Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

counter
2 208 290 5 1
Beata R

W dodatku na posterunku coty pracowałam to Piotr pilarz największy alkocholik kapuś wredny i Ewa Szostak najgorsza donosicielka do dyrekcji kapuś ala będę czekać aż ich (usunięte przez administratora) na zbity pysk

Tak8Nie

Co jaki okres czasu w Tatwedo można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie2

Firma tatwedo to najgorsze glówno o ochronę banda najgorsza firma w Bielsku Białej nie polecam tej fimy

Tak5Nie

Co jaki okres czasu w Tatwedo można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

Slowo ubiegać się o podwyżkę jest co najmniej dziwne.Po wielu latach pracy masz naj.krajową 1930 zl na rękę.Szansa na awans lub lepszą place jest zerowa .

Marcias
@Pytanie

Co 30 lat, ale można próbować już po 25.

Pracownik Nowy wpis
@Marcias

Zupełnie jak zwolnienie warunkowe ,ale to jest szansa żeby załatwić A co do placy we firmie to już nie chyba z musu jak rząd podniesie naj.krajową.

Ochrona Nowy wpis
Klient

Jaką podwyżkę? Chyba ciśnienia

Ochrona Nowy wpis
@Marcias

I to jest bardzo dobra odpowiedź

Facet Nowy wpis
@Ochrona

Z racji panującej epidemi poniewierka po licznych obiektach i nierzadko dojazdy na wlasny koszt.Gdzie nie ma co liczyć na jakiomkolwiek premie z tego tytułu.Osoby,które mają daleko często są olewane że mają jakieś wymagania .Narażamy życie i zdrowie,które i tak jest kiepskie.

Pytający

Szlak niech trafi tyle można powiedzieć o tej firmie tragedia i tyle w temacie

Beata R

@Beata R

Jeżeli rzucasz takimi oskarżeniami to mam nadzieję że masz na to dowody a swoją drogą jakbyś wypełniła swoje obowiązki w pracy to by cię nie zwolnili skargi na twoją pracę były notoryczne bo pani (usunięte przez administratora) przegląda telefon i nie miała czasu zająć się pracą będąc w pracy. Nawet przed Panią zarządcą obiektu wypadła kiepsko bo w tej pracy trzeba mieć odpowiednie ubranie czyli umundurowanie a pani Beata była w kolorowej bluzeczce i kolorowej spódnicy więc takich pracowników żadnej firmie nie potrzeba

TakNie7
Znający temat
@Beata R

Nie tylko tam bo wszyscy sie skarżą na niego gdzie obecnie jest na Radexie to psychol jakiś jest furiat i wariat kogo oni przyjmują do pracy ? Świrów Co mają grubo pod deklem ? Masakra jakaś

Fiorella

Pracowalam dosć uczciwie i nie bylo zadnych skarg i komentarzy. Zarabialam najnizsza krajową bez żadnych premii i nie wspomne ze nie dostajemy zadnych talonów na świeta czy wczasy pod gruszą. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Tak6Nie
Laleczka
@Fiorella

A powinni szanować takich ...czlowiek robi starą się A co z tego ma za dojazd do pracy też się wypisywalo kwestionariusz A nic się nie dostaje i po co to .Zachorujesz zwolnieniem grożą A nazywa się to zakład pracy chronionej .

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak5Nie
@Pracownik

Sprzatanie to samo trzyma się ludzi co ściemniaja byle wyplate wziąść.Byle tylko grupe miala.Takich co się przykładają nikt nie docenia.

Laleczka
@Xyz

I masz rację koordynator też ściemniać ma pupilkow o wolne też ciężko bo ludzi nie ma ...

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się wam pracuje, chciałabym dostać się tu do pracy?

Beata 50
@Zainteresowana

Ja pracuje w firmie tatwedo i jestem bardzo zadowolona mam dobry posterunek i nie narzekam na prace

Tak4Nie2
@Zainteresowana

ZNAJDZ SOBIE LEPSZĄ FIRMĘ OMIJAJ TYCH NACIĄGACZY SZEROKIM ŁUKIEM JA PRACOWAŁAM 8 LAT JAK CIĘ PRZYJMUJĄ TO PO RĘKACH CAŁUJĄ A PÓŻNIEJ TO CĘ W(usunięte przez administratora)TRAFISZ NA NAJGORSZY TEREN I GNĘBIĄ CIĘ TAK BYŚ SIĘ SAMA ZWOLNIŁA.

