Opinie o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony w Bielsko-Biała

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Filip

Z tego co wiem to tak potrzebuja bo brakuje ludzi.

@Filip

przyjmuja na grupach ale bez tez ale na zlecenie

bielszczanin

Witam powiedzcie mi czy warto pracowac w Czaszy?Jestem pracownikiem ale chce wiedziec co sadzicie ja pracuje dniowki.Odpiszcie. z gory dziekuje.

Sytuacja dot.wpisu z dnia 2018.01 04 nick-MAREK szczegółowo wyjaśniona. Pan kadrowiec jest osobą otwartą na dialog-padła propozycja pracy dla mnie na innym obiekcie.pod wodzą sprawdzonego szefa i to się może podobać. Jednak są jeszcze ludzie,z którymi można rzeczowo i szczerze porozmawiać! Poza tym,same plusy-wypłata na czas,a nawet przed! Cóż,jutro można się udać na wegetariańskie zakupy i żyć nadzieją,że znów będzie można pracować w przyjaznej atmosferze dla dobra firmy. Pozdrawiam wszystkich urażonych!

Nostradamo
@Marek

Ty mięczaku,co ci zwieracze puściły?

W firmie powszechne jest zjawisko podręcznikowego mobbingu! Szczególnie prym wiedzie Pan kapustka! Uważać na tego człowieka jest zawzięty! Miejmy nadzieję,że dobra zmiana wymiecie z rynku firmy typu Czasza To jest mozliwe,ale tylko wtedy,kiedy odetnie się czerpanie zysków z komunistycznego wodopoju!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Czasza !!! - Dno jeszcze raz dno !!! - ZERO SOCJALU, na święta nie dadzą ani złotówki,wczasy pod gruszą zero kasy !!!. Na święta dyrekcji czaszy życzę wam żeby was szlak trafił !!!.

NAIWniak

IDŹCIE PRACOWAĆ DO KOMESU TAM DOPIERO SYF. PANI? PREZES DA WAM ZAROBIĆ.... TAM SA DOPIERO PRZEKRĘTY. POZDRAWIAM. G. LEPIEJ W CZASZY

NAIWNIAK 2
@NAIWniak

PRZEKRĘT TO JEST Z CIEBIE PAJACU . W CZASZY LEPIEJ Z DZIADKAMI :) NA GI :) I STARYMI UB.....MI I PANIAMI NA STACJI :) . FIRMA NA KREDYCIE :) KOMES GÓRĄ PAMIĘTAJ !!!!

@NAIWniak

ciekawe którym jesteś pracownikiem komesu możne KIEROWNIK JEDEN Z DWÓCH ze się tak wypowiadasz. UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY TO JEST JUŻ DNO ......... JA TERAZ PRACUJE W NOWO OTWARTEJ FIRMIE JEST REWELACJA. PRZEDE WSZYSTKIM SZACUNEK DLA PRACOWNIKÓW , BO TO DZIĘKI NIM TE FIRMY ISTNIEJĄ. PPPAAAJJJACCUU BIUROWY.

Monia
@NAIWNIAK 2

A w Komesie to takie miody na stacji siedzi ubek i kapus a na Gi to powiesz mi że dziadki nie jeżdżą. Wystarczy popatrzeć było na basenie jak się dziadek z kolesi zachowuje do ludzi a potem jak wezwał Gi i pokaż pył na piątkę z plusem że to się do sądu nadawał .

Dziku :)

A gdzie jest napisane ze praca w ochronie jest dla ludzi z grupą inwalidzką? To jest jak by nie patrzeć przywilej dla ludzi którzy zostali przez los postawieni w takiej sytuacji przez życie, a wszyscy narzekają. Czasy się zmieniają, a wszyscy starsi panowie a zwłaszcza z grupą inwalidzką oburzeni najbardziej jak by im ktoś stanowisko pracy zabierał. To był wasz przywilej ale czasy sie zmieniają. To takie porównanie jak UBER i taxi .

Zadowolona

Znam firmę od podszewki. Pracuję w niej od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pieniądze wypłacane na czas, nie ma problemu z urlopem, miła atmosfera w miejscu pracy. Jak dla mnie najlepsze miejsce w jakim do tej pory pracowałam :)

gość

Zdecydowanie nie jest dobre :-)

ciarco

i pewno inteligentni inaczej :-)

tepino

znaczy konretnie grubasy jak te są chudzielce

bartek

Pod kątem pracowników aktualnie najlepsza firma w Bielsku, przynajmniej ochroniarze wyglądają konkretnie a nie takie chudzielce takie dziadki jak w innych firmach.

Trajan.

Ostatnio współpracują z firmą Pond Security jakąś ze śląska.

W Czaszy to ty z pewnością nie pracujesz.

q1955

Odradzam prace w tej firmie. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Same stare trepy tu rządzą i dają głodowe stawki a sami sobie wypłacają ogromne pensje. O mundur nie można się doprosić i tylko straszą, że zamiast takiego niepełnosprawnego jak ja zatrudnia młodego na zlecenie. Szkoda gadać. Wszystko pic na wodę.

klient z Jaworza

Wielkie dzięki za wychodzącą poza ramy umowy ochronę mojego domu, kiedy zdarzył się nieszczęśliwy wypadek a sam przebywałem na wakacjach i nie mogłem dojechać.

Mario

nie polecam! zdecydowanie przedstawiciela tej firmy ( taki łysy) z ,której firmy odchodzi do której firmy się przyjmuje to tamta była zła nalatuje na poprzednich pracodawców i nakłania na wymówienia ,ze teraz czasza jest najlepsza.Chłopie puknij się w łeb zanim ktoś Cię puknie.

piotr

Miło wspominam czasy pracy w Czaszy:) Teraz niestety rodzina i wyścig szczórów

ochraniacz

Dobra firma, polecam.

Spadochroniarz

Patrząc na powyższe wpisy, miło patrzeć jak konkurencja się udziela. Szczery szacunek za zdolności pisarskie, proponujemy zmienić branżę i sukces wydawniczy gwarantowany :)

Zostaw merytoryczną opinię o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Karłowicza 9
    43-300 Bielsko-Biała