Tatwedo
2 193 246 5 1

Brawo dla państwa siedzących w biurze jak zwykle wykazaliscie się w te upaly.W zeszlym roku dostaliśmy jedną zgrzewke wody za cale lato na obiekt.W tym roku jeszcze nikt nie zauważył jaka temperatura.Do wiadomości na obiektach gdzie pracujemy wody ,albo nie ma wcale albo jest tylko dla miejscowych pracowników.Życzymy dobrego wypoczynku,pozdrowienia pracownicy.

Biglag Nowy wpis
@Pracownik

W polskim prawie woda należy się tam gdzie nie ma dostępu do wody bieżącej. Zapytajcie jakiegokolwiek inspektora PIO. To ze firma daje wodę to jej dobra wola.

Pracownik Nowy wpis
@Biglag

Nie ma czegoś takiego jak dobra wola w tej firmie ostatecznie jak się wyklucisz i upomnisz to możesz coś zyskać.A jak masz ochote wsadzić glowe pod kran i pić taką wode to gonienie po kiblach murowane.

ZOMBI

FIRMA DOSTAJE Z PFRON 50 TYS. NA 1 PRACOWNIKA . A PRACOWNIK TAK (usunięte przez administratora) Z TEGO MA .NIE MA CO LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE LEKÓW NIE WSPOMNĘ O TALONACH NA ŚWIĘTA NAWET WODĘ IM CIĘŻKO KUPIĆ W UPAŁY.JEŚLI CHODZI O DOFINANSOWANIE W TATWEDO TO TO JEST FIRMA KRZAK Z JAPOŃSKĄ NAZWĄ.

Fiorella
@ZOMBI

Taka jest w tym prawda. Zero premii czy talonów na święta.

TakNie1
@Fiorella

Przykro że firma nie ma funduszu socjalnego dla nas zwyklych pracowników.Jest to wielki minus.100 150 zlotych na święta to raczej doluje niż motywuje.

Biglag Nowy wpis
@ZOMBI

Głupoty jakich nawet nie warto komentować. Wyjaśniam wiec : Każdy pracodawca w Polsce zatrudniający osoby niepełnosprawne ma prawo do dofinansowania z PFRON. Każdy ! Tyle tylko, ze ZPChr ma fundusze na pomoc indywidualna dla pracowników niepełnosprawnych . I z tej pomocy osoby te korzystają. Rynek otwarty takich możliwości nie ma. Co miesiąc podpisuję kilkadziesiąt wniosków o dofinansowanie leków, okularów, rehabilitacji itp. Niech ktoś powie , że dostał odmowę . Zdarza się , że muszę zwolnić kogoś , robimy to jednak w ostateczności. Nie jest prawda, że zwalniamy bo takie mamy widzimisię. Zwalniamy tych, którzy się do pracy nie garną, lekceważą prace, piją alkohol lub kradną. Tym obrażają nas i naszego kontrahenta. To, że na rynku obowiązują takie płace to nie nasza pracodawców wina. Wypłaty macie Państwo na czas albo i wcześniej. A płace podyktowane są tym co uda się wynegocjować z kontrahentem. A kontrahent nie jest skłonny płacić więcej skoro na rynku są firmy omijające prawo pracy lub je łamiący. Ktoś pisze, ze dostaje ubranie służbowe po zmarłym czy coś podobnego. To nie prawda. Jeśli dostaje odzież używana to wyprana i wyprasowana bo trudno wyrzucać odzież dobra tylko dlatego, ze ktoś nosił ją krótko. Wysyłamy do pralni . Nikt nigdy nie dostał odzieży po kimś , nie wypranej czy nie wyprasowanej , a odzież zużytą utylizujemy. Proszę nie pisać kłamstw tylko dlatego , ze jest się rozżalonymi po zwolnieniu. Zwalniamy wyłącznie obiboków , pijaków i złodziei . Bo niestety i tacy się zdarzają. Nie wchodząc w szczegóły , każda z osób piszących paszkwile na nasz temat ma dużo za uszami. Jeśli nie nadawała się w naszej firmie , nie nadaje się i w innej. Ale z braku rak do pracy zostanie przygarnięta w innej firmie i będzie markować prace . Zadowolona, że nikt jej nie ściga za leserowanie. To tyle w temacie

real Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Nazwa działu: Ochrona

Proszę o wiadomość czy są przyjęcia do pracy w ochronie w Bielsku i jakie są warunki. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Opinia pozytywna
 Rekomendacja

Zombi ty (usunięte przez administratora) nie masz pojęcia o zatrudnieniu,firma jest dobra,refunduje koszty za lekarstwa,okulary,i dobrym pracownikom daje premie,a lebrów stara się zreformować. Józef czynnie pracujący w tatwedo

@Opinia pozytywna

Poniekąd masz racje,ciężko jest patrzeć jak jedni się starają a drudzy robią scieme.Bo ma rente lub emeryture i mu albo jej nie zależy.Bo jak ktoś zwróci uwage to się przeciesz obrazi i się zwolni.Albo więcej na chorobowym niz w pracy.(usunięte przez administratora) .Do tego najwiecej pretensji i oczekiwań i obgadywania tych ,ktorym na robocie na prawde zależy.

@Opinia pozytywna

Głowno prawda to najgorsza firma w Bielsku i tyle a.stare spruchniale (usunięte przez administratora)ja rządzą po za tym dostałam lepsza pracę w ochronie i dostałam nowe ubrania z metka i a nie stre dziady po ludziach i nieboszczykach chłodzone i (usunięte przez administratora)dają co ty wiesz dupku o tej firmie nic nie wiesz

@Pracownik

Emeryci na emerytury bo nie idzie wytrzymać w robocie.

Pracownik Darek.
@Pracownik

Po1. Najpierw idź po nauki i naucz się poprawnie pisać. Po2. Nie wiesz o czym mówisz. To, że zarządzają Tobą starsi nie znaczy, że głupsi są od Ciebie. Po3. Pracowałem już w kilku f-mach ochroniarskich i jak do tej pory ta jest najlepsza. Co obiecują to dotrzymają. Oby tak dalej... A Ty nie obrażaj "18-tki" i Pana Prezesa. Pozdrawiam.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się wam pracuje, chciałabym dostać się tu do pracy?

Beata 50
@Zainteresowana

Ja pracuje w firmie tatwedo i jestem bardzo zadowolona mam dobry posterunek i nie narzekam na prace

Tak2Nie
@Zainteresowana

ZNAJDZ SOBIE LEPSZĄ FIRMĘ OMIJAJ TYCH NACIĄGACZY SZEROKIM ŁUKIEM JA PRACOWAŁAM 8 LAT JAK CIĘ PRZYJMUJĄ TO PO RĘKACH CAŁUJĄ A PÓŻNIEJ TO CĘ W(usunięte przez administratora)TRAFISZ NA NAJGORSZY TEREN I GNĘBIĄ CIĘ TAK BYŚ SIĘ SAMA ZWOLNIŁA.

TakNie2
@Beata 50

KSIĘŻNA Z POLKOWIC

@Zainteresowana

LEPIEJ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ Z DALEKA (usunięte przez administratora)

@Zainteresowana

Nie polecam tej firmy bo jest do niczego

Beata R
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak usunąć wpis

TakNie2
Beata R

W dodatku na posterunku coty pracowałam to Piotr pilarz największy alkocholik kapuś wredny i Ewa Szostak najgorsza donosicielka do dyrekcji kapuś ala będę czekać aż ich (usunięte przez administratora) na zbity pysk

@Beata R

Jeżeli rzucasz takimi oskarżeniami to mam nadzieję że masz na to dowody a swoją drogą jakbyś wypełniła swoje obowiązki w pracy to by cię nie zwolnili skargi na twoją pracę były notoryczne bo pani (usunięte przez administratora) przegląda telefon i nie miała czasu zająć się pracą będąc w pracy. Nawet przed Panią zarządcą obiektu wypadła kiepsko bo w tej pracy trzeba mieć odpowiednie ubranie czyli umundurowanie a pani Beata była w kolorowej bluzeczce i kolorowej spódnicy więc takich pracowników żadnej firmie nie potrzeba

Janusz

Dobra firma ale niestety nie każdemu można dogodzić. Są osoby które najlepiej lubią marudzić!

Paweł
@Janusz

Cieszy mnie Twoja pozytywna opinia. Jest ona jednak mało merytoryczna. Zechcesz powiedzieć, co konkretnie sprawia, że jesteś zadowolony z Tatwedo jak pracodawcy?

xyz
@Janusz

Trudno oczekiwać że ktoś będzie ich całował po rękach za 1600 zł minus dojazdy.Zależy na jaki obiekt trafisz.Czasami współpracownicy też potrafią cię wykończyć.Trzymią ludzi,którzy ,nie raz nie nadają się do roboty.Byle by grupe odpowiednią miał.Problemy alkoholowe,nieobliczalne zachowanie,wszczynanie awantur.Choć by człowiek chciał być uczciwy i miał tgz.święte nerwy to wysiada.Z braku rąk do pracy firma toleruje zachowania,które w innej firmie na pewno by nie przeszlo.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tatwedo?

Fiorella

Pracowalam dosć uczciwie i nie bylo zadnych skarg i komentarzy. Zarabialam najnizsza krajową bez żadnych premii i nie wspomne ze nie dostajemy zadnych talonów na świeta czy wczasy pod gruszą. Lepiej omijać szerokim łukiem.

ZOMBI
Nazwa działu: Ochrona

PANIE Z.ŁAGIEWSKI NIECH PAN ZROBI PORZĄDEK W CENTRUM BO SIE PRACOWAC NIE DA .

TakNie1
Nazwa działu: Ochrona

OMIJAĆ TATJEBO W KAŻDYM MIEŚCIE W POLSCE.

fabian

SKŁADAMY DO INSPEKCJI PRACY POZEW ZBIOROWY PRZECIWKO TEJ FIRMIE, TOTALNY WYZYSK Z PFRON TO CO SIĘ NALEŻY PRACOWNIKOWI TE WSZYSTKIE (usunięte przez administratora) CHAPIĄ WSZYSTKO.TO NIE JEST ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ TYLKO GNĘBIONEJ.CENTRUM POZDRAWIA .

Nazwa działu: Ochrona

CAŁA GAMA NIETYKALNYCH TYLKO W FIRMIE W ŁODZI KOLESIOSTWO OD DYREKTORA PO KOORDYNATORA.A PRACOWNIK PIES.

fabian
Nazwa działu: Ochrona

OMIJAĆ FIRMĘ W ŁODZI(usunięte przez administratora) ZA NIC MAJĄ PRACOWNIKÓW,(usunięte przez administratora)

Filip

Idealnie to może nie jest ale sądzę, że takiej firmy nie znajdzie nikt!. Wystarczy lubić to co się robi a praca będzie się podobała!

Tak2Nie
@Filip

Polubić prace to owszem można ale nie koniecznie tych ludzi,ktorzy się z nią łączą.Poprostu trzeba ich znosić bo nie ma innego wyjścia.Odrobine ludzkiego podejscia bo z nas żyjecie.

Ps

Jak jest zle pracownikowi a chca tylko umiarkowana grupe to zglosic do pefronu naslac wszelkie mozliwe kontrole jak ci ludzie pracuja w jakich warunkach i (usunięte przez administratora) te firme.najgorsza firma na podbeskidziu.

andycandy

banda

Izabela

@Pracownica, jakie jest oficjalne stanowisko firmy w sprawie zagrożenia związanego ze sprzątaniem przy pracujących maszynach? @e@spoko, czy widzisz jakieś dobre strony tej pracy? Jak oceniasz relacje z przełożonymi i atmosferę panującą w firmie? Od miesiąca nikt nie wypowiadał się na tym wątku. Jak w tej chwili wygląda sytuacja firmie? To dość czasu żeby sporo się zmieniło.

Pracownica

Zgadzam się z koleżanką do tego ludzie na obiektach nie raz traktują sprzątaczki jak gorszy gatunek człowieka.Wymyślają nie stworzone problemy i mają absurdalne wymagania.Firma nie broni swoich pracowników z obawy o utrate obiektu.Praca ciężka fizycznie i wyczerpujaca psychicznie.Ze wstydu przed znajomymi nie przyznaje się do zarobków bo każdy patrzy na ciebie jak na kosmite.We firmie pracują ludzie z problemami zdrowotnymi i czesto przez różne sytuacje one się jeszcze poglebiaja.Nie mamy wsparcia ze strony firmy .Sprzatanie na produkcji obok pracujacych maszyn to wielkie ryzyko wypadku.Wiele osób zwracalo już na to uwage.Oczy się otworzą jak naprawde stanie się coś zlego.

e@spoko

Odradzam iść do sprzątania. Można więcej zdrowia stracić jak zarobić. Trzeba mieć zdrowie ze stali żeby sprzątać. Robota gorsza jak w akordzie, do tego za najniższą krajową i na halach produkcyjnych w warunkach szkodliwych.

Natalia

Czy jest jakiś powód, ze od dawna nikt nie pisze?

Tak3Nie

oko

Tak jest ludzie ze sprzątania urobią się więcej niż ci na produkcji,wymiatają nimi wszyskie kąty.A wiecznie pretensje i żale , gonienie sprawdzenie, niezapłacona robota.Podziwiam te osoby bo niektórymi nie żle firma pomiata.Ochrona to odpowiedzalność,ale to też głównie siedzenie na tyłku.Zarobki powinny być zróżnicowane .To jest nie wporządku że wszyscy mają płacone tak samo.

Master

Dziwię się, że oni nazywają siebie zakładem pracy chronionej. Nawet zwykły pracownik każdej produkcji zarabia więcej. Proseat niby umowa na sprzątanie w tu praca magazynowa ciekawe co na to inspekcja. W dodatku prezes tej firmy jeździ z szefem ochrony. Bo sam nie ma prawo jazdy. Są pracownicy, którzy było po 5-4 razy wywalani dyscyplinarnie są na nowo przymowani. Lepiej iść na ochronę dla ich pracowników niż iść do sprzątania. Bo na ochronie zarabiają tyle samo a guzik robią ????????

obiektywny

To prawda , robota ciężka,zarobki żenada.Podobno miała być jakaś premia za nie chorowanie i kto ją widział.Po kilku latach pracy we firmie taki zarobek jak nowo przyjętego pracownika , tego nie ma nigdzie.Nikogo się nie docenia,nie szanuje zachowania niektórych państwa kierowników to szkoda mówić. Byle on miał dla siebie,a inni się nie liczą,a jeszcze jest się z kogo wyśmiać .

Tak5Nie

Master

Powiem krótko tą fima nie szanuje pracowników. Ba jeszcze zarobki śmieciowe. Ciężka robota na PROSEAT B-B najniższa krajowa. W normalnych firmach dają raz więcej lub przyjemniej te 2 tysiące na rękę ja po odejściu z Tej Firmy od ręki dostałem umowę z zarobkami 3 tysiące złotych na rękę. W tej firmie każdego z osobna wykorzystują. Firma działa na pożeraniu dotacji i žyciu z nich. Totalny brak szacunku prezesa czy kierowników do pracowników.

P.I.S

Już przeczytałem że kto który pracodawca da na umowie mniej niż 13 zł brutto na umowę zlecenie płaci karę za każdą osobę 50 tys złotych !!!!!!!!!!

Mentor

Skończyły się dobre czasy już nie przyjmą na zlecenie za 4 zł haha ha od stycznia 2017 roku na zlecenie muszą zapłacić 13 zł brutto to jest 10,99 netto na umowę zlecenie a ludzie z grupami inwalidzkimi będą przebierać w ofertach ha ha ha teraz to niepełnosprawni stawiamy warunki a wy musicie się do naszych fanaberi dostosować już firmy ochroniarskie prześcigają się w ogłoszeniach że wracają za paliwo paczki dla dzieci zwroty za leki tak ze tatwedo trzymajcie się i życzę powodzenia dobre czasy już nie wrócą dla was DZIĘKUJEMY WAM KOANEMU P.IS !

Tak7Nie

grk
@Mentor

Naucz się liczyć

niebieskooka

To prawda kierownik ,kierownikowi nie równy,są tam też osoby dobre z ludzkim podejściem.Niestety są też tacy,których bawi szkodzenie i poniżanie innych.Mają się dobrze bo są nietykalni i nikt nie ruszy ich ze stołka.Jak chce to każdemu umie gębe przypiąć nawet dobremu pracownikowi.Tacy ludzie najwięcej szkodzą firmie bo opinia idzie w świat.Chodzenie po sądach przez jednego idiote jest upokarzające.Czasami los sam potrafi wymierzyć sprawiedliwośc.Szefowie doceńcie dobrych pracowników.Nie pozbywajcie się ich tak łatwo bo na to miejsce może przyjść ktoś o wiele gorszy.

Tak6Nie

mahoń

W końcu dwuskładnikowe zarobki są dla mnie najważniejsze, ale czy wypłata jest aby adekwatna do powierzanych zadań? Chyba miały się pojawić jakieś premie do podstawy co znacznie umila zatrudnienie. Dzięki

Zostaw opinię o Tatwedo - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie