Elektronika-Leszek Fijak

Bielsko-Biała

Opinie o Elektronika-Leszek Fijak

edward
użytkownik zarejestrowany

@minia te komentarze też były dodawane bardzo dawno więc myślę, że albo odzywał się jakiś niezadowolony pracownik albo konkurencja..teraz to wszystko jest możliwe. Ale potwierdzam Twoje słowa, że teraz jest naprawdę w porządku i firma coraz lepiej sobie radzi

Żywiec

Takie firmy to powinny być zamykane! Biznesmen-prywaciarz udający fachowca,a na nowy śrubokręt szkoda kasy.Żenada panie Fijak!

kolista

mam nadzieje, ze ten człowiek nigdy nie dostanie żadnych zleceń, trzymajcie się od niego z daleka. takie firmy powinny być na czrnej liście.

Krętacz i(usuniete przez moderatora)jako pracodawca,kompletny brak profesjonalizmu jako wykonawca-stanowczo odradzam współprace z tym panem.

Zostaw opinię o Elektronika-Leszek Fijak - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektronika-Leszek Fijak