Wiking Agencja Ochrony Mienia

Gdynia

Opinie o Wiking Agencja Ochrony Mienia

Helena

@anonymous Dla niektórych osób wynagrodzenie nie jest decydującą rzeczą w pracy. Jest jeszcze atmosfera i dobry kontakt z przełożonymi. Czy możesz coś napisać na ten temat? Czy możesz napisać, że praca w Wiking Agencja Ochrony Mienia jest stabilna i mało stresująca? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Karol

Niech mi ktoś opowie o tej firmie jak zarobki

@Karol 20.03.2018 20:11

jak wszędzie, najniższe, według najniższej krajowej i jedno co Ci mogą zagwarantować to nieterminowe wypłaty nawet do miesiąca przeciągają od ustalonego w umowie terminu

anonymous

kiedys pracowałem w ochronie i to w firmie wiking teraz mam fach w rekach znam biegle 2 jezyki obce i (usunięte przez administratora) tych ubeckich (usunięte przez administratora)

anonymous

prawda jest taka jak ktos dzis niema fachu w reku to albo idzie do ochrony jak mozna nazwac firme profesjonalna ochrona gdy zatrudnia sie osoby niepelnosprwne to nie jest zadna ochrona to poprostu ciecie.

Do Pracownika

Jak ktoś trzyma paluszek przełożonemu prosto w zadku i czerpie z tego profity to nie może narzekać i niech nie poucza innych czy mają się zwolnić czy nie bo to jest każdego indywidualna sprawa.

Dla mnie praca w firmie jest dobra. Jak komuś nie odpowiada może zmienić i niech nie narzeka.

były pracownik

Ta firma to dziadostwo, nie dość ,że w umowie jest zapis,wypłata do 25 dni po wykonaniu usługi to jeszcze przeciągają wypłaty o dodatkowy tydzień, a nawet dwa.Synuś tatusia Igorek to taki bajkopisarz,że jak coś obiecuje to sam w to nie wierzy, i słowa nie dotrzymuje, ogólnie totalna kicha, to nie firma która daje pracę tylko pośrednik, który zbiera grube profity z ciężkiej pracy pracowników i wyciska ich jak cytrynę, w końcu za czyjeś pieniądze na wycieczki jeżdzi. Ciekawe czy sobie też wypłaca pensje po takim czasie jak pracownikom?

darjusz pogonowski

Firma padnie jak cały system komunistyczny

jaja kobyły

jeśli chodzi o jaja kobyły to bydlaku powinieneś wiedzieć że kobyła nie ma jaj, tylko jajniki, a ogier ma jaja!

jajakobyły

Dla ewentualnych chętnych do pracy - syf, kiła i mogiła. Dla klientów - porażka!!! Jedna wielka ściema, dziwnie, że jeszcze istnieją jako firma ochroniarska. Powyższe komentarze smutne, ale szczere. Branża ochroniarska to nie miód, ale takiego traktowania pracownika jak szmaty - w żadnej innej nie miałem.

Igorek

To nie jest firma tylko pole minowe. Tragedia, panująca atmosfera komuny i każdy chce coś ugrać dla siebie. Klient to obiekt do szybkiego skrojenia najniższym kosztem tudzież nawinięciem makaronu na uszy, porażka. Na start dostajesz przepocony polar który kiedyś był czarny FUJ. Ojciec i Syn kujący i wszędzie węszący podstęp tak się nie da pracować, oderwane od rzeczywistości miejsce z innej epoki.

Firma tracąca zaufanie, nie płaci na bieżąco, synuś tatusia Igorek jak dochodzi do wypłaty to obiecuje dzień w dzień ,że przelewy poszły, a przelewów jak nie ma tak nie ma, w ogóle gość bez zasad , totalny brak zaufania, zerowy partner do rozmów, totalne nieporozumienie.

adolf

Za dużo ze slawkiem przebywasz ,mozg ci wyzarlo

Paramonow Jerzy

Agencja WIKING to ostateczna ostateczność na trójmiejskim rynku ochrony!!! Zarówno dla ewentualnych pracowników, jak i klientów. Totalne nieporozumienie. Wysłużeni emeryci/renciści z aparatami słuchowymi do przewożenia kasy! Ledwo łażący ochroniarze na obiektach - najlepiej z grupami inwalidzkimi, brani chyba spod budki z piwem! Kierownictwo wali na kasie każdego, jak może! Broń pamiętająca czasy najwcześniejszego PRLu!

Janek kos

Jako były klient - nie polecam absolutnie!!! Przy załączeniu alarmu najpierw dzwonią - czy przypadkiem sam nie uruchomiłeś, aby oszczędzić na dojazdach. Jak już ruszą dupę, to po 40 minutach pojawia się jakiś ledwie łażący emeryt w okularach jak denka od słoików. Pracownik ochrony??? Sam wymaga pomocy! Ściema na skalę okolic Trójmiasta. Lepiej zatrudnić firmę o zasięgu ogólnopolskim - trochę drożej, ale realizacja zadań o niebo skuteczniejsza. Ewentualnym klientom proponuję korzystać co miesiąc z jednego darmowego alarmu i ze stoperem w dłoni stać przy posesji. A telefonu od dyżurnego nie odbierać!

