SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA

Kolbuszowa

Opinie o SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA

Gosieńka

Nieuczciwa firma .Zdecydowanie odradzam osobom poszukującym pracy skorzystanie z ich oferty. To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

GS

Nieuczciwa, niewiarygodna firma.Nie wypłacają nawet najniższej krajowej. Nie uznają prawa do przerwy w pracy,jeżeli chodzi o osoby chore i niepełnosprawne.Zdzierstwo!Tą firmę powinien skontrolować PIP.

byly pracownik

Firma Tragedia prezeska Alicja wielka Pani sami cwaniacy i byli policjanci zarobki marne a obiecują niewiadomo co na umowie zleceniu

Szukasz pracy?

hęco

No to jest ciekawa praca dla wszystkich moim zdaniem @perek.

bez sensu

Tak znam bardzo dobrze drogi adminie a to z tego względu ze już jeden watek na temat tej firmy został założony wiec po jakiego grzyba zakładać kolejny ?

Znasz dobrze szefa firmy SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA i wiesz jakie ma oczekiwania wobec pracowników? Pomóż innym i podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA