Opinie o KONSAL GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KONSAL GROUP. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KONSAL GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSAL GROUP w Gdynia

Dyrektor Marta jest bardzo nieprofesjonalna jeśli chodzi o utrzymanie kontaktu z pracownikami. Często zdarza się, że nie odpowiada na smsy i telefony, a człowiek czeka aż się odezwie (a to sama robi bardzo rzadko). Poza tym wszystko ok.

Tylko do niej mozna się kontaktować w ważnych sprawach? Czy są jeszcze jakieś osoby w razie czego? Jak wszystko ok to jakie stawki tu macie jeśli można wiedzieć? Bo próbuję się rozeznać.

Z tego co tu piszecie, to zrozumiałam, że kwalifikowani mają umowę o pracę, a ci bez wpisu na listę - umowę zlecenie, tak? Bo każdy pisze swoje, a trudno to do kupy skleić. W każdym razie będę Wam wdzięczna za podanie aktualnej stawki dla osoby bez orzeczenia, z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

Honorka
@Dzona

Wiadomo chociaż jak będzie wyglądać to przeszkolenie i ile będzie trwać? Okres próbny w ogóle jaki tu jest?

Anonik Nowy wpis

Niestety na stoczni remontowej w Gdańsku doszło mi przeprowadzać rozmowę kwalifikacyjną z nie jakim p.markiem, Pan Marek bez jakich kolwiek manier czy szacunku do 2 człowieka traktuje ludzi z góry jak nie gorzej. Niestety to nie wojsko. Tylko firma ochroniarska oferująca najniższą krajową mówiąc o podwyżce od nowego roku za dobre sprawowanie(mamy 23 rok od 24 będzie podniesiona płaca minimalna dziwny zbieg okoliczności) proszą o status studenta przy czym na rozmowie pada pytanie czemu jestem studentem XD. Naszczescie mamy wolny rynek i prac podobnych jak nie takich samych jest wiele. Z zaznaczeniem na wyższa płace. Mam dziś jeszcze 5 rozmów w samym Gdańsku a ta była najtańsza opcja więc serdecznie nie polecam. Są lepsze firmy. (+wymagają kwalifikacji gdzie żadnych nie ma przy ofercie pracy)

Gaba Nowy wpis
@Anonik

Czy ten wspomniany Pan używa nieładnych epitetów do swoich ludzi? Na stanowisko ochroniarza przyjmują również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Od tego roku najniższa jest cały czas czy może podwyżka objęła więcej niż minimalna płaca?

@Marta

Ogólnie przychodząc na rozmowę dowiadujesz się ze jeśli jesteś studentem to masz najniższą krajową + złotówka. Nie masz wpisu to nie masz więcej niż najniższa. Z wpisem jesteś w stanie negocjować, ale nie więcej niż kilka groszy.

Dzona
@Kandydat

Mam propozycję pracy w ochronie. Ale są tam nocki nie bardzo mi odpowiadają że względu na dziecko. Myślicie że jest szansa się dogadać ? Dopiero czeka mnie rozmowa z jakimś panem... Mam orzeczenie

????
@Dzona

To jakaś konkretna propozycja, że dogadaliście się już, co do stawki i umowy? Bo zastanawia mnie, czy tu można pracować na UoP na czas nieograniczony? Może ktoś inny bardziej tu siedzi w tych tematach, bo już tam robi? Bo też taka sprawa, że fajnie byłoby wiedzieć, czy zmiany są po 8 godz., czy dłuższe?

Dzona
@????

Zmiany po 8 godzin. Stawka najniższa krajowa plus jakaś tam premia od 100 do 300 zł. Narazie była rozmowa przez telefon jeszcze nie doszło do spotkania bo ten pan twierdzi że musi kogoś znaleźć aby mnie przeszkolił - praca związana z komputerem ale co dokładnie to jeszcze niewiem

Honorka Nowy wpis

Mania Nowy wpis

Polecam pracę w Konsal pracuje już 15 lat i nie rozumiem co nie których bo źle itd.... szukacie pracy jako ochrona ale jak przychodzi co do czego to marudzicie bo godziny bo święta bo nocki bo trzeba stać bo komputer bo trzeba pracować Co do wypłaty to jest zawsze wypłacana do 10 danego miesiaca

Czy w KONSAL GROUP jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KONSAL GROUP? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Lolek

Dość emocjonalny wpis. Ale jakie są podstawy do pisania, że patrzą na człowieka z góry, a nawet gorzej?

