DOMENA Oddział Terenowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Opinie o DOMENA Oddział Terenowy Bielsko-Biała

kapka

to niewesoło jak ideał sienga bruku miałem sie zatrudnic a tak zlecom sie sepy do padliny

pipa
@kapka 09.01.2017 18:33

gramatyka podpowiada,że pisze debil ochroniarz

Gdyby nie nowy prezes już dawno wszyscy bylibyśmy na bruku.

pimpek

A to fajnie że tak blisko i głęboko poznaliście się ze Staśkiem. Lubi z wzajemnością więc sobie spasowaliście.

kuto

Pimpek waliłem w dupę twoją brzydką jak chuj nietoperza żonę

pimpek

A niech już pierd.... ta cała ochroniarska śmietanka trepów, ubeków i ormowców. Ludzi traktują jak szmaty, po prostu niewolnictwo w świetle prawa. Co za różnica czy to domena, czasza, skorpion, era, intergos, adamex, komes, solid, konsalnet, impel, jeden ch.... wszyscy gównianie płaca i cuda wymagaja. To robota tylko na dorabianie, wyżyć sie z tego nie da, chyba ze życie w robocie sie spedza po 300 godzin.

czarny

Ba . nie dopisałem stosuje mobing wobec pracowników i zastrasza nie podoba to sie zwolni na twoje miejsce mam dość poacowników którzy bedom pracować po 5 zl na godz dotyczy to Wadowic a nie Wedowic

czarny

Nieprawda Prezes regionalny okręgu Wedowic to kawał chama chce aby pracownicy za darmo , zero urlopów za nadgodziny zero zapłaty a płaca za najniszą krajową 1300,00 za ponad 200 godz miesięcznie.

nestor

fakty są takie że przejęcie tej firmy po komuchach przez Wadowickiego Szmaciarza skończyło się totalną upadłością bo niestety ale jakie miały być inne efekty przekazania firmy w ręce prostaka bez wykształcenia :-))))

tomek

Potwierdzam wpis o zarządzaniu przez nowego prezesa - po kilku miesiącach widać że jednak da się prowadzić działalność w tel branży na poziomie ale niestety sprzątanie po starych komuchach zajęło trochę czasu i nerwów ;-)

lela

brak wypłat i nie odbierają telefonów

polityk

Rzetelna firma, bardzo dobrze zarzadzana przez nowego prezesa, firma wraca do dawnej swietlnosci.POLECAM

dno

do SĄDU WSZYSCY JEDEN DOBRY PRAWNIK I PO FIRMIE

Brak ustawowych odsetek za zwłokę!!!!! nawet do 90 dni!!!!!!!

wykładowca

Firma nierzetelna w zakresie wypłat. Okresy płatności i terminy to fikcja. Brak podstawowych zasad w zakresie zarządzania jeśli chodzi o księgowość.

Zostaw opinię o DOMENA Oddział Terenowy Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMENA Oddział Terenowy Bielsko-Biała