"SOTER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kolbuszowa

Opinie o "SOTER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gosia

W firmie Soter pieniądze nie są wypłacane na czas.Wynadgrodzenia są zaniżane. Zarobki są niższe od najniższej krajowej.

Dkkxkoa

Jak jest z wypłatami? Płacą na czas? No i jak to jest na nowych stawkach?

jola

firma inko co zarobisz to na winko

Zadowolony nie pracujący w firmie Soter

Nie polecam firmy Soter dział kalbuszowa . Pan kierownik S nieźle oszukuje ludzi :) Każe podpisywać że przyjęło się ubrania po czym tych ubrań nie wydaje . Poproszony o aneks do umowy stwierdził cytuje "żebyśmy nie zachowywali się jak dzieci" . Wieczne pretensje do pracowników jeżeli pytają się o WT oraz co czwarta niedzielę wolna i twierdzi że nas to nie obowiązuje ... Nie obowiązuje nasz kodeks pracy ? Grozi że jak będzie brało się L4 to zwolni pracownika . Pozdrawiam naszczescie już były pracownik :) Nie polecam tej firmy :

zzzz

umowa na zlecenie 730 zł ... praca przez cały tydzień i wszystkie święta około 170 godzin w miesiącu ... kogoś nieźle poje*** oferując ludziom takie warunki

marek

Super firma zarabiam jako kwalifikowany pracownik w gi zarobki 1700 i nie narzekam

zazdroszcze
@marek 01.09.2016, 23:17

Eeee to kupę ci kasy płacą za te twoje "kwalifikacje" Czym się żywisz ? Szczawiem czy mirabelkami ?

Alek.K

Jedno wielkie DNO ! Najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia Kierownik - totalna porażka ! Piszę o siedzibie w Mielcu Nie wiem jacy tam ludzie pracują w biurze , ale wnioskując po rozmowie to jakby zawodówkę skończyli. Zero totalne zero kompetencji i podejścia do pracownika. Nie Polecam nikomu !

ona1234

wynagrodzenie na umowie zlecenie pisze mi że jest do 14 dni od złożenia rachunku przez zleceniobiorcę każdorazowo po zakończeniu miesiąca, to kiedy mozna sie spodziewać tej wypłaty jesli nr.rachunku mój mają od początku, do 14ego każdego miesiąca ?

Ważniak

Heh soter(rzeszów) przyją ostatnio mojego znajomego na grupie iwalidzkiej pracował w zakładzie pare tyg be zumowy potek kazali już mu nie przychodzić do pracy żal na czarno pare tyg i nie zarobić ani grosza...nie dopłacają też za godziny nocne

skromniak
@Ważniak 15.06.2016, 19:24

Czyli ze mu nie zapłacili za te parę tygodni ? Powinien tym złodziejom ten ich powinien złodziei spalić albo przynajmniej donieść do inspekcji.

wazniak
@Ważniak 15.06.2016, 19:24

Nie zapłacili. Mlody chłopak. Boi się nic nie zrobi jak udowodni ze byl ? Ta u nas. Im szef obcina z pensji za środki czyszczące.w tamtym roku na święta każdemu cz pensji o stowe uwalili i nie wiem jak oni to robią. Ze każdy z nich ma literkę p. A zdrowi psychicznie sa

synowa

Nikomu nie polecam Soter Ochrona w Kolbuszowej, ludzie zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Słodki

Bo właściciel cwaniak powinien za to złodziejstwo dawno dostać zdrowo w resztki swoich zębów od kolegów z celi gdzie powienien się znalezc za takie traktowanie ludzi i prawa.

gigi

Uważajcie na tą firmę, nie wypłaca wynagrodzenia w terminie. Wypłaca w połowie, a kiedy człowiek upomina się o resztę, nie odbierają, albo mówią, że nie wiedzą kiedy wyślą resztę.

nowa

Wypłaty spóźnione + oczywiście źle wypłacone. Co za firma, PIP się powinien nią zająć. Czaicie dostać za 165h 1150 zł na rękę (w tym premia 10% za frekwencje) no jaja jakieś.