Sławek

Pracowałem u nich krótko, jestem wręcz zniesmaczony! Żadnego nadzoru! Jedna wielka ściema i teatrzyk!

@Sławek

O jaki nadzór Ci chodzi? To dlatego tak krotko pracowałeś czy czemu nie trwało to zbyt długo? Na początek jakich zarobków można się spodziewać?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie KONSAL GROUP na stanowisku Pracownik Ochrony? Czy pracownicy dostają premie?

Teri2828

Żadnych premii, na święta też nic tylko gołe pensje

Słoń 88
@Teri2828

Cześć masz może wiedzę jak się pracuje w konsal na terenie stoczni remontowej w Gdańsku jako kwalifikowany z bronią

Wojciech
@Słoń 88

Z jakiego powodu interesuje Ci praca dla Konsalu? Ktoś Ci ich polecił, wiesz cos na temat pracy tu?

Didi

Czy trzeba być mocno sprawnym fizycznie, żeby cię wzieli na ochronę?

aaa
@Didi

Chłopie, nie idź tam. stracisz wszystko co masz

*** ***
@Didi

Owszem

@aaa

Nie polecam nie płaca za godziny nocne czyli te umowa zlecenie , jedyna rzetelna firma w której pracowałam i zapłacili za nadgodziny to Konsalnet Series. A ta firma to wyzysk pracowników niepełnosprawnych zależy im tylko na dofinansowaniu z PRFONU.

Teri2828
@Maja

To jest prawda nie dostaniesz tu nic oprócz garba i najniższej krajowej

jaca
@Maja

Za godziny nocne maja płacone tylko pracownicy etatowi na umowe o prace.Na umowie zleceniu nigdy sie nie placilo za godziny nocne

Zofia
@jaca

Czyli co, trzeba prosić o umowę o pracę od początku? A dają ją wtedy chętnie czy jednak umowa o pracę jest dla osób, które pracują w określony sposób czy coś? Daj znać od czego zależy ten rodzaj umowy..

Sławek

Odniose się do punktu firmy na gdańskiej stoczni remontowej.Otoz w ogłoszeniu jak byk stoi: praca taka i taka,umowa o pracę,orzeczenie o niepełnosprawności.Zadzwonilem,dowiedziałem się,że kwalifikuje się,umówiłem się na rozmowę.Pojechalem,a na rozmowie niejaki p.Marek mówi mi,ze potrzebne są kwalifikacje(żeby siedzieć w budzie i wydawać klucze) i może mi zaproponować stanowisko ochroniarza przy pracownikach gdzieś tam...ble ble ble,za najniższą krajową,na umowę zlecenie.Powiem tak.: (usunięte przez administratora),bez jakiegokolwiek szacunku do czlowieka.To,że był nieprzyjemny( ten p.Marek)w czasie rozmowy to mogę zrozumieć,każdy jest inny,ale przez tel.co innego a na rozmowie co innego.NIE POLECAM SZCZERZE.

Magdalena
@Sławek

Może nastąpiła jakaś pomyłka? Wytłumaczył Ci dlaczego oferuje co innego niż w ogłoszeniu?

David Copperfield

Dyrekcjo Kochana ! Zróbcie coś z tym pseudo kierownikiem w Katowicach bo nasuwa się dylemat! Czy ten gościu jest czy go niema ! Jak taki coś się pojawia to jest paradoks ,, nie ma a jest'' - ,, jest a nie ma '' Są młodzi i zdolni a nie byli milicjanci albo ormo czuwa ! Alleluja i do przodu ! ! !

