Centrum Wywiadu Gospodarczego Krzysztof Hassinger

Bielsko-Biała

Centrum Wywiadu Gospodarczego Krzysztof Hassinger

Opinie o Centrum Wywiadu Gospodarczego Krzysztof Hassinger

H. Krzysztof

Droga Pani Joanno czy jak tam się Pani nazywa proszę mieć odwagę cywilną i się skontaktować z funkcjonującą od 2001 roku firmą Centrum Wywiadu Gospodarczego w Bielsku Białej telefon (33) 811-04-00 numer wpisu do ewidencji działalności to 44325 i proszę wyjaśnić nurtujące Panią pytania oraz wyjaśnić obraźliwe porównania jakie Pani stosuje wobec nas ale wcześniej polecam lekturę z Ustawy o swobodzie działalności gospodarczej i polecam wiedzę o windykacji milicji czy obecnie policji wszystko się Pani miesza . Pozdrawiam Zespół Centrum Wywiadu Gospodarczego.

jola

To wprost nieprawdopodobne że w dzisiejszych czasach, spotyka nas wtórny debilizm, cwaniactwo, szantaż telefoniczny czy też inne metody wpływania na społeczeństwo. Świadczy też to o tym że można założyć firmę pod nazwą CENTRUM WYWIADU GOSPODARCZEGO w Bielsku-Białej. I działać jak KWATERA GŁÓWNA ...... MILICJI. Można się uśmiać bo Kwatera i jego właściciel zachowują się jako MO w czasach komuny. :) Uwaga ! wszelkiego rodzaju ogłoszenia nadawane w internecie " windykator" i inne propozycje finansowe są nieco mocno przebarwione. Radzę poszukać każdemu innej formy pracy. :) .

Zostaw opinię o Centrum Wywiadu Gospodarczego Krzysztof Hassinger - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wywiadu Gospodarczego Krzysztof Hassinger