Opinie o Grupa Wolf Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Wolf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Wolf Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wolf Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jak aktualnie wygląda sprawa przetargów? To na nich w zasadzie w zeszłym roku temat się zakończył. Wiem przy tym, że obecnie kierownik projektu jest poszukiwany i w zasadzie z tego wynika moja obecność na forum. jak widać dwie osoby są potrzebne. Czy jesteście w stanie opisać mi warunki pracy na miejscu? jaka atmosfera pracy teraz występuje i nad jakimi projektami się teraz pracuje?

Prawda Nowy wpis

Dlaczego przy przetargach są proponowane stawki poniżej karygodnej gdzie są wymagane umowy o pracę?? Jak? Wypłacane pod stołem czy zatrudnienie pracownika z komornikiem i dogadanie się z nim ??? Czy urzędy gdzie wygrywają przetargi nie wiedzą jaka jest minimalna czy tylko patrzą że za usługę zapłacą mniej i zaoszczędzą?? Gdzie jest PIP i inne instytucje? A zapomnielam w PIP też ich ma sądy też..... Żenada i zezwolenie na takie machlojek.

Daga Nowy wpis

Odświeżycie stawki? O ile rzecz jasna będzie wiadomo ile już docelowo mają wynieść? Jeszcze w styczniu były podane 20 zł oraz 23 zł. Co natomiast w przypadku speca od zakupów? Jest teraz oferta na Spacerową ale bez widełek, chce wstępnie wiedzieć na co aplikuje. Był może już ktoś na rozmowie? To czysta formalność czy o cos konkretnego jeszcze pytają?

Agata

Niemal wszystkiego się dowiedziałam o pracy u nich z waszych komentarzy, zabrakło mi tylko jakiejś informacji o stawkach, jakie proponują. Czy jest możliwość, żeby chociaż te granice od-do wynagrodzenia podać? Bardzo proszę.

Marcin WOLF
@Agata

Służba informacyjna 20 zł Służba porządkowa 23 zł

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grupa Wolf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Siwy Nowy wpis

Cześć mam pytanko czy nie potrzebujecie ludzi do pracy

Oczekujemy na nowe wieści jeśli chodzi o firmę Grupa Wolf Sp. z o.o. w mieście Sosnowiec. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Ann

Umowa zlecenie. Dobre wynagrodzenie. Zawsze na czas. Praca dla tych co chcą pracować a nie leżeć czy grać na telefonach

Łukasz

Firma zła. Zabierają pieniądze za nic oraz nie zapewniają wody, jedzenia na kilkudniowym wyjeździe. Na polandRock przez 2 tygodnie (!!!) musieliśmy sami płacić za jedzenie. Myślę, że na czysto zarobię może z 200-400zl. Nie pozdrawiam

Alicja
@Łukasz

Ale jak zabierają pieniądze za nic? Nie miałeś umowy żadnej?

Łukasz
@Alicja

Nie

@Łukasz

To ja nie wiem czy te zarobki to tak na "czysto" jak to napisałeś. KP ich nie obowiązuje, więc też to ich wola w takiej sytuacji czy dadzą wodę i jedzenie czy nie. :( To w sumie nic wobec tej kasy nie możesz zrobić?

Antek
@Łukasz

To zależy właściwie od wyjazdu, czasami zapewniają wodę i jedzenie, a czasami nie. Choć faktem jest, że porcje żywnościowe są niewielkie, żeby się najeść za cały dzień i kilka dni. Na śniadanie co najwyżej bułka z pasztetem i na obiad zupa. Zawsze musieliśmy coś dokupić.

@Antek

A to wyjazdy tutaj na jakie się dzielą, że warunki różne oferują?

@Łukasz

Byłam również na Polandrok. I woda i jedzenie od 1 sierpnia było zapewnione. Więc kiedy niby nie dostałeś picia i wyżywienia ? Może balowałeś i nie zdążyłeś odebrać?

@Antek

Byłam w czasie trwania imprezy. Nie dostałam ani razu na wyżywienie bułki z pasztetem. Poza tym chyba Ci się coś pomyliło bo zup nie było tylko drugie danie. Czy Ty napewno piszesz o pracy na Polandrok?

@Ann

No tak, ale on napisał, że było raz tak raz tak, więc Tobie akurat chyba jeden wariant się trafił? Czemu od razu negujesz, że o nich pisze?

Kubaaa

Umowa zlecenie podpisana, ale praca i tak na czarno, wypłata do ręki, zero składek.

Iza
@Kubaaa

A ile wynosi to wynagrodzenie mniej więcej? Jest chociaż warte tej umowy?

Beata
@Kubaaa

czyli rozumiem że nigdzie umowa nie jest zgłoszona?

@Beata

Każda umowa jest zgłaszana do odpowiednich instytucji ;)

@Iza

Umowa zlecenie jest zawierana z każdą osobą . Obecnie płacimy 17 zł netto pracownikom służby informacyjnej , 20 zł netto pracownikom służby porządkowej

Beata
@Kubaaa

Przecież jeśli się podpisze umowę nie pracuje się na czarno. Jedno wyklucza drugie.

@Kubaaa

Sprawdzałeś w odpowiednich instytucjach , że bez składek ? Czy tylko tak piszesz :)

Iza
@Marcin Wolf

Czyli firma jednak płaci te składki tak? :D

Marcin WOLF
@Iza

Oczywiście . Zapraszam do współpracy :)

Agata
@Marcin Wolf

No to już nie rozumiem, wszystko ok z ta umowa?

Edyta

Czy macie pozytywny i chętny do pracy zespół pracowników ?

Stały pracownik.

Ludzie bardzo pozytywni,żeby nie było pracować trzeba jak również pokazać co się potrafi a firma napewno was wynagrodzi za ciężką pracę. Miałam okazję uczestniczyć w wielu imprezach, zwiedzić trochę Polski i dużo się od nich nauczyłam. Pełen profesjonalizm. Polecam współpracę z firmą Grupa Wolf ????

Firma godna zaufania Wynagrodzenie na czas Co do imprez masowych zawsze wiadomo jak płatne i kiedy Pozdrawiam

Maria

Wynagrodzenie w terminie to w obecnych czasach absolutna podstawa. No ale do rzeczy - chciałabym wiedzieć, jaką formę współpracy oferuje się pracownikom Grupy Wolf. Umowę o pracę czy jednak umowę zlecenie?

@Maria

Umowa zlecenie

Sławomir
@Marcin

Umowa zlecenie nie zawsze jest korzystna dla pracowników przez brak płatnego urlopu i chorobowego. Czy przy dłuższej współpracy można negocjować warunki zatrudnienia i zmienić ją na bardziej korzystną na czas określony?

OCHRONA

Polecam firmę . Uczciwa i znająca się na pracy kadra kierownicza . Atmosfera przyjazna . Same superlatywy . Płatność w terminie . POLECAM !!!!

@OCHRONA

Firma uczciwa jak diabli. Wypłaty obiecują po zakończeniu pracy, a w dniu wypłaty zmieniają termin. Umowę o pracę też ciężko otrzymać,obiecują obiecują a idioci pracują. Ciekawe co na to inspekcja pracy.

Wolf

Szanowny kolego czy koleżanko :) Umowy o pracę nikomu nie obiecujemy na imprezach masowych :) To tak w ramach wiadomości wszyscy pracują na umowę zlecenie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wolf Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grupa Wolf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wolf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wolf Sp. z o.o.?

Grupa Wolf Sp. z o.o.
  • Bohaterów Monte Cassino 36 lok. 11