Kamila
@David Copperfield

A co jest nie tak z tym Panem Twoim zdaniem?

David Copperfield
@Kamila

Trzeba czytać ze zrozumieniem:) Jemu pomyliło się to co było kiedyś z tym co jest teraz ????

Danuta

A jakieś szczegóły tej rozmowy? ;p

Mat.

tragedia... nie polecam, pracowalem tu poprzednio i byla to najgorsza decyzja w moim zyciu... gdzieś mają klientow... a pracownikow to juz nie wspomne

@Mat.

i (usunięte przez administratora) NIE PŁACA ZA NADGODZINY.

@Maja

Serio? A ile ich w sumie miałaś i jak to tak właściwie na umowie wygląda?

Czy pracownicy w KONSAL Spółka z o.o. dogadują się między sobą?

Timor

jak w każdej robocie, człowiek ma gorsze i lepsze dni, ale atmosfera jest ok, można wszystko załatwić

@Timor

A jak oceniasz kontakt z szefostwem? Również bezproblemowo? :)

Timor
@Anna

Kontakt ok, normalnie. Jak ktoś szuka przyjaciela w szefie to jego problem. Tutaj można się dogadać z każdym. Na plus

@Timor

Aha, czyli jest zwyczajnie i na bliższe relacje z szefem nie ma co liczyć? W sumie to fair jakby nie patrzeć. To chyba znaczy, że pupilków tutaj jednak brak?

@Anna

Na pierwszy kontakt olewające podejście, Ty musisz mieć papiery a sami nie wywiązują się z obowiązków płacenia zresztą te firmy ochroniarskie są zakładane przez byłych wojskowych a byli policjanci to kierownicy o to cała prawda . Zatrudniają osoby niepelnosprawane i nazywają się miejscem pracy chronionym a na obchody musisz chodzić w dzień i w nocy i to miejsce pracy chronionej ktoś w końcu powinien się, ale na układy za to wziąść ale na układy nie ma rady Pfron też przekręt bo nie sprawdzają.. O to cała prawda

Pracowałem w konsalu pół roku, więcej nie wytrzymałem, parodia, ściema i żadnej kontroli. Ochrona ma odgrywać teatrzyk, a klientom współczuję.

@Adam

Niestety potwierdzam, praca u nich nauczyła mnie aby uważać. Uczą ściemniania, cwaniactwa.... nie tego oczekiwałem po ochronie.

@Michał

To prawda i nie PŁACĄ ZA GODZINY NOCNE (usunięte przez administratora) !!!!

Barbara

Pracuje w firmie 6 lat, nie mam zastrzeżeń! Pieniądze na czas, zawsze idzie się dogadać.

Andy
@Barbara

Do którego wypłacane są pieniądze?

Jolanta
@Barbara

na jakim stanowisku tyle lat pracujesz? jest teraz oferta u Was na specjalistę ds. kadr i płac i zastanawiam sie czy warto? opowiesz jeszcze o jakichs plusach poza kasa na czas, bo to powinien byc standard raczej

Sidt45
@Andy

Wypłacane umowa o pracę 10 a Zlecenia 15 A płacą jak im wygodnie czyli po 15 -ym każdego miesiaca

@Andy

Nie płaca tylko to co musza 10 najniższa krajowa a umowa zlecenie ? za godziny nocne >

Andrzej Jodłowski

Firma nierzetelna. Od 10 lat procesuję się z nimi. Dwie sprawy wygrałem. To naciągacze i (usunięte przez administratora) włącznie z prezesem. Bardzo obcesowi, prymitywni, nieuprzejmi. Najgorsi w pomorskim

Konsal
@Andrzej Jodłowski

Szanowni Państwo, Działając na rynku od ponad 15 lat zakładamy, iż obsługując bardzo wielu klientów nie wszyscy będą jednakowo zadowoleni. Dlatego z dużą uwagą przyjmujemy opinie dotyczące świadczonych przez nas usług. Niemniej w tym przypadku mamy przekonanie graniczące z pewnością, że padliśmy ofiarą hejtera, który korzystając z dość dużej (ale na szczęście nie całkowitej) anonimowości w sieci, chce zdyskredytować zarówno nasze wcześniejsze jak i obecne działania. Jeśli jesteśmy w błędzie, prosimy o bezpośredni kontakt z nami, w celu wyjaśnienia sprawy i znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.

