Silesia Music Center Sp. z o.o.

Kęty

Opinie o Silesia Music Center Sp. z o.o.

aaa

Dziękuję za powyższe informacje. Zastanawiałam się czy aplikować na stanowisko "Pracownik biurowy". Szkoda mojego czasu na kiepską pseudo firmę!!! Mam nadzieję, że wym. komentarze zmuszą Pracodawcę do zastanowienia się nad swoimi działaniami, czego z całego serca życzę. Proszę pamiętać, że firma bez dobrych pracowników i poważnych pozytywnych opinii nie ma szansy bytu!!!

wkurzony

Uwaga. Przestrzegam, odradzam, oszusci. Prace na stanowiskach "kierownika lub zastępcy kierownika", a w umowie stanowisko to magazynier, za najniższą możliwą stawkę. Uległem wypadkowi przy pracy na magazynie i następnego dnia dostałem wypowiedzenie. Przydałaby się kontrola BHP na magazynie przy partyzantów 64 w Bielsku-Białej.

Specjalista ds. zatrudnienia

Firma niepoważna. Publikuje od dłuższego czasu nowe ogłoszenia na te same stanowisko średnio co miesiąc. Daje już do myślenia. Słowa przedmówców widocznie potwierdzają fakt, iż szkoda czasu na tą pseudo firmę.

zastepca kierownika

nie polecamy, krętactwo na każdym możliwym szczeblu.

qweo

taki adres udało mi się znaleźć w google :) 3 MAJA 36 40-002, KATOWICE Nie wiem na ile jest aktualny :)

hmm

Śledzę oferty regularnie więc wiem. Znów jest ogłoszenie.

hmm

Też jestem ciekawa co jest nie tak w tej firmie. Ogłoszenia o prace w SMC pojawiają się co 2 miesiące. Napisze ktoś?

sasza

Trzymajcie się od nich z daleka !!!

Daro

Oszukuje i okłamuje Sadlik od lat.Tez ostrzegam przed nim.Nie dotrzymuje słowa. Towar tez ma kombinowany.Uważajcie Muzyk

Bmma

Teraz szuka do Przyjmowanie zamówień drogą telefoniczną i mailową, wystawianie dokumentów sprzedaży. Coś konkretnego macie na niego?

muzyk

ostrzegam wszystkich przed tym przekrętem sadlikiem

Zostaw opinię o Silesia Music Center Sp. z o.o. - Kęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesia Music Center Sp. z o.o.