Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

jkw

z Tego co wiem W. miał wcześniej w Dzierżoniowie firmę Gwarant i ją zamknął - zadłużenia na kilka milionów do urzędu skarbowego, brak wynagrodzeń, nie płacenie dosłownie za wszystko... to jego zwykłe działanie, teraz otwiera nową firemkę i znowu będzie robił to samo, trzeba z tym też iść do telewizji - tu wychodzi jaki to człowiek

lucjusz

Tak z pewnością ludzie będą się zabijać za pracą 4 zł na godzinę lub podstawę na etacie ;)

oszukany

Umiecie się tylko dogadywać i dogryzać. A przyczyny i tak nie poznamy. Czy winna(usunięte przez administratora) Cz firma G.P. to już nieistotne. Chcę tylko odzyskać swoje uczciwie zarobione pieniądze. Mam nadzieję że dojdzie do cudu i dostanę wypłatę za sierpień i wrzesień. Można gdybać w nieskończoność a i tak się wielkie gów...o dowiemy. Przestańcie snuć jakieś insynuacje i wymyślać bajki. Muzeum kontra G.P....1:0 a i tak na tym ucierpieli pracownicy. Konfidenci byli,są i będą w każdym zakładzie, owszem należy ich tępić bo jakby nie było działają na szkodę zakładu, szkoda że nie na swoją, ich spotyka nagroda i zostają koordynatorami lub innymi przydupasami szefostwa. Tak jak już wspomniał em,chcę odzyskać tylko wypłatę a reszta..towarzystwa może się nawzajem sądzić lub pozapo zabijać.

AS

wynagrodzeń nie płaciliście od chwili gdy weszliście w posiadanie Grabowskiego. Zapomnieliście jak już we wrześniu lub październiku 2013 r. do Bielska Białej przyjeżdżali pracownicy z Częstochowy i okolic po pieniądze za pracę, którą zakończyli 2 lub 3 miesiące wcześniej. Sylwia tu nie zawiniła i nie była problemem. Żądała tylko tego co było w umowie, ale pazerność na uczciwość nie pozwalała... Podszywający się robuś licz się ze słowami Zabić Sylwie???? czy przypadkiem nie jest to groźba karalna ??????

katowicza
@AS

Też tak myślę że rabuś wpisał daty przyjęcia i zwolnienia jakiegoś pracownika jako swoje aby groźby karalne skojarzone były z tą osobą, widać ktoś ma wroga ale sama prowokacja mało inteligentna i żałosna.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
robuś

ja pracowałem w grabowskim patrolu od 2.02.2014r do 31.08.2014r dostawałem kasę ale juz w wrześniu niechcą płacić najlepiej tą sylwie zabić bo to wszystko przez nią były problemu na muzeum i tyle pozdrawiam były pracownik

andrzejek
@robuś

robuś a po co piszesz od kiedy pracowałeś myślisz że ludzie są tak tępi jak ty i nie widzą tutaj sytuacji podszycia się pod kogoś?

no cóż

To już ostatnie dni lub tygodnie firmy Grabowski Patrol.

wyjebany

Całe życie z wariatami:(

oszukiwany
@wyjebany

Teraz działa na Bielsku i Szczyrku obiecuje nam że wyplata będzie w następnym tygodniu i tak już mówi trzeci tydzień. Uważam że ta kierowniczka to osoba zakłamana.

niezarejestrowany -duch2
@oszukiwany

(usunięte przez administratora) W COSie w Szczyrku już dwa miesiące robią za friko . Ale są dzielni nie schodzą z posterunku , mino braku głodowej pensji. A nóż się biedny szefuncio zlituje i zapłaci.

Show must go on...

Na zdrowy chłopski rozum, przedsiębiorca otwierając firmę robi wszystko aby interes kręcił się jak najlepiej. Nie rozumiem wobec powyższego logiki jaką kierował się właściciel GP (nazwisko lub inicjały znane ogółowi więc po co o nich wspominać. Gdyby od początku spełnione zostały wymogi umowy z muzeum - wymagana ilość pracowników kwalifikowanych + kompletne umundurowanie, to wówczas sytuacja wyglądałaby inaczej... (kompletne umundurowanie, kursy dla pracowników które koniec końców i tak się odbyły, lub motywacyjne stawki przyciągające "gotowych" pracowników kwalifikowanych - wszystko to kosztowałoby właściciela firmy z całą pewnością mniej, niż kary raz po raz wymierzane przez muzeum... Firma na początku nie była zła - stawki były jakie były ale każdy podpisując umowę wyraził na to zgodę; pieniądze były wypłacane w terminie. Właściciel albo przekombinował i się na tym przejechał, albo biznes kieruje się swoją własną logiką, dla zwykłych obywateli co najmniej niezrozumiałą, bo... nielogiczną. Wielka szkoda, bo pracowało się całkiem fajnie... Ale: "Show must go on..."

gość

Wiecie w ogóle na jakich zasadach można składać pozwy zbiorowe? Musi być podpisany przez prawnika Z czego go opłacicie? Oni zdzierają grubą kasę z człowieka, a taka sprawa może się ciągnąć długo

rozbawiony
@gość

hehe można się tylko domyślić kto dodaje te komentarze :)

Kasy na koncie jeszcze nie ma co się dzieje do ccholery dzwoniłem do biura nic nie można się dowiedzieć.Jak można tak oszukiwać ludzi,to świadczy o czym?

jk
@pracownik

Jaki brak współpracy co ty pier... ? Przecież już mamy przygotowane pozwy zbiorowe.

Lojalny

to pewnie Bee. Ja biorę sprawy w swoje ręce (chciałem żeby to było działanie zbiorowe), ale widzę że najpierw był brak współpracy, teraz zaczynają się kłótnie, po co? nie wiem... (może mi ktoś podpowie...) Nie ma zgrania, zaczyna robić się chaos. Lepiej róbcie wszystko na własną rękę bo takie jałowe krzyczenie, bez chęci współpracy nic nie daje. Pozdrawiam całą załogę pokrzywdzonych i wystraszonych.

do Marcus

Przemek to Ty?

,,,,,

do marcus, nie jestem (usunięte przez administratora) ani oszustem. A ciebie jak widać sumienie żre , no i będzie...

Marcus

A tak w ogóle to nie są biedni ludzie tylko nie zaradni życiowo. Jak jesteś taki dobry i chcesz naprawiać świat to załóż firmę i zatrudnij ich. Nikogo nie obrażam tylko piszę jaka jest prawda, użalanie się nad sobą nic nie da. Trzeba się wziąć do roboty a nie narzekać i zwalać winę na wszystkich i wszystko tylko nie na siebie. POZDRAWIAM

Marcus

Czyli potwierdza się to co napisałem. Żałosny jesteś, ponoszą Cię emocje nic nie załatwisz bo pierwszy lepszy cwaniak poradzi sobie z tobą bo tak jak już napisałem ponoszą Cię emocje a nie racjonalne myślenie. Nawtykałeś mi chyba się rozpłaczę haha, masz może chusteczkę. POZDRAWIAM i wycisz się troszkę bo Cię rozsadzi. Miłego wieczoru.

,,,,

Taki jesteś mądry Markus...A widzę, że nie różnisz się niczym od tych wszystkich biednych pracowników, z tym tylko, że ci wszyscy oszukani ludzie są wykorzystanymi przez Grabowskiego , doświadczonymi przez los i system pokrzywdzonymi,którym nikt nie chce pomóc, którzy kiedyś za młodu z pewnością dali by sobie radę.Ty zaś nie wiem jakim prawem ich obrażasz. Jak jesteś taki cwany, umiesz pisać pozwy i jesteś bohater, to zamiast upodlać tych ludzi przygotuj taki pozew do sądu tak by ta "banda analfabetów" bez trudu mogła uzupełnić tylko swoje dane i przesłać do sądu. Zamieść taki pozew na forum PAJACU bo to do ciebie dokładnie pasuje takie określenie. Zastanów się do czego ty jesteś zdolny CYMBALE - i nie obrażaj ludzi /miło ci ???/

Marcus

Jak czytam tą waszą twórczość to dochodzę do jednego wniosku, że nie jesteście zdolni do załatwienia czegokolwiek.(usunięte przez administratora), pisać poprawnie nie umiecie , a chcecie załatwić Pana W. A kto wam napisze jakieś podanie albo pozew haha. Jeszcze jakby tego było mało to między sobą się kłócicie PAJACE !. Do Urzędu Pracy w kolejkę i narzekać do tego tylko jesteście zdolni.

Lojalny

Gieniu ok...:-) We wszystkim tym chodzi o bojaźń pracowników, gdyby wszyscy się zebrali i mówili jednym głosem musieli by nam wypłacić pieniądze i odprawę co przysługuje pracownkom zwolnionym grupowo bo w taki sposób nas zwolnili i nie chodzi tu czy pracownik podpisał umowę za porozumieniem stron czy jakąkolwiek inną nie wynikającą z winy pracownika. nie ma ludzi bezkarnych, może mieć najlepszych adwokatów, szukać najróżniejszych kruczków prawnych nic mu to nie da Jeśli wszyscy na niego wsiądą I przestaną w końcu trząść tyłkami ze strachu (nawet ci najodważniejsi któży mówią że niczego się nie boją a rozmawiając z nimi widzę przerażenie w oczach i brązowe majty) to nic nie zdziałamy. Razem było by szybciej posadzić P.W. tam gdzie jego miejsce. Samemu też to zrobię tylko może to potrwać więcej czasu. Jestem naprawdę bardzo uparty i nie spocznę póki nie postawię sprawy na swoim, o tym przekonała się nie jedna instytucja i nie jeden człowiek

mammamija

(usunięte przez administratora)się od pani w japonkach to była i jest dobra dziewczyna nikomu nie ukrzywdziła a to że się znała z kierowniczką to zupełnie inna bajka

byczek

Ponoć jest podpisana upadłość Grabowskiego tak ptaszki ćwierkają

kkkk
@byczek

Wniosku o upadłość nie podpisuje się, musi na niego wyrazić zgodę sąd i jest to takie proste. Zgodnie z art. 13 ust. 1 prawa upadłościowego i naprawczego sąd oddali wniosek o ogłoszenie upadłości, jeżeli majątek niewypłacalnego dłużnika nie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania. Aby tego dokonać sąd musi najpierw porównać wartość rynkową całego majątku dłużnika z przewidywanymi kosztami postępowania upadłościowego. Oddalenie takie jest obligatoryjne. Sądy oddalają również wnioski o ogłoszenie upadłości, gdy majątek dłużnika zaspokoi jedynie koszty postępowania i nie wystarczy na zaspokojenie wierzycieli chociażby w minimalnym stopniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C