Opinie o Polaris Ochrona Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polaris Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polaris Ochrona Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polaris Ochrona Sp. z o.o. w Gdynia

Dozorca

Porządna firma i porządnie ludzie. Bardzo dobrze mi się nimi współpracuje. Polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Polaris Ochrona Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Zadowolony Nowy wpis

Wreszcie znalazłem porządna firmę. Ludzie fajni, zgrana ekipa, wypłata przed czasem. Jestem tu od kilku miesięcy i mam nadzieję, że tu zostanę.

Dozorca Nowy wpis

Piol

To pan Grzegorz Aleksiejczk jest bardzo wredny ordynarny przejął po ojcu firmę i myśli że może jeździć swoich samochodem po obiekcie i stać na łeb nie szło z tym panem współpracować straszy inwalidów zwolnieniem

@Piol

Nic dziwnego że z szefem nie szła współpraca jak pan ciągle pijany do pracy przychodził i niestety tego samego dnia wracał do domu. Dostał Pan dużo szans które nie zostały przez Pana wykorzystane.

@Piol

To dziwne.... pracownicy są zadowoleni i pracują tu nawet 17 lat. Gdyby było tak źle to ja nie pracowałbym tu 8 lat!

Woj
@Piol

I co że odziedziczył firmę po ojcy. Takie życie. Musiałeś mieć bardzo wielkie problemy z wykonywaniem swoich obowiązków kreatura że wypisujesz takie bzdury.

Małgorzata
@Adam

A przez te 8 lat poprawiły sie warunki pracy? Jest cos takiego w firmie jak np premia za staż pracy? :D

Jaśko Nowy wpis
@Piol

Najlepiej mają (usunięte przez administratora) szefa, grafik ustawiają pod siebie i uważają, że na wszystkim się znają tak jak pewien Andrzej na obiekcie w Brusach. No i taki nie musi mieć grupy inwalidzkiej, on musi mieć normę godzin w miesiącu, a inwalidom godziny brakujące do normy zapycha ich urlopami. Jakie prawo na to pozwala? Czy PIP zajmuje się takimi sprawami ?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Polaris Ochrona Sp. z o.o. na stanowisko MALARZ - PIASKARZ? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Wartownik

Przejęli stary parking terminala promowego w Gdyni jaki to tam nowy obiekt praktycznie żaden port nie miał co z tym zrobić oddał do bct

Piol

Polaris dalej potrzebuje do pracy olx się kłania więc szef nie jest taki cudowny jak się wam wydaje niech ta firma upadnie bardzo szybko tylko takiego gówna jak bct nie potrafi nikt wziąć ciekawe czy wodę wam zapewnia a w tych butach można pozdychać taki szef

Izabela
@Piol

Czemu jesteś taki złośliwy? Może na spokojnie powiesz czemu uważasz że w firmie jest słabo? Warto od razu im życzyć upadku?

Woj
@Piol

Nic dziwnego ciągle dochodzą nowe obiekty i pracy jest dużo. Bardzo chwale sobie współpracę z firmą polaris Pozdrawiam Pana Grzegorza i mam nadzieję że jak najdłużej będzie prowadził firmę.

@Woj

No pewnie nic nie stoi na przeszkodzie. A kiedyś to będzie miał na spokojnie komu ją przepisać?

Piol

Andrzej sam jesteś żałosny a po nazwisku to po pysku

Niezłą masz fantazje..... co Ty jeszcze nie wymyślisz Zielewski?! Ja nie jeżdżę w Patrolu. Ale ty jesteś żałosny....

@Andrzej

A co tam było napisane? I skąd wiesz, że to ta osoba właśnie?

Nikus

Od pada w dół

Nikus

Panie piątek sam się zweryfikuj

Stanisław

CZY KTOS WRESCIE PODPISZE SIĘ WLASNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM POD TYMI KOMENTARZAMI NA TRJ ŚMIESZNEJ STRONIE. NIESTETY NIKT Z ADMINISTRATORÓW TEJ STRONY NIE WERYFIKUJE OSOB WYPISUJACYCH KOMENTARZY. POZDRAWIAM STANISŁAW PIĄTEK

Najlepiej to się wypowiadaj jak masz o czymś pojęcie. Dowódcy mają najwięcej roboty, zupełnie inny zakres obowiązków niż my. Ale miałem okazję wiele razy obserwować. A ty się robaczku nie wypowiadaj bo nawet nie masz pojęcia. Zadziwiające, że tacy ludzie , którzy nie potrafią nic to najwięcej mają do powiedzenia. Żałosne

Piol

Przede wszystkim nie zapewnia się latem dwóch butelek wody tylko więcej a dowódcy są we wojsku to jest pracownik monitoringu śmieszne żeby prywatnej firmie nazywać się dowódcami . Ten kto napisał do mnie kreatura sam on nim jest a od mojej grupy się (usunięte przez administratora) bo to jest ta strona żeby pisać opinie

@Piol

Jesteś żałosny, to stanowisko jest stworzone przez bct i tak nazwane..... przestań się wreszcie ośmieszać kreaturo. Zajmij się w końcu swoim życiem żałosna istotko.

Piol

Wieczny odpoczynek racz polarisowi dać panie a światłość wiekuista niech im świeci

Od jakiegoś czasu obserwuje te komentarze. Widzę, że ta strona szuka sensacji, plotek i opiera się na hejcie. Pracuje tu już 4 lata i wiem, że jak ktoś zawali to Szef opieprzy, ale zawsze można porozmawiać, gdy ktoś nagminnie ma problem z wykonywaniem swoich obowiązków albo przychodzi pijany za którymś razem to wylatuje. Nie rozumiem co w tym dziwnego, kto chciałby współpracować z kimś takim?! Dlaczego nikt na tej stronie nie kontroluje tego co tu wstawiają? Jedna osoba napisała tu kilkanaście komentarzy, żyją takim (usunięte przez administratora) a potem dzwonią po firmach, żeby się "dogadać" i wtedy można usuwać niewygodne komentarze..... straszne.

Wartownik
@Andrzej

Dokładnie. Pewnie cześć tych opinii to sami wstawiają! Niestety, tacy ludzie. To jest ich zarobek niechlubny, a potem szukają kontaktu z firmą i za opłatą mogą usunąć niewygodne komentarze wystawione przez siebie oraz wkurzonych byłych pracowników, którzy teraz żałują, że stracili dobrą pracę. Nie wiem które z powyższych jest gorsze i żałośniejsze. Cieszę się, że w firmie, w której pracuję nikt na takie układy nie idzie. Niech nie utrzymują takich pasożytów.

Pawel

na pewno konkurencja pisze takie bzdury, 90% moich znajomych z nimi współpracuje i KAŻDY jest zadowolony

@Pawel

Konkurencja napewno też, ale ten to akurat pijak, 3 razy Szef go ostrzegał. W końcu wyleciał! Ma szczęście, że dyscyplinarki nie dostał.

Andrzej Rzymski

Pani Malwina szefa żona interesują ja kto jaka ma grupę śmieszne i poniża pracowników traktuje służbowo Żal i chańba to jest nie normalne tak w piórka obrosnąć a po drugie jak się zwolnilem oddawałem swoje wdszmaty sluzbowe to wysłała patrolowca żeby patrzał się i przyglądał to trzeba mieć zryty łeb

@Andrzej Rzymski

Teraz wielka Pani...

Urszula
@.

Co masz na myśli tak pisząc??

Pracownik ochrony
@Urszula

Te kłamliwe negatywne komentarze wszystkie pisze Zieleski, ciągle podpisuje się inaczej.... żenada! Jak już ktoś wylatuje to za alkohol albo rażące niedopełnienie obowiązków. A on ciągle nie może przeboleć, że wyleciał.....uparł się żeby smrodu narobić.

@Pracownik ochrony

Czyli on przez alkohol wyleciał z tego co zrozumiałam? Dużo tu innych podobnych przypadków było? No i skoro na 100% wiecie, że to on to w ogóle jest czym się przejmować?

Pracownik ochrony
@Iza

Nie ma się czym przejmować, to śmieszne i żenujące co z siebie robi......

@Pracownik ochrony

No tak tylko opinię o was to może psuć. Nie lepiej się tym zająć?

Piol

Skoro firma potrzebuje pracownika to coś jest nie tak

Ochroniarz

Jeszcze ta firma potrzebuje pip za te toi toi mam zdjęcia porobione to tylko się nadaje do pip nie Broncie ak pracodawcy za takie warunki pracy trzeba karać chytry dwa razy traci woli ponajniszych kosztach a umundurowaniu to już nie wspomnę zostawiam to bez komentarza więc dlatego zmieniłem firmę budy też są usyfione a zganiali na mnie to są (usunięte przez administratora) to jest szmaciaciarsrwo wstyd i hańba

Urszula
@Ochroniarz

Ale co z tymi sanitariami jest nie tak? :/ Chodzi Ci o to głównie, że nie ma tutaj porządnego socjalu dla pracowników? no w sumie słaba sprawa... a co uważasz na temat reszty?

Ochroniarz
@Urszula

Nie rozumiem o co chodzi.... na niektórych obiektach są toi toi a na niektórych toalety. Wszystko jest ok.

@Ochroniarz

Jak wszystko jest nagle ok? To to nie Ty się tu wyżej skarżyłeś? Czy po prostu ten sam nick masz, co przedmówca?

Zmarł Śp ksiądz kanonik Henryk Kredyt eksporta ja kanonika odbędzie się w dniu 07.03.2022 msza pod przewodnictwem ks dziekana o godzina 19.00 msza sw pogrzebowa 8 marca o godz 12.00 pod przewodnictwem ks biskupa

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Ochrona Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Polaris Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polaris Ochrona Sp. z o.o.
  • Łużycka 2
    81-537 Gdynia
  • NIP: 5862291676 REGON: 222142627 KRS: 0000520480

Polaris Ochrona Sp. z o.o.