Opinie o SOLFATER w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SOLFATER. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SOLFATER o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLFATER w Gorzów Wielkopolski

kali Nowy wpis

jeżeli @herbacian zarobi się tu aż 3100 zł na rękę to warto popracować. Gdzie tyle zarobisz?

herbacian Nowy wpis

siema ziomale pracując u pana B.J becie łowcami godzin a nie kasy na wypłatę przy stawce 8zł i 300 godz dostaniecie 3100zł na rękę czyli 2 miechy w miesiącu i mozecie zostać okrzyknięci ŁOWCAMI GODZIN>pozdro.

wielkolud Nowy wpis

panowie za 8zł to tylko w solfaterze płacą więc róbcie tak jak robicie pomału i bez wysiłku jak do tej pory,solfater to firma z samymi dziadkami(współczucia do młodych jak jeszcze są)bo średnia wieku to sami renciści którzy chcą prze pękać do renty ub emerytury pozdrawiam wszystkich starców.emerytami tej firmy nie dźwigniemy pozdrowienia dla szefa który jest wytrwały.

młody 90 Nowy wpis

witam ...mam propozycje pracy w firmie Solfater w delegacjach.....cięzkiej pracy się nie boję ale mam pytanie ile można zarobić ( po ile godzin pracuje sie w delagacji)?? stawka proponowana to 8 zł plus nadgodziny.....proszę o szybką odpowiedź....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SOLFATER? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

no jeszcze sie nie zdarzyło, żeby hajsu nie było

uciekinier

wielki - 2012-12-14 19:38:10 panowie ponoc nojan dał swoim od 600zł w górę a ciekawe ile dostaniemy my!a mnie nojan wyru**ł, obiecywał siano, cuda bajki, a później się nachlał i zapomniał wypłacić. głupi byłem, że (usunięte przez administratora) odeszłem, bo tam chociaż co miesiąc jakaś kaska była.

milioner

panowie firma w kryzysie a nasz chlebodawca zatrudnia kolejnego kierownika który musi dojeżdżać ponad 40 km do domu, i zas w firmie maja byc pieniądze,ludzi coraz mniej i odchodzą kolejne osoby a kierowników nie zwalnia.nawet im daje co miesiąc premie a nam co ochłapy.ale cóz jak sie komuś nie podoba to zawsze moze sie zwolnic to jest początek końca firmy tak samo było w Groclinie jak pracowałem.ludzie musieli robic na biuro a potem prezes przejrzał na oczy.patrząc na to co teraz robimy to kazdy z naz robi bo robi nikt juz nie przykłada się do roboty jak dawniej kazdy ma zwis totalny,olewka co wy na to panowie

hgfd

no i nie postarał sie nasz staruszek z premia co z tego ze dał 300 jak co miesiaczna premia zabrał. mogłby chociaz wrócic do tych premi co były bo tak to nedza

wielki

panowie ponoc nojan dał swoim od 600zł w górę a ciekawe ile dostaniemy my!

gwiazdor

pewnie ze premia powinna być ale przy takim obrocie pracy to 150zł za miesiąc bo wszystko podrożało pozdro

asd

witam panowie wiecie cos o premi swiatecznej ?? trzymamy sie tego ukladu co w zeszłym roku ze 100 zł za miesiac :) czy jakis nowy wymysł ??

współpracujący

Witam,Solfater to jedna z niewielu firm która chociaż ciężkie czasy wypłaca jakieś pieniążki,(usunięte przez administratora)jest człowiekiem ,który jak powie tak jest,nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli ale uwierzcie mi ,ze inne firmy robią nas w konia,nie płacą. Wiem jak to jest prowadzić własną firmę i mieć pracowników,jak jest wam tak źle to dlaczego nie otworzycie własnych firm,zobaczycie jak to jest,już dzisiaj mogę Wam powiedzieć,ze wielu z Was nie przetrwałoby nawet miesiąca. Cieszcie się,ze macie takiego pracodawce.Jemu też nie jest lekko,postawcie się w jego sytuacji,trzeba opłacić Was ,zapłacić Zus,podatki a kontrahenci jemu nie płacą w terminie. Trochę wyrozumiałości,a jak nie to proszę bardzo ,otwierajcie swoje i życzę powodzenia.

robol

firma sie konczy..ludzie odchodza

fizol jak ty

co ty bredzisz?czy to manifest 1 majowy?zewrzeć to możemy poślady żeby nie być kopnięci w 4litery.takie odezwy to sobie pisz do ciemniaków z jeszcze nie zmanierowanych firm z Ptaszkowa czy Grodziska.nie masz konkretów to się nie odzywaj.(usunięte przez administratora)

