counter
3 7 84 5 1
Wiecie kto

Zobaczymy czy panowie że ścisłego grona będą zadowoleni gdy im ktoś/coś zacznie zadawać pytania i wszystko wyjdzie na jaw. Pozdrswiam

Odpowiedz Nowy wpis

Jakie warunki musisz spełnić, by zostać członkiem naszego zespołu ? Trzy Cnoty Boskie 1-Musisz mieć wiarę 2-Nadzieję 3-Miłość PS Najważniejsza Cnota pominięta przez Teologów to ,,Lojalność".

Detektyw Nowy wpis
@Odpowiedz

Mieliście dobrych patrolowców i dobry skład ( Rafał, Piotr, Artur) a tak jak powieźli rafala to brawo!!! Powiedzial prawdę o operacyjnym S. S, a on dodał swoje.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Arek Nowy wpis

@Odpowiedz ale co szef przez tą lojalność rozumie ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Doktor

A ja (usunięte przez administratora) mam nadzieje że operator nie usunie tego słowa mam na drugie imię Doktor !!!

Doktor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.

Wiesz czemu napisałem (usunięte przez administratora) przez u otwarte ?, ażeby wywietrzało,

Doktor

Nie odpowiadasz " (usunięte przez administratora) Jadzie", odstaw ten specyfik.

Doktor
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.

Rafaello - Czyżby odbytnica Ci się skurczyła, nie odpisujesz, nie odpowiadasz ? Wiem że masz powiadomienie. Gdyż tą usługę zamówiłeś u operatora. Nie zażywaj tego świństwa bo stracisz do reszty wszystko. Wiem że jest Ci żal pracy w Agencji Ochrony Mienia Wiking, ale ta Firma jak i inne poznały się na tobie i Twojej osobowości.

Doktor

Rafaello - nie wiedziałem że masz na drugie imię Euzebia, na trzecie Niunia, a na czwarte Olo. Widzę że nadal bierzesz to świństwo i już Ci mózg wyżarło, uprzedzałem Cię abyś to odstawił !

Euzebia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.

Jak tam chorążyna od karteczek? Zagotowało się trochę :) ps. szwagier nie pomorze!!! Czas na emeryturę :)

Niunia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 178 dni.

Na babie doły zw nie zagląda? Puszcze to na forum, njak koleś jeszcze pracuje, to już nie dlugo

Olo

Ten osobnik nadal kradnie karteczki, marny z niego chorążyna, ale co zrobić - Musi prezesowi się dalej podlizywać. WPA to swoją drogą ale ŻW też się tym powinna zająć.

Wiktor

Czy agencja zatrudnia kobiety?

Hektor

Kandydat
@Wiecie kto

Ale o co chodzi?

@Nie wiemy kto

Teraz pomyślimy o rozliczeniach i o zdobywaniu kwal....doświadczeń zawodowych. Buziaki

Hektor

Praca w tej firemce to ostatnia ostatecznosc

najlepszy
Klient
@Hektor

tez tak uwazam .

Zaciekawiony
Kandydat
@Hektor

Ale dlaczego? Powiesz coś więcej?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 248 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Natalia

@grzegorz a co słyszałeś o tej firmie?

Grzegorz
@Natalia

Właśnie nic nie słyszałem pierwszy raz spotykam się z taką, firmą przesto się pytam jakie mają obiekty jeśli chodzi o ochronie fizyczna.

Grzegorz

Mam pytanie Jakie ta firma posiada obiekty jeśli chodzi o ochronę fizyczna bo chciałbym się zatrudnić u nich ale nie wiem czy jest sens skoro maja taka opinie ...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 450 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

jajakobyły

Dla ewentualnych chętnych do pracy - syf, kiła i mogiła. Dla klientów - porażka!!! Jedna wielka ściema, dziwnie, że jeszcze istnieją jako firma ochroniarska. Powyższe komentarze smutne, ale szczere. Branża ochroniarska to nie miód, ale takiego traktowania pracownika jak szmaty - w żadnej innej nie miałem.

hipek2
@jajakobyły

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Wiking Agencja Ochrony Mienia - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad