2 203 266 5 1
Pracownik Nowy wpis

Takie pytanie co firma robi dla swoich pracowników w czasie epidemi,jesteśmy w większości ludzmi schorowanymi i bardziej narażonymi na ten wirus.Pracujemy na stanowiskach wyeksponowanymi na kontakty z ludzmi.Mamy styczność ze śmieciami i bakteriami .Jeden plyn do dezynfekcji,który trzeba oszczędzać bo jest drogi i robota za wszelką cene bo nie zapłacą.Jak zwykle postawa firmy nie jest zaskoczeniem.Panie Prezesie jest Pan tam.Jak zwykle nic pan dla ludzi nie robi.

ochrona Tatwedo

W tej firmie to chwaleni są nieroby a dobrzy pracownicy nic nie mają.Od stycznia ruszy nabór do firm ochroniarskich ze względu na pełne ozusowanie zleceń to będą potrzebować z grupami i z tatwedo będą uciekać pracownicy całymi stadami.Panie Prezesie może zorganizowałby Pan spotkanie z dyrektorem niech woła każdego pracownika na rozmowę w cztery oczy i każdy się wypowie co mu leży na wątrobie.Trzeba też słuchać co mają do powiedzenia pracownicy szczególnie o kierownikach.

Tak17Nie

KOŃ Nowy wpis
@ochrona Tatwedo

LEPIEJ NIE ROZMAWIAĆ Z DYREKTOREM BO SIĘ NA TOBIE ZEMSZCZĄ ,POPIER-DOLĄ TAK CI GRAFIK ŻE TO ROBOTY CI SIĘ ODECHCE CHODZIĆ.

Kamil

Przepracowałem w tej firmie ponad rok i zauważyłem jedno tak naprawdę w tej firmie nie rządzą ani prezes ani dyrektor tylko kierownicy którzy robią co chcą !!

Tak6Nie

koń Nowy wpis
@Kamil

TAKA PRAWDA PREZES I DYREKTOR MAJĄ FIRMĘ I PRACOWNIKÓW W DU-PIE TYLKO POTRAFIĄ SIĘ MĄDROWAĆ ZA NICH ROBOTĘ ODWALA BANDA KIEROWNIKÓW KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA O OCHRONIE TYLKO CZEKAJĄ ABY KOGOŚ ZŁAPAĆ NA SPANIU BO ZA NASZE PIENIĄDZE MAJĄ ZA TO PREMIE, A PRACOWNIKA TYLKO POTRAFIĄ GNĘBIĆ.PANIE PREZES OTWÓRZ PAN OCZY NA TO CO SIĘ DZIEJE NA OBIEKTACH,BO JEST GORZEJ NIŻ ZA NIEMCA W AUSCHWITZ

Opinia pozytywna
 Rekomendacja

Zombi ty (usunięte przez administratora) nie masz pojęcia o zatrudnieniu,firma jest dobra,refunduje koszty za lekarstwa,okulary,i dobrym pracownikom daje premie,a lebrów stara się zreformować. Józef czynnie pracujący w tatwedo

Tak2Nie1
@Opinia pozytywna

Poniekąd masz racje,ciężko jest patrzeć jak jedni się starają a drudzy robią scieme.Bo ma rente lub emeryture i mu albo jej nie zależy.Bo jak ktoś zwróci uwage to się przeciesz obrazi i się zwolni.Albo więcej na chorobowym niz w pracy.(usunięte przez administratora) .Do tego najwiecej pretensji i oczekiwań i obgadywania tych ,ktorym na robocie na prawde zależy.

@Opinia pozytywna

Głowno prawda to najgorsza firma w Bielsku i tyle a.stare spruchniale (usunięte przez administratora)ja rządzą po za tym dostałam lepsza pracę w ochronie i dostałam nowe ubrania z metka i a nie stre dziady po ludziach i nieboszczykach chłodzone i (usunięte przez administratora)dają co ty wiesz dupku o tej firmie nic nie wiesz

@Pracownik

Emeryci na emerytury bo nie idzie wytrzymać w robocie.

Pracownik Darek.
@Pracownik

Po1. Najpierw idź po nauki i naucz się poprawnie pisać. Po2. Nie wiesz o czym mówisz. To, że zarządzają Tobą starsi nie znaczy, że głupsi są od Ciebie. Po3. Pracowałem już w kilku f-mach ochroniarskich i jak do tej pory ta jest najlepsza. Co obiecują to dotrzymają. Oby tak dalej... A Ty nie obrażaj "18-tki" i Pana Prezesa. Pozdrawiam.

jadzia
@Opinia pozytywna

JAKIE PREMIE PRACUJĘ JUŻ 10 LAT I ŻADNEJ PREMII NA OCZY NIE WIDZIAŁEM ,PREMIE TO ONI PRZYZNAJĄ SOBIE.

TakNie1
Cień

Józek na dyrektora będzie tam pasowal

drabi
@Cień

NA DYREKTORA i KOORDYNATORA JAK SIĘ NACHAPAĆ TO ZA DWÓCH.

JERZY Nowy wpis
@Pracownik Darek.

CIEKAWE CO CI OBIECALI CHYBA WYZYSK Z PRACOWNIKA I ZAP-RDOL DO ŚMIERCI

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ZOMBI

FIRMA DOSTAJE Z PFRON 50 TYS. NA 1 PRACOWNIKA . A PRACOWNIK TAK (usunięte przez administratora) Z TEGO MA .NIE MA CO LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE LEKÓW NIE WSPOMNĘ O TALONACH NA ŚWIĘTA NAWET WODĘ IM CIĘŻKO KUPIĆ W UPAŁY.JEŚLI CHODZI O DOFINANSOWANIE W TATWEDO TO TO JEST FIRMA KRZAK Z JAPOŃSKĄ NAZWĄ.

Fiorella
@ZOMBI

Taka jest w tym prawda. Zero premii czy talonów na święta.

TakNie1
@Fiorella

Przykro że firma nie ma funduszu socjalnego dla nas zwyklych pracowników.Jest to wielki minus.100 150 zlotych na święta to raczej doluje niż motywuje.

Biglag
@ZOMBI

Głupoty jakich nawet nie warto komentować. Wyjaśniam wiec : Każdy pracodawca w Polsce zatrudniający osoby niepełnosprawne ma prawo do dofinansowania z PFRON. Każdy ! Tyle tylko, ze ZPChr ma fundusze na pomoc indywidualna dla pracowników niepełnosprawnych . I z tej pomocy osoby te korzystają. Rynek otwarty takich możliwości nie ma. Co miesiąc podpisuję kilkadziesiąt wniosków o dofinansowanie leków, okularów, rehabilitacji itp. Niech ktoś powie , że dostał odmowę . Zdarza się , że muszę zwolnić kogoś , robimy to jednak w ostateczności. Nie jest prawda, że zwalniamy bo takie mamy widzimisię. Zwalniamy tych, którzy się do pracy nie garną, lekceważą prace, piją alkohol lub kradną. Tym obrażają nas i naszego kontrahenta. To, że na rynku obowiązują takie płace to nie nasza pracodawców wina. Wypłaty macie Państwo na czas albo i wcześniej. A płace podyktowane są tym co uda się wynegocjować z kontrahentem. A kontrahent nie jest skłonny płacić więcej skoro na rynku są firmy omijające prawo pracy lub je łamiący. Ktoś pisze, ze dostaje ubranie służbowe po zmarłym czy coś podobnego. To nie prawda. Jeśli dostaje odzież używana to wyprana i wyprasowana bo trudno wyrzucać odzież dobra tylko dlatego, ze ktoś nosił ją krótko. Wysyłamy do pralni . Nikt nigdy nie dostał odzieży po kimś , nie wypranej czy nie wyprasowanej , a odzież zużytą utylizujemy. Proszę nie pisać kłamstw tylko dlatego , ze jest się rozżalonymi po zwolnieniu. Zwalniamy wyłącznie obiboków , pijaków i złodziei . Bo niestety i tacy się zdarzają. Nie wchodząc w szczegóły , każda z osób piszących paszkwile na nasz temat ma dużo za uszami. Jeśli nie nadawała się w naszej firmie , nie nadaje się i w innej. Ale z braku rak do pracy zostanie przygarnięta w innej firmie i będzie markować prace . Zadowolona, że nikt jej nie ściga za leserowanie. To tyle w temacie

Tak2Nie1
jadzia
@Biglag

(usunięte przez administratora)PRACUJĄ CAŁY CZAS NA OBIEKTACH A UCZCIWY PRACOWNIK JEST ZNIENAWIDZONY.POSTARAJCIE POZNAĆ SIĘ NA LUDZIACH BO NICZYM NIE MACIE POJĘCIA ZAPRASZAM DO CENTRUM.

@Biglag

Nic Pan nie wie o swoich pracownikach bo nigdy się Pan nami nie interesowal.Nie którzy już lata pracują w tej firmie a,prezesa na oczy nie widzieli.Nigdy nie przyszlo Panu do glowy by choć raz w roku spotkać się ze swymi pracownikami,ale nie tymi z biura tylko zwyklymi jak my.Może się nas szef boi niewiemy.Trochę nie fajnie to wygląda i ludzie to widzą.Sam Pan wprowadza podzialy na gorszych i lepszych ,a potem się dziwi że jest to co jest.

matylda
@Xyz

PODZIAŁY NA GORSZYCH I LEPSZYCH TO W FIRMIE TATJEBO NORMA I TRWA TO OD WIELU WIELU LAT

ZOFIA

W JAKIEJ TY FIRMIE ROBISZ BO CHYBA NIE W TATWEDO

WIOLA
@Xyz

SĄSIAD SĄSIADOWI KRZYWDY NIE ZROBI BĘDZIE MIAŁ JAK NAJLEPSZE SŁUŻBY A TO TYLKO W TATWEDO NIE MÓWIĄC JUŻ O RENCISTACH.

TakNie

Dziewczyny jaki styl panuje w Tatwedo?

Marcias
@Pytanie

Styl retro.

@Marcias

Emeryci i renciści z trzema pensjami.Bo tacy potrzeby mają najwieksze.

TakNie

Firma ostatnio koncertowo traci obiekty więc można spodziewać się wszyskiego.Lepiej chyba nie szaleć ze stawkami i utrzymać to co jest bo to droga do nikond.

damian
@Pracownik

FIRMA ZA DZIADOWSKIE STAWKI NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁA OBIEKTÓW A ŻE TRACĄ OBIEKTY TO NORMALKA BO TAM JEST KOLESIOSTWO I WSZYSTKIM WIECZNIE JEST MAŁO

TakNie

Firma tatwedo to najgorsze glówno o ochronę banda najgorsza firma w Bielsku Białej nie polecam tej fimy

@Pracownik

Sprzatanie to samo trzyma się ludzi co ściemniaja byle wyplate wziąść.Byle tylko grupe miala.Takich co się przykładają nikt nie docenia.

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się wam pracuje, chciałabym dostać się tu do pracy?

Beata 50
@Zainteresowana

Ja pracuje w firmie tatwedo i jestem bardzo zadowolona mam dobry posterunek i nie narzekam na prace

Tak4Nie
@Zainteresowana

ZNAJDZ SOBIE LEPSZĄ FIRMĘ OMIJAJ TYCH NACIĄGACZY SZEROKIM ŁUKIEM JA PRACOWAŁAM 8 LAT JAK CIĘ PRZYJMUJĄ TO PO RĘKACH CAŁUJĄ A PÓŻNIEJ TO CĘ W(usunięte przez administratora)TRAFISZ NA NAJGORSZY TEREN I GNĘBIĄ CIĘ TAK BYŚ SIĘ SAMA ZWOLNIŁA.

TakNie3
@Beata 50

KSIĘŻNA Z POLKOWIC

@Zainteresowana

LEPIEJ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA (usunięte przez administratora)

@Zainteresowana

Nie polecam tej firmy bo jest do niczego

Też tak sadze

TakNie

Brawo dla państwa siedzących w biurze jak zwykle wykazaliscie się w te upaly.W zeszlym roku dostaliśmy jedną zgrzewke wody za cale lato na obiekt.W tym roku jeszcze nikt nie zauważył jaka temperatura.Do wiadomości na obiektach gdzie pracujemy wody ,albo nie ma wcale albo jest tylko dla miejscowych pracowników.Życzymy dobrego wypoczynku,pozdrowienia pracownicy.

Biglag
@Pracownik

W polskim prawie woda należy się tam gdzie nie ma dostępu do wody bieżącej. Zapytajcie jakiegokolwiek inspektora PIO. To ze firma daje wodę to jej dobra wola.

@Biglag

Nie ma czegoś takiego jak dobra wola w tej firmie ostatecznie jak się wyklucisz i upomnisz to możesz coś zyskać.A jak masz ochote wsadzić glowe pod kran i pić taką wode to gonienie po kiblach murowane.

real
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.
Nazwa działu: Ochrona

Proszę o wiadomość czy są przyjęcia do pracy w ochronie w Bielsku i jakie są warunki. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Beata R
Użytkownicy czekają na odpowiedź 122 dni.

Jak usunąć wpis

TakNie2
Beata R

W dodatku na posterunku coty pracowałam to Piotr pilarz największy alkocholik kapuś wredny i Ewa Szostak najgorsza donosicielka do dyrekcji kapuś ala będę czekać aż ich (usunięte przez administratora) na zbity pysk

@Beata R

Jeżeli rzucasz takimi oskarżeniami to mam nadzieję że masz na to dowody a swoją drogą jakbyś wypełniła swoje obowiązki w pracy to by cię nie zwolnili skargi na twoją pracę były notoryczne bo pani (usunięte przez administratora) przegląda telefon i nie miała czasu zająć się pracą będąc w pracy. Nawet przed Panią zarządcą obiektu wypadła kiepsko bo w tej pracy trzeba mieć odpowiednie ubranie czyli umundurowanie a pani Beata była w kolorowej bluzeczce i kolorowej spódnicy więc takich pracowników żadnej firmie nie potrzeba

Janusz

Dobra firma ale niestety nie każdemu można dogodzić. Są osoby które najlepiej lubią marudzić!

Paweł
@Janusz

Cieszy mnie Twoja pozytywna opinia. Jest ona jednak mało merytoryczna. Zechcesz powiedzieć, co konkretnie sprawia, że jesteś zadowolony z Tatwedo jak pracodawcy?

xyz
@Janusz

Trudno oczekiwać że ktoś będzie ich całował po rękach za 1600 zł minus dojazdy.Zależy na jaki obiekt trafisz.Czasami współpracownicy też potrafią cię wykończyć.Trzymią ludzi,którzy ,nie raz nie nadają się do roboty.Byle by grupe odpowiednią miał.Problemy alkoholowe,nieobliczalne zachowanie,wszczynanie awantur.Choć by człowiek chciał być uczciwy i miał tgz.święte nerwy to wysiada.Z braku rąk do pracy firma toleruje zachowania,które w innej firmie na pewno by nie przeszlo.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tatwedo?

Fiorella

Pracowalam dosć uczciwie i nie bylo zadnych skarg i komentarzy. Zarabialam najnizsza krajową bez żadnych premii i nie wspomne ze nie dostajemy zadnych talonów na świeta czy wczasy pod gruszą. Lepiej omijać szerokim łukiem.

ZOMBI
Nazwa działu: Ochrona

PANIE Z.ŁAGIEWSKI NIECH PAN ZROBI PORZĄDEK W CENTRUM BO SIE PRACOWAC NIE DA .

Tak1Nie1
Nazwa działu: Ochrona

OMIJAĆ TATJEBO W KAŻDYM MIEŚCIE W POLSCE.

fabian

SKŁADAMY DO INSPEKCJI PRACY POZEW ZBIOROWY PRZECIWKO TEJ FIRMIE, TOTALNY WYZYSK Z PFRON TO CO SIĘ NALEŻY PRACOWNIKOWI TE WSZYSTKIE (usunięte przez administratora) CHAPIĄ WSZYSTKO.TO NIE JEST ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ TYLKO GNĘBIONEJ.CENTRUM POZDRAWIA .

Nazwa działu: Ochrona

CAŁA GAMA NIETYKALNYCH TYLKO W FIRMIE W ŁODZI KOLESIOSTWO OD DYREKTORA PO KOORDYNATORA.A PRACOWNIK PIES.

fabian
Nazwa działu: Ochrona

OMIJAĆ FIRMĘ W ŁODZI(usunięte przez administratora) ZA NIC MAJĄ PRACOWNIKÓW,(usunięte przez administratora)

Filip

Idealnie to może nie jest ale sądzę, że takiej firmy nie znajdzie nikt!. Wystarczy lubić to co się robi a praca będzie się podobała!

@Filip

Polubić prace to owszem można ale nie koniecznie tych ludzi,ktorzy się z nią łączą.Poprostu trzeba ich znosić bo nie ma innego wyjścia.Odrobine ludzkiego podejscia bo z nas żyjecie.

Ps

Jak jest zle pracownikowi a chca tylko umiarkowana grupe to zglosic do pefronu naslac wszelkie mozliwe kontrole jak ci ludzie pracuja w jakich warunkach i (usunięte przez administratora) te firme.najgorsza firma na podbeskidziu.

andycandy

banda

Izabela

@Pracownica, jakie jest oficjalne stanowisko firmy w sprawie zagrożenia związanego ze sprzątaniem przy pracujących maszynach? @e@spoko, czy widzisz jakieś dobre strony tej pracy? Jak oceniasz relacje z przełożonymi i atmosferę panującą w firmie? Od miesiąca nikt nie wypowiadał się na tym wątku. Jak w tej chwili wygląda sytuacja firmie? To dość czasu żeby sporo się zmieniło.

Pracownica

Zgadzam się z koleżanką do tego ludzie na obiektach nie raz traktują sprzątaczki jak gorszy gatunek człowieka.Wymyślają nie stworzone problemy i mają absurdalne wymagania.Firma nie broni swoich pracowników z obawy o utrate obiektu.Praca ciężka fizycznie i wyczerpujaca psychicznie.Ze wstydu przed znajomymi nie przyznaje się do zarobków bo każdy patrzy na ciebie jak na kosmite.We firmie pracują ludzie z problemami zdrowotnymi i czesto przez różne sytuacje one się jeszcze poglebiaja.Nie mamy wsparcia ze strony firmy .Sprzatanie na produkcji obok pracujacych maszyn to wielkie ryzyko wypadku.Wiele osób zwracalo już na to uwage.Oczy się otworzą jak naprawde stanie się coś zlego.

e@spoko

Odradzam iść do sprzątania. Można więcej zdrowia stracić jak zarobić. Trzeba mieć zdrowie ze stali żeby sprzątać. Robota gorsza jak w akordzie, do tego za najniższą krajową i na halach produkcyjnych w warunkach szkodliwych.

Natalia

Czy jest jakiś powód, ze od dawna nikt nie pisze?

Tak3Nie
oko

Tak jest ludzie ze sprzątania urobią się więcej niż ci na produkcji,wymiatają nimi wszyskie kąty.A wiecznie pretensje i żale , gonienie sprawdzenie, niezapłacona robota.Podziwiam te osoby bo niektórymi nie żle firma pomiata.Ochrona to odpowiedzalność,ale to też głównie siedzenie na tyłku.Zarobki powinny być zróżnicowane .To jest nie wporządku że wszyscy mają płacone tak samo.

Master

Dziwię się, że oni nazywają siebie zakładem pracy chronionej. Nawet zwykły pracownik każdej produkcji zarabia więcej. Proseat niby umowa na sprzątanie w tu praca magazynowa ciekawe co na to inspekcja. W dodatku prezes tej firmy jeździ z szefem ochrony. Bo sam nie ma prawo jazdy. Są pracownicy, którzy było po 5-4 razy wywalani dyscyplinarnie są na nowo przymowani. Lepiej iść na ochronę dla ich pracowników niż iść do sprzątania. Bo na ochronie zarabiają tyle samo a guzik robią ????????

Zostaw opinię o Tatwedo - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tatwedo
2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców śląskich 6