Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Bielsko-Biała

Opinie o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony

bielszczanin

Witam powiedzcie mi czy warto pracowac w Czaszy?Jestem pracownikiem ale chce wiedziec co sadzicie ja pracuje dniowki.Odpiszcie. z gory dziekuje.

Marek

Sytuacja dot.wpisu z dnia 2018.01 04 nick-MAREK szczegółowo wyjaśniona. Pan kadrowiec jest osobą otwartą na dialog-padła propozycja pracy dla mnie na innym obiekcie.pod wodzą sprawdzonego szefa i to się może podobać. Jednak są jeszcze ludzie,z którymi można rzeczowo i szczerze porozmawiać! Poza tym,same plusy-wypłata na czas,a nawet przed! Cóż,jutro można się udać na wegetariańskie zakupy i żyć nadzieją,że znów będzie można pracować w przyjaznej atmosferze dla dobra firmy. Pozdrawiam wszystkich urażonych!

Nostradamo
@Marek 08.01.2018 16:40

Ty mięczaku,co ci zwieracze puściły?

Marek

W firmie powszechne jest zjawisko podręcznikowego mobbingu! Szczególnie prym wiedzie Pan kapustka! Uważać na tego człowieka jest zawzięty! Miejmy nadzieję,że dobra zmiana wymiecie z rynku firmy typu Czasza To jest mozliwe,ale tylko wtedy,kiedy odetnie się czerpanie zysków z komunistycznego wodopoju!!!

Czasza !!! - Dno jeszcze raz dno !!! - ZERO SOCJALU, na święta nie dadzą ani złotówki,wczasy pod gruszą zero kasy !!!. Na święta dyrekcji czaszy życzę wam żeby was szlak trafił !!!.

NAIWniak

IDŹCIE PRACOWAĆ DO KOMESU TAM DOPIERO SYF. PANI? PREZES DA WAM ZAROBIĆ.... TAM SA DOPIERO PRZEKRĘTY. POZDRAWIAM. G. LEPIEJ W CZASZY

anonymous
@NAIWniak 22.10.2017 15:02

ciekawe którym jesteś pracownikiem komesu możne KIEROWNIK JEDEN Z DWÓCH ze się tak wypowiadasz. UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY TO JEST JUŻ DNO ......... JA TERAZ PRACUJE W NOWO OTWARTEJ FIRMIE JEST REWELACJA. PRZEDE WSZYSTKIM SZACUNEK DLA PRACOWNIKÓW , BO TO DZIĘKI NIM TE FIRMY ISTNIEJĄ. PPPAAAJJJACCUU BIUROWY.

Monia
@NAIWNIAK 2 27.10.2017 19:44

A w Komesie to takie miody na stacji siedzi ubek i kapus a na Gi to powiesz mi że dziadki nie jeżdżą. Wystarczy popatrzeć było na basenie jak się dziadek z kolesi zachowuje do ludzi a potem jak wezwał Gi i pokaż pył na piątkę z plusem że to się do sądu nadawał .

Dziku :)

A gdzie jest napisane ze praca w ochronie jest dla ludzi z grupą inwalidzką? To jest jak by nie patrzeć przywilej dla ludzi którzy zostali przez los postawieni w takiej sytuacji przez życie, a wszyscy narzekają. Czasy się zmieniają, a wszyscy starsi panowie a zwłaszcza z grupą inwalidzką oburzeni najbardziej jak by im ktoś stanowisko pracy zabierał. To był wasz przywilej ale czasy sie zmieniają. To takie porównanie jak UBER i taxi .

Zadowolona

Znam firmę od podszewki. Pracuję w niej od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pieniądze wypłacane na czas, nie ma problemu z urlopem, miła atmosfera w miejscu pracy. Jak dla mnie najlepsze miejsce w jakim do tej pory pracowałam :)

gość

Zdecydowanie nie jest dobre :-)

ciarco

i pewno inteligentni inaczej :-)

tepino

znaczy konretnie grubasy jak te są chudzielce

bartek

Pod kątem pracowników aktualnie najlepsza firma w Bielsku, przynajmniej ochroniarze wyglądają konkretnie a nie takie chudzielce takie dziadki jak w innych firmach.

Trajan.

Ostatnio współpracują z firmą Pond Security jakąś ze śląska.

W Czaszy to ty z pewnością nie pracujesz.

q1955

Odradzam prace w tej firmie. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Same stare trepy tu rządzą i dają głodowe stawki a sami sobie wypłacają ogromne pensje. O mundur nie można się doprosić i tylko straszą, że zamiast takiego niepełnosprawnego jak ja zatrudnia młodego na zlecenie. Szkoda gadać. Wszystko pic na wodę.

klient z Jaworza

Wielkie dzięki za wychodzącą poza ramy umowy ochronę mojego domu, kiedy zdarzył się nieszczęśliwy wypadek a sam przebywałem na wakacjach i nie mogłem dojechać.

Mario

nie polecam! zdecydowanie przedstawiciela tej firmy ( taki łysy) z ,której firmy odchodzi do której firmy się przyjmuje to tamta była zła nalatuje na poprzednich pracodawców i nakłania na wymówienia ,ze teraz czasza jest najlepsza.Chłopie puknij się w łeb zanim ktoś Cię puknie.

piotr

Miło wspominam czasy pracy w Czaszy:) Teraz niestety rodzina i wyścig szczórów

ochraniacz

Dobra firma, polecam.

