Opinie o Wiking Agencja Ochrony Mienia w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wiking Agencja Ochrony Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wiking Agencja Ochrony Mienia o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiking Agencja Ochrony Mienia w Gdynia

Doktor

Rafaello - nie wiedziałem że masz na drugie imię Euzebia, na trzecie Niunia, a na czwarte Olo. Widzę że nadal bierzesz to świństwo i już Ci mózg wyżarło, uprzedzałem Cię abyś to odstawił !

Euzebia

Jak tam chorążyna od karteczek? Zagotowało się trochę :) ps. szwagier nie pomorze!!! Czas na emeryturę :)

Niunia

Na babie doły zw nie zagląda? Puszcze to na forum, njak koleś jeszcze pracuje, to już nie dlugo

Olo

Ten osobnik nadal kradnie karteczki, marny z niego chorążyna, ale co zrobić - Musi prezesowi się dalej podlizywać. WPA to swoją drogą ale ŻW też się tym powinna zająć.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wiking Agencja Ochrony Mienia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Wiktor

Czy agencja zatrudnia kobiety?

Hektor
@Wiktor

Tak agencja zatrudnia kobiety

Wiecie kto

Zobaczymy czy panowie że ścisłego grona będą zadowoleni gdy im ktoś/coś zacznie zadawać pytania i wszystko wyjdzie na jaw. Pozdrswiam

Nie wiemy kto
@Wiecie kto

Ale o co chodzi?

Wiecie kto
@Nie wiemy kto

Teraz pomyślimy o rozliczeniach i o zdobywaniu kwal....doświadczeń zawodowych. Buziaki

Hektor

Praca w tej firemce to ostatnia ostatecznosc

najlepszy
@Hektor

tez tak uwazam .

Zaciekawiony
@Hektor

Ale dlaczego? Powiesz coś więcej?

Natalia

@grzegorz a co słyszałeś o tej firmie?

Grzegorz
@Natalia

Właśnie nic nie słyszałem pierwszy raz spotykam się z taką, firmą przesto się pytam jakie mają obiekty jeśli chodzi o ochronie fizyczna.

Grzegorz

Mam pytanie Jakie ta firma posiada obiekty jeśli chodzi o ochronę fizyczna bo chciałbym się zatrudnić u nich ale nie wiem czy jest sens skoro maja taka opinie ...

jajakobyły

Dla ewentualnych chętnych do pracy - syf, kiła i mogiła. Dla klientów - porażka!!! Jedna wielka ściema, dziwnie, że jeszcze istnieją jako firma ochroniarska. Powyższe komentarze smutne, ale szczere. Branża ochroniarska to nie miód, ale takiego traktowania pracownika jak szmaty - w żadnej innej nie miałem.

@jajakobyły

Potwierdzam

nie polecam po latach sumiennej pracy zwalniają a zostawiają kombinatorów i pijaków jak chcecie byc potraktowani jak smiecie to sie zatrudnijcie nawet osoby z grupami inwalidzkimi są zwalniani bo przyjmowane sa osoby ze znajomosciami jednak powyzsze komentarze są prawdziwe

Dawid
@były pracownik

Piszesz o zwolnieniach. Może pracodawca po prosu redukuje kadrę pracowniczą? Do stanowiska osób z orzeczoną niepełnosprawnością dopłaca PEFRON, więc pozbywanie się takiego pracownika jest ze szkodą dla firmy. Czy też zostałeś przez firmę zwolniony, czy nadal pracujesz w firmie? Napisz proszę coś o swoich doświadczeniach i specyfice pracy w tej Agencji Ochrony.

@były pracownik

Potwierdzam ss promuje kolesi za których Ty musisz wykonać robotę podczas gdy jego kolesie patrzą mu kawę w biurze

Oficer

Uwaga Uwaga Super firma kierownictwo i służby operacyjne kilka szczegółów: - operacyjnym zdarza się schodzić z dyżuru z zawartością o,8 w wydychanym i nic byli faceci z drogówki to wiedzą - patrole jeżdżą na np.na otwarcie kantorów z plastikowymi atrapami bez gazu (brak funduszy na zakup nowych pojemników z gazem) - konwoje jeżdżą np bez uprawnień bez ostrej broni wolna amerykanka - szef ochrony ksywka polityczny często karze poświadczać nieprawdę lub wykonywać obowiązki niezgodne z umowa kontrahenta - patrole jednoosobowe powinno być dwóch - gdzie patrole maja się wysrać i wyszczać według przełożonych w krzakach - płaca osoby z kwalifikacjami taka jak facet bez żadnych uprawnień cieć z bramy - sprzęt : samochody nadają się do jazdy na torach formuły 1 na slicach - kierowcy zajebiści według danych wikinga 50 km pokonują w 4 minutki - patrole według oferentów są w zasięgu 5 min ( ale świetlnych) - itd - itp jeśli ktoś się z tym nie zgadza znaczy nigdy nie pracował w tej ""firmie"" pana CHORĄŻEGO""" I JEGO SYNALKA osoby które maja pracowników za nic a sami są niczym wiem bo pracowałem hehehehehehheehhe piszcie aplikacje na pewno was przyjmą najlepiej z udokumentowanym upośledzeniem

AA
@Oficer

Brawo Generał!

@Oficer

To prawda. Taki jest standard tego tworu. Firma krzak- kasy brak!!

Obcy

W tej firmie robi się coraz gorzej. Szef ochrony wraz ze swoim koleżką S.S. załatwiają po znajomości przeglądy techniczne pojazdów na TOS-ie, a nieświadomi pracownicy są zmuszani do jazdy tymi niesprawnymi pojazdami narażając swoje i innych życie. Z ostatnich przypadków to auto które od marca 2019 do stycznia 2020 stało odstawione na plac ponieważ było zepsute i niesprawne ma przegląd wbity w dowód rejestracyjny w lipcu 2019. Ciekawe czy robią to na własną rękę czy za zgodą szefostwa firmy? Tak czy siak życie czy zdrowie pracowników mają w tej firmie za nic liczy się tylko kasa. A wracając jeszcze do szefa ochrony to ostatnio jednego dnia pomimo kilkukrotnych telefonów do niego nie załatwił oleju do samochodu, a dwa dni później gdy pracownicy zakupili litr oleju ponieważ poziom oleju w aucie wynosił poniżej minimum co groziło zatarciem silnika kazał jednemu z nich napisać uzasadnienie tego zakupu ale dyktując mu jego treść oczywiście niezgodną z rzeczywistością aby mieć DUPOCHRON!!!

Obcy

Aktualny szef ochrony to zwykła (usunięte przez administratora) która nie ma pojęcia o pracy z ludźmi a już o szacunku do tych ludzi to można wogóle zapomnieć. Traktuje pracowników jak bydło mając ich za nic, no chyba że należysz do jego przydupasów jak np. byli panowie z drogówki. Jeden np. zrobił sobie ostatnio miesiąc wolnego i teraz wraca na specjalnych warunkach czym odbiera godziny innym pracownikom ale oczywiście ten (usunięte przez administratora) ma to gdzieś....

Wojtek

A ja powiem tak pracowalelem w tej firmie 7 lat pieniądze zawsze były......pracowałem i w patrolu i w konwojach.....nie mogę powiedzieć nic złego ani na Pana Witka jak i o Igora....pozdrawiam

Najlepszy

Firma kompletne dno

Dixy

Jeśli ma być to Twoje jedyne zatrudnienie to daj sobie spokój, ta firma to dziadostwo, ciężko to firma nazwać, pospolite ruszenie tak jak i przy zatrudnieniu , tak i przy płaceniu, jak zatrudnisz się np. od 1 lipca to wypłatę dostaniesz około 10 września (może dwa dni prędzej :) ) mają ludzi za nic, a najlepszy as w tej firmie to Igorek (synuś właściciela), totalne nieporozumienie, jego słowa są warte tyle co ........... (chyba nawet nie ma do czego porównywać) bo takiego niesłownego człowieka to nigdy nie spotkałem, brak słów żeby określić to dziadostwo, jedyna rada omijać z daleka , a broń Boże podpisywać świadczenie usług z nimi, w niektórych miastach mają obiekty pod alarmem , a nie ma kto pojechać na alarm bo nie mają grup interwencyjnych tylko 2-3 przydupasów do których dzwonią, gość jak jest np. w tym czasie na zakupach w sklepie to rzuca wszystko i tak jak stoi to wsiada w prywatny samochód i jedzie na alarm, bez żadnych środków przymusu, bez żadnego zabezpieczenia, a po załatwionej robocie oferują mu 30-40 zł, totalna kpina, ale jak są tacy wazeliniarze to niech sobie robią.

@Dixy

Czemu wynagrodzenie jest wypłacane tak późno? Przecież w umowie o pracę powinieneś mieć zaznaczone w jakim terminie ma się to odbywać. Wyjaśnij to proszę.

Dixy
@Adam

Co z tego , że w umowie masz zapis, "wynagrodzenie płatne do 25 dnia miesiąca po wykonanym zleceniu, jak oni nigdy nie mają na czas pieniędzy i wypłacają z kilkunastodniowym poślizgiem, przykładowo przerobiłęś wrzesień, powinni zapłacić do 25 pażdziernika, a oni czasem nawet płacą do 5 listopada, już nawet księgowa telefonu nie odbiera.....

@Dixy

Takie opóźnienia to faktycznie duża niedogodność. Czy prócz tego inne aspekty współpracy są według Ciebie dobre? Mam na myśli rodzaj umowy na jaką jesteś zatrudniony.

koala

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jakie zarobki?

Baba z Dżagą

Praca w Wikingu to "ostateczna ostateczność" na ochroniarskim rynku w Trójmieście. I dla pracowników, i dla klientów. Wygrywanie przez nich przetargów na obsługę urzędów to chyba ustawka do zbadania przez odpowiednie służby. Porażka!!!

jaja kobyły

jeśli chodzi o jaja kobyły to bydlaku powinieneś wiedzieć że kobyła nie ma jaj, tylko jajniki, a ogier ma jaja!

jajakobyły
@jaja kobyły

JA JAKO BYŁY!!! Wystarczy trochę wysilić myślenie, bydlaku!

Zostaw merytoryczną opinię o Wiking Agencja Ochrony Mienia - Gdynia

• Jak się pracuje w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Wiking Agencja Ochrony Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiking Agencja Ochrony Mienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiking Agencja Ochrony Mienia
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Mławska 7
    81-204 Gdynia