Opinie o SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA w Kolbuszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA w Kolbuszowa

bez sensu

Tak znam bardzo dobrze drogi adminie a to z tego względu ze już jeden watek na temat tej firmy został założony wiec po jakiego grzyba zakładać kolejny ?

Ucho Prezesa

Prezes podobno jest zdania, że "kasa musi się zgadzać". W firmie panuje rotacja pracowników na zasadzie takiej, że zatrudniamy daną ilość potrzebnych osób, następnie kompletujemy osoby posiadające orzeczenia o grupie I lub II Specjalnej, a wtedy grupy niższe (nawet zwykłe II, bez dodatkowych symboli typu np. 02-P Psychiczny) sukcesywnie zwalniamy. I tak oto kasa się zgadza.

bez sensu

@bez sensu

Pewnie myślą, że będą lepsze opinie na temat tej godnej pożałowania firmy.

Ucho Prezesa Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA na część etatu?

weratos Nowy wpis

Po 2 letniej pracy nienagannej bez dnia chorobowego,kierownictwo Sotera podjęło decyzje o nie przydłużaniu ze mną umowy na 2024r. Tłumacząc się że potrzebują pracownika na cały rok a ja akurat w 2024 idę na emeryturę/mam lekki stopień ale na stałe.I w ten soterski sposób pozbawili mnie zarobku.Tu gdzie pracowałem mieli sposób na pracowników ,którzy dużo chorują ,że umowę podpisywali na 3 miesiące a potem ewentualnie przydłużali na kolejne 3.A teraz gdy zmuszeni byli by dać umowy na czas nieokreślony to kombinują coś o zmianie logo firmy z SOTER OCHRONA na SOTER.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA odbywa się w siedzibie firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kolbuszowa
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Kierownik utrzymania ruchu
Kfm-Furniture Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Kolbuszowa
Newborn Plastic Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
justyska

Polecacie tą pracę dla kobiety niepełnosprawnej?

@justyska

Nie. Jak jest Pani mądra, to niech Pani szuka innej pracy.

@xyz

Co takiej kobiecie może się tutaj przytrafić?

@Małgorzata

Jak ta