Spadochroniarz

Patrząc na powyższe wpisy, miło patrzeć jak konkurencja się udziela. Szczery szacunek za zdolności pisarskie, proponujemy zmienić branżę i sukces wydawniczy gwarantowany :)

Sławek

K masz rację , tylko czemu takie oszczędności na dole ???? a na szczytach zarabiają krocie??? Poza Prezesem i całą zgrają wspólników to są jeszcze inne osoby które wyciągają co miesiąc majątek! Czy prezes tego nie widzi???

kolo

Podobno ich notowania lecą na pysk , na szyję ! Mieli ostatnio kilka wpadek , włamań i kradzieży . Nie dali rady i mają duże problemy. Ale co się dziwić , widać taka ich polityka , klient się nie liczy! Ja bynajmniej już dawno zrezygnowałem z tej firmy i chyba dobrze zrobiłem. Nie da się oszczędzać na wszystkim i robić dobrą robotę! Albo tanio , albo dobrze?

Jojoba

Tacy z nich komandosi jak z koziej dupy trąba. Samych niepełnosprawnych dozorców zatrudniają. Jak przyjechała do mnie grupa alarmowa, to mało nie padłam ze śmiechu, same seniory wytoczyły się z auta i szukali gdzie tu wyje. Zaraz zrezygnowałam z umowy. Szkoda gadać to wszystko pic na wode.

Walewska

Również korzystam usług firmy od kilku lat i jestem zadowolony. Włosy powierzam zawodowej fryzjerce a bezpieczeństwo byłym komandosom :) Pozdrawiam

klinet

Stara wojskowa szkoła, idealna do ochrony. Jako zadowolony klient polecam.

gośc

Odradzam bardzo oszukują żerują na PEFRONIE

czasza

tak to prawda w kadrach siedzi gbur i cham

znawca kobiet

W przypadku kobiety to nie jest dobre jak przygryza.

racownk

w kadrach pracuja chamski TREP i jeogo NAJ KTORA chyba potrafi TLKO parzyc kawe i przegryzac ciastko . Pozdrawiam z daleka od tych kretynow

skorka

Etam, szukałem roboty w Czaszy ale nie jestem z druga grupą inwalidztwa, to mie nie chcieli, to samo w Intergosie i Domenie, załapałem się dopiero na zlecenie w Komesie, ale chyba długo nie pociagne, bo wszedzie mówią ze od nowego roku ze zleceniami koniec. Sami rencisci tylko beda pracować, czy jak ? A zdrowi to w ochronie nie maja juz szans ?

chraboszcz

Z tego co wiem to w Komesie jest tylko jeden nowy dyrektor z Solidu więc jaka to ma być niby ekipa?

18bds

Ludziska to ściema. Czasza może cienko ale jeszcze przędzie, to Domena faktycznie padła i powstały nowe spółki, które żerują na jej padlinie. Komes robi jakieś zamieszanie, ciagle robią nabór i szukają nowych ludzi, zrobili nowe logo, nowe mundurki itp a teraz rządzi tam ekipa która jest po Solidzie.

władimir

Ja również słyszałem że Domena padła i podobno założyli jakąś nową spółkę - Domena Nova czy coś takiego.

psychoanalityk

Ja słyszałem że to Czasza chce kupić Solid w całej Polsce i przymierzają się również do zakupu Facebooka od Zuckerberga, trawają również rozmowy na temat zakupu Google.

Niko
@psychoanalityk 31.08.2015 08:46

Chybas na glowe upadl synu ,czasza solid kupic,taki mikrus takiego potentata,chyba jestes naprawde naiwny synu,czasza im do stóp nie siega.

wistu

Domena pada ;-) skąd wyssałeś takie brednie ?

shrek

No, chodzą ploty, że podobno ma ich kupić Solid albo Komes, bo Domena to już pada

kempys

Nie wiecie czy to prawda że Czasza się sprzedaje?

alwin

A ja nie, jak tylko znajdę coś lepszego spiep... stąd.

Bielsko

zgadzam się Pracuje w tej Firmie już pond Rok i nie narzekam są wypłacalni Polecam tą Firmę :)

Sławo

Czasza to najlepsza firma w Bielsku nie to co ci konfidenci i złodzieje z dragona

byly pracownik

Firma co na stanowisku kierownika trzyma sb-ka, ktory terroryzuje pracownikow. Trzeba mu sie meldowac na bacznosc jak w wojsku. Oszukuja na wyplatach zanizajac stawke na umowie co umozliwia im wliczanie dodatku nocnego w najnizsza krajowa. W kadrach siedzi niedouczony byly trep, chamski i wulgarny. Omijac ta firme szerokim lukiem.

obserwator

Na marginesie nie rozumie jak firma może trzymać w swoich szeregach alkoholików i osoby które maja gdzieś ta prace a ludzie którzy chcą pracować są traktowani jak śmiecie

obserwator

Ja niestety też nie polecam tego pracodawcy. Mam spory okres doświadczenia a pracować za minimalna stawkę i z osobami z grupami inwalidzkimi porażka. To nie o to że są gorsi ale o to że jak się coś dzieje to zostaje człowiek sam z sobą a biorą lepsza kasę od pełno sprawnego. Nie mowie iż wszyscy kierownicy w Czaszy są beznadziejni...polecam obiekty w Cieszynie i starego szefa z którym da się wszystko załatwić i dobrze zarobić...Bielsko odradzam...Oczywiście jeśli jesteś inwalida i nie masz szacunku do siebie

Nie polecam firma prowadzona przez byłych trepów. Co prawda płaci pieniądze na czas ale atmosfera masakra czekam kiedy mi salutować każą.

klient

Nie wiem na jakiej zasadzie ta firma dobiera handlowców ale człowiek, który był u mnie nie nadaje się na dozorce a co dopiero na handlowca. Jeżeli firma świadczy takie usługi w kwestii ochrony to ja Panom dziękuję, ten pan, chyba mówi prawdę jak się pomyli.

Zostaw opinię o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony