Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Lucek

Idziesz do sądu i pytasz o sąd pracy, pozew wypisuje pracownik sądu i zadaje pytania aby je wypełnić, jest to banalnie proste. Jak będzie trzeba pracownik sądu wystąpi o ustalenie stosunku pracy.

@Lucek

Witam ja mam umowę zlecenie wiec sąd pracy raczej odpada chyba pozostaje sąd cywilny .Mam pytanie czy z forumowiczów już ktoś odzyskał pieniądze od Grabowskiego albo Gladiusa,żeby wskazał jaka droga odzyskiwania jest skuteczna pozdrawiam

Adonis Nowy wpis
@ONA

Znam właściciela Grabowskiego mogę podać namiar

Zainteresowany Nowy wpis

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

informator tajny Nowy wpis

„Przestępstwa przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową” jest art. 218 KK, zgodnie z którym: „§ 1. Kto wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub upor­czywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Osoba określona w § 1, odmawiająca ponownego przyjęcia do pracy, o której przywróceniu orzekł właściwy organ, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Osoba określona § 1, która będąc zobowiązana orzeczeniem sądu do wypłaty wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia ze stosunku pracy, obowiązku tego nie wykonuje – podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3”.

QPQOI

UNIKAJCIE FIRME GLADIUS PATROL SP ZOO BO NIE PŁACĄ KASY NA CZAS .

ONA Nowy wpis
@QPQOI

Witam jak mogę się z tobą skontaktować mam ten sam problem

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
RYRUTOTPT

WAŚKO MIESZKA NA POLNEJ W PIESZYCACH TAM GO ZNAJDZIECIE

WIDZE

W DZIERZONIOWIE FIRMA GLADIUS PATROL SP ZOO NIE DAJĄ UMÓW ,NIE PŁACĄ KASY NA CZAS ,OSZUKUJĄ NA UMOWACH ,WAŚKO KIEROWNIKIEM SIE WYSŁUGUJE BO BOI SIĘ LUDZI KTÓRYM NIE ZAPŁACIŁ WYNAGRODZEŃ .POWSTAŁA NOWA FIRMA PROTEGER OCHRONA SP ZOO W PIESZYCACH NA OBYWATELSKIEJ 6 , NIE IDZCIE DO FIRMY GLADIUS BO PUH GLADIUS PATROL KRYSTYNA BOROWCZYK PRAWDOPODOBNIE NIE ISTNIEJE

ONA

Co masz na myśli co słabo powiem tak wszystko jest na dobrej drodze a o efektach poinformuje tu na forum ja im nie od puszcze.Przyznaje pomyliłam się bo na Śląsk wrócili ale z serwisem sprzątającym

ONA

CO ty bredzisz firma wielu pracownikom zalega z wypłatami a ty mówisz o opóznieniach mnie tez zalegają ale ja im nie daruje własnie jestem na etapie pisania pozwów sadowych.Ciekawa jestem czy komuś na śląsku zapłacili zaległe wypłaty.Na Śląsk nie wrócą bo za duzo ludzi oszukali.

jam

w tej firmie możesz liczyć tylko na kłopoty z otrzymaniem wynagrodzenia. Możesz nie otrzymać go wcale a z dużym prawdopodobieństwem z duzym opóźnieniem nawet kilka tygodni lub miesięcy pod warunkiem, że będziesz się opominał i ktoś się za toba stawi

Tacy derytorzy jak MŁ to w dzisiejszych czasach rzadkość. Dbał i o ludzi i o firmę. Szkoda

ochroniarz

Fajne to były czasy w Grabowskim za dyrektora MŁ

bodyguard

Goniu rozczaruję cię ale ta firma nie istnieje już ponad rok, po tym jak ze stanowiska odszedł dyrektor Marek Łyko firma sobie już długo nie poradziła na rynku bez niego i padła.

wacuś

Jakiego cygana?