Tak4Nie3
@Beata 50

KSIĘŻNA Z POLKOWIC

@Zainteresowana

LEPIEJ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA (usunięte przez administratora)

@Zainteresowana

Nie polecam tej firmy bo jest do niczego

Też tak sadze

BASIA
@Beata 50

CIEKAWE JAKI POSTERUNEK CHYBA LIZANIE (usunięte przez administratora) DYREKTOROWI O PREZESIE JUŻ NIE MÓWIĘ CO .

Pytający
@Pracownik

No właśnie a żeby sie przekonać jak jest trzeba sie zatrudnić

@Pytający

Sprytny daje sobie rade i pracuje kilka lat.a firma się orientuje z kim ma do czynienia.Warunki ogólnie jak wszędzie cudów nie ma ale źle też nie jest.Są tacy co wszystko im nie pasuje najczęściej emeryci lub renciści.Jak komuś zależy to od razu widać.

@Pytający

ziomal

jaka stabilnosc raczej bedą przyjmowac ludzi z grupami a zlecenia nie bedzie sie opłacało przyjmowac bo pracodawca nie zarobi a ostatnio to co wydziałem co sie dzieje w pawłowicach robota sie konczy jeden na drugiego patrzy czy obchody robi żeby pozostac w pracy ostatnio to co było to na posterunku nr 3 była sex afera

Tatwedo Bielsko-ochrona
@ziomal

Szacun dla ciebie ziomal !!! właśnie napisz coś więcej o tej sex-aferze w Pawłowicach jak to było kto z kim chłop z babą,chłop z chłopem czy jak ?

Tak9Nie

Kappal Cieszyn Z.O.S
@ziomal

ziomal jesteś the best !! kto tam kogo w Pawłowicach posuwał ??? napisz wszystko !

Tak16Nie

GOLAS
@Kappal Cieszyn Z.O.S

ALE JAJA SEX AFERA W ŁODZI WYCHODZI SOBIE OCHRONIARZ Z OBIEKTU I CAŁUJE SIĘ ZE SWOJĄ LASKĄ PRZED OBIEKTEM MIŁOŚĆ NIE ZNA GRANIC ,ALE SAMOWOLNE OPUSZCZENIE POSTERUNKU PRZEZ GODZINĘ TO JUŻ DYSCYPLINARKA ,TYLE ZAJĘŁO MU LIZANIE PANNY ,CO NA TO PAN DYREKTOR ,A TO WSZYSTKO NA ZNANYM OBIEKCIE NA DĄBROWIE,

Dragonball

(usunięte przez administratora) ciulają na pensji nie przestrzegają kodeksu pracy ,pracowników zmieniają jak skarpetki.Nie polecam

Pytająculy

Witam Mam pytanie odnośnie pracy w firmie Tatwedo w Bielsku bo przenosze sie z innej firmy właśnie do tatwedo i takie pytanko mam na ten temat jakie są warunki pracy płacy i ogólnie jak jest jaki klimat w firmie bo tego sie od góry nie dowiesz dlatego pytam tutaj

@Pytająculy

KLIMAT (usunięte przez administratora) ROBOTA NA ZAWOŁANIE A PENSJA TYLKO DLA RENCISTÓW

Tak1Nie

Czy w Tatwedo są paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

TAK SĄ TAKIE PACZKI CO SIĘ NAZYWAJĄ KUP SE SAM.I TALONY TAK ZWANE ŚWIĘTA Z TWOJEJ WYPŁATY.

ANDRZEJ

PRACOWAŁEM W TATWEEDO PONAD 3 LATA BRAKOWAŁO MI DO EMERYTURY ROK I TRZY MIESIĄCE A TE BYDŁO NIE PRZEDŁUŻYŁO ZE MNĄ UMOWY.NIE WARTO BYĆ SUMIENNYM PRACOWNIKIEM.LUDZIE OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM SZCZEGÓLNIE W ŁODZI GDZIE PANUJE KOLESIOSTWO MIĘDZY DYREKTOREM A PRACOWNIKAMI CO BIORĄ PO TRZY WYPŁATY I RZĄDZI WAMI FACET OD GRAFIKU TO ZNACZY USTAWIA WAM ŻYCIE TAK ZWANY PAN DEBILOWSKI.DAJĄ ZAROBIĆ TYLKO SWOIM KOLESIOM I SĄSIADOM .

