * KOMISJE LEKARSKIE NMIEJ WYDAJA ORZECZENIA I SA BARDZIEJ REGORYSTYCZNE POD KATEM ZDOLNOSCI DO PRACY I SPRAWNOSCI FIZYCZNEJ I UMYSLOWEJ.. * ZUS BARDZIEJ PILNUJE EMERYTOW,ORZECZEN NIEZDOLNYCH DO PRACY... * K.W.POLICJI WERYFIKUJE JUZ WIECEJ ZDOLNOSCI DO PRACY W OCHRONIE Z ORZECZENIAMI O NIEPELNOSPRAWNOSCI - PRACOWNIKOW WYKWALIFIKOWANYCH (LICENCYJNYCH) Z BAZA DANYCH PFRON I KOMISJAMI LEKARSKIMI ZUS..(II gr.na sfizochremie,padaczke a posiada sie Ist.licencji i pracuje sie z bronia) * SKLADANIE FALSZYWYCH DEKRELACJI O ZDOLNOSCI LUB NIEZDOLNOSCI DO PRACY,NIEPELNOSPRAWNOSCI,itp JEST KARALNE PRZEZ SAD DO 2 LAT WIEZIENIA,PIP,ZWROTU NADPLACANYCH PIENIEDZY DO PFRON... * USTAWA E.U. A POLSKA MUSIE BYC TAKA SAMA JAK W KAZDYM KRAJU U.E.-TAM W FRANCJI.B.BRYTANII SA WIEKSZE WYMOGI PRAWNE... WRESCIE" PRACOWNIK OCHRONY" wg USTAWY TO SPRAWNY FIZYCZNIE,PSYCHICZNIE I NAZWANY PO POLSKU... A NIE STROZ,PORTIER,DOZORCA- PO POLSKIEMU

sprytek

niedawno pracowałam w firmie zostałam zwolniona mimo że mam grupę obietnica długiej umowy o pracę została zamieniona na emeryta za 4.00 zł na godzinę (usunięte przez administratora)

trombol1970

dlaczeg o w firmie Igielski zatrudnieni niepełnosprawni na umowe o prace(zakład pracy chronionej) musza obowiazkowo podpisywac umowe zlecenie...żeby ich można było lepiej wydoić!!!!

niuk7011

polka;mysle ze w koncu jakis organ wam to wytłumaczy

tom53

pracuje w tej firmie 5.5 roku.gdzie sa panstwowe organa kontroli;PIP,czy ktos z PFRON kontroluje wydatki na zatrudnionych inwalidow!!!nie dosc ze biora dotacje od panstwa to jeszcze okradaja pracownikow na nadgodzinach(zlecenie 4.15-4,50)!rocznie mialem ok360 nadgodzin co dawało formie,,chronionych kombinacjiok 4tys. zysku

roman
@tom53 13.03.2014 11:57

Jeżeli jest tak jak mówisz chętnie z tobą porozmawiam, oczywiście wynagrodzę poświęcony czas:) pisz na SMS kontaktowy na nr(usunięte przez administratora)

Frait

DRAMAT DRAMAT DRAMAT!!! Małe pieniądze, niewiele imprez w sezonie, a po za sezonem nie odzywają się w ogóle - tylko do cieci i pracowników, którzy dają się dymać od paru lat.Tracą obiekty, roboty jak na lekartswo a szefostwo - zwłaszcza [usunięte przez moderatora] kawał chama. Owszem pieniądze wypłacają na czas, ale to chyba ich obowiązek? a przy okazji ułatwia im to pracę bo po jednym dniu mają w zasadzie spokój. Zdarzyło się, że dzwoniłem do sekretariatu czy można już odebrać- przyjechałem i okazało się, że wprowadzono mnie w błąd, Zamiast przeprosin najechano na mnie jak na psa- a przyjechałem tylko po swoje pieniądze. Generalnie nie polecam . Bierzcie wszystko a uciekajcie od Igielskich. Pozdro

elzkoj

Praca w firmie Igielski Ochrona podoba mi się.Miła atmosfera.Jak idzie się do biura,to aż miło.Bardzo bym chciała jak najdłużej w tej firmie pracować.

Nie zgadzam się z tymi opiniami.Jeżeli ludziom nie chce się pracować,tylko pić w pracy,a potem dziwią się,że tracą prace,to ich wina.takie opinie piszą osoby,które żle wykonywały swoje obowiązki.Pracuje w firmie Igielski Ochrona pare lat i jestem zadowolona.Pracodawcy są w porządku.

jurek

anonim - 2011-09-28 13:19:21 Tadeusz. W - 2011-08-13 14:54:08 Szefostwo jest OK. Żadnych problemów z grafikiem gdy się podaje dni, które chce się mieć wolne. Sympatyczne kadrowe i reszta personelu. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Zarobki i stawki takie jak wszędzie w tej branży. Kolego co Ty za głupoty piszesz , jakie szefostwo oki, totalne buraki, [usunięte przez moderatora] uważa się za wielkiego pana, jak nie masz grupy to idziesz w odstawkę, to jest normalne?? Jak potrzebowali człowieka od zaraz to uśmiech , zapewnienia a potem baj baj, bo nie masz grupy. Pracowałem tam długi czas i dla firmy byłem w porządku a firma w stosunku do mnie jak się zachowała??? Tracą kolejne obiekty bo zatrudniają pijaków i nurów , to chyba świadczy coś o tej firmie. Jednym słowem Zakład Pracy Chronionej pełną gębą. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!Panie Tadeuszu co ty za bzdury wygadujesz zgadzam sie z tą opinia to żenada w firmie Igielski Gdańsk pracowałem parę miesięcy to co sie tam wyprawia i jak traktowani są ludzie to skandal w firmie nie wiadomo kto rządzi czy dyrektor czy jego siostra wraz z jej kumą a która nie ma zielonego pojęcia o branży.Pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia ,tam ręka rękę myje i koniec , płacą to fakt że regularnie ale marnie o kwitku zapomnij bo go nie zobaczysz co i ile ci odciągają z wypłaty i bez dodatków za nocki czy pranie mundurów jak w innych firmach jednym słowem bagno nie polecam ,chyba że jesteś z rodziny! jeśli szukasz pracy na stałe to nie w tej firmie ! [usunięte przez moderatora]

gość

Tadeusz. W - 2011-08-13 14:54:08 Szefostwo jest OK. Żadnych problemów z grafikiem gdy się podaje dni, które chce się mieć wolne. Sympatyczne kadrowe i reszta personelu. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Zarobki i stawki takie jak wszędzie w tej branży.zgadzam sie z tą opinia to żenada w firmie Igielski Gdańsk pracowałem parę miesięcy to co sie tam wyprawia i jak traktowani są ludzie to skandal w firmie nie wiadomo kto rządzi czy dyrektor czy jego siostra wraz z jej kumą a która nie ma zielonego pojęcia o branży.Pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia ,tam ręka rękę myje i koniec , płacą to fakt że regularnie ale marnie o kwitku zapomnij bo go nie zobaczysz co i ile ci odciągają z wypłaty i bez dodatków za nocki czy pranie mundurów jak w innych firmach jednym słowem bagno nie polecam ,chyba że jesteś z rodziny! jeśli szukasz pracy na stałe to nie w tej firmie ! [usunięte przez moderatora]

arek.

To nie firma, to wielki przekręt , mała kasa i do tego nie na czas i z cieciami , niepolecam

Firma porażka , pracowałem i zwolnili mnie bo miałem kategorie trzecią o niepełnosprawności a szukają 1 i 2 ( tych najcięższych ) totalna porażka aż żal mówić! Oni mówią że mają grupę interwencyjną - nie wierzcie w to bo to kłamstwo. Wiem bo pracowałem. Nie polecam

wojt

Igielski, firma krzak, wiele obiektów i co jakiś czas wylatują , pracowałem w niej i wiem co mówię, wylecieli z obiektów budowy warbudu bo zatrudnili bezdomnych i pijących bo szkoda było im zapłacić chociaż 5 zł, masakra. Pracowałem ponad rok i miałem dosyć. Jaka grupa interwencyjna?? Jak coś się działo to przyjeżdżał kolega z obiektu i zastanawiał co się dzieje. Na imprezach ochranianych poza chłopakami z innych firm ochroniarskich to nie mają nikogo do wystawiania. Zobaczcie jaka strona internetowa, jacy specjaliści a rzeczywistość jest inna, nie ma nic wspólnego z tym co pisze, nie polecam firmy tej, szkoda mówić!!!!

Dajcie sobie spokój z tą firmą... I tym co pisze na stronie firmy. Ani trochę profesjonalizmy. Ludzie z grupą inwalidzką, pracownicy robieni w wała na pieniądze, stawki marne owszem wypłacane terminowo, profesjonalny sprzęt?? Jaki citroeny szefa i jego rodziny? Żal. Odradzam wszystkim!

tom53
@anonim 26.10.2011 10:20

całkowita prawda-mistrzowie oszukiwania INWALIDOW!!!!!

Tadeusz. W - 2011-08-13 14:54:08 Szefostwo jest OK. Żadnych problemów z grafikiem gdy się podaje dni, które chce się mieć wolne. Sympatyczne kadrowe i reszta personelu. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Zarobki i stawki takie jak wszędzie w tej branży. Kolego co Ty za głupoty piszesz , jakie szefostwo oki, totalne buraki, synek uważa się za wielkiego pana, jak nie masz grupy to idziesz w odstawkę, to jest normalne?? Jak potrzebowali człowieka od zaraz to uśmiech , zapewnienia a potem baj baj, bo nie masz grupy. Pracowałem tam długi czas i dla firmy byłem w porządku a firma w stosunku do mnie jak się zachowała??? Tracą kolejne obiekty bo zatrudniają pijaków i nurów , to chyba świadczy coś o tej firmie. Jednym słowem Zakład Pracy Chronionej pełną gębą. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!

Tadeusz. W

jar-jar66
@Tadeusz. W 13.08.2011 14:54

to jest opinia synka Igielskiego

GOŚĆ

To chyba sam pracodawca pisze sobie opinie! Firma faktycznie płaci terminowo, ale nie płaci nadgodzin,zaniża ilości godzin nocnych przez co dodatki nocne są okrojone- jednym słowem za pracę którą ludzie wykonują połowa wynagrodzenia a i tak płaci najniższą krajową otrzymując dofinansowanie z PFRON. gdyż zatrudnia tylko ludzi z orzeczoną grupą niepełnosprawności. Pazerność szefa kosztem pracowników to kunszt możliwości wykorzystania pracownika i omijania przepisów !!! A państwo na to daje przyzwolenie bo gdzie inwalidzi do takiej pracy i do sprzątania obiektów.Czy ktoś ma rozeznanie o uciążliwości takiej pracy dla inwalidy - bez względu na schorzenie ???Czy wydający zgodę na zakład pracy chronionej przy takiej działalności to przemyślał ? Czy pieniądze z PFRON trafiają w dobre ręce i na określony cel - NIKT tego nie kontroluje a my płacimy na ten cel składki i podatki Chcesz zarobić ODRADZAM !!!

Jak może być firma ochroniarska zakładem pracy chronionej. Pytałem się o pracę, mam licencje a oni od razu czy mam orzeczenie o niepełnosprawności, parodia, to jest firma ochroniarska, stawki są kosmicznie małe, wiec co chcecie zachwalać.

michal

Jedna z nielicznych firm w ktorych daja umowe o prace. Wynagrodzenie nie powalajace czyli jak wszedzie w tej branzy. Jednak polecam, dbaja o pracownika.

kamilneo

praca ok, przełożeni świetni, WYNAGRODZENIE chyba niskie , ale ZAWSZE wypłacane na czas, czasami nawet szybciej. Ogólnie ocena Bardzo dobra.

Zostaw opinię o Igielski Ochrona - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igielski Ochrona