Pracownik fizyczny

Pracowałem dla Pana (usunięte przez administratora)i niezbyt byłem z tego zadowolony.Tak jak Państwo wspominali warunki w jakich spożywano śniadania były nieodpowiednie a zarazem karygodne ponieważ jak można wymagać od pracownika 100% wydajności skoro naraża się go na takie ryzyko zachorowań na różnego rodzaju wirusy i przeziębienia.A jeżeli chodzi o kadrę kierowniczą to się nie wypowiadam ponieważ brak mi słów...powiedzmy że kierownicy w (SOLFATER)ze są niczym pasożyty...Co do pracowników ogarnijcie się Panowie stańcie w pewien poniedziałek na placu i powiedzcie dość,nie dajcie się zastraszać i nie pozwólcie sobą manipulować...jeżeli stanie cała firma Pan(usunięte przez administratora)wszystkich nie zwolni i to jest dla was jedyna szansa aby wywalczyć to co wam się należy!!!!!!Panowie jeden za wszystkich wszyscy za jednego!!!!czas zakopać topór wojenny z kolegą i stanąć do walki ramie w ramie!!!!W pojedynkę nie zdziałacie nic ale wspólnie możecie wiele...POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA

zażenowany

psi dedektyw hał hał - 2012-08-22 19:38:44 zażenowany - 2012-08-22 02:07:26 Solfater ma porządne fundamenty,ma ludzi którym zależy na pracy i nie tak łatwo nas się pozbyć.Nawet jak za niedługo będę okupował bruk,złych wspomnień stąd nie będę miał.Oczywiście nie wszystko jest cacy,ale jeśli ktoś z was jest bez wad niech pierwszy rzuci kamień...najlepiej we własną głowę.Wstrząsy bywają od czasu do czasu wskazanekolego a kiedy masz czas sie wyspać,bo piszesz na forum ,a zaraz logujesz się na allegro różnica czasowa to ok 7min najpierw forum potem allegro a potem zmęczony w pracy,a moze po kątach spisz ze tak bronisz pewnych ludzi.pozdrawiam wszystkich pracowników.Kolego,skąd wiesz że pracuje?Może emeryturka albo rentka,może chorobowe.Z ciebie detektyw jak ze mnie kosmonauta.Mylne założenia.Co ma do tego allegro?Bajki ci się pomieszały.Po kątach spać nie muszę,Każdy wypoczywa we właściwy dla siebie sposób...jeśli ty tak robisz nie sądź innych wedle własnej miary.Pozdrawiam.