Andrzej Jodłowski
@Konsal

Jeżeli w tej wypowiedzi chodzi o mnie, to nie jestem anonimowy. Podpisuję się imieniem i nazwiskiem, a ocenę firmy mam jak najbardziej negatywną. Odpowiadam za to co piszę o tej firmie. Jeżeli są jeszcze inni co negatywnie piszą o tej firmie, to dowód na to, że jednak są beznadziejni. A po co hejter miałby akurat na nich pisać negatywnie. To bezsensowne tłumaczenie. Wystarczy spojrzeć na inne portale ile tam jest tych negatywnych opinii o tej firmie.

*** ***
@Andrzej Jodłowski

Bo to prawda

Bogdan
@*** ***

Co jest prawdą? Pracowałeś tam i stąd takie wnioski? Powiesz ile płacą bo jak kasa jest w miarę dobra to wszystko inne jest do przeskoczenia. Ile dostanę na stanowisku ochroniarza?

Przemysław K.

Uczciwe podejście do klienta, dobry kontakt, szybka wycena i realizacja. Duży plus to dostępność biura firmy na terenie Trójmiasta, wiesz z kim rozmawiasz, nie jest to wielka anonimowa firma ze stolicy.

Pracownik BCT

Ostatnio byłem świadkiem jak pracownik konsal-a pobił pracownika ochrony Polaris, do tej pory się dziwię, że ich Patrol nie wezwał policji tylko go zabrali..... kpina! Powinien zostać właściwie ukarany!

Ochrona
@Pracownik BCT

Nie wezwali policji?! Mają obowiązek to zgłosić!!!

Bct
@Pracownik BCT

Też o tym słyszałem. Ta firma to kpina, bawią się z tą portiernią i swoimi pracownikami..... zero kontroli.

@Bct

Portiernia ma wiecej oglady i wiedzy na temat bct niz nie jeden pracownik Polarisu stojacy na bramie. A przedewszystkim kultury osobistej.

@Pracownik BCT

A ja bylem świadkiem jak pracownik POLARIS-u byl agresywny w stosunku do pracownika KONSALA . Niewiem kogo oni zatrudniaja ale przy takiej rotacji pracownikow to mnie wcale nie dziwi.

Bct
@Pracownik BCT

Ogłady i kultury to w konsalu nie ma ani trochę, tyle lat w jednym miejscu i nadal nie potrafią się ogarnąć, jedyne czym się zajmuja to plotki.

@Bct

Ciekawe skąd ten wniosek. Konsal z BCT ma mało wspólnego. Nie pracują na bramach o ile mi wiadomo.

GRUBA

PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ 7 LAT I NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ CO DO PŁACY . GODZINY NADLICZBOWE JEŚLI TAKIE SĄ TO SĄ SKRUPULATNIE LICZONE I WYPŁACANE W TERMINIE. KIEROWNIK JEST KOMPETENTNĄ OSOBĄ I JEŚLI PRZYJEDZIE NA KONTROLE NA DANY OBIEKT TO ZAWSZE GRZECZNIE ROZMAWIA, JEŚLI SĄ JAKIEŚ PROBLEMY TO ZAWSZE W MIARE MOŻLIWOŚCI SĄ ROZWIĄZYWANE. PANIE W KADRACH TO MIŁE OSOBY NIGDY SIĘ NIE ZDARZYŁO ABY ZBYŁY PRACOWNIKA.W DWÓCH PRZYPADKACH FIRMA SĘ NIE CACKA Z PRACOWNIKIEM 1 PIJAŃSTWO ,2 (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KONSAL GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w KONSAL GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy KONSAL GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONSAL GROUP?

KONSAL GROUP
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Hutnicza 1
    81-212 Gdynia