Opinie o KONSAL GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KONSAL GROUP. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w KONSAL GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSAL GROUP w Gdynia

Mania

Pracuje 15 lat w Konsalu i mogę śmiało polecić firmę

marcin konkol

jako ich pracownik od 10 lat mogę chyba coś nie coś powiedzieć. Zawsze można wszystkie sprawy załatwić z prezesem w Gdyni, kasa zawsze 10tego niezmiennie na koncie. Po porstu ich polecam, a też wiem od środka, że i pracownicy sobie cenią tą pracę i nie olewją jej jak w większości firmach ochroniarskich-Alkoholicy i stare dziady. Polecam. www.konsal.pl

Nn

Zgadzam się z tobą Marcin

Edyta
@marcin konkol

Hej, skoro wspomniałeś o kasie to może przy okazji mogę się od Ciebie dowiedzieć o wysokości pensji w Konsalu? Jakie stawki obowiązują na starcie? Czy zdarzają się podwyżki? W jaki sposób można się o nie ubiegać?

Edyta
@marcin konkol

Dobra, kasa kasą, zapłacić muszą w terminie. A jakieś realne plusy? Tej pracy?

Obserwator

Czy ktoś może mi podać opinie odnośnie pracownika technicznego , montera alarmów , jak wygląda praca w tej firmie ?

arek

Niesamowicie beznadziejna firma. W firmie zatrudnieni nieodpowiedzialni ludzie o niskiej inteligencji, niepotrafiący sobie poradzić w przypadku interwencji. Swoje auta upodobnili na wzór radiowozów i to wszystko. Nic poza tym. Wszyscy chamscy, nieuprzejmi ze stwierdzeniem: jak ci się nie podoba możesz iść do kogoś innego. Albo : idź do Kaczyńskiego na skargę. Sąsiad czekał na ich przyjazd po zgłoszeniu 3,5 godziny, bo nie było nikogo na dyżurze. Jak przyjeżdżają na miejsce to używają języka wulgarnego, nawet w obecności dzieci. Nie sposób się do nich dodzwonić. Nic dziwnego, bo szef pływa na jachtach po świecie, za pieniądze oszukiwanych i oskarżanych klientów. Ponoć ma wiele spraw w sądach. Chodzą słuchy, że to pracownicy tej firmy sami stwarzają interwencję, wcześniej sprawdzając czy właściciel jest w domu. Naprawdę nie zasługują nawet na najniższą ocenę. Jak najdalej od Konsalu i jego właściciela.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KONSAL GROUP? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Arek

Kontakt z firmą beznadzieja. Kompetencja żadna. Obsługa to prostaki, ale auta wymalowane jak policyjne. Chodzą słuchy o tym, że zamiast dozorować i pilnować sami dopuszczali się zaboru mienia. Tak było w Karwi. Oskarżają ludzi o niestworzone rzeczy. O niepłacenie nienależnych faktur, o wieszanie jakichś obraźliwych banerów, o cokolwiek aby wyrwać pieniądze, bo nikt ich już nie chce. Prezes firmy w Sądzie sam przyznał, że ma wiele spraw w Sądach z klientami.

Ewelka

Przestrzegam! nie ma bardziej nieodpowiedzialnej firmy ochroniarskiej w Polsce. Wszystko co robią, robią źle.Do tego nieuprzejmi, niekontaktowi, niekompetentni, wścibscy i wulgarni. Nie polecam też kontaktu z prezesem, któremu z butów słoma wychodzi. Ma mało ludzi, bo od niego odchodzą. Przez to nie wypełnia obowiązków z umów.

Sandra

A jak faktycznie nazywa się firma? Bo chyba coś się pozmieniało ?

Matrioszka

Szanowni internauci, Konsal na terenie Malborka to nie to samo co konsalnet proszę o sprecyzowanie dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Natalia
@Matrioszka

Jak sama nazwa wskazuje, wątek ten dotyczy KONSAL Sp. z o.o. Pracujesz u tego pracodawcy? Napiszesz, jak przebiega u nich proces rekrutacji?

Driver

OT parking gdynia - jedna pracownica mimo młodego wieku bardzo niemiła dla interesantów, bez powodu podnosi głos oraz używa języka powszechnie uważanego za obraźliwy i wulgarny. Z obserwacji zachowuje sie tak nie tylko w stosunku do klientów i kierowców lecz również współpracowników. Na miejscu kierownictwa zrobiłbym tam porządek i podziękował owej osobie za współprace. Pracownicy których najcześciej mozna zastać na zmianach popołudniowych lub nocnych bardzo przychylni i pomocni. Rzetelni w wypełnianiu obowiązków.

Mateusz
@Driver

Nic dziwnego jeśli co drugi kierowca wchodzi i nie rozumie co się do niego mówi plus to że zostawia po sobie zapach starego " capa" bo boi się prysznica. Sam jestem kierowca i połowy z was nawet bym tam nie chciał obsłużyć!! Dziewczyny są zawsze mile i pomocne, panuje tam miła atmosfera.

Natalia

Przypominam, że jest to forum na temat firmy KONSAL Spółka z o.o. Jeśli chodzi o pracę w innych firmach, to należy znaleźć odpowiedni wątek i tam zamieścić swoją opinię.

Prawda

Prawda jest taka że najgorsza firma jaka może być , Ja nalezę do Ochrony SKANIA i jestem bardzo z nich zadowolony szybka reakcja i naprawdę chłopaki potrafią sobie poradzić ;)

Taki ja
@Prawda

No Konsal tylko potrafi latać za dzieciakami po parkach bo juz zareagować na kradzież na stacji paliw nie potrafi bo ponoć mogliby oderwać Hahaha i to ma być ochrona co sama potrzebuje ochrony

irek

moim zdaniem to moża sobie dorobic tylko w charatkerze ciecia, wiem ,ze z tego dużych pieniedzy niestety nie ma

prawdziwy

http://konsal.pl/ tam wszystkiego sie dowiecie, po co pisac jakies bzdury, ja osobiscie polecam

bartosz

jedyna firma, która dba o klienta niezależnie od tego, czy to duża sieciówka z kontraktem za tysiące, czy właściciel domku z abonamentem za stówę. Zawsze są kiedy ich potrzebujemy i zawsze są skorzy do rozmowy a nie jest SOLID z warszawki...Polecam gorąco i nie radzę czytać tych bzdur konkurencji.

wystrzegaj się ich

białkowsi

biały kopnij sie w czoło a pełchaty to samo złodziej jeden

agi

Nie podejmuj pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

adi

i co z tego, że napiszę prawdę o firmie Konsal, że partacze, że nie ma ich na miejscu kiedy trzeba, że dobrzy są tylko w naklejkach(usunięte przez administratora)

ali

niezwykle nieuczciwi

uczciwy
@ali

na pewno konkurencja pisze takie bzdury, 90% moich znajomych z nimi współpracuje i KAŻDY jest zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o KONSAL GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w KONSAL GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy KONSAL GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONSAL GROUP?

KONSAL GROUP
2.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Hutnicza 1
    81-212 Gdynia