Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Administrator Nowy wpis

Firma Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko projektant. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Czy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

wojtek Nowy wpis

TAk, jeżeli okoliczności pracy , zmieniające się przepisy lub sam pracownik uważa, że wymaga poszerzenia wiedzy z zakresu swojej pracy

Wojtek Nowy wpis

Tak, są szkolenia w zakresie związanym z danym stanowiskiem pracy.

Cześć, może znajdzie się ktoś kto pracuje już dłużej w Inżynierii Pro Eko i mógłby opisać jak warunki pracy zmieniły się na przestrzeni lat? Zastanawiam się czy przy zwiększaniu się stażu pracy w firmie zmienia się np. wynagrodzenie czy zakres obowiązków. Można liczyć na awans/podwyżkę?

wojtek Nowy wpis
@Karolina

jest duże przestronne biuro, wraz ze stażem oraz zaangażowaniem w realizowane projekty wynagrodzenie zmienia się, praktycznie to ile się zarobi w dużej mierze zależy od wyników pracy

sanit

firma specjalistyczna więc nie każdy się odnajdzie. projektuje się głównie obiekty przemysłowe i związane z ochroną środowiska. praca wymagająca, ale można zdobyć duże doświadczenie. wypłata jest zawsze na czas. bonus 2h tygodniowo bo w piątki pracuje się 6 godzin i nie trzeba tego nadrabiać!

Firma Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko asystent architekta/ koordynator projektu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Tomasz

Premie za dobrze zrealizowane projekty, krótszy dzień pracy w piątek (2h)

Maciej K.

Od października 2018 roku nie zobaczyłem zarobionych pieniędzy za wykonaną usługę (ekspertyza przyrodnicza wraz z napisaniem opinii środowiskowej). Od chwili przekazania dokumentacji, firmowe telefony oraz e-mail zgodnie milczą, choć podczas wykonywania usługi kontakt za ich pośrednictwem był wzorowy. Sprawę przekazałem na drogę postępowania sądowego, uzyskałem wyrok sądowy (nakaz zapłaty) i temat przekazuję do komornika! Dodam, że dzięki współpracy z tą firmą, straciłem płynność finansową, zmuszony byłem zawiesić własną, dopiero co rozwijającą się działalność i stanąłem na skraju bankructwa. Na pieniądze czekają podwykonawcy zatrudnieni przeze mnie do realizacji zadania. Wstyd, hańba i skandaliczne traktowanie kontrahenta!!!

Zołza

Stabilne zatrudnienie (pracuje od niemal 7 lat), możliwość rozwoju, zdobywania nowego doświadczenia. Atmosfera i kultura pracy radykalnie różne od tych panujących w korporacjach, co dla mnie przemawia zdecydowanie na plus.

Jacek

Ciekawa praca dająca możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień budowlanych. Konkretna budowlanka , a nie domki jednorodzinne

Tomasz

Bardzo fachowe podejście. Projekt zgodnie z oczekiwaniami i w założonym budżecie. Potrafią załatwić naprawdę bardzo trudne sprawy.

Bardzo nieuczciwa firma. Zalega mi z opłaceniem faktury od 2 lat.

Artur S.
@anonymous

Właściciel firmy to oszust i krętacz - nie płaci, nie odbiera telefonów. OSTRZEGAM - miałem z nim do czynienia!

Wojtuś

Nieuczciwi, niewydolni finansowo, zawalają terminy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Usługowe Inżynieria Pro Eko Sp. z o.o.