KONSAL Spółka z o.o.

Gdynia

Opinie o KONSAL Spółka z o.o.

Natalia

Przypominam, że jest to forum na temat firmy KONSAL Spółka z o.o. Jeśli chodzi o pracę w innych firmach, to należy znaleźć odpowiedni wątek i tam zamieścić swoją opinię.

Prawda

Prawda jest taka że najgorsza firma jaka może być , Ja nalezę do Ochrony SKANIA i jestem bardzo z nich zadowolony szybka reakcja i naprawdę chłopaki potrafią sobie poradzić ;)

Taki ja
@Prawda 22.04.2017 23:52

No Konsal tylko potrafi latać za dzieciakami po parkach bo juz zareagować na kradzież na stacji paliw nie potrafi bo ponoć mogliby oderwać Hahaha i to ma być ochrona co sama potrzebuje ochrony

irek

moim zdaniem to moża sobie dorobic tylko w charatkerze ciecia, wiem ,ze z tego dużych pieniedzy niestety nie ma

prawdziwy

http://konsal.pl/ tam wszystkiego sie dowiecie, po co pisac jakies bzdury, ja osobiscie polecam

marcin konkol

jako ich pracownik od 10 lat mogę chyba coś nie coś powiedzieć. Zawsze można wszystkie sprawy załatwić z prezesem w Gdyni, kasa zawsze 10tego niezmiennie na koncie. Po porstu ich polecam, a też wiem od środka, że i pracownicy sobie cenią tą pracę i nie olewją jej jak w większości firmach ochroniarskich-Alkoholicy i stare dziady. Polecam. www.konsal.pl

bartosz

jedyna firma, która dba o klienta niezależnie od tego, czy to duża sieciówka z kontraktem za tysiące, czy właściciel domku z abonamentem za stówę. Zawsze są kiedy ich potrzebujemy i zawsze są skorzy do rozmowy a nie jest SOLID z warszawki...Polecam gorąco i nie radzę czytać tych bzdur konkurencji.

wystrzegaj się ich

białkowsi

biały kopnij sie w czoło a pełchaty to samo złodziej jeden

agi

Nie podejmuj pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

adi

i co z tego, że napiszę prawdę o firmie Konsal, że partacze, że nie ma ich na miejscu kiedy trzeba, że dobrzy są tylko w naklejkach(usunięte przez administratora)

ali

niezwykle nieuczciwi

uczciwy
@ali 13.04.2014 21:14
niezwykle nieuczciwi

na pewno konkurencja pisze takie bzdury, 90% moich znajomych z nimi współpracuje i KAŻDY jest zadowolony

Zostaw opinię o KONSAL Spółka z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSAL Spółka z o.o.