Opinie o Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna w Bielsko-biała ul. Powstańców Śląskich 6

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna w Bielsko-biała ul. Powstańców Śląskich 6

DANIEL MIKOŁAJCZYK

Firma ukrywać z umowy o pracę nie szanują pracowników ochrony po 3 miesięcy po okresie próbny na umowę o pracę wysyłając pracowników na urlop na 9 dni ponieważ nie ciałby teraz korzystać urlopu wypoczynkowego ponieważ wybieram na przyszły roku na wyjazd na czasy co firma do pracownika wymuszać na siłę na urlop na 9 dni i nie są powiedzieć czy przedłużą umowę o pracę czy mam poszukać nową pracę z zgodnie kodeksu pracy firma nie ma sprawa wymuszać pracownika na siłę na urlop który jest z nowym pracownikiem dopiero pracuje 2 miesiące kodeks pracy mówić ze Nie Pracodawca nie może narzucić pracownikowi terminu urlopu wypoczynkowego, chyba że jest to urlop zaległy albo pracownik  pozostaje w okresie wypowiedzenia umowy. ... Gdy plan nie jest tworzony, terminy korzystania z urlopów ustala pracodawca po porozumieniu z pracownikiem. Zgodnie z art. 168 k.p. urlopu niewykorzystanego w terminie ustalonym w myśl art. 163 k.p. (czyli w terminie ustalonym w planie urlopów bądź po porozumieniu z pracownikiem) należy pracownikowi udzielić najpóźniej do 30 września następnego roku kalendarzowego.

Pracownica
@Pracownik ochrony

To prawda niby okazują łaske bo przenoszą do intergosu ,a umowa o prace od zera.Chodz znają człowieka bo lata u nich pracuje. Plusem jest to że większy spokój nie ma dzwonienia co dziennie i pilnowania takiego że człowiek czuje się zaszczuty.

DANIEL MIKOŁAJCZYK

Xyz
@DANIEL MIKOŁAJCZYK

Tu nic nie jest wedlug kodeksu pracy tylko wedlug widzimisię szefowstwa.Ludzie robią robote za pięciu albo są zmuszani do brania urlopów , kiedy ich nie potrzebują.

Pracownik ochrony Nowy wpis
@DANIEL MIKOŁAJCZYK

To prawda ..co piszą ludzie. Urlopy bieżące nie są konsultowane z pracownikiem ino na siłę wyrzuca sie ich na urlopy na przyład w lutym albo listopadzie....co jest nie zgodne z kodeksem pracy ..a tłumaczą to tym że takie jest polecenie szefa .... Kerownicy powinni konsultować wypisywanie urlopu z pracownikiem...gdyż jest to jawne łamanie prawa.. Plusem w firmie jest punktualność wypłat wynagrodzeń.. oraz możliwość korzystania z dofinansowania do leków stałych. Natomiast kary godnym jest zachowanie dyrekcji podczas kiedy pracownik odchodzi na emeryturę ...aby uniknąć wypłacenia odprawy emerytalnej, stosowany jest proceder tak zwanego przenoszenia na inną placówkę żeby pracownik sam się zwolnił, na przykład na wskutek braku dojazdu. Wtedy okazują swoją dobrą wole i proponują pracę w Intergosie oczywiście na nowych warunkach umowy.

Pracownica Nowy wpis
@Pracownik ochrony

Czy pracownicy w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna dogadują się między sobą?

Agnieszka Nowy wpis

Niektórzy nie chcą pomagać.

jonasz

ZABRAĆ IM DOTACJĘ Z PFRON KASE MAJĄ TYLKO DLA SIEBIE A PRACOWNIKOWI FIGA Z MAKIEM

Firma kogucik

Sprzątam od niedawna ,ale tyle absurdów jak w tej firmie nie przeżyłam . Sprzątaczka chodzi do pracy jak jej się podoba i wychodzi tak samo (usunięte przez administratora) i zwalanie na poprzednie sprzątaczki a pracuje 3 lata . Sprzęt wołający o pomstę do nieba , środki chemiczne które same znikają a są naprawdę zamawiane z górnej półki a prezesi pierdzą w stołek i mają to gdzieś . Żadnej kontroli nad tym burdelem bo koordynator ciućma i zakochany w sprzątaczce ratunku zobaczę ile tu wytrzymam albo palne ich w łeb oboje .

Kobieta
@Firma kogucik

Tutaj zawsze tak bylo.Albo bedziesz pracować bez slowa i udawać że nie widzisz wielu rzeczy,albo dyrekcja pokaże ci drzwi.Jak będziesz się o coś upominać.

@Firma kogucik

W sektorze ochrony jest dokładnie tak samo, lub jeszcze gorzej. Pracowałem 5 lat i nigdy więcej.

jonasz
@Marcias

FIRMA KRZAK W TYŁKU MAJĄ PRACOWNIKÓW TRZYMAJĄ SIĘ TYLKO ZE SWOIMI SĄSIADAMI NA PIWKU

Brałeś udział w rekrutacji do Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jaka umowa obowiązuje w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna podczas okresu próbnego?

Nikita

Umowa o pracę na ok. 3 miesiące - umowa próbna.

Justyna
@Nikita

Na jakie zarobki można liczyć na tej umowie próbnej? Jak się dostaje umowę o pracę to jakoś podnoszą te zarobki?

@Justyna

Przez cały okres zatrudnienia, obowiązuje najniższa krajowa. Tak jak w każdym innym zakładzie pracy chronionej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna?

Marcias

Oczywiście, że tak. Z tym tylko, że są one nie płatne, taki drobny szczegół.

@Marcias

Serio? I pracownicy nic z tym nie robią? Wiesz może ile takich nadgodzin się zdarza? To reguła, czy raczej pojedyncze sytuacje?

@Marta

I tak nic nie robiąc i jeżdżąc sobie caly dzień samochodem ma się wiecej o tych co się za urobia za marne pieniądze.

Jakub

A te marne pieniądze to co minimalna krajowa?

@Jakub

Tak, gdyby rząd jej nie wprowadził, to płaciliby 1000 zł i nie tylko oni.

Beata
@Marcias

Nie no nie przesadzajmy aż tak, bo przecież za takie coś to poważnie nikt nie podjąłby pracy. Tak szczerze właśnie się zastanawiam jakby sam wolny rynek bez ingerencji rządu w postaci tej najniższej by reagował. Ciekawe jak tutaj uregulowałyby się rzeczywiste stawki w momencie gdyby chętni faktycznie szanowali swój czas. Jak ludzie się tu rzetelnie cenią?

@Beata

Lata temu gdy stawka wynosiła 5 zł brutto/h, to pewna właścicielka parkingu płaciła 2,50 zł i o dziwo na brak chętnych nie narzekała. Pozdrawiam.

Czy w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna możliwa jest praca na podstawie B2B?

Marcias

Jedynym dokumentem potrzebnym do zatrudnienia jest: orzeczenie o niepełnosprawności.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna?

Marcias

Wygląda to tak jak w każdym innym zakładzie pracy. Zawsze trafi się ktoś, kto niszczy atmosferę w pracy. W zakładach pracy chronionej, zdarza się to częściej. Dlaczego? Dlatego, że jakaś część pracowników ma "żółte papiery", lub takie sprawia wrażenie. A co za tym idzie, ich zachowanie doprowadza do białej gorączki pozostałych współpracowników.

@Marcias

Firma nasza bardzo chętnie przyjmuje ludzi z problemami psychicznymi z oczywistych powodów bo na nich lepiej płacą z pefron.Niestety niewiele takich osób w praktyce nadaje się do pracy.Czasem masz ochotę wyjść z siebie i stanąć obok.Wtedy żal tych co naprawdę się przykladaja.Na l4 stale te same osoby,bo robota nie pasuje albo trzeba wszysko przeciągnąć bo niedaleko do emerytury.Zarobki też nie motywują do pracy .

Niejaki psychiczny Fiedor jest nawet kierownikiem w Cabindze w Żywcu. Przez taka szmate jak on ludzie sie zwalniaja jeden za drugim a kierownictwo z Bielska udaje że nie widzi problemu. Za chwilę dojdzie do tego ze sami tam beda pilnowac.

Obserwator

Najszybciej wybaczanym przewinieniem we firmie jest o dziwo problem alkoholowy.Kto pracuje to wie jak to wygląda.Podstawowa słabość czlowieka.No cóż niekiedy przyklad idzie z góry .Niektórzy mają klopot ze wstawaniem do pracy.Jak nas widzą tak oceniają.Firma patrzy przez palce bo nie bylo by komu robić.

B

Kiedy z ochrony z Cabindu w Zywcu wywalicie wreszcie Kupczkowa?

@B

Ludzie się z tamtąd sami wywalają. Za chwilę zostanie tam tylko Kupczakowa z Fiedorem. A Kierownictwo w Bielsku udaje że nie wie co tam się dzieje mimo skarg praciwników na tych państwa. Zrobili sobie prywatny folwark ale....wkrótce sie to skończy. Ich dni są policzone.

Zekx
@B

Kapusi się nie zwalnia!Z Cabindu powinna wylecieć cała firma a zostać tylko ci którzy mają dobrą opinię wśród kolegów z firmy i Cabindu.

Zekx
@B

Kapusi się nie zwalnia!Powinno się usunąć całą firmę z Cabindu a nowa firma przejąć pracowników którzy mają dobrą opinię wśród ludzi na terenie zakładu którego pilnują.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna?

Marcias

Prezesów, dyrektorów i kierunków jest w firmie już tak za dużo. Którzy zarabiają nie małe pieniądze, dzięki ludziom z niepełnosprawnościami. Pracujących w spartańskich warunkach. Bez dostępu do WC i bieżącej wody. A w telewizorni mówią, że w kraju pandemia panuje.

@aga o jakich przekrętach mowa ?

Aga

Czy Szef zainteresuje sie przekretami w firmie sprzyjającej w Strykowie?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracownika na stanowisko detektywa?

Roman
@Bartosz

Witam panie Bartoszu. Na ten moment nie POSIADAMY wakatów na takie stanowisko. Poszukujemy natomiast osób z II GRUPAMI niepełnosprawności na stanowisko : portier, pracownik ochrony oraz sprzątacz / sprzątaczka. ZATRUDNIENIE na umowę o PRACĘ na terenie południowej części województwa śląskiego. Pozdrawiam

Czy Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna organizuje staże dla studentów?

Kobieta

A pewnie chętnie bym im cześć sprzątania na brudnym zakladzie oddala.

Beata R

Tatwedo to firma do niczego zatrudniają ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności jak potrzebują a potem wyrzucają jak śmieci oszukują na pensji na urlopach nie wypłacana tyle ile trzeba wyzyskuja ludzi chorych żeby brać za nich kase dyrektor buchala i Dudek są bardzo wredni i nieprzyjemni a wymaga gania maja jak od zdrowego człowieka masakra nie polecam tej firmy i nie radę tam iść pracować bo wykorzystują ludzi na maksa hamstwo

Bartosiewicz

Typowa firma kogucik. Oszukują na wypłatach, są bardzo niemili dla osób niepełnosprawnych których mają 95% z całej kadry. Dla nich liczy się tylko kasa z pfron a pracownicy to śmiecie. Absolutnie nie polecam.

pokrzywdzony...
@Bartosiewicz

W pelni popieram powyższą wypowiedź. Dodam do tego jeszcze coś. Dyrekcja mało że nie reaguje na zgłoszenia o mobbingu,to jeszcze sami zastraszaja pracowników. Jak więc można oczekiwac zrozumienia od przełożonych skoro sami mają w tym udział? Może do nich to dotrze jak w końcu ktoś poda ich do sądu? a powodów do tego nie brakuje... Zapominają,że pracownicy z umiarkowana grupą bez większego trudu mogą znaleźć pracę w innym zakladzie więc na siłę nie będą trzymać się pracodawców , którzy ich oszukują i lekceważą .

Zostaw merytoryczną opinię o Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna?

Tatwedo Sp. z o.o. Agencja Detektywistyczna