Tatwedo

Bielsko-Biała

Opinie o Tatwedo

oko

Tak jest ludzie ze sprzątania urobią się więcej niż ci na produkcji,wymiatają nimi wszyskie kąty.A wiecznie pretensje i żale , gonienie sprawdzenie, niezapłacona robota.Podziwiam te osoby bo niektórymi nie żle firma pomiata.Ochrona to odpowiedzalność,ale to też głównie siedzenie na tyłku.Zarobki powinny być zróżnicowane .To jest nie wporządku że wszyscy mają płacone tak samo.

Master

Dziwię się, że oni nazywają siebie zakładem pracy chronionej. Nawet zwykły pracownik każdej produkcji zarabia więcej. Proseat niby umowa na sprzątanie w tu praca magazynowa ciekawe co na to inspekcja. W dodatku prezes tej firmy jeździ z szefem ochrony. Bo sam nie ma prawo jazdy. Są pracownicy, którzy było po 5-4 razy wywalani dyscyplinarnie są na nowo przymowani. Lepiej iść na ochronę dla ich pracowników niż iść do sprzątania. Bo na ochronie zarabiają tyle samo a guzik robią ????????

obiektywny

To prawda , robota ciężka,zarobki żenada.Podobno miała być jakaś premia za nie chorowanie i kto ją widział.Po kilku latach pracy we firmie taki zarobek jak nowo przyjętego pracownika , tego nie ma nigdzie.Nikogo się nie docenia,nie szanuje zachowania niektórych państwa kierowników to szkoda mówić. Byle on miał dla siebie,a inni się nie liczą,a jeszcze jest się z kogo wyśmiać .

Master

Powiem krótko tą fima nie szanuje pracowników. Ba jeszcze zarobki śmieciowe. Ciężka robota na PROSEAT B-B najniższa krajowa. W normalnych firmach dają raz więcej lub przyjemniej te 2 tysiące na rękę ja po odejściu z Tej Firmy od ręki dostałem umowę z zarobkami 3 tysiące złotych na rękę. W tej firmie każdego z osobna wykorzystują. Firma działa na pożeraniu dotacji i žyciu z nich. Totalny brak szacunku prezesa czy kierowników do pracowników.

P.I.S

Już przeczytałem że kto który pracodawca da na umowie mniej niż 13 zł brutto na umowę zlecenie płaci karę za każdą osobę 50 tys złotych !!!!!!!!!!

Mentor

Skończyły się dobre czasy już nie przyjmą na zlecenie za 4 zł haha ha od stycznia 2017 roku na zlecenie muszą zapłacić 13 zł brutto to jest 10,99 netto na umowę zlecenie a ludzie z grupami inwalidzkimi będą przebierać w ofertach ha ha ha teraz to niepełnosprawni stawiamy warunki a wy musicie się do naszych fanaberi dostosować już firmy ochroniarskie prześcigają się w ogłoszeniach że wracają za paliwo paczki dla dzieci zwroty za leki tak ze tatwedo trzymajcie się i życzę powodzenia dobre czasy już nie wrócą dla was DZIĘKUJEMY WAM KOANEMU P.IS !

grk
@Mentor 22.12.2016 20:39

Naucz się liczyć

niebieskooka

To prawda kierownik ,kierownikowi nie równy,są tam też osoby dobre z ludzkim podejściem.Niestety są też tacy,których bawi szkodzenie i poniżanie innych.Mają się dobrze bo są nietykalni i nikt nie ruszy ich ze stołka.Jak chce to każdemu umie gębe przypiąć nawet dobremu pracownikowi.Tacy ludzie najwięcej szkodzą firmie bo opinia idzie w świat.Chodzenie po sądach przez jednego idiote jest upokarzające.Czasami los sam potrafi wymierzyć sprawiedliwośc.Szefowie doceńcie dobrych pracowników.Nie pozbywajcie się ich tak łatwo bo na to miejsce może przyjść ktoś o wiele gorszy.

mahoń

W końcu dwuskładnikowe zarobki są dla mnie najważniejsze, ale czy wypłata jest aby adekwatna do powierzanych zadań? Chyba miały się pojawić jakieś premie do podstawy co znacznie umila zatrudnienie. Dzięki

kompas

co od stycznia będzie się działo w firmie ??

do kierowników i zarządu

Kryją się za ścianą pozorów Każdy z nich uników zna sto Ale nikt nie sprawdził na pewno Jak blisko czasem na dno Nietykalni żyją pośród nas Nietykalni oszukują czas Nietykalni ciągle jeszcze są Nietykalni, skamieniałe zło

były,może nie były,może jeszcze pracujący na pewno

Nagrywajcie wszystkie rozmowy z kierownikami telefonem wszelkie rozmowy i jak kierownik przyjedzie na pogadankę ja tak robię i mam fajne nagrania przydadzą się

kiepura

AJ tam AJ tam

Były na szczęście pracownik

Omijajcie tą firmę z daleka .Firma ustawiona wyłącznie na zyski z PFRON od niepełnosprawnych.PFRON czyli Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyciągnąć z funduszu jak najwięcej dla swoich korzyści majątkowych.Dawanie urlopów wypoczynkowych oraz urlopów rehabilitacyjnych na grafik bez zgody pracownika na grafik ale już P.I.P czyli Państwowa Inspekcja Pracy w Rybniku oraz Katowicach jest tym powiadomiona o nieprawidłowościach w tej firmie gdzie ludzie niepełnosprawni nie mają warunków do pracy ,brak ubikacji w pracy a jak już są to toy-toye nie przystosowane do niepełnosprawnych ,praca bez światła bez wody i firma nie przywozi wody gdy są takie upały będą wzywani pracownicy byli i obecni z obwodnicy Pawłowice a kto powie nie prawdę to ma 5 lat za fałszywe zeznania wasz wybór ,wasze życie ,wasza cela.Niepełnosprawni pilnujący budowy siedząc w samochodach gorzej jak Cyganie ale wszystko firmie się podliczy już zgłoszono sprawę do programu INTERWENCJA Z POLSATU są bardzo zainteresowani super programem jaki mogą nakręcić o tak wspaniałej firmie.

Całej chorej sytuacji w ochronie i nie tylko w ochronie są winni emeryci którzy mają po 3000-5000 zł emerytury i "pracują" za 3-5 zł !!!!!!!!

TAK OD 1 STYCZNIA WEJDZIE STAWKA 50 ZŁ NA GODZINĘ NA UMOWĘ -ZLECENIE ZA SIEDZENIE NA D...E !!!

ADELA

KIEROWNICZKI OD SPRZĄTANIA ZNAJĄ SIĘ NA SPRZĄTANIU JAK WILK NA GWIAZDACH

do Adela
@ADELA 20.04.2016 19:08
KIEROWNICZKI OD SPRZĄTANIA ZNAJĄ SIĘ NA SPRZĄTANIU JAK WILK NA GWIAZDACH

Nie trzeba się znać wystarczy spojrzeć jak kto sprząta dokładnie czy byle jak niestety ale sprzątać też trzeba umieć to nie takie proste a jak ci nie pasuje to do domu !

Prześpij się dobrze

były pracownik

Panie kierowniku ..T.to do pana pan powinien zmienić zawód bo pan nie nadaje sie do tej funkcji którą pan teraz wykonuje nawet pan grafika na 10 osób nie umie ułożyć śmiechu to warte czy dyrekcja nie zauważyła albo nie chce widzieć że pan sie nie nadaje na kierownika mozna o pana funkcji ksiazkę napisac może pan albo firma zastanowi sie czy pan faktycznie nadaje sie na kierownika może pan zajmuje komuś miejsce pracy może jest inna osoba która nadaje sie na stanowisko kirownika trzeba miec powołanie a nie tytuł kierownika i tak się budowa niebawem skończy ciekawe co z panem dalej będzie życze powwodzenia

Pracownik Pawłowice
@były pracownik 28.03.2016 22:55

Dobrze wiemy kto to wszystko pisze kierownik jest jaki jest a ty nie nadawałeś się na pracownika ochrony dobrze że się zwolniłeś bo mamy już spokój a o nas się nie martw lepiej martw się o siebie w nowej pracy jak tam się poznają na tobie jaki jesteś to będziesz bezrobotny i zostaw wszystkich w spokoju.Żyj i daj żyć innym.

Pracownik Bielsko
@Pracownik Pawłowice 29.03.2016 13:19

Śmiejcie się z niego macie banana na twarzach ale to on się śmieje z was bo ma pracę i to pewną pracę a wasza się już kończy i pryśnie jak bańka mydlana i patyk na patyk tobołek i do domu budowa dobiega końca !

były pracownik

TO JEST NIE UCZCIWE WOBEC INNYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY CAŁĄ NOC CZUWAJĄ I NIE ŚPIĄ MARTWIĄ SIĘ O POWIERZONY TOWAR A TAK KRÓLEWNA JÓZEFINA PRZYJDZIE I ŚPI TO NIE UCZCIWE I NIE MORALNE !

były pracownik

Zamiast usuwać nowe wpisy to lepiej usuncie śpiącą królewnę Józefinę z Pawłowic,usuwanie wpisów nic nie daje bo problemy pozostają !!!

Bolek

Kierowniku jak chesz to moge ci poróbac drewno do rozpalenia ogniska i kup sobie lepszego grata do jazdy !!!!!!!!!!!!!!!!!

ziomal

niech dyrekcjia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te Królewne Jozefine albo niech go kierownik zwolni Jozefina ma auto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i chyba bedzie jechał piechtolotem!!!!!!!!!!!!!! Jozefina Precz z pawłowic jak chesz to moge ci dac za darmo kawałek wykładziny i wersalke i telewizor żebys mocno spał

baśń o ochronie w Pawłowicach

Wielka wrzawa,radość i euforia cieszy się okolica Jak mówią wszyscy w Pawłowicach będzie obwodnica Będą koparki,ciężkie maszyny beton stal i drogi Trzeba tego pilnować kto się tego podejmie Boże drogi Znalazła się z daleka firma ochroniarska z Tatwedo Cóż to za firma co reprezentuje miejscowi nie wiedzą I zaczęła pilnować firma z daleka teren budowy Lato pod mostem ochroniarz grilluje patrzą miejscowi W ręku trzyma trunek co się potocznie piwem zowie Super ta praca i tak można drapią się po głowie Pojawiła się kobieta z pieskiem tak sobie w pracy Lecz po to by piesek pilnował kiedy pani śpi moi rodacy Księżniczka Józefina podczas kolejnego spania Pięknie się układała do sfotografowania Była pózna noc i młoda Pani w pracy się nudziła Więc do pracy kochasia lubego sobie sprowadziła Nakrył ich podczas namiętnej na podłodze kopulacji Pracownik z innego obiektu bo był już po kolacji Szok przeżył zobaczywszy na podłodze nagą parę Że jąkał się biedaczek przez dni pare Cóż kochani moi co na to wszystko kierownik wielki Olał problemy i schował się jak ślimak do muszelki Na koniec baśni jest morał smutny lecz prawdziwy Że Dyrekcja nie reaguje na te wszystkie dziwy !

Pracownik Tatwedo Bielsko

Poczytałem i jestem w szoku o tych PAWŁOWICACH 1-PRACOWNIKOWI JAK JEST ZIMNO KIEROWNIK PROPONUJE MU ŻEBY ROZPALIŁ SOBIE OGNISKO,2- SEX AFERA 3-KOBIETA Z PSEM NA OBIEKCIE.4- MAŁŻEŃSTWO PRACUJĄCE W OCHRONIE Z CHODAMI U KIEROWNIKÓW.5-PRACOWNIK SFOTOGRAFOWANY NA SPANIU PRACUJE NADAL.6-KIEROWNICY NIE PRZYJEŻDZAJĄCY NA KONKRETNE OBIEKTY,7-PRACOWNIK POD MOSTEM PIJE PIWO I GRILLUJE,8-PRACOWNICY OPUSZCZAJĄ POSTERUNKI ŻEBY IŚĆ Z KSIĄŻKAMI DO PODPISANIA BO KIEROWNIKOM NIE CHCE SIĘ PODJECHAĆ NA OBIEKTY !!! CO TO MA BYĆ W BIELSKU BY TO NAWET NIE BYŁO DO POMYŚLENIA DLA MNIE SZOK ! NAPRAWDĘ SZOK ! GDZIE JEST DYREKTOR NOC Z TYM NIE ROBI ???

czaszka11
@Pracownik Tatwedo Bielsko 13.03.2016 20:25

ja tam wwasze bzdury kture wypisujecie na forum ogulnym nie wierze jatam jestem zadowolony z pracy w tej firmiee i polecam ja wszystkim moji dwaj bracia pracuja w tej firmie po dzien dzisiejszy i nie narzekaja ja tez zlozylem papiery do tej firmy

kieszeń
@czaszka11 06.10.2016 16:51

kture , ogulnym , moji ,zlozylem , wwasze,JAK JUŻ COŚ CZŁOWIEKU PISZESZ TO NIE KOMPROMITUJ SIĘ PISOWNIĄ TO ŚWIADCZY O TWOIM WYKSZTAŁCENIU !! ,WIDAĆ ŻE MASZ 3 KLASY PODSTAWÓWKI !!

Mieszko 1 Bielsko

Jak któremuś z was wyskoczy na ciele chodzby mała chrostka to możecie zaskarżyć tatwedo że od psa macie uczulenie lub zakażenie gdyż to firma zezwoliła Pani trzymać pieska w pracy w Pawłowicach.

kodeks Pacy
@TATWEDO BIELSKO 16.03.2016 17:21
JAK TAK POZWALAJĄ BRAĆ ZWIERZĘTA DO ROBOTY RO JA SOBIE WEZMĘ ANAKONDĘ NAPEWNO CHĘTNIE WINIE SIĘ WOKÓŁ KIEROWNIKA......

Tylko licencjonowany pracownik ochrony może posiadać psa obronnego na obiekcie i to psa który ma certyfikat przeszkolenia i wydaną zgodę pisemną przełożonego oraz zgodę zleceniodawcy a posiadanie psa na obiekcie który to pracownik nie spełnia w/w warunków jest rażącym naruszeniem prawa i b.h.p

pracownik Bielsko
@kodeks Pacy 16.03.2016 17:48

JA PYTONA ZAWSZE NOSZĘ PRZY SOBIE W ROZPORKU.

