Opinie o Soter Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Soter Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Soter Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soter Sp. z o.o. w Kolbuszowa

Znalazłem ofertę pracy na sortowacze nieczystości stałych. Piszą o stawce zaczynającej się od 4242. Od czego zależy wyższa wypłata ? Można liczyć na jakieś premie???

Jak trzeba wolnego to nie ma jak nie trzeba wtedy jest brak brygadzisty magazynowego czasami samemu trzeba podejmować decyzje co za tym idzie pensja powinna być adekwatna do wykonywania więcej obowiązków brak płatnej soboty brak ubrań butów itp. Podejście dyrektora jak rzucisz l4 to już kombinujesz może sam Pan przyjdzie za takie pieniądze pracować a nie po wyspach kanaryjskich czy hiszpani latać zapomniałem stać Pana i mniejsza czy są problemy czy nie to i tak Panu nikt o tym nie powie bo nie mają jaj

Gabriela
@Anonim

aaaa właśnie...napisałeś, że dyrektor jeździ na wczasy, a czy firma oferuje swoim pracownikom dopłaty do wczasów czyli "wczasy pod gruszą"?

M.m. Nowy wpis
@Gabriela

Nie ma wczasów pod grusza w tej firmie

Zajmuje się ktoś w firmie sprzątaniem? Szukają właśnie kogoś na 1/2 etatu za 1800 zł brutto z orzeczeniem. Moja mama chciałaby się podjąć pracy, właśnie z uwagi na orzeczenie nie może pracować na pełen etat. Czy ktoś obiektywnie i szczerze doradzi nam, czy warto? Wiecie jak jest, nie chce, żeby trafiła na złe warunki, atmosferę czy aby szefostwo miało lekceważący stosunek do pracownika..

Jaki dress code obowiązuje w Soter Sp. z o.o.?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Lelum

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie na stanowisko ochroniarza czy są jakieś uwagi

Zofia

Nie wiecie, czy portier-dozorca już jest zatrudniony, czy może przez świeta się to odwlekło i mój mąż jeszcze może na szybkiego się zgłosić? Jakie w ogóle zarobki ma się jako portier na dwie zmiany? W ogłoszeniu z PUP napisali, że 4,242 brutto, ale to było zeszłoroczne, więc może od stycznia więcej?

Nabity w butelkę

Zrobiłem badania za 200 zł.i cisza.ani pracy ani zwrotu. Firma Soter to (usunięte przez administratora)

Paulina

No hej, znajdę tu osoby, które aktualnie pracują jako instalator? Podacie widełki płacowe? W ofercie piszą o 5000 - 7600 zł / miesiąc, mąż się zastanawia, czy faktycznie można tyle zarobić. Czytam, o nieprzedłużonych umowach, czesto się to zdarza, czy raczej jak ktoś się sprawdzi i pracuje dobrze, to może liczyć na stabilność w zatrudnieniu?

Nie ważne kto

Obecne warunki pracy ogólnie różne raz (usunięte przez administratora) raz lajt jedyny minusik przydałaby się lepsza organizacja raz ludzi dwa jak się idzie w sobotę to należało by się albo płatne albo dwa dni wolnego. Przypominam skończyły się czasu czarnogrodu i wypadałoby żeby zarobki były adekwatne do obowiązków wykonywanych na obiekcie. Inaczej nikt długo nie popracuje

Aleksander
@Nie ważne kto

Ale jednak nadal pracujesz, czyli jest coś, co sprawia, że decydujesz się tutaj zostać? Jak płatne jak się idzie w sobotę, nie bardzo rozumiem, pracujecie w soboty, a nie otrzymujecie za to wynagrodzenia? To ile w takim razie zarabiacie skoro uważasz, że zarobki są nieadekwatne?

Szymon

Serio tak cię potraktowali że nawet nie wiedziałeś że zostaniesz zwolniony? Miałeś umowę do końca marca i ci jej nie przedłużyli? Ciekawy jestem jak długo tu robiłeś że tak się z tobą obeszli.

Soter Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

xyz

Opiekę niech zostawią w spokoju, bo do ochrony się nie nadają. Niech zaczną być najlepsi w jednej branży, a nie robią wszystko naraz i nic im nie wychodzi.

@xyz

Skąd wiesz ze im nie wychodzi? Jak się ogłaszają to znaczy że potrzebują ludzi.Ty tu pracowałeś że jesteś taki zorientowany?

fantomas
@Szymon

prawidłowo że przegrali przetarg na CENTRACH PRZESIADKOWYCH W KATOWICACH....

Ilona
@xyz

jeżeli ktoś robi wszystko to nie zawsze wychodzi to najlepiej choć w sumie nie mam pojęcia jak jest tutaj. Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy? Jakie zarobki można osiągnąć? Umowa o pracę czy zlecenie?

@Ilona

Zarobki to najniższa krajowa obecnie 3010 brutto czyli na rękę 2300 dostaniesz a jak masz rentę to już tylko 2100

pozytywny
@fantomas

co ty pierniczysz ze dobrze. ględziles pewnie za slabo placą to daki wyszcza cene i przegrali teraz jest inna firma co placi tak jak wszyscy, wiec moze teraz brdziesz pisac ze tamci slabo placą. zanim napuszesz nastepnym razem cokolwiek, zapytaj sie kogos mądrzejszego by ci pojadśnił o co chodzi w tego typu zleceniach a nie pucuj sie gaworkach schowany za nikiem

Witam, jaka ochrona objęła obiekt Centrum Przesiadkowe Katowice-Brynów? Orientuje się ktoś? Okazuje się, że Soter już stamtąd wyleciał (stan na dzień 26.01.2023). Potrzebuję nr telefonu do obecnie działającej tam firmy.. Pozdrawiam

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Soter Sp. z o.o. na stanowisku Operator Wózka Widłowego? Czy pracownicy dostają premie?

Ha ha

Premie?? He he z drzewa się urwałeś, tu nie wiedzą co to jest premia dla pracownika czyli zapomnij zejdź na ziemię

Ha ha

Zarobki na operator wózka widłowego to najniższa krajowa można liczyć tu nikomu więcej nie dają chyba ze jest się kierownikiem - koordynatorem

@Ha ha

o widzisz, a jednak pracujesz mimo braku takich motywatorów? to co innego Cię zachęca? ktoś kiedyś wspomniał, że trzeba tu żądać pasków wypłat, bo coś może być nie tak, to prawda? widziałeś swój?

@Agata

Tu się zgadzam pasków nie chcą dać, pasek to lata świetlne temu widziałem, jeszcze pracuje

@Ha ha

a mogą tak po prostu nie chcieć dać? pracownicy nie interesowali się jeszcze szerzej tym tematem? nikt się nie rościł o to? skoro jeszcze jesteś to jakie zmiany macie wprowadzane teraz od nowego roku, cokolwiek się zmienia w warunkach?

Zorro
@Ha ha

Czy pracodawca ma obowiązek wydać pasek wynagrodzeń? Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy pracodawca nie ma obowiązku wydawania pracownikom miesięcznych pasków wynagrodzeń.

kierownik-koordynator
@Ha ha

zawsze można awansować na takie stanowisko i zarabiać serdecznie zapraszamy na to stanowisko

luiza

witam kiedy są wypłaty w soter na konto umowa o pracę ?

@luiza

W umowie powinieneś mieć do którego dnia miesiąca są realizowane przelewy. Z reguły jest to 10-ty. Ale jak masz wątpliwości to dzwoń do kadr.

ooo

do 10 następnego miesiąca

@ooo

Dzięki ze napisałeś. A jak już mówimy o kasie to ile można dostać na początek? Nie chodzi mi o okres próbny tylko już potem na stałej umowie? Wiesz?

Szybki Lopez

Kiedy im się chce !

@Szybki Lopez

To jak w końcu to jest, skoro ktoś odpowiedział, że do 10tego? Tobie inaczej dawali?

Szybki Lopez
@Agata

Jak mają ochotę i dobre samopoczucie!

@Szybki Lopez

A mogłeś im czymś podpaść i traktowali Cię jakoś indywidualnie przez to?

@Szybki Lopez

Dostałeś kasę później niż 10???

Iwona

To Ty kiedy dostawałeś?

@Szymon

JESTEM pracownikiem od 8 lipca , moje pytanie czy w tej firmie wypłacają nadgodziny ????? jestem na obiekcie CENTRUM PRZESIADKOWE ZAWODZIE. I JESTEM CIEKAW KIEDY KIEROWNIK PRZYWIEZIE NA OBIEKT UMOWĘ DO PODPISU. BYŁO NA GRAFIKU DZIEWIĘĆ OSÓB PRZY SYSTEMIE CAŁODOBOWYM. Nagle nie zostało nawet trzech.

Iwona
@MARKO

i co, dostałeś w końcu tę umowę do podpisu? czy nadal czekasz?

@Szymon

NIESTETY na umowie nie piszą kiedy jest dzień wypłaty.

Yoda
@luiza

a co wy nie macie kierownika komendata ,że ludzi na fb pytacie

@luiza

Umowa o pracę do 10 dnia miesiąca, umowa zlecenie jest do 17 dnia miesiąca. Ja teraz dostałam wcześniej, bo święto.

@Szymon

Powiem to z własnego doświadczenia. Kwota jest zależna od umowy. Ta firma ma wszystko na odwrót czyli najkorzystniejsza jest umowa o pracę, wtedy dostajesz 168 h lub więcej, pomijając to, że jest zatrudnionych za dużo ludzi i nie ma potem godzin do rozdania. Jeżeli jesteś zatrudniony na umowę zlecenie to tragedia. 168 g nie dostaniesz. Stawka netto wychodzi coś koło 15 zł, mi wypłata wyszła dobrze. Stawka najniższa krajowa. Wniosek: Jak chcesz zarobić więcej na umowę zlecenie to nie pracuj w Soterze. W innych miejscach wyrabiałam prawie 3000 zł na umowie zleceniu z nadgodzinami, a bo to ktoś zapił itd. A tu nawet nadgodzin nie wolno robić. Pierwszeństwo mają choroby specjalne, orzeczenie lekkie można wyrzucić śmietnika lub zrobić z siebie wariata, żeby MZON dał ci po2. A jak jesteś mądry to uciekaj z ochrony mienia i szukaj normalnej roboty. JA osobiście mam dosyć ochrony. Wszędzie jesteśmy, my pracownicy traktowani tak samo i jak słyszę już przy rozmowie telefonicznej czy ma Pani orzeczenie umiarkowane to mi się chce wymiotować. Wolę już tyrać na produkcji lub na własnej działalności.

@xyz

ale święto to 15 sierpnia.

@xyz

Ale wyrabiałasz ile godz w miesiącu na 3000 zł przy najniższej krajowej musiało być ok. 300 godz. To jest nie możliwe

Justyna
@Marko

nie wiem jak to liczysz ale przy stawce 3000 i 300h to wychodzi 10zl za h, nikt o tym wczesniej nic nie pisal ze jest tak nisko, skad ci sie to wzielo ?

@Justyna

netto niestety tak wychodzi 10 zł za godzinę.

