Opinie o Korki-Bruk Piotr Chryst w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Korki-Bruk Piotr Chryst. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Korki-Bruk Piotr Chryst o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korki-Bruk Piotr Chryst w Opalenica

Mikołaj Nowy wpis

Podjazd tragedia zapadł się po kilku miesiącach, reklamacja nie działa kolejny po 6 do 13 cm ,zbyt słabo ubite lub beton za słaby.Zle przygotowane podłoże.Odradzam

Stanisław Nowy wpis

Szybkość wykonania to na plus,ale całą resztą do bani po wjeżdżaniu autem porobiły się koleiny po około 1,5 roku,zbyt słabo ubite lub beton za słaby tak mi się wydaje.Teraz trzeba całą kostkę demontować.Prosze się zastanowić zanim ta firma położy u państwa kostkę.

Sebastian Nowy wpis

Polecam Firmę Korki-Bruk. Bardzo fachowe podejście do klienta za równo jak i do wykonywanych prac.

Korki bruk to firma gdzie panowie biora pieniądze a po skończonej pracy reklamacje nie istnieją.Kostka siada oni nie odpowiadają ani telefonicznie ani mailowo.Gwarancja to fikcja.Radze się zastanowić czy wziąć do zleceń taka firmę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Korki-Bruk Piotr Chryst? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chodnik

Pan Piotr ułożył chodnik po czym w kilku miejscach się zapadł na głębokość 5cm do 8cm.Nie odbiera telefonu po złożonej reklamacji.

Mar

W razie pokazania pracy tej firmy proszę dzwonić lub pisać wyśle zdjęcia jak 300 m2 kostki po ułożeniu się zapadło.A własciciel ma to gdzieś i brak kontaktu.(usunięte przez administratora)

Klient123

Pełen profesjonalizm i kreatywność. Firma godna polecenia.

Mar
@Klient123

Tak pełen że kostka jest o 1 cm nawet niżej od innych i się zapadła,nie wspominając o innych rzeczach,uszkodzonych i połamanych(usunięte przez administratora)

Jeżeli ktoś sugeruję się pozytywną opinią to błąd!!!Z tych wymienionych zgadza się tylko jedno -tempo pracy.Ta firma to (usunięte przez administratora) którego chciałem uniknąć i dlatego wybrałem ją patrząc na dobre opinie.Pan Piotr zrobił wycenę miałem częściowo przygotowany teren pod położenie kostki.Wybralem humus,nawiozlem piasek i częściowo ubiłem.Do poprawy były krawezniki w opasce przy domu,właściciel firmy pokazywał nam ile trzeba podnieść żeby naniesc spad wszystko pokazywał ile i gdzie.Ustalilismy ile będzie trzeba podnieść i koszt za wykonaną pracę . Mieliśmy się nie martwić o nic.Firma w pierwszym dniu pracy,wywiozła piach,a my myśleliśmy że niwelują nierówności i usypują spady.Po czym piasek który był nawieziony został zabrany z działki,a krawezniki zostały podniesione tyle co nic.(usunięte przez administratora)Dopytywal gdzie wywiozłem humus.Pan Piotr również się ogłasza że sprzedaje,piach,gruz i materiały sypkie.To za co kilka dni wcześniej zapłaciłem,on poprostu sobie go zabrał!!!Na początku nie mówiliśmy nic,bo nie sądziliśmy że tak nisko wyjdzie kostka po ułożeniu.Ten piach mieliśmy gdzie zabrać ale nikt nas nie zapytał.Z kamer widziałem że 4 pełne wywrotki wyjechały.Panowie mieli tak przygotować teren żeby wyjść z kostka pod schody i taras wysokością.Kostka została ułożona tak że schody mają za wysokie stopnie ponad 23cm najmniej.Kostka jest położona nie równo,mimo że odczekaliśmy 2 miesiące,nie wjeżdżając.Wlasciciel firmy twierdzi że jest ok ,bo dopuszczalne jest 7mm,w niektórych miejscach jest wiecej nierówności.Szkoda że dopiero powiedział to jak złożyliśmy reklamację.Reklamowalismy popękane wyszczerbione kostki,nierówności.Brak spadków.Kostka jest położona niżej niż było ustalone.Przed domem stoi woda.Uzyty piasek do zasypania przebarwil kostkę,piasek z gliną a miałbyc kwarcowy,który jej nie przebarwia.Zamiast zimowego melanżu mamy kostkę rudą.Na własny koszt wymieniałem i zmieniałem piach.Wlasciciel wyśmiał naszą reklamację,powiedział że winna jest kostka(gatunek 1)firmy drogbruk ,via tres inverno. Był złośliwy komentował wszystko co jest zrobione do tej pory z wyjątkiem swojej pracy.Pan Piotr miał dać odpowiedź na reklamację w ciągu 14 dni,czy poprawia czy rabat.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Korki-Bruk Piotr Chryst - Opalenica

Korki-Bruk Piotr Chryst