Edzio

Mieszko 1 Bielsko
@Edzio 13.03.2016 18:22
A mówią że baby są głupie. Jakby koleś mioł psa to kierownika wyczułby z daleka i dalej by spolł a pies warowoł....

Czym można zarazić się od psa? Jakie choroby przenoszą psy? Czym można zarazić się od psa? Powszechnie znanymi chorobami, takimi jak wścieklizna czy świerzb, lub mniej znanymi chorobami pasożytniczymi: giardiozą czy toksokarozą. Szczególnie niebezpieczne są te ostatnie, ponieważ psy bardzo często są nosicielami tych trudnych do leczenia chorób odzwierzęcych. Sprawdź, jakie choroby przenoszą psy i jak uchronić się przed zakażeniem. Jakie choroby odzwierzęce przenoszą psy? Jak się przed nimi chronić? Od psa można zarazić się chorobami pasożytniczymi czy chorobami skóry. Wiele z nich przez weterynarzy czy parazytologów (lekarzy zajmujących się chorobami pasożytniczymi) jest nazywanych "chorobami brudnych rąk". Dlatego człowiek może stać się ofiarą tych chorób, jeśli nie zastosuje się do podstawowych zasad higieny w kontakcie z psem. Aby uniknąć zakażenia, wystarczy myć ręce po zabawie z pupilem i unikać sytuacji, w których pies może polizać nas po twarzy lub rękach. Ważne są też okresowe szczepienia zwierzęcia. CZYM MOŻNA ZARAZIĆ SIĘ OD PSA? JAKIE CHOROBY PRZENOSZĄ PSY? Toksokaroza Jest to bardzo trudna do wyleczenia choroba pasożytnicza, wywoływana przez nicienie Toxocara canis (glistę psią). Do zakażenia dochodzi nie tylko w wyniku kontaktu z psimi odchami (gdzie może znajdować się ponad 200 tys. jaj), lecz także podczas zabawy z pupilem. Jaja pasożyta są małe i lepkie, dlatego łatwo przyczepiają się do futra psa. Glista psia staje się inwazyjna dopiero po upływie 6 - 15 dni od wydalenia z przewodu pokarmowego psa, dlatego sprzątając świeże odchody psa, bardzo trudno się zarazić. Jednak przebywające w glebie jaja mogą zachowywać zdolność do zarażenia nawet przez kilka lat, dlatego toksokarozą można się zarazić także poprzez kontakt z zakażoną ziemią. Po dostaniu się do organizmu człowieka, jaja przekształcają się w larwy, które bytują w różnych narządach wewnętrznych: nerkach, wątrobie, a nawet mózgu, co może skończyć się śmiercią. Zespół larwy wędrującej trzewnej najczęściej objawia się bólami głowy, drgawkami, bólami brzucha, wysypką, gorączką i, w zależności od tego, gdzie zagnieździł się pasożyt, powiększeniem śledziony, wątroby, bólem oka, nagłymi zmianami w zachowaniu (ulokowanie w mózgu). Pomimo mechanizmów obronnych żywiciela, pasożyty mogą przeżyć w organizmie człowieka, tj. zachować zdolność do dalszych wędrówek, nawet przez 10 lat! Aby uniknąć kontaktu z inwazyjnymi jajami, należy przestrzegać podstawowych zasad higieny. Należy także pilnować dzieci, które mają w zwyczaju zjadać piasek lub ziemię (tzw. geofagia). Najlepiej przebywać z nimi na ogrodzonych placach zabaw czy piaskownicach. Szczenięta należy szczepić u weterynarza (podawanie leku należy rozpocząć, gdy ukończą one 2. tydzień życia). Bąblowica Bąblowica to rodzaj tasiemczycy powodowanej przez tasiemca bąblowcowego jednojamowego (Echinococcus granulosus) lub rzadziej tasiemca wielojamowego (Echinococcus multilocularis). Dojrzałe larwy (bąble), podobnie jak larwy wywołujące toksoplazmozę, po dostaniu się do organizmu człowieka bytują w wielu narządach, np. w wątrobie czy nerkach. Larwy są osłonięte grubą osłonką, w której znajduje się płyn. W przypadku pęknięcia, może dojść do krwotoku wewnętrznego. Człowiek może zarazić się tasiemcem bąblowcowym poprzez połknięcie jaj znajdujących się w kale i moczu psów. Bąblowiec przez wiele lat nie daje żadnych objawów, tylko rośnie, osiągając niekiedy 30 cm średnicy. Rozwijające się po kilku miesiącach, a nawet latach, od zakażenia objawy są głównie wynikiem ucisku rosnącej larwy na tkanki i podobne są do wolno rosnącego guza nowotworowego. Mogą to być, w zależności od lokalizacji larwy, żółtaczka (wątroba), krwiomoczem, zaburzeniami czynności nerek (nerki), krwioplucie, kaszel, duszność (płuca), zaburzenia psychiczne (mózg). Aby uniknąć zakażenia, należy przestrzegać zasad higieny (często myć ręce, prać w wysokiej temperaturze rzeczy, z którymi miał kontakt pies, itp.) Giardioza Jest to choroba pasożytnicza wywoływana przez pierwotniaki z gatunku Giardia intestinalis (wiciowce). Pasożyty zazwyczaj atakują młode psy, u których choroba objawia się wymiotami, cuchnącymi zielono-brązowymi biegunkami. U człowieka do zakażenia może dojść w wyniku kontaktu z odchodami zakażonego psa. U dorosłych i dzieci objawy zakażenia przypominają objawy zatrucia pokarmowego (nudności, brak apetytu, gwałtowne, wodniste, sfermentowane stolce, niewielka gorączka). U dzieci choroba dodatkowo doprowadza do zaburzenia trawienia tłuszczów i węglowodanów, co w połączeniu z odwodnieniem może skutkować niedożywieniem organizmu. Jak uchronić się przed pasożytem? Należy przestrzegać podstawowych zasad higieny i chronić żywność i wodę przed zanieczyszczeniem odchodami zwierzęcymi. Cysty G. intestinalis są oporne na działanie więk

