Opinie o Konsal-Południe Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Konsal-Południe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Konsal-Południe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsal-Południe Sp. z o.o. w Katowice

Olo Nowy wpis

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie na obiekcie w Zabrzu z ogłoszenia Pani Agnieszki. Rozmowa wstępna i obiekt wydaje się Ok. ale co w środku. Proszę o pomocne komentarze.

Steve Wonder

KONSAL POŁUDNIE to porażka ! Nic wspólnego z Zakładem Pracy Chronionej, tylko kasa za pracownika z PFRON-u . Przepisy prawa pracy mają na tylnym zderzaku. A kierownik to już całkiem coś z s-f. Ten gościu to jakiś paradoks czyli ,, jest a go nie ma '' i ,, nie ma go a jest '' pomyliły mu się epoki czyli milicja z policją albo policją z milicja a do tego patrol razem z ORMO-wcem. Uczciwie pracujący nie ma szans bytu w tej pseudo firmie tylko (usunięte przez administratora) przydupaski lizacze uprzejmie informujemy lub meldujemy Panie Lejtnantcie ! Alleluja i do przodu! Wasz Steve Wonder:)

Siemianowice Cieć
@Steve Wonder

Zgadzam sie. Na Siemianowice szukają już rok ludzi i nie umiom zaleźć. A płacić yno pod blatem ! Szukom już nowy roboty bo mie (usunięte przez administratora) już szczylo!

Zofia
@Siemianowice Cieć

To całosć wypłaty tak wam przekazują czy jednak coś idzie normalnie na konto?

Siemianowice Cieć
@Zofia

Tu przeważnie na 99% nie wiadomo co jak gdzie i kiedy ? ! Jak się liże kapuje i donosi to jest dobrze ! Uczciwy zapomnij :)

Honorata
@Siemianowice Cieć

A taka dezorganizacja to skąd się bierze?

PanInwalida Nowy wpis
@Honorata

Dezorganizacja jest u źródła.Choć wydaje mi się,że to całkiem zorganizowane (usunięte przez administratora) pracownika i państwa pod przykrywką naszego kulawego prawa.Obecny Konsal to firma,jak się nie mylę z Trójmiasta,która przejęła firmę ochroniarską GEMES z Górnego Śląska.Co było wcześniej nie wiem,ale wiem co jest teraz.Niezbyt dobrze,bo człowiek pracuje uczciwie i wykonuje swoje obowiązki,a traktuje się go jak tępego kloca.

Sierra Nowy wpis

Oddział Grabowa 1 Katowice ma po prostu (usunięte przez administratora) w papierach kierownik M Prus sam nie wie do kogo jedzie i komu wydrukował papiery do podpisu nie ma kontaktu typu kierownik pracownik zerowa informacja o niczym nie da znać żeby się nastawić na zmiany w obiektach do ochrony rzucić człowiekiem najlepiej jak (usunięte przez administratora) do kosza i to jest kierownik

PanInwalida Nowy wpis
@Sierra

Pan Marencjusz to czarodziej i kombinator.Tu pochwali,ale moim zdaniem to ściema.Dobra mina do złej gry. Umowy? Kilka miechów na etat,a potem 1/8....."pan prezes się zastanawia czy nie zrezygnować z tego kontraktu"...tak,oczywiście :) Zalety? Wypłata na czas,a nawet czasem wcześniej,ale co z tego jeśli (usunięte przez administratora) na formie umowy? Grafiki na kolanie i na odpierdol,ale to i tak najmniejszy problem.

Komando Foki

U nas w Katowicach Przemysłowa 10 pracuje taka Przemiła Wspaniała i Z Dobrym Serduszkiem Wandzia (usunięte przez administratora) Jej przemiły oraz przepiękny widok sprawia, że do pracy przychodzi się z podnieceniem i ogromną chęcią do wytężonej i wydajnej pracy. Jest tak wspaniałą i dobra, że na drugim piętrze jest gabinet psychologiczno-psychiatryczne i każdy z nas 3 razy dziennie korzysta z pomocy. Wychodzimy z pracy modląc się aby tej przecudnej osobowości ( (usunięte przez administratora)) nie widzieć ! ! ! Kochamy cię Wandziu (usunięte przez administratora) Zdrówka Zdrówka i dużo Zdrówka Kochający cię współpracownicy :)

Anonim z biur..
@Komando Foki

Ja jak ja widzę to chce mi się warczeć i czasem mam ochotę skorzystać z porady Pani doktor... Jest tak kochana że aż sczypi... ;D

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Konsal-Południe Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor sprzedaży i marketingu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Firma Konsal-Południe Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Pracownik Ochrony. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Mario

Poziom trudności? A co to :) Poziom trudności - ZERO.Standardowa rozmowa i nic więcej.

Anżej

Poziom czego? :) Trudności rozmowy? Grupa,papiery,ewentualne doswiadczenie. "Jutro może pan przyjść do pracy?".

Honorata
@Anżej

Skoro tak to chyba teoretycznie dobrze, bo kandydat nie ma kompletnie czym się stresować? A jak potem tak naprawdę z traktowaniem ludzi tutaj sytuacja wygląda?

Anżej

Firma,jak firma.MINIMUM 2grupa inwalidztwa,a najlepiej specjalna :) Kombinują jak każda ze statusem zakładu pracy chronionej. "Że niby robią za darmo,że im się nie opłaca,że z kontraktu niewiele na czysto"...to po co podpisują kontrakt? Komplet umundurowania? Chyba tylko na stanowisku na portierni w dużej firmie,banku,a tak.Czapka JEST,polar JEST,koszulka JEST.O reszcie można tylko poczytać w bajkach.Płacą na czas itd. O nadgodzinach"normalnie" możecie zapomnieć.

LUNA

Co z tego że wypłacają regularnie bo PEFRON ich do finansowuje to nie mają innego wyjścia. A wystarczy się zapytać o coś innego to od razu mówią że tam są dzwi i tylko szantaże słyszymy za każdym razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsal-Południe Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Konsal-Południe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsal-Południe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsal-Południe Sp. z o.o.?

Konsal-Południe Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Grabowa 1
    40-172 Katowice

Konsal-Południe Sp. z o.o.