Opinia pozytywna
 Rekomendacja

Zombi ty (usunięte przez administratora) nie masz pojęcia o zatrudnieniu,firma jest dobra,refunduje koszty za lekarstwa,okulary,i dobrym pracownikom daje premie,a lebrów stara się zreformować. Józef czynnie pracujący w tatwedo

Tak2Nie6
@Opinia pozytywna

Poniekąd masz racje,ciężko jest patrzeć jak jedni się starają a drudzy robią scieme.Bo ma rente lub emeryture i mu albo jej nie zależy.Bo jak ktoś zwróci uwage to się przeciesz obrazi i się zwolni.Albo więcej na chorobowym niz w pracy.(usunięte przez administratora) .Do tego najwiecej pretensji i oczekiwań i obgadywania tych ,ktorym na robocie na prawde zależy.

@Opinia pozytywna

Głowno prawda to najgorsza firma w Bielsku i tyle a.stare spruchniale (usunięte przez administratora)ja rządzą po za tym dostałam lepsza pracę w ochronie i dostałam nowe ubrania z metka i a nie stre dziady po ludziach i nieboszczykach chłodzone i (usunięte przez administratora)dają co ty wiesz dupku o tej firmie nic nie wiesz

@Pracownik

Emeryci na emerytury bo nie idzie wytrzymać w robocie.

Pracownik Darek.
@Pracownik

Po1. Najpierw idź po nauki i naucz się poprawnie pisać. Po2. Nie wiesz o czym mówisz. To, że zarządzają Tobą starsi nie znaczy, że głupsi są od Ciebie. Po3. Pracowałem już w kilku f-mach ochroniarskich i jak do tej pory ta jest najlepsza. Co obiecują to dotrzymają. Oby tak dalej... A Ty nie obrażaj "18-tki" i Pana Prezesa. Pozdrawiam.

jadzia
@Opinia pozytywna

JAKIE PREMIE PRACUJĘ JUŻ 10 LAT I ŻADNEJ PREMII NA OCZY NIE WIDZIAŁEM ,PREMIE TO ONI PRZYZNAJĄ SOBIE.

TakNie1
Cień

Józek na dyrektora będzie tam pasowal

drabi
@Cień

NA DYREKTORA i KOORDYNATORA JAK SIĘ NACHAPAĆ TO ZA DWÓCH.

JERZY
@Pracownik Darek.

CIEKAWE CO CI OBIECALI CHYBA WYZYSK Z PRACOWNIKA I ZAP-RDOL DO ŚMIERCI

Tak7Nie
fick

JAK TAKA DOBRA TO (usunięte przez administratora) DZIEŃ I NOC

TakNie

Takie pytanie co firma robi dla swoich pracowników w czasie epidemi,jesteśmy w większości ludzmi schorowanymi i bardziej narażonymi na ten wirus.Pracujemy na stanowiskach wyeksponowanymi na kontakty z ludzmi.Mamy styczność ze śmieciami i bakteriami .Jeden plyn do dezynfekcji,który trzeba oszczędzać bo jest drogi i robota za wszelką cene bo nie zapłacą.Jak zwykle postawa firmy nie jest zaskoczeniem.Panie Prezesie jest Pan tam.Jak zwykle nic pan dla ludzi nie robi.

fick
@Pracownik

ŻEBY TE WSZYSTKIE KOLESIE RAZEM Z PREZESEM ZŁAPALI TEGO WIRUSA ZOBACZYMY JAK NA DŁUGO WYSTARCZY JEDEN PŁYN DO DEZYNFEKCJI PRACUJĄC Z 300 OSOBAMI,JAKI WSTYD

ochrona Tatwedo

W tej firmie to chwaleni są nieroby a dobrzy pracownicy nic nie mają.Od stycznia ruszy nabór do firm ochroniarskich ze względu na pełne ozusowanie zleceń to będą potrzebować z grupami i z tatwedo będą uciekać pracownicy całymi stadami.Panie Prezesie może zorganizowałby Pan spotkanie z dyrektorem niech woła każdego pracownika na rozmowę w cztery oczy i każdy się wypowie co mu leży na wątrobie.Trzeba też słuchać co mają do powiedzenia pracownicy szczególnie o kierownikach.

Tak19Nie

KOŃ
@ochrona Tatwedo

LEPIEJ NIE ROZMAWIAĆ Z DYREKTOREM BO SIĘ NA TOBIE ZEMSZCZĄ ,POPIER-DOLĄ TAK CI GRAFIK ŻE TO ROBOTY CI SIĘ ODECHCE CHODZIĆ.

Tak4Nie
Kamil

Przepracowałem w tej firmie ponad rok i zauważyłem jedno tak naprawdę w tej firmie nie rządzą ani prezes ani dyrektor tylko kierownicy którzy robią co chcą !!

koń
@Kamil

TAKA PRAWDA PREZES I DYREKTOR MAJĄ FIRMĘ I PRACOWNIKÓW W DU-PIE TYLKO POTRAFIĄ SIĘ MĄDROWAĆ ZA NICH ROBOTĘ ODWALA BANDA KIEROWNIKÓW KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA O OCHRONIE TYLKO CZEKAJĄ ABY KOGOŚ ZŁAPAĆ NA SPANIU BO ZA NASZE PIENIĄDZE MAJĄ ZA TO PREMIE, A PRACOWNIKA TYLKO POTRAFIĄ GNĘBIĆ.PANIE PREZES OTWÓRZ PAN OCZY NA TO CO SIĘ DZIEJE NA OBIEKTACH,BO JEST GORZEJ NIŻ ZA NIEMCA W AUSCHWITZ

ZOMBI

FIRMA DOSTAJE Z PFRON 50 TYS. NA 1 PRACOWNIKA . A PRACOWNIK TAK (usunięte przez administratora) Z TEGO MA .NIE MA CO LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE LEKÓW NIE WSPOMNĘ O TALONACH NA ŚWIĘTA NAWET WODĘ IM CIĘŻKO KUPIĆ W UPAŁY.JEŚLI CHODZI O DOFINANSOWANIE W TATWEDO TO TO JEST FIRMA KRZAK Z JAPOŃSKĄ NAZWĄ.

Fiorella
@ZOMBI

Taka jest w tym prawda. Zero premii czy talonów na święta.

TakNie1
@Fiorella

Przykro że firma nie ma funduszu socjalnego dla nas zwyklych pracowników.Jest to wielki minus.100 150 zlotych na święta to raczej doluje niż motywuje.

Biglag
@ZOMBI

Głupoty jakich nawet nie warto komentować. Wyjaśniam wiec : Każdy pracodawca w Polsce zatrudniający osoby niepełnosprawne ma prawo do dofinansowania z PFRON. Każdy ! Tyle tylko, ze ZPChr ma fundusze na pomoc indywidualna dla pracowników niepełnosprawnych . I z tej pomocy osoby te korzystają. Rynek otwarty takich możliwości nie ma. Co miesiąc podpisuję kilkadziesiąt wniosków o dofinansowanie leków, okularów, rehabilitacji itp. Niech ktoś powie , że dostał odmowę . Zdarza się , że muszę zwolnić kogoś , robimy to jednak w ostateczności. Nie jest prawda, że zwalniamy bo takie mamy widzimisię. Zwalniamy tych, którzy się do pracy nie garną, lekceważą prace, piją alkohol lub kradną. Tym obrażają nas i naszego kontrahenta. To, że na rynku obowiązują takie płace to nie nasza pracodawców wina. Wypłaty macie Państwo na czas albo i wcześniej. A płace podyktowane są tym co uda się wynegocjować z kontrahentem. A kontrahent nie jest skłonny płacić więcej skoro na rynku są firmy omijające prawo pracy lub je łamiący. Ktoś pisze, ze dostaje ubranie służbowe po zmarłym czy coś podobnego. To nie prawda. Jeśli dostaje odzież używana to wyprana i wyprasowana bo trudno wyrzucać odzież dobra tylko dlatego, ze ktoś nosił ją krótko. Wysyłamy do pralni . Nikt nigdy nie dostał odzieży po kimś , nie wypranej czy nie wyprasowanej , a odzież zużytą utylizujemy. Proszę nie pisać kłamstw tylko dlatego , ze jest się rozżalonymi po zwolnieniu. Zwalniamy wyłącznie obiboków , pijaków i złodziei . Bo niestety i tacy się zdarzają. Nie wchodząc w szczegóły , każda z osób piszących paszkwile na nasz temat ma dużo za uszami. Jeśli nie nadawała się w naszej firmie , nie nadaje się i w innej. Ale z braku rak do pracy zostanie przygarnięta w innej firmie i będzie markować prace . Zadowolona, że nikt jej nie ściga za leserowanie. To tyle w temacie