umowa-zlecenie Pawłowice

Pracownik Bielsko
@umowa-zlecenie Pawłowice 13.03.2016 13:33

Wysłali zdjęcie do dyrekcji gościa jak śpi na posterunku numer 3 i gościu nadal pracuje wstyd !!! w każdej normalnej firmie już by nie pracował ale ma grupę to go trzymają i jaki to daje przykład innym a taki że można bezkarnie spać na obiektach !!!! CHŁOPIE MASZ RACJĘ WSTYD I HAŃBA !!! FIRMA POWINNA TEGO CZŁOWIEKA ZWOLNIC DAJĄC PRZYKŁAD INNYM ŻE NIE MOŻNA SPAĆ NA POSTERUNKACH !!!!!!!!!

@Pracownik Bielsko 21.03.2016 12:28

Zwolnić śpiącą królewnę Józefinę z budowy w Pawłowicach !!!!!!! może czeka na pocałunek księcia żeby się obudzić !

były pracownik Tatwedo

Była słynna dama z łasiczką a w Pawłowicach mają damę z yorkiem oczywiście jak przystało na damę pracuje tylko na obiektach które jej odpowiadają tam nie pójdzie bo nie ma wc,tam nie pójdzie na 4 bo błoto to jej nie pasuje tam za zimno tam za ciepło tam zły podjazd itp.

Józiu

Kto na to zezwolił żeby z psiną przychodzić do pracy??? Jeśli dyrekcja zezwala na psiarnie to proponuje skoczyć do schroniska lub sąsiada po psine. Psina będzie czuwać a ty się będziesz wysypiać......czy się siedzi czy się leży wypłata się należy. A może kotka , rybki jak kierownik toleruje to po pupilku i do pracy.

do Józia
@Józiu 13.03.2016 08:09

masz racje człowieku ! jak tak można zezwalać żeby pracownik brał psa do pracy,jak mam uczulenie na sierść psa wystarczy że dostaniesz wysypkę i masz kilka tygodni L-4 a ile pasożytów przenoszą psy i pełno sierści w robocie ja bym to na waszym miejscu złosił do P.I.P ,NIKT NIE MOŻE ZEZWOLIĆ ANI KIEROWNIK ANI DYREKTOR NA TRZYMANIE W PRACY ZWIERZĄT NIECH DYREKCJA NAPISZE ZAŚWIADCZENIE ŻE WYRAŻA ZGODĘ NA TRZYMANIE PSA W PRACY TEJ PANI A WY BĘDZIECIE WIEDZIEĆ ŻE W P.I.P ZGŁASZACIE NA FIRMĘ O TAKIE NIEDOPATRZENIA.Kobieta jest mądra śpi sobie a pies czuwa no no no no mądra

tuberoza
@do Józia 13.03.2016 13:13

Co za bzdury wypisujesz. Najpierw się doucz czegoś na temat zwierząt w pracy a potem siej ferment.

ziomal

wyglądał jakby szedł na Mount Everest ostatnio nawet pytał sie pracownika żeby mu poszukał samochodu bo mu sie nie che bo jezdził jakim rzęchem nawet zdjecia robią sobie nawzajem i wysłają do tatwedo żeby przetrwac w pracy jest tam jeden taki koscielny ostatnio szedł posterunku nr 3 na gs po wode a auto mniał na gs napełnił wode i poprosił pracownika z gsu żęby go podwóz z wodą swojim autem wiec ten mu żękł ::chyba cie poje..ało zamow sobie Karolinke z pawłowic a koscielny odpowedział co to kurna Taxi wkurzył sie i poszedł chiał oszczedzic swoje auto Jedna baba jedzi tam razem psem yorkiem pewnie spi a pies pilnuje jak kierownik podejdzie to pies bedzie szczekał i odrazu wstanie kierownik jest THE Best

były pracownik tatwedo

Dbają o swoich o pare malzeństwa wiadomo o kim pisze a inni sa traktowani jak trendowaci,jedna to jezdzi z pieskiem żeby w razie czego piesek szczekal jak podejdzie kierownik do budy żeby mogla pospac.