@MARKO

Chyba żartujesz, że serio tak wychodzi. I tak ludzie tu pracują i nie pomyślą, żeby to gdzieś zgłosić? Chyba, że jakimś cudem to legalnie jest ale niby jak? Sądziłam, że najniższa obowiązuje

@Agata

ja w zeszłym roku przy stawce 2800 zł wychodziłem lepiej netto , niż przy stawce 3010 zł. w SOTERZE. W SOTERZE NA wypłatach (usunięte przez administratora) nie wiem skąd im takie przeliczniki wychodzą. do pracowników SOTERA ŻĄDAJCIE PASKI Z WYPŁAT ŻEBY UKROCIĆ ICH (usunięte przez administratora)

Jasnowidz Jackowski

Marko i xyz ! Wy oboje macie chyba hemoroidy nie tam gdzie mają być tylko na mózgu ! Nic więcej tylko dwa ciecie mające problemy z przepisami ! Wy chyba oddajecie stolec zgodnie z przepisami i kładziecie się spać z różańcem i Zdrowaśką na ustach ! Do roboty nieroby bo jest kryzys, trzeba robić na ukraińców emerytów i rencistów, bezrobotnych, inwalidów,kler który ma ciągle mało, rodziny wielodzietne Do roboty stekacze ! Alleluja i do przodu ! A jak nie to zbierać puszki i butle po piwie !

XYZ
@Jasnowidz Jackowski

To proszę robić samemu w tej godnej pożałowania firmie. (usunięte przez administratora)

@Jasnowidz Jackowski

nierobem to jesteś TY. jak pracuje się w systemie 12 godzinnym to wolnego powinno być minimum 24 godz. z głową to coś ty masz. tyle w temacie.

dsds
@MARKO

Dobrze mu odpowiedziałeś Marko.:-)

@MARKO

Ten ala jasnowidz to jakiś dupowłaz, chcący się przypodobać panu kierownikowi. Chyba myśli, że będzie w tej godnej pożałowania firmie pracować na stałe.

@XYZ

To ty cięciu jesteś godny pożałowania. Złóż kandydaturę do GROMU. ! Może i ciekawe czy cięciu cię przyjmą :)

@Jasnowidz Jackowski

ja się domyślam kim ty jesteś. że powypisywałeś głupoty. firma potrafi tylko zbierać dofinansowania z PEFRONU za zatrudnianie osób z orzeczeniami niepełnosprawności a zmuszają osoby niepełnosprawne pracować ponad siły zmuszając pracować w systemie 12 na 12 dniówka na dniówkę czy nocka na nockę to jest niezgodne z kodeksem pracy. JAK SIĘ PRACUJE W SYSTEMIE 12 GODZINNYM TO WOLNEGO POWINNO BYĆ MINIMUM 24 GODZINY.

@Jasnowidz Jackowski

do GROMU to z tobą. szanowny jasnowidzu. ja cię rozszyfrowałem kim jesteś. jak będziesz miał odwagę to się ujawnisz a nie pisz bzdur. tyle w temacie.

Tak jest Marko.Brawo:-)

@xyz

XYZ + MARKO dodać wasze ilorazy inteligencji i zważyć wasze mózgi razem to małpka Kapucynka ma więcej IQ i cięższy móżdżek jak wasze 2 razem ! Wasz wielbiciel Janusz K.

fantomas

CO SIĘ WPIEPRZASZ MIĘDZY WÓDKĘ A ZAKĄSKIEM. ćwokiem to ty jesteś.....

@Jasnowidz Jackowski

Na ciebie chyba też muszą pracować bo dużo ryczysz a na bank mało mleka dajesz czyt. pracujesz ,idź na pastwisku i nie rób tu obory !

@Jasnowidz Jackowski

NIE ZNAM ŻADNEGO JANUSZA K. JAK JUŻ.

@Jasnowidz Jackowski

Cieciem to jest Pan Jasnowidz Jackowski, który swoimi wpisami na forum pokazuje brak kultury osobistej do tego zawodu, który sam wykonuje, ja się zatrudniam jako pracownik ochrony fizycznej, a nie jako cieć, jak ktoś chce używać tego obraźliwego słowa cieć, to proszę o wpisanie tego słowa do umowy. Matka Pana nie nauczyła kultury osobistej, tym bardziej do siebie samego.

XXX
@MARKO

Kłania się kodeks pracy, który mówi o równoważnym czasie pracy. Po 12h pracy ma być 12h odpoczynku .

xyz

Tylko ludzie nie posiadający własnej kultury osobistej, już nie mówiąc o współpracownikach, używają słowa obraźliwego typu cieć. Każdy kto pracuje jako pracownik ochrony fizycznej jest według starego i obraźliwego określenia cieciem, łącznie z kierownikami, więc jak na nas szanowny Pan Jasnowidz Jackowski mówi cieć, to znaczy, że sam nim jest. Ja jestem pracownikiem ochrony fizycznej, nie cieciem. Ludzie, zachowujcie się jak dorośli ludzie, jak na razie pokazujecie swoją niepełnosprawność umysłową. Najwyższy czas okazywać sobie szacunek, bo wszyscy pracujemy w tej branży, a to forum pokazuje, że jeden nadaje na drugiego, chyba, że sobie zasłużył, bo nie toleruje śpiących pracowników ochrony, takich powinno się tępić, ale skoro firmy zatrudniają osoby niepełnosprawne, to na pewno większość z nich bierze psychotropy, bądź leki podobne o działaniu usypiającym, sama to zresztą widziałam w pracy, więc niech się kierownicy zastanowią kogo zatrudniają, bo im tylko zależy na otrzymaniu Pfronu, z którego my nic nie mamy.

MARKO

DLACZEGO BIURO REGIONALNE W KATOWICACH NA UL. MODELARSKIEJ 11 A. SOTERA JEST NIECZYNNE ????? BYŁEM DZISIAJ W TYM BUDYNKU BO CHCIAŁEM POBRAĆ PASEK Z WYPŁATY ZA LIPIEC. NA PORTIERNI SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE KADROWA CO MA BYĆ W BIURZE NIE PRZYCHODZI A KIEROWNIK RZADKO TAM BYWA. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NA WYJAŚNIENIA OD PANA KIEROWNIKA ANDRZEJA ŁOCIKA . JAK SIĘ DO NIEGO DZWONI Z PYTANIAMI TO ZBYWA ZE NIE MA CZASU. DLA KIEROWNIKA PRACOWNIK JEST TYLKO DOBRY JAK POTRZEBUJE LUDZI DO PRACY JAK NA SIŁĘ MU LUDZIE ODCHODZĄ Z GRAFIKU. ROTACJA NA CENTRACH PRZESIADKOWYCH NA ZAWODZIU I W BRYNOWIE JEST OGROMNA.. MAM UMOWĘ DO KOŃCA WRZEŚNIA . RACZEJ JAK PAN KIEROWNIK NIE ZMIENI SWOJEGO POSTĘPOWANIA DO PRACOWNIKÓW TO ZOSTANIE W KOŃCU SAM NA TE DWA OBIEKTY. POŁÓWKA KIEROWNIKA NA SŁUZBIE BĘDZIE W BRYNOWIE DRUGA POŁÓWKA BĘDZIE NA ZAWODZIU. NIE UMIE UKLADAĆ GRAFIKÓW.. PAN ANDRZEJ ŁOCIK NIE CHCE SŁUCHAĆ DOBRYCH RAD W KOŃCU ZOSTANIE SAM. ODRADZAM WSZYSTKIM KANDYDATOM DO PRACY W SOTERZE. NIECH SZUKAJĄ GDZIE INDZIEJ. DLA MNIE SOTER JEST NIE WIARYGODNY. CO INNEGO W ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ A CO INNEGO W REALU. JAK JUŻ SIĘ PODEJMIE WSPÓŁPRACĘ. DO KOŃCA UMOWY RACZEJ DOTRWAM ALE NA PAŻDZIERNIK JUŻ WSPÓŁPRACY NIE PODEJMIĘ . DLA MNIE FIRMA SOTER OKAZAŁA SIĘ GORSZA OD TIME SECURITY. - KTORZY HONORUJĄ 80 - LATKOW NIŻ OSOBY KTÓRZY NIE MIELI INNEGO DOCHODU NIŻ PENSJA. JAK PRACOWALEM W TIME TRZY LATA OD 19 LUTEGO 2018 DO 31 STYCZNIA 2021. MNIE UMOWY NIE PRZEDŁUŻYLI A TRZYMALI 80 - LATKÓW KTORZY NA STANOWISKU SPALI ROZŁOŻENI PRZY GRZEJNIKU I PILNOWALI GRZEJNIKA A PRACĘ MIELI GZIEŚ.

Hgu
@MARKO

Tak to prawda pan Andrzej łocik nie umie układać grafików.Budzi się 31 że jutro nowy miesiąc i grafik by się przydał i dzwoni po ludziach i się pyta kto jakie wolne potrzebuje i układa dopiero.śmiech na sali.

@Hgu

I nawet nie umie sporządzać rekrutacji przyjmuje takich co nie przychodzą na pierwszą służbę grafiki sporządza na odwal się cała prawda o Kierowniku Łociku

@Marko

To trochę kłopot jak grafik jest źle ułożony. Widziałem ze szukają teraz kilku pracowników. Mnie zainteresowała oferta na pracownika gospodarczego tylko wymagają orzeczenia o niepełnosprawności. Wszyscy pracownicy muszą mieś grupę inwalidzką?

@Szymon

orzeczenie to podstawa żeby firma mogła kasować kasę Z PEFRONU. ZA zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Tak muszą.

Były pracownik.

NAJLEPSZA firma w jakiej dotychczas pracowałem. A to że trzeba być osoba niepełnosprawna aby tam pracować to norma. W KAŻDEJ firmie ochroniarskiej tak jest. Jeśli chodzi o pracę w Soter to najlepsza firma. Przede wszystkim liczą się kontakty pracownik kierownik . Kierownik Romanowicz odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu to należy podkreślić z całą stanowczością. Grafik był robiony uczciwie! co nie wszędzie się zdarza,bez pierwszeństwa dla lizusów donosicieli. Niebylo wsadzania urlopu na siłę,jak mam to w obecnej firmie. A płaca w Soter? Jak w każdej firmie. Podstawa czyli najniższa krajowa+plus dodatek za godziny nocne. (W tej chwili pracuję w innej firmie ochroniarskiej na tych samych zasadach ale wypłata mniejsza niż w Soter...)

Mały
@Były pracownik.

Obecy średni dochód za wszystkie nadgodziny itp. ?

Danuta
@Były pracownik.

Przybliżysz kwestię grafiku pracy w Soterze? Ilu godzinne są zmiany i jaki przyjęty jest system pracy? Wspomniałeś o dodatku za godziny nocne - ile on wynosi? :)

kolo
@Były pracownik.

Niepełnosprawny ochroniarz. Najlepiej bez nóg. Absurd goni absurd.

Robert
@kolo

Absurdem jest to że taki pajac jak ty uważa że osoby niepełnosprawne to coś ci powiem nie miły człowieku osoby niepełnosprawne są bardziej wydajne niż osoba zdrowa ponieważ takiej osobie zależy na pracy. A osoba zdrowa tylko potrafi narzekać na pracę i na obowiązki które musi wykonywać nie obrażaj osób niepełnosprawnych

kolo
@Robert

(usunięte przez administratora) a czy niepełnosprawny nie może nie mieć nóg? Gdzie napisałem ze może być wydajny? Zresztą niepełnosprawność wiele ma imion. Nie mniej ochroniarz raczej powinien był w pełni sprawny.

@Były pracownik.

a czy płacą za pranie ??????

okaże się.

Witek
@Były pracownik.

To jak tak fajnie było a teraz jest źle to po jakiego grzyba odszedłeś z tej zajebistej firmy?

popieram ,sprawny!

@Były pracownik.

Na centrum przesiadkowym niby zatrudnia się ludzi z orzeczeniami, a jedna osoba została zatrudniona bez orzeczenia, a zachowuje się tak jak by miała PO2.

@kolo

Mój znajomy pracuje w Erze - kolejna godna pożałowania firma typu ochrona. Kiedyś pracował jako mechanik, naprawiał samochody i autobusy. W pracy miał wypadek. Stracił rękę. Obecnie pracuje na portierni na US. Człowiek w porządku w porównaniu do tych innych z orzeczeniami, tylko ciągle ma problemy z akceptacją i wyzwiskami z racji tego, że stracił rękę.

@MARKO

Ha, ha, ha. Ich nie stać nawet za kamizelkę odblaskową dla każdego pracownika. 12 facetów chodzi w jednej kamizelce, która śmierdzi, nikt jej nie przepierze, ja jej więcej nie włożę. A jak pytam Pana kierownika czy są dodatkowe, to brak, a potem zatrudnia młodego szczeniaka i nagle dostaje nową kamizelkę dla siebie. A kobieta nie dostanie i ma nosić po facetach. Wstyd! Każdy pracownik powinien mieć swój komplet kamizelki, równie dobrze można ich zaskarżyć do BHP i sądu pracy za nieodpowiedni ubiór dla pracownika. Nawet mundur dostałam niekompletny.

@xyz

a ja się pytam co to za umundorowanie koszulka z krótkim rękawem i polar. bez obuwia i spodni. warte śmiechu takie mundorowanie. lepiej by każdemu dali ekwiwalent pieniężny na ten cel. ja za lipiec dostałem niby jakiś ekwiwalent w kwocie 4 zł 04 grosze. podejrzewam że za pranie ta kwota nie jest nawet na proszek do prania nie mówiąc o świetle i wodzie. warte śmiechu jak pracowałem w szkole policji to ekwiwalent na kwartał wynosił 600 zł - czyli na rok 2400 zl. ale w tamtym okresie były inne stawki bo to było kilka lat do tyłu. myśleć.

@Danuta

wszystko zależy czy obiekt całodobowy czy nie przy całodobowym powinno być dniówka, nocka i po nocy 48 godz. wolnego a często ustawiają grafiki dniówka na dniówkę czy nocka na nockę to jest niezgodne z kodeksem pracy. przy 12 godzinnych służbach minimum powinno być 24 godziny wolnego.

@Robert

nie do końca się zgadzam zależy na co ma niepełnosprawny orzeczenie bo różne akcje bywają ,w pracy ,kradzież ,narkotyki ,bitki ,pijanstwa i co ,głuchy nie usłyszy ,niewidomy nie zobaczy ,tak że nie do końca jestem przekonana czy taki ochroniarz sobie poradzi w takiej sytuacji ,już nie wspomne ,że ponad 70 letni pan czy pani tym bardziej może mieć problemy i może nie za bardzo odnaleźć się w takiej sytuacji

@Yan

w poprzedniej firmie pracowałem wśród emerytów 80 letnich. mnie firma się pozbyła nie przedłużając umowy a woleli zostawić na obiekcie 80 letniego emeryta gdyż oni spali na służbie pilnując grzejnika. nie myśląc o pracy. dla firmy ochronialskiej liczy się tylko jak najwyższe orzeczenie żeby zgarniać grube DOFINANSOWANIE Z PEFRONU. to cała prawda.

dfd

Tak jest.

pewnie o Tychach mowa:D

@Yan

nie O TYCHACH - TYLKO CENTRA PRZESIADKOWE ZAWODZIE I BRYNÓW

@Były pracownik.

W czym jest najlepsza - według mnie jest najgorsza dzisiaj jest 25 sierpnia i nie ma jeszcze grafików na wrzesień kierownik Andrzej Łocik robi taki rozgardiasz na obiektach że nie wiadomo kto ma przyjść na zmianę rano mnie zmienić jestem na nocce na Centrum Przesiadkowe Brynów. Ustala z dnia na dzień nic nie można zaplanować bo nie wiadomo czy łaskawie kierownik nie zadzwoni że się ma iść na służbę na razie mam umowę do końca września ale jak tak dalej kierownik będzie nie rozgarnięty to nie wiem czy na październik podejmie współpracę na razie ciężko to widzę

@Były pracownik.

Ja przy stawce 2800 brutto wychodziłem lepiej płacą netto - niż w Soterze przy stawce 3010 zł. Trzeba zadać pasków z wypłaty i sobie porównywać firma zbiera grube dofinansowanie z pefronu a nam pracownikom niepełnosprawnym każe pracować ponad siły ustawiając grafiki 12 godz pracy na 12 godz wolnego. A minimum po 12 godz pracy powinno być 24 godz wolnego.

Pracuje na centrum przesiadkowym w brynowie i stwierdzam że jest to najgorszy obiekt jaki miałem.Pełno meneli,bezdomnych,nie da się ich pozbyć a straż miejska ma to w dupie i zwalają na ciebie i wogule nie chcą pomagać.Acha i uwaga na sprzątaczki -One tam rządzą.Są wredne,chamskie i fałszywe a w szczegulności niejaka Ziuta która się wszystkim i wszystkimi interesuje tylko nie swoją pracą.Chce wiedzieć wszystko,ile mamy na godzinę,jaką mamy grupę czy mamy rentę i ile.Wyjątkowo wścibska i natrętny babsztyl.Chamska,wulgarna,wredna prostaczka.Chcesz mnieć chwile spokoju to się bieda bo wchodzi do dyżurki i napieprza tym wieśniackim jęzorem non stop jak katarynka.W oczy sprzyja a poza plecami zamykają się w swojej dyżurce żebyś nie słyszał co mówią i napieprzają na ciebie ile wlezie.Uważajcie na tą prostaczkę.

Xyz

Zawsze odpowiadam takiej osobie, że takie odpowiedzi udziela tylko kierownik.

Marko

Tak to prawda że sprzątaczki na Centrum Przesiadkowym w Brynów zajmują się pierdolami zamiast zajmować się pracą. Obgadują na prawo i lewo. Na Centrum Przesiadkowe Zawodzie takich problemów nie było szło porozmawiać ze sprzątaczkami nie wtrącali się do ochrony jak to robią w Brynowie. Najgorszy obiekt jaki do tej pory miałem kończy mi się umowa do tej pory kierownik nie podjął decyzji czy będę miał przedłużoną umowę czy nie.

@Marko

Na Twoim miejscu bym się cieszyła, że Ci nie przedłuży. Pewnie obudzi się z tym w ostatni dzień ważności umowy.

@xyz

Na październik dla piątej osoby brakuje osiem dwunastek trzeba odpowiednio wy urlopowac a na grafiku jest siedem osób trzy osoby muszą odpaść. To nie jest ludzi na przyjmować bez pokrycia godzinowego

XYZ

Sprzątaczki zwykle takie są. Zwykle spotykam same najgorsze. Na Centrum Przesiadkowym Zawodzie w Katowicach Panie sprzątające są bardzo uprzejme.

Katarzyna

Od jak dawna pracujesz w tym centrum przesiadkowym? A jak wyglądały te inne obiekty?

Xyz

Dostałam wypłatę ze zlecenia. Firma jest wypłacalna i terminowo, to jest jedyny plus tej firmy. Dziękuję wszystkim za współpracę i mam nadzieję, że nigdy się nie spotkamy z niektórymi osobami.

Zostaw merytoryczną opinię o Soter Sp. z o.o. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Soter Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soter Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soter Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soter Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soter Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soter Sp. z o.o.