Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

lom

znowu was chce zrobić w balona i sam robi wpisy. Nie ma żadnego znajomego postawionego wyżej niż kurza grzęda. Reportaż będzie w piątek po południu na TVS. Nieważne kto jest właścicielką. Cała rodzina odpowie, bo to są powiązania rodzinne. Popatrzcie w KRS tam wszystko jasne Teściowa, żona - wszyscy odpowiedzą i napewni z tą telewizją nic go nie grzeje tylko trzepie (usunięte przez administratora) jak i cała jego rodzina.

:-)

To po co przyjezdzal na muzeum i rozmawial z pracownikami a sa nagrania ze spotkania z pracownikami.

:-)

Podam Ci telefonicznie, bo Rumun bedzie interweniowal przez znajomego, ktory ma znajomego ponoc wysoko postawionego

ciekawy

Wie ktoś kiedy ma być ten program w telewizji o firmie grabowski i na jakiej stacji?

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
historyk

Ja moge sie zajac tym, moge isc nawet do CBS, bo Rumun zadarl za mna.

Lojalny

Przestańcie pisać do tego "rumuna" bo to nic nie da!!!! tylko zacznijcie działać realnie...zbierajcie wszyskie dokumenty jakie się da (PEFRON, ZUS, Urząd skarbowy. PIP, gdyby komuś chciało tam się iść) ja już mam prawie wszystko, czekam tylko na PIP a wtedy wszystko pójdzie pełną parą..Róbcie tak bo inaczej zostaniecie z ręką w nocniku!

pokrzywdzeni

Panie wasko wyplac pan zalegle pensje pracownikom wczoraj poszedl na pana konto przelew z muzeum wystarczajaca kwota aby dac pracownikom ochrony wyplaty za sierpien a takze dostal pan pieniadze z pfronu panem juz dawno powinna zajac sie prokuratura bo jak mozna okradac chorych ludzi

zdzisek

Proponuję założyć wątek na tym portalu Gladius Patrol opinie.

miszcz

to nie wina syndykatu tylko beznadziejnego zarządzania firmą i chciwości

policmajster

Od początku wątpiłem aby Grabowski Patrol mógł się na dłuższą metę utrzymać w Bielsku skoro miał przeciw sobie ten cały "spartański syndykat" wiadomo o kogo chodzi.

pokrzywdzeni

Panie prezesie nie mam na leki dla dzieci mam 2 chorych na autyzm dzieci icurka maruwnierz padaczke jest ciagle na lekach - mysle ze media podchwyca ten temat

pokrzywdzeni

Nigdy sie nie zatrudniajcie wtej firmie jest bardzo nie uczciwa placi doputy dopuki jest na obiekcie jak wyleci to zapomnijcie o wynagrodzeniu tak bylo z zajezdniami z bratnia firma Gwarant gdzie tak samo jak w grabowskim zadzila ta sama czyli prezes wasko

marek

Wykończyć dwie firmy w ciągu kilku miesięcy świadczy o tym że ktoś nie nadaje na biznesmena lepiej żeby już grał sobie na akordeonie.

Małe pytanko...? Czy ktoś, kto pracował do 17.09 na umowę o pracę otrzymał "już" świadectwo pracy?

oszukany

Panowie i panie trzeba zgłosić sprawę do PRFON-u oni się zajmom wszystkim bo firma zatrudnia niepełnosprawnych i dostaje kase z dofinansowania a nie wypłaca wypłat z tego. Każda osoba niech zadzwoni i to zgłosi a skończy im się wszystko

sp

Idę dzisiaj to sądu już nie będę czekał na pieniądze

julia

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej a dodam że dla tych co mają umowy o pracy złożenie takiego wniosku jest całkowicie bezpłatne, wory wbiosków dla etatowców również są w internecie.

aw

A wy dalej o "klapkach" a oni wykolegowali nas na kasie.Ja wysyłam im wezwanie do zapłaty. Poniżej wzór, jeżeli ktoś chce może skorzystać. Jak będę miał pozew do sądu też prześlę. Pozdrawiam wszystkich, tych w klapkach i bez. …........................ ........................ Katowice..... 09. 2014r. …....................... …....................... Grabowski Patrol Sp. z o.o. ul. Jana III Sobieskiego 105 43-300 Bielsko-Biała W związku z zaleganiem wynagrodzenia z tytułu wykonania ochrony obiektów, urządzeń osób oraz mienia związanego z tymi obiektami, urządzeniami za miesiąc sierpień 2014r. zgodnie z zawartą Umową Zleceniem z dnia ….......... 2014r na ogólną kwotę ….......... zł (słownie …................................... złotych) , która wynika z : …....... służb po …...... godzin = …........ przepracowane godziny, …....... godziny x ….......zł = …..........,00 złotych. Wzywam do uregulowania całości zadłużenia wraz z ustawowymi odsetkami liczonymi od dnia 25.09.2014r do dnia zapłaty w terminie siedmiu dni od otrzymania niniejszego wezwania. Wpłaty należy dokonać na konto ; …............................................................... Ponadto informuję, że brak wpłaty spowoduje skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego w celu uzyskania tytułu wykonawczego a następnie złożenie wniosku o wszczęcie egzekucji. Sporz. w 2 egz. 1 egz. - adresar. 1 egz. -a/a

zainteresowany

Ktoś wie kim jest ten nowy prezes i co się stało z poprzednim

tadek

Jest 26 września i nadal nie dostałem pensji na sierpień.

@tadek

Nie jesteś sam inni pracownicy też są bez pensji.To hańba? Wychodzi na to że nowy prezesik, niczym nie jest lepszy od pierwszego drania......

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C