Tak2Nie4
jadzia
@Biglag

(usunięte przez administratora)PRACUJĄ CAŁY CZAS NA OBIEKTACH A UCZCIWY PRACOWNIK JEST ZNIENAWIDZONY.POSTARAJCIE POZNAĆ SIĘ NA LUDZIACH BO NICZYM NIE MACIE POJĘCIA ZAPRASZAM DO CENTRUM.

@Biglag

Nic Pan nie wie o swoich pracownikach bo nigdy się Pan nami nie interesowal.Nie którzy już lata pracują w tej firmie a,prezesa na oczy nie widzieli.Nigdy nie przyszlo Panu do glowy by choć raz w roku spotkać się ze swymi pracownikami,ale nie tymi z biura tylko zwyklymi jak my.Może się nas szef boi niewiemy.Trochę nie fajnie to wygląda i ludzie to widzą.Sam Pan wprowadza podzialy na gorszych i lepszych ,a potem się dziwi że jest to co jest.

matylda
@Xyz

PODZIAŁY NA GORSZYCH I LEPSZYCH TO W FIRMIE TATJEBO NORMA I TRWA TO OD WIELU WIELU LAT

ZOFIA

W JAKIEJ TY FIRMIE ROBISZ BO CHYBA NIE W TATWEDO

WIOLA
@Xyz

SĄSIAD SĄSIADOWI KRZYWDY NIE ZROBI BĘDZIE MIAŁ JAK NAJLEPSZE SŁUŻBY A TO TYLKO W TATWEDO NIE MÓWIĄC JUŻ O RENCISTACH.

TakNie

Dziewczyny jaki styl panuje w Tatwedo?

Marcias

Styl retro.

@Marcias

Emeryci i renciści z trzema pensjami.Bo tacy potrzeby mają najwieksze.

Tak1Nie

Firma ostatnio koncertowo traci obiekty więc można spodziewać się wszyskiego.Lepiej chyba nie szaleć ze stawkami i utrzymać to co jest bo to droga do nikond.

damian
@Pracownik

FIRMA ZA DZIADOWSKIE STAWKI NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁA OBIEKTÓW A ŻE TRACĄ OBIEKTY TO NORMALKA BO TAM JEST KOLESIOSTWO I WSZYSTKIM WIECZNIE JEST MAŁO

Tak1Nie

Brawo dla państwa siedzących w biurze jak zwykle wykazaliscie się w te upaly.W zeszlym roku dostaliśmy jedną zgrzewke wody za cale lato na obiekt.W tym roku jeszcze nikt nie zauważył jaka temperatura.Do wiadomości na obiektach gdzie pracujemy wody ,albo nie ma wcale albo jest tylko dla miejscowych pracowników.Życzymy dobrego wypoczynku,pozdrowienia pracownicy.

Biglag
@Pracownik

W polskim prawie woda należy się tam gdzie nie ma dostępu do wody bieżącej. Zapytajcie jakiegokolwiek inspektora PIO. To ze firma daje wodę to jej dobra wola.

@Biglag

Nie ma czegoś takiego jak dobra wola w tej firmie ostatecznie jak się wyklucisz i upomnisz to możesz coś zyskać.A jak masz ochote wsadzić glowe pod kran i pić taką wode to gonienie po kiblach murowane.

real
Użytkownicy czekają na odpowiedź 332 dni.

Proszę o wiadomość czy są przyjęcia do pracy w ochronie w Bielsku i jakie są warunki. Pozdrawiam i z góry dziękuję

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 208 ocen.