psi dedektyw hał hał

zażenowany

Witam forumowiczów zacnego portalu.Jak widzę internet sprzyja żaleniu się na to nasze nędzne życie...no ba! firmę...bo przecież całe zło to kierownicy,właściciel i diabli wiedzą co jeszcze.Aż mi trudno uwierzyć,że coś takiego trafia do internetu.Anonimowo to każdy potrafi sklecić kilka zdań,no może słów,bo w wielu przypadkach to bełkot.Mieliśmy zabranie i czegoś takiego nie słyszałem...była cisza...kilka osób dopytało się o szczegóły,rzuciliście przepisami...i coś jeszcze?Jakoś sobie nie przypominam.Dlaczego tam nie spluneliście właścicielowi prosto w oczy?Tchórze bez kochonesnes i tyle.Jak przez prawie 20 lat firma żywiła wasze rodziny,jeździliście na wycieczki,bawiliście się na zabawach,co rusz wracaliście jak Lessi,kiedy to nie udały się wam wyprawy po łatwiejszy i droższy chleb w innych cu (usunięte przez administratora) ych firmach...to było wszystko oki.Bo to za \"nasze\"...proletariat krzyczał przeważnie,gdy nie było szefa w pobliżu.Mamy jednak kapitalizm wolny rynek euro itp,więc sprawiedliwości nie będzie.Nie ma już \"nasze\" tylko \"jego\".Albo się godzimy na to co daje pracodawca,albo idziemy tam gdzie dostaniemy wszystko czego dusza zapragnie.Tylko dokąd?Jak macie takie miejsce idę z wami.Może do przyjaciół spod AA lub z Ptaszkowa..dadzą wam umowy na stałe, po 15zł/h ,buty trzy razy do roku nawet co tydzień pastowane przez p.Basię,kontenery socjalne,no wiecie...wszyściutko jak w normalnej firmie.Nie to co tu...Jak macie rację a jesteście zaszczuci,to pociągnijcie za sznurki,przecież wielkomały JAREK wam pomoże.Ma radio tv...to forum to pikuś.Będzie darmowa reklama. Nadeszły trudne czasy,więc każdy powinien wykazać odrobinę zrozumienia dla zaistniałej sytuacji w braży budowlanej.Niestety nie każdemu to zrozumienie pomoże i przykro mi z tego powodu.Dlatego się dziwię,jak możecie swoje talenty marnować w tak nędznej firmie.Przecież jesteście piekarzami,mechanikami,rolnikami,tapicerami,tokarzami...wszelaki wachlarz zawodów mógłbym tu wymieniać bez końca.Zakładam,że macie pełne kwalifikacje zawodowe....ale...czy macie kwalifikacje do wykonywania zawodu drogowca?Macie?No jasne...20 15 10 czy 5 lat w branży zrobiło z was fachowców.No tak.Ale kto was tego nauczył?Kto was przekwalifikował (choć w wielu wypadkach trwało to latami,u kilku trwa do dzisiaj,choć dla paru nie widzę światełka w tunelu) do tego stopnia,że firma jest postrzegana jako solidny partner do wykonywania zadań budowlanych.Nie ,no ja wiem...przez to picie kawy 2 razy dziennie nie licząc śniadania...albo... wiem...przez komórki dokształcacie się na eksternistycznych kursach.No chyba że wiedza w płynie,dla lepszego skoncetrowania w toytoyu...nie ma tu nic do śmiechu.Po takim doładowaniu robota sama szła,a kierownicy rośli na budowie jak grzyby po deszczu.To były czasy wow...Była tu kiedyś mała banda drobnych pijaczyn i tylko dzięki dobremu sercu właściciela dostawali drugą szansę,potem następną...i jeszcze jedną.Aż wstyd.Wy już wiecie o kim mowa i ilu takich było.Wasi znienawidzeni kierownicy,gdyby to od nich zależało,zwolniliby już 80% pracowników....za niekompetencje,pijaństwo,kradzieże.Dołożę do tego mundurki dla podwykonawców z AA i spanie po mieście połowy \"naszej\" firmy.Opinia szła jak orkiestra denta i rozdenta. Oczywiście prawda jest jak wąż...zaczyna połykać własny ogon.Za te pieniądze co szef płaci,można mieć tylko parszywą 60-tkę,bo fachowcy omijają nas szerokim łukiem.Dlaczego 60-tkę?Bo tych pozostałych 40-tu to ludzie którzy jak cos robią to wkładają w to odrobinę siebie.Nie trzeba ich poprawiać,tłumaczyć jak krowie na rowie,po prostu fachowiec.Wielu nam uciekło.Szkoda,bo praca byłaby mniej nerwowa,szybciej robiona choć pieniędzy i tak nie byłoby widać,a za to sfatysfakcja gwarantowana hehe.Jak ktoś jest kumaty a takich ludzi w tej firmie nie brakuje, to i kierowniczkiem może zostać.A co.Może nieprawda?Wtedy wozilibyście 4litery samochodami.SŁUŻBOWYMI.O matko zazdrości,przebacz im bo nie wiedzą co mówią.Choć nieświadomość podobno nie zwalnia od przestrzegania prawa.A prawo to szef i to on ustala zasady.Jak mogą jeździć po pyry do sklepu to niech jadą.To przywilej kadry.Jak przez to nie możecie spać po nocach,to sobie przypomnijcie,że kiedyś też jeździliście do domu autami SŁUŻBOWYMI.Co? Już się zapomniało?Lat kilkanaście.Tylko na własne życzenie zostało to skasowane.Mamy kilku kolegów ..kosmitów..którzy załatwili nas bez mydła.Dlaczego nie walczyliście o powrót transportu?Co?Ja miałem?Nie mogliscie zebrać brygadzistów,iść do szefa,wyrazic skruchę,zorganizawać to wszystko inaczej...troszkę inicjatywy.A oskarżacie kierownictwo że nie potrafią się ogarnąć.Ludzie są jak oczy-widzą innych,siebie nie.Oskarżać na forum jest łatwo.Bo nikt nie zwerifikuje tego co piszesz.Większość to bzdury,ale jaka pożywka dla tłumu spragnionych sensacji \"życzliwców\" ,nie licząc konkurencji która wyrosła na naszych budowach i machlojkach byłych pracowników.Wcale nie zdziwiłbym się,gdyby połowa wpisów pocho

długo letniiiiii pracownikkkkkkkkkkkkkkkk

pracownik - 2012-08-21 00:31:16 Krecik czy jak tam wolisz jest na bazie raz w tygodniu, Jar tak samo, bo jadą bezpośrednio na budowy w Lesznie czy Poznaniu, tak więc tak nie do końca masz rację. Jar ma bliżej z chaty do Leszna(usunięte przez administratora) Co do dyr. to masz absolutną rację. Niepotrzebnie nakulane km. przy czym nic nie potrafi załatwić ani decyzji podjąć. Po prostu wielka (usunięte przez administratora) a. Ci dwaj to chociaż budowy prowadzą i zarobią kasę dla firmy a ten?...kolego chyba jesteś (usunięte przez administratora) owłazem albo nie dojeżdżasz na bazę swoim autem

Zostaw merytoryczną opinię o SOLFATER - Gorzów Wielkopolski

SOLFATER
2.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Zdrojowa 7
    Gorzów Wielkopolski