Opinie o ochrona SEZAM w Białobrzegi

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ochrona SEZAM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ochrona SEZAM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona SEZAM w Białobrzegi

Andrzej Nowy wpis

Przeczytałem wszystkie opinie o firmie Hunters, same negatywy, wcale mnie to nie dziwi. Pytanie tylko pojawia się takie czy ktokolwiek zrobił coś aby polepszyć swoją sytuację. Proszę zwrócić uwagę, że w ostatnich dniach pojawiło się mnóstwo ogłoszeń na OLX dotyczących rekrutacji średniej kadry kierowniczej w całym kraju. Skoro już nawet nie płacą koordynatorom to co mają powiedzieć szaraczki. Siedzą cicho i narzekają i nic nie robią. A może by tak skorzystać z pewnych druczków "hurtowo", przynajmniej 50% stanu na każdym obiekcie (przecież większość ludzi tu pracujących i tak jest osobami o wątłym zdrowiu). A może by tak założyć jakieś związki zawodowe? nieee, to nie wypali. Ale przecież wszyscy mamy dostęp do internetu. Trzeba założyć jakąś grupę na mediach społecznościowych zebrać ludzi z jajami i zrobić z tym porządek. Bo to nie jest tak jak nam usiłuje wmówić pracodawca, że gdyby nie on to byśmy pracy nie mieli. Jest wprost odwrotnie bez nas jego firma by nie istniała. W sumie to trzeba iść za ciosem, nie będę czekał. (usunięte przez administratora)

Szajs Nowy wpis

Sezam juz nie jest sezamem... firmę z wielką tradycja i historia wykupił hunters inaczej mówiąc zespół pracy chronionej zatrudniają samych emerytów i rencistów !!!!jest to wielkie nieporozumienie!!!! Osobiście nie polecam obecnej ochrony nie chcialbym żeby ochraniala mnie ta firma i mojego mienia .pracownicy jeżdża po 2 rejonach czasy dojazdu po 30 minut ..często zmęczeni. Napisze więcej .. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie nie polecam także usług ..

Paweł Nowy wpis

Cześć, czy ochrona zatrudnia chętnie do firmy kobiety ?

Iwona Nowy wpis

Pracujesz w ochrona SEZAM? Podziel się swoimi doświadczeniami. Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy? Jakie benefity zapewnia firma?

Czy kandydat na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony w firmie ochrona SEZAM ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
rysiek

Są ogłoszenia @duża syrenka teraz na ochroniarza, instalatora programów systemowych czy operatora stacji

GI

witam, czy wie ktos jakie sa warunki pracy, system itp. na grupie interwencyjnej ? najlepiej wiadomości z GI Ostrów pozdrawiam

kamil

@sezamie otwórz się, na ich stronie masz formularz zgłoszeniowy, zalezy co Twoja koleżanka chce robić, ale wpisuje się jedynie stanowisko, miejsce pracy, imię i nazwisko, telefon, adres, wiek oraz wzrost. Oczywiście jest miejsce na wpisanie posiadanych uprawnień, jak i miejsce na wpisanie doświadczenia w branży oraz informacji dodatkowych. Niech wypełni i umówi się na rozmowę.

general

czy to jest ta sama firma która świadczy usługi w nowym sączu?

max

Wszyscy, którzy pracują na stanowisku "Pracownik ochrony" - to ludzie wyjątkowi. Dlaczego? (usunięte przez administratora)

zbigniew

Nie w tygodniu w pojedynkę a tylko w weekendy po dwóch, chociaż tyle dobrze, że mamy 24 godzinne służby, niezgodne z ustawą ale wygodniej dla nas ok.

zbigniew

Nie robota lux siedzi się biurze a jak jeździmy 24 godzinne służby w pojedynkę to w domku na obiadku... poza tym znamy stawki za jakie konkurencja chroni więc od czasu do czasu jeździmy na ich obiekty i po 30-50 zł robimy oferty i podchody, mamy jakiś target i jak zrobimy kilka umów w miesiącu to mamy spokój u przełożonych. Nie trzeba się starać grunt to, jak jest napad czy włamanie aby za szybko nie zajechać na obiekt, niech się problem sam rozwiąże. Co prawda płaca zakichana ale jaka praca taka płaca.

?

GI - Grupa Interwencyjna..... Sezamu zdecydowanie nie polecam..... wiem jak pracują :-) albo udają, że pracują.

?

chyba teraz zartujesz karnety na silownie zapomnij.;) oni na paliwo nie maja.potrafia tylko klamac kontrahenta i zanizaja stawki patrzec tylko jak sami siebie wykoncza a znajac historie to juz byly na terenie Suchej Beskidzkiej dwie ochrony ktorych juz niema ;)żenada ;)

goral

witam .najgorsze jest to ze w Sezamie w Suchej Beskidzkiej pracuja osoby ktore nigdy nie zagrzaly miejsca w jednej ochronie tylko jak zawieje wiatr sa to osoby ktore zajmuja sie plotkami bajkami a rozumu nie maja wcale po prostu rozum im sie zlasowal ;) w nocy pelnia sluzby w pojedynke;) smiechu warte ;) a w dzien pokazuja sie we dwojke na pokaz tylko.jednym slowem tandeta.

Kali

Na śląsku widac niezle sobie dają radę zabierają robotę młodym ludziom, zatrudniając za 3 zlote netto samych inwalidów i emerytów, ostatnio to juz taki przebój zrobili że szok! Z moich slychów wiem, ze za takie oszustwo to chyba sąd grozi, ale niech się ta firma tym zajmie, ktora zostala wykablowana. Zakłady które zatrudniają Sezam, to bożal sie boże sępy u których nie warto nawet pracować, bo skoro oni zatrudniają najbardziej daremną ochronę za 3 złote, to jakim cudem bedą liczyć się z resztą ludzi. SEZAM=tani wstyd!

marian

Zrezygnowałem z usług tej firmy.Jednym z powodów tej decyzji było to okropne chamstwo które tam siedzi na dyżurce,zero kultury nie zatrudnił bym tego nawet do pilnowania tego dworku obok bo zwierzaki by z niego pouciekały.W tej sprawie chciałem porozmawiac z włascicielem ale teraz już jaśnie pan nie ma czasu dla klienta za bardzo mu dupa odżyła.Przysłał do mnie jakiegoś niby kierownika na przedłużenie umowy ale to nie kompetentny zupełny osioł dardanelski.Tak sobie lekceważyć klientów kiedy tyle firm na rynku.Mam nadzieje i pragne zeby ta ochrona wróciła do takiej ilości obiektów jak wtedy kiedy zaczynałem dawać jej zaczynac zarabiać.Bo z tą załogą już dalej pan nie zajdzie,

Tadek

Kiedyś to była niezła firma teraz oszukuje jak wszyscy,podzielił na dwie firmy,umowa na grosze,zarobki pod psem,nałapał takich pseudo ochroniarzy jak jedną taka grubą panią co w mundurku chodzi nawet w niedziele do koscioła potem na zakupy do biedronki no i pewnie w nim spi nie niszczy swoich ciuchów to i moze pracowac za 4 zł,druga taka mała ruda co z za szlabanu jej nie widać,a pożadnych chłopów co się upominały o godziwą stawkę powypędzał po paru latach pracy nie ważne ile dla niego zrobili jak się firma rozwijała i ze to byli kiedys koledzy.Za te wrednosci życzę firmie i właścicielowi z Nowym Rokiem wszystkiego najgorszego.

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona SEZAM - Białobrzegi

• Jak się pracuje w ochrona SEZAM?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona SEZAM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ochrona SEZAM?

ochrona SEZAM