Leoncio

Jakoś cicho tutaj. A mnie nurtuje pytanie czy tego cygana(dosłownie i w przenośni) zamknęli już, czy jeszcze świeżym powietrzem oddycha?

czereśniak

Bo pewnie ci co dostali już tutaj nie wchodzą bo i po co.

ONA

Cisza wiec nikt nie odzyskał pieniędzy od Grabowskiego i Gladiusa ani nie wie jak to zrobić najbardziej skutecznie szkoda pozdrawiam

lucek

Sprawy się oddaje od razu do sądu pracy. PIP to jest nieprozumienie da pracodawcy mandat i tyle

@lucek

Witaj ON dziękuje za odpowiedz dopytam jeszcze jakie są to odpowiednie dokumenty do PIPU i jakie pismo potwierdzić w sekretariacie czy skargę na pracodawce że mi nie wypłacił wypłaty czy o ustalenie czy moja umowa zlecenie ma znamiona pracy stałej. Myślę ze Lucek ma racje ze bez sądu się nie obejdzie ale nie wiem czy PIP czy sąd może ustalić czy moja umowa zlecenie ma znamiona pracy stałej dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

ON

Do ONA. Z PIP to różnie jest. Jeżeli pójdziesz osobiście do PIP z odpowiednimi dokumentami to jest duża szansa, że ci pomogą.Po rozmowie zapytaj o nazwisko inspektora i powiedz mu, że w Sądzie powołasz się na jego interpretacje przedstawionego przez ciebie problemu. Wtedy potraktuje cię bardziej poważnie. Proponuję, aby idąc do PIPU mieć przygotowane pismo najlepiej w 3 egz. 1 PIP, 1 Sąd i jeden dla ciebie. Potwierdź pozostawienie pisma w sekretariacie. Jeżeli stresuje cię rozmowa możesz przygotować odpowiednie pismo opisując cała sytuację dołączając ksera dokumentów i informując, że składać będziesz pozew do Sądu i poproś o odpowiedź. Powinnaś taką otrzymać, ale z tym różnie może być. Trzeba pilnować, dzwonić i przypominać to zwiększa szansę na pozytywną odpowiedź powodzenia

ON

do ONA. Nie wiem jak długo pracowałaś, ale jeżeli przynajmniej ze dwa tygodnie, a fajnie było by np. miesiąc, był ustalony grafik, byłaś poddana kontroli, miałaś pracę wyznaczoną od godziny do godziny i były to stałe czynności do wykonania to możesz złożyć pozew do Sądu o domaganie się ustalenia, że obowiązku służbowe realizowałaś w ramach umowy o pracę. Powinnaś powinnaś powiadomić PIP domagając się ustalenia, że pracowałaś w ramach umowy o pracę. W firmach ochroniarskich w ten sposób obchodzą prawo, aby nie ponosić większych kosztów. Ale gdy ktoś składa pozew o zaliczenie takiego okresu jako umowa o pracę przeważnie wygrywa. Możesz spróbować dogadać się z tymi oszustami przedstawiając propozycję, że albo ci wypłacą wszystko, albo składasz pozew i informujesz PIP. Tobie przecież chodzi o to, aby wypłacili to co ci się należy. Nie masz nic do stracenia. Musisz przedstawić dowody np. grafik służbowy, zapis z ksiązki służby, mogą być świadkowie.

@ON

Dziękuje ON pracowałam ok 2 miesiące i wszystko co piszesz jest prawda czyi ustalony grafik służby stałe godziny pracy.Zrobię tak jak radzisz czyli PIP a potem sad mam jeszcze pytanie czy PIP określi jaki to był rodzaj pracy .Bardzo ci dziękuje .

ON

do ONA. jedynie do Sądu Pracy. Ja napisałem pozew i trochę to trwało ale wszystko dostałem co do grosza z odsetkami. Gotowe pozwy są w internecie. Znam ich z grabowskiego i gwaranta. Jak nie wypłacili to nie wypłacą, będą obiecywać, ale nie wypłacą

@ON

Witaj ON dziękuje za rade ale ja miałam umowę zlecenie wiec raczej sąd pracy odpada, co zrobić w tym przypadku

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C