Xero Print

Bielsko-Biała

Opinie o Xero Print

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@klient czy opisywana sytuacja została wyjaśniona? Jako klient masz prawo do reklamacji usług. Firma powinna zająć się przedstawionymi zarzutami i na nie opowiedzieć, tak żeby inni mogli na spokojnie korzystać dalej z jej usług.

kaha
użytkownik zarejestrowany

ale jako konsument masz prawo odstapic umowy wiec podejrzewam ze powinni ci przyjac i uznac reklamacje

klient

Wystawiam opinię jako ich były klient. Oszustwo i zwodzenia to chyba dla nich chleb powszedni. Kiepski towar i po zakupie problem z kontaktem i brakiem odpowiedzialności za sprzedany sprzęt!!! Odradzam.. jest wiele innych firm które świadczą podobne usługi w BB.

Tomek

Istny dramat, zero poszanowania pracownika, zganianie winy za swoje błędy na pracownika, całkowity brak porozumienia. Nie polecam...

Jasam

Nie polecam. Nie masz czasu na śniadanie. Właściciel wyzywa pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko OK a w rzeczywistości nie chce podpisywać umowy o pracę tylko proponował pracę na "czarno" lub umowę zlecenie na niską kwote i reszte pod stołem. Według mnie najgorsze miejsce pracy w jakim byłem a mam 15 lat doświadczenia. Gdy powiedziałem że odchodzę to usłyszałem że Polakom nie chce się pracowac bo wszyscy od niego odchodzą a podobno jest bezrobocie. Nie chciał tylko powiedzieć ilu miał wczesniej pracowników.

Dorota

Sama kupiłam u nich kopiarkę - wybrałam z kilku dostępnych na miejscu modeli - POLECAM przyszłym kupujacym - model zakupionej kopiarki Konica Minolta Bizhub c450

Marcin

Kupiłem u nich kopiarkę kolorową i jestem zadowolony z zakupu jak i obsługi. Polecam i pozdrawiam. Marcin

Klient

Nie polecam! Dobra obsługa tylko do czasu zakupu - później kontakt się urywa.

Mati

Skończ ściemniać chyba tam nie byłeś

Zostaw opinię o Xero Print - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xero Print