ziomal

jak to ostatnio było kierownik przjeżdza na kontrole nie może busem podjechac pod posterunek bo było slizko to wyskoczył w butach i załozył na nie reklamowki aż mi sie chiało smiac nawet do studzienki wpadł kołęm ale zdążył wyjechac słyszałem nawet że kierownik był w południe na kontroli to tak walił w bude przez 30 minut to nie mog pracownika dobudzic a teraz konczy sie robota to jeden na drugiego patrzy żeby pracowników podjebac do kierownika żeby został w pracy jak wejdze 12 zł bruuto i to napewno od wrzesnia bo jest ustalone to pracownik bedzie dla nich wartosciowy bedą sie bic o wszystkich pracownikach dobrze że jak była sex afera że kierownik budowy tam nie było jak by on to zobaczły to cała firma leży i koniec roboty a ciekawe co sie stanie jek ludzie z ksążkami idą na gs czy przez ten czas nie opierdolą budowy z sprzętu zakaz laptopów ,telewizji i tabletów co to obóz pracy co tam robic przez 15 h patrzyc cztery sciany i palic faje jakos innych firmach wskazane żeby mniec telewizor bo przynajmniej pracownik nie spi !!!!!!!!!!!!

ochrona Bielsko
@ziomal 11.03.2016 20:27

ha ha ha ha ! reklamówki na butach ziomal rowaliłeś mnie, mogłeś zrobic zdiecie tego klienta w tych reklamówkach na butach to byłby hit ! jak ruskie na sybirze ale kolo aż się popłakałem ze śmiechu reklamówkowy potwór z kreskówki dla dzieci !

kierownicy jeżdżą na kontrole ale nie po wszystkich obiektach sie pokazują bo przeciez to budowa to boją się ze buciki albo auko sobie pobrudzą chorzy ludzie muszą z ksiazkami raportowymi chodzic do nich bo wygodni panowie boją sie błota .CZy dyrekcja tej firmy nie widzi jakie kierownictwo tam pracuje a szczególnie jeden kierowni to porazka zrobi w nocy jedna kontrole i wielce zmeczony na drugi dzien niewolno go budzić jakby tak człowiek chciał z nim cos załatwić i by go obudził to dostanie ochrzan ta firma to porazka nie dba o ludzi nawet szkoda im 30 gr na długopis i na papier do ksera żeby ludziom grafik dostrczyc przywiozą 1 egzemplarz na 12 ludzi wymagają od ludzi wiele rzeczy a sami są nie potrafią dopełnić swoich obowiązków ta firma to porażka dobrze że juz tam nie pracuje z daleka od takiej firmy i przestrzegam innych przed podieciem pracy w tej firmie uwazajcie

pokrzywdzony b.pracownik
@pracownik 11.03.2016 19:25

Popieram w 100%

ziomal

a wiec było to tak była noc 2-00 ktos poszedł sobie zobaczyc grafik na posterunek nr 3 szedł otworzył dzrzwi poczym zobaczył jak gosciu obraca laske z ochrony poczym z wybieg z posterunku nr 3 przerażony w kierunku posterunku nr 4 i wystrachany kierownik o tym sie dowiedział nie chiał nic mowic wiec ją zwolnił bez podania przyczny gosc tak był wystrachany że nie spał całą noc a dyrektor a tym nic nie wiedział !!!!!!!!!!!!!!! dobrze żę nie było tam pracowników budowy smiali by sie z tego pozdrawiam Kierownika niech pilnuje posterunku bo jak jedzie na kontrole to wogule nie jezdzi na posterunki bo mu szkoda opon żałosne

Kamis

Wybór jest bez znaczenia Między innymi dlatego chciałem opisać tą sytuację ponieważ niezależnie kogo popieramy to wprowadzona stawka minimalna będzie taka sama na podobnych zasadach. Reasumując w 2016 roku powinny zacząć się prace nad ustawą, a od 2017 lub 2018 stawka minimalna wejdzie w życie i to niezależnie od tego czy wybierzemy Panią Szydło czy też Panią Kopacz. 12 zł brutto dla pracownika ochrony Obietnica jaką złożyły kandydatki na premierów będą szczególnie pilnowane przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony ponieważ w naszej branży stawki są jednymi z najniższych. Przejście ze stawek 4-5 zł brutto na 12 zł brutto to bardzo duży skok. Tego rodzaju rozwiązanie jakie istnieje już w wielu krajach w Europie zachodniej zmniejszyłoby patologie jaka występuje w branży ochrony osób i mienia w kwestii stawek. Jak już wspomniałem stawki w ochronie sięgają 4 zł brutto co daje nam około 2,5 zł netto, a po przepracowaniu np. 200 godzin w miesiącu to daje nam to 500 zł miesięcznie. Czas dla pracodawcy Oczywiście nie spodziewajmy się iż stawki wejdą 2 miesiące po uchwaleniu ustawy ponieważ każdy pracodawca jak i cała gospodarka będą potrzebowały sporo czasu na przystosowanie się do niemalże rewolucyjnej zmiany.

sprzataczka

Ja po kilku latach pracy,robienia zastępstw za wszyskich biegania po licznych obiektach ,kiedy poszłam po nową umowę usłyszałam,że mi dziękują.Pani kierowniczka B powiedziała,że mogę sobie jeszcze po tych schodach na Tatwedo pogonić kilka razy tam i z powrotem jak mi nie pasuje.Kiedy już przyszłam do siebie na szatni ,do dziś nie wiem,kiedy i jak znalazłam się w domu omijam to miejsce z daleka,a ciarki przechodzą mi po plecach.

Kamis
@sprzataczka 09.03.2016 19:05

opinia sprzątaczki wszystko wam już powiedziało ! do komo twoja wypowiedzedz to święta prawda Gratuluję dyrekcji Tatwedo doboru kierowników którzy proponują pracownikowi w zimny mrozny dzień aby rozpalił sobie ognisko jak mu zimno no brawo prezesie brawo pnie dyrektorze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przyjmujecie kierowników dzięki którym tracicie wszystko PRZEBUDZCIE SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓZNO !!!! bo obudzicie się ręką w nocniku myślicie że jesteście mocni że Tatwedo nic nie zagraża nic bardziej mylnego zobaczycie jak wejdzie 12 zł brutto za godzinę !

ziomal

jaka stabilnosc raczej bedą przyjmowac ludzi z grupami a zlecenia nie bedzie sie opłacało przyjmowac bo pracodawca nie zarobi a ostatnio to co wydziałem co sie dzieje w pawłowicach robota sie konczy jeden na drugiego patrzy czy obchody robi żeby pozostac w pracy ostatnio to co było to na posterunku nr 3 była sex afera

Tatwedo Bielsko-ochrona
@ziomal 08.03.2016 18:47

Szacun dla ciebie ziomal !!! właśnie napisz coś więcej o tej sex-aferze w Pawłowicach jak to było kto z kim chłop z babą,chłop z chłopem czy jak ?

Kappal Cieszyn Z.O.S
@ziomal 08.03.2016 18:47

ziomal jesteś the best !! kto tam kogo w Pawłowicach posuwał ??? napisz wszystko !

witam był mrozna noc a ja siedziałem ma palownicy wiec zadzwoniłem do kierownika w spawie butli a on odpowedział mi że mam 3 opcjie : albo jechac po butle na crab albo czekac jak kierownik przyjedzie na posterunek albo mam isc do lasu rozpalic ognisko nie wiedzłem żę w tych czasach ktos mi powie że mam rozpalac ognisko

Piszczyk
@pracownik 08.03.2016 14:36

to jest chamstwo że tak ci kierownik powiedział oby chodził po wodzie i o pić prosił ! do ziomala co tam za sex afera była w Pawłowicach ? kto kogo ten teges ?

komo
@pracownik 08.03.2016 14:36

Tatwedo akurat może się pochwalić sporą stabilnością- no zobaczymy jak wejdzie ustawa najniższa stawka godzinowa 12 zł brutto za godzinę wtedy stabilność będzie zachwiana.Ustawodawca nie może zabić przedsiębiorców wprowadzając regulacje, które mogłyby do tego doprowadzić-prawie w wszystkich krajach unii europejskiej od dawna jest ustanowiona najniższa stawka godzinowa za godzinę pracy a rządu to nic nie kosztuje bo nie idzie z budżety i nie martw się o moja wrażliwość czuję się świetnie.

cała prawda

PRZYJDZIE SĄDNY DZIEŃ W KTÓRYM TO DNIU WEJDĄ TAKIE PRAWA ŻE PRACODAWCY BĘDĄ PŁAKAĆ ,ICH ŁZY BĘDĄ MUSIELI WYSUSZAĆ CI KTÓRZY BĘDĄ DLA OCHRONY MUSIELI NEGOCJOWAĆ DOBRE WARUNKI DZIĘKI NIEPEŁNOSPRAWNYM.WSZYSCY CHORZY Z UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI TEN DZIEŃ NADCHODZI TO NIE MY BĘDZIEMY LIZAĆ BUTY ŻEBY NAS PRZYJĘTO DO PRACY LECZ PRACODAWCY BĘDĄ NAS BŁAGAĆ NA KOLANACH ŻEBYŚMY ZOSTALI I CHCIELI DLA NICH PRACOWAĆ DZIĘKI P.I.S TEN DZIEŃ NADEJDZIE A WTEDY PRACODAWCY OCHRONY BIADA WAM SKOŃCZĄ SIĘ PREMIE I WYGÓROWANE WYPŁATY ZA NIC.KIEROWNICY ,DYREKTORZY BĘDĄ CZĘSTO WIDZIANY W ''BIEDRONCE'' KUPUJĄC PARÓWKI KILOGRAM ZA 9.99ZŁ DZIĘKI CI BOŻE ŻE P.I.S WYBRAŁ WYBORY !

ochrona Bielsko

Całym problemem tego kraju są emeryci i renciści którzy pracują za 4-6 zł za godzinę ale wierzę że ustawa o najniższej stawce godzinowej rozwiąże tą patologię w zatrudnianiu pracowników.

pracownik Tatwedo
@ochrona Bielsko 26.02.2016 04:08

WEJDZIE TA USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE Z FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik". Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister. Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki. Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.

eprzątaczka

jak się nie nadaje na stanowisko nadzoru nad sprzątaczkami to przenoszą taką osobę do biura i tam dalej jest nieukiem dac ją do sprzątania iniech pokaze swuj tes bialej rękawiczki

Mieszko

Grafik nie jest elastyczny w ochronie pracujesz w soboty,niedziele ,święta nocki ,dniówki zapomnij o życiu prywatnym jesteś na grafiku na dany dzień czy na nockę nie przyjdziesz to cię zwalniają nie ma taryfy ulgowej dla nikogo !

Kajtus
@pracownik Tatwedo zlecenie 07.02.2016 19:03
Jeśli jesteś młody i zdrowy to jeśli chcesz się rozwijać to radzę ciężką pracę i brać witaminy bo w ochronie liczą się tylko ni...

Jeśli wejdzie ustawa 12 zł brutto na zlecenie to my na umowy-zlecenie będzimy pracownikami trzeciej kategorii bo już wcale nie będzie się nas opłacać przyjmować tylko niepełnosprawnych a firmy będą się prześcigać jak przyciągnąć do siebie niepełnosprawnych którzy widząc sytuacje na rynku będą wybrzydzać i przebierać w ofertach !!

Kierossa

Szukasz prostej super wygodnej pracy to jest ofert w Zebrzydowicach na stacji p.k.p przyjezdzają wagony z pszczołami trzeba je wyładowywać widłami pszczoły w wagonach są załadowane luzem.Jeszcze jest oferta kontrola materacy w jysk trzeba się położyć sprawdzić materac czy jet wygodny płacą od materaca ale tylko jesli przetestujesz materace fakira !

sprzataczka

Tak w tej firmie awans to chyba tylko na bezrobocie.

pracownik tatwedo

na jakim magazynie ? chyba pomyliłaś fora ! jaki awans ?

pracownik imb Skoczów

poczytałem te opinie śmieję się z was się tu kłócicie ,żrecie między sobą jak i na forum tak i w pracy a my już pomału kończymy pracę w Pawłowicach i koniec macie po pracy niestety więc nie ma o co się dogadywać.

@pracownik imb Skoczów 03.02.2016 18:14

ha ha ha kłóci sie ochrona a wszyscy pójdom do domu już kończymy obstanie sie jeno budka na gs w pawłowicach i to lipca i tez kuniec !

Tateusz

Przyjmij się i sam zobaczysz aplikuj i się przyjmuj.

pracownik Tatwedo

O co wy się ludzie dogadujecie praca na budowie w Pawłowicach pomału się kończy i wkrótce wszyscy z ochrony pójdziecie do domu i koniec kariery w Tatwedo.

joanna

Tak czytam opinie kolegów z Pawłowic i jestem zdziwiona błaganiami o powrót Andrzeja R. Najwyższy Was wysłuchał Andrzej wrócił . Tak źle w tej firmie , kontrole , patrole , telefony . W innych firmach nie na prezesów , kierowników , płacą po 5000 miesięcznie , na 12 godzin pracy - 8 godzin snu !!! . Dlaczego Andrzej wrócił ? Idźcie to tej samej firmy co on . Żałosne biadolenie !!!!

joanna
@DO JOANNA 25.01.2016 16:57
KTO SIE KRYJE POD TYM PSEUDONIMEM ??? DOWIEMY SIĘ Z CZASEM JAK ANDRZEJ WYŚLE DO GOWORK PROŚBE O UJAWNIENIE IP Z KTÓREGO WYSŁANO...

Andrzej przynajmiej ma JAJA i próbował coś zmienić , a Ty tylko jęczysz że ci źle . Zmień firmę . Idź fedrować na gruba . IP możesz sobie wsadzić do .....

tatwedo
@joanna 24.01.2016 13:39

Inaczej bydziesz gyngać jak sie rbota skończy w Pawłowicach i pójdziesz do chałpy dziegać na szydełku

Zostaw opinię o Tatwedo - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tatwedo