Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

pokrzywdzeni

Chyba ze pod plaszczykim grabowskigo zbiera juz pracownikuw do gladus patrol

pokrzywdzeni

Tu reportaz leci kompromitujacy firme a grabowski daje w necie jeszcze ogloszenia do pracy ,,mile widziane orzeczenie o niepelnosprawnosci'' chce znuw chwycic nieswiadomych niczego chorych ludzi

PINOKIO

Gladius Patrol kolejny przekręt PANA W-O BĘDZIE DALEJ OSZUKIWAŁ LUDZI BEZWSTYDNE BYDLE!!!!! STAWKI BĘDZIE PROPONOWAŁ MOŻE 3 ZL ZA 1H PO TYM BEZWSTYDNYM KIM CZYMŚ NAWET NA NIEGO NIE MAM OKREŚLENIA SZKODA SŁÓW TRZEBA ZGŁOSIĆ GO DO WYDZIAŁU PRZESTĘPSTW GOSPODARCZYCH NIECH GO PRZEŚWIETLĄ

zdzisek

Na wszystkich obiektach w Bielsku Białej nie było pensji, nie ma już grupy interwencyjnej grabowskiego w tym mieście. Żaden z chłopaków nie dostał pensji i wszyscy odeszli.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
janko

Bo cos to przetarg publiczny a reszta obiektów już na pewno przepisana na Gladius Patrol

Patrzcie dzis o 17 45 oraz o20 00 tvs silesis

sztygor

Kolejna dobra wiadomość :-) Udało się zainteresować nasza sprawą bardzo poważnego polityka samorządowego zajmującego wysokie stanowisko i kandydata na prezydenta Katowic.

ciekawy

O której dzisiaj ten program na tvs?

syn grabowskiego

Slyszalem ze powstanie nowa firma pod nazwa k...a i zlodz... ?_uciekajcie jak najdalej z tej firmy brak jakiejkolwiek godnosci uszanowania dla pracownika wstyd oczy zalewa wspolczuje pracownika oszukanych na pensji walcie o swoje prawa

grabowski patrol

A MAGDA NIE JESTES WARTA FUNTA KLAKUW WIEDZIALAS O WSZYSTKIM BEDZIEZS TAK SAMO ODPOWIADALA JAK TWOJ KOLES WASKO PROKURATURA SIE WAMI ZAJMIE SZYKUJCIE SIE NA DOLEK

pazdzioch
@grabowski patrol

przecież tam siedzi komornik czy prokuratoor,panowie z licencjami,kwalifikowani itp,co innego w raporcie,a co innego w żeczywistości, znecają się nad tymi,bez licencji,pracowałem na muzeum śląskim,za 320 milionów, towarzystwo dawnych mlicjantów,wysoko postaqwionych,nie chcę obrazić tych którym komóna nie wyprała mózgów,ludziektórzy są zawsze sobą,pozdrawiam

bolokować ic ogłoszenia

Gnoje dają nowe ogłoszenia na olx,trzeba gnidy blokować i nie dopuścić żeby na nowe obiekty znaleźli ludzi zna ktoś obiekty gdzie jest Grabowski? Ja w swoim regionie byłem już na kilku wydrukowałem opinie i pozostawiałem na obiektach,nie tak to inaczej trzeba i sprzedajcie swoje wypłaty do windykacji jako jedną to chętnie kupią i wpadną w odwiedziny:)

nowy wątek

Nowy wątek jest i przekierowanie na Grabowski patrol gdyby komuś pomieszało się w głowie i chciał pra cować u tego złodz.................ja

też pokrzywdzony

A ja mam spotkanie z prasą i dam znać kiedy będzie artykuł i w jakiej gazecie.Pozdrawiam.

pokrzywdzeni

To ja mam namiary na osobe zwiazana z jutrzejszym wywiadem powiem tylko tyle ze material powinien byc ciekawy dotyczacy przeszlosci firmy gwarant terazniejszosci firmy grabowski oraz przyszlosci czyli niedawno powstalej na gruzach grabowskiego firmy gladius patrol

Oki

Ja zainteresuje tym jednak CBS

Skinhead

Do Lom - Również jestem pewien że ciapek często udziela się na tym forum.

:-)

Daj namiar ,ja terz sprzedam

Barmański

To się w głowie nie mieści!!! za uczciwą pracę nie otrzymałem do dziś wynagrodzenia!!..nie mam za co żyć..osoby odpowiedzialne za tę sytuację umywają ręce..o pseudo zakłamanej "kierowniczce" z mysim ogonkiem i prezencją przydrożnej pijaczyny nie wspomnę..wczoraj pisałem do PIPU nie popuszczę zarobionych uczciwością pieniędzy!!..

:-)

Kto usuwa wpisy ?. Brakuje ich troche.

oddałem sprawę firmie zew.

Znalazłem wyjście panowie i sprzedałem swoje wynagrodzenie windykacji wraz z odszkodowaniem które wywalczą w sądzie na swój koszt i puszczą tą suczą firmę z torbami:) pip skarbówka mają nas w (usunięte przez administratora) firmy zewnętrzne są szybsze i lepsze HWDGP.

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C