maro

W zeszłym roku pracowałem na zleceniu przez 3 miesiące w Sosnowcu w firmie Bayer Plus a pośrednikiem był oczywiście Soter albo Retos. Moja stawka wynosiła 9 zł brutto ( 6.7 zł na ręke ). Miałem być operatorem wózka widłowego a jeździłem paleciakiem większa cześć dniówki. Na umowie nie miałem napisanego żadnego stanowiska. Zarobiłem 1125 zł netto za 168 godz. Nadgodziny nie możliwe. Któregoś dnia uciekłem stamtąd i znalazłem dużo lepszą prace.

Łysy

Powiedzcie mi czy lata pracy przez tą firmę liczą się do emerytury.

nowa

@Kuba tyle, że na umowie nie masz słowa o składkach, nawet nie ma wypisanego stanowiska na którym pracujesz; to, że są odprowadzane składki to taka umowa słowna, czyli jakby co do czego to sobie możesz dużo z nią załatwić :P taka polityka i kultura firmy

nowa

Tragedia. O wszystko trzeba się prosić, o umowę, o zaświadczenie. Trzeba wydzwaniać i przypominać o tym, żeby umowę Ci gościu przyniósł. No chore. A o tym, że to niby się jest ubezpieczonym - cyrki. Ubezpieczą dopiero wtedy kiedy pracownik zorientuje się, że nie jest ubezpieczony - czyli jak lekarz nie przyjmie. I jeszcze oburzeni, że się ma pretensje i że on musi to wyjaśniać. Patologia.

zlewka

Mam dość takiej pracy i takiej płacy. W ochronie lepiej płacą niż na kontroli jakości , bo stawka jest od 7 zł netto iteż na zlecenie a się człowiek tak nie na tyra i nie na słucha że to i tamto źle. I dłonie będą całe a nie poprzecinane od korpusów. Ide do ocochrony, może i nawet 7.50 dostane.

sosnowiec

Znowu poszukują operatora wózka czyźby nie było chętnych?

gosc

gosc
@gosc 21.03.2015, 07:46
Firma tragedia kadry działają okropnie o zaświadczenie trzeba się prosić dyrektorzy sama banda wyzysk człowieka za marne grosze...

To prawda marne grosze

leo
@gosc 21.03.2015, 07:46

Prawie jak wszędzie

czołówka

Może na Podkarpaciu tak ale nie w Sosnowcu. Kto im pójdzie robić za operatora wózka za 6.70 , może jakiś łebek zaraz po szkole ale nie facet który ms kilkuletnie doświadczenie i rodzine na utrzymaniu.

Sosnowiec II
@takie realia 14.04.2015, 20:08
A czy ty umiesz czytać ? Napisałem ze realna ŚREDNIA to OKOŁO 1500 zł. To że w twojej firmie wg stawki którą podałeś zarabia si...

skoro koleś nie rozróżniasz kwoty netto od brutto to do czego się nadajesz jak nie do pracy za najniższą. @słodki. pomyliłeś fora

tom
@soter ponad wszystko 29.03.2015, 11:50
Bo wielu nie odważyło by się pisać. Czemu w realu nie są odważni i nie przedstawią swoich żądań. Skoro jest im tak źle, czemu p...

hmm w realu niema zadnych szans by cos wskurali pozostaje praca tam ale jednozesnie poszukiwanie nowej pracy

Edzio

Firma dno - podzielam poprzednie opinie

gazela

słaba firma słabe zarobki słaba umowa o prace

soter ponad wszystko
@wituś 15.12.2014, 19:29
Pracowałem przez Soter w firmie w Sosnowcu na Pogoni przy kontroli części motoryzacyjnych. Nie mam dobrego zdania ani o jedndj...

Dobrze, że powyższe opinie nie są obarczone danymi osobowymi piszących hahaha.

soti
@soter ponad wszystko 16.01.2015, 11:38
Dobrze, że powyższe opinie nie są obarczone danymi osobowymi piszących hahaha.

Czemu by to miało służyć ?

Zostaw opinię o "SOTER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SOTER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