Piotr.pGDYNIA

tak jeszcze działają na trenie trójmiasta

Pusty

Ta firemka jeszcze prosperuje? Na ich miejscu zwinął bym manatki

cza-cza

Tomuś M. pochylił się nad komputerem i ze Sławusiem S. wklepali dwa komentarze :)

cza-cza

Chętnych do pracy ostrzegam przed jednym z dyżurnych - degeneratem i alkoholikiem, fałszywa morda, były glina i uchol dyrektora. Dla ewentualnych klientów przestroga - handlowiec obiecuje interwencję w przeciągu 10-15 minut. Prawda jest taka, że patrol dociera po około 40 minutach jak dobrze pójdzie. Normą jest fałszowanie czasu podawanego przyjazdu na miejsce. Patrol jeszcze w trasie, a wg czasu już na miejscu. Ta agencja to porażka. Chamstwo, podpierdalactwo i włażenie w dupę kierownictwu jest normą.

kowal

Firma kiepska

DARIUSZ POGONOWSKI

CZAS SKONCZYC Z TA FIRMA KTOREJ WŁASCICIELE TO BYLI SBECY I LUDZIE KTURZY STRZELALI W LATACH 80 SIATYCH I SIEDEMDZIESIATYCH DO NARODU OBYWATELI TO TZW REGULARNE GESTAPO

Dariusz Pogonowski

to 1 firma ochroniarzy w gdyni właciciel tej firmy to były esbek . zreszta polowa tych firm to ubeckie mordy. czas skonxczycz nimi

rozbawiony

te 2-a ostatnie wpisy chyba pisał szef firmy razem ze swoim kierownikiem

czech

Firma wypłacalna ale strasznie wymagajac wzgledem pracownikow. Nienaganny ubiur zachowanie pisanie raportow do tego duzo kontroluja. Mnie to troche przeszkadzalo dlatego poprosilem o przeniesienie ale na drugim obiekcie jest podobnie. Taka moja obserwacja ale polecam jesli to komus nie pszeszkadza.

Interwent

Ja pracuje od kilku lat i chwalę sobie. Wypłata jest na czas ciuchy są wydawane nowe. Rzeczywiście szefostwo patrzy na rece ale jak w kazdej firmie. Ochrona to ciezki kawałek chleba niestety.

wach

Omijajcie z daleka tą zafajdaną firmę. Dyrekcja to kombinatorzy i prostaczki, wiele obiecują a tak na prawdę to wszystkich oszukują. Za jakiekolwiek przewinienie to każą jak im sie podoba - a daj mu 300 zł kary, nie daj mu ku ...a 600 co będziesz się cackał. Takie targi nad ciężko zarobiona kasą. Firma na prawdę żenująca , chyba jak właściciele. Odradzam z resztą sama padnie na ryło.

ryba_piła

Normą jest w tej firmie otrzymywanie znoszonych, przepoconych ciuchów po poprzedniku. Szefostwo oszczędza na wszystkim, co możliwe. Kierownik ochrony Tomasz M. obiecuje złote góry i elastyczny czas pracy, a potem rzucają Cie z posterunku na posterunek, bo ludzi brakuje. Dziwię się, że WIKING w ogóle jeszcze funkcjonuje na rynku, bo kto mógł to odszedł za lepszymi zarobkami. Na imprezy zatrudniani przypadkowi ludzie z łapanki na inne nazwiska - to norma.

plastyfikator

Dziadowska firma. Zarobki poniżej krytyki, a wymagania jak z księżyca. Kręcenie grafikami służb, oszczędzanie na wszystkim (w tym ilości ludzi). Normą jest jeżdżenie w konwoje po 24h patrolu, bo nie ma kogo obsadzić. Widzimisię dyrektora (chama i ordynusa) jest tutaj prawem i wyrocznią, zwalniają bez podania powodów lub na podstawie wyssanych z palca. Po jednym patrolu na Gdańsk, Sopot, Rumię - w tym czasie wykonują masę innych zleconych czynności, że na ochronę nie ma czasu. Stan pojazdów porażka. Omijać z daleka, bo i tak niedługo padnie.

wiki

Firma Wiking to wielka porażka,właściciele to złodzieje, kombinatorzy. Oszukują kontrahentów i wszystkie instytucje które ochraniają a przede wszystkim ludzi. Nie szanują ludzi i ich oszukują na każdym kroku a sami aby tylko się nachapać. Nie polecam tej zafajdanej firmy. To co oni reprezentują to żenada.

truestory

Jako osoba pracująca w danej firmie mogę powiedzieć kilka słów. Przede wszystkim zgadzam się z poprzednikami wymów. Pracownicy mają ochroniarzy za "gówno", a także "roboty". Mało tego, każdy pracownik powie, że prezes wraz ze swoimi synkami zmieniają co chwilę auta za nasze ciężko wypracowane pieniądze, a my pod rygorem SZANOWNYCH PANÓW musimy pracować najlepiej 48/24h. Trzeba także liczyć się ze słownictwem, które tam używamy. Każde słowo źle wypowiedziane może skutkować zwolnieniem z pracy, mimo że ktoś by pracował nawet i 20 lat. Prezes jako głowa firmy ma kolegów żołnierzy zawodowych, którzy na oczach pracowników są w stanie kraść notorycznie paliwo ze słóżbowych aut, które są przeznaczone do konwojów przewożących pieniądze. nawet gdy szanowny PAN PREZES przyłapał złodziejaszków na gorącym uczynku, ten postanowił nie dać im, żadnej kary za kradzież. Każdy pracownik, który w dobrej wierze pójdzie do Pana Prezesa i powiadomi GO o danym incydencie zostanie natychmiast zwolniony! Ewentualnie osoby donoszące mogą donieść do ochroniarzy siedzących na monitoringach w firmie. KATEGORYCZNIE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!

Zostaw opinię o Wiking Agencja Ochrony Mienia - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiking Agencja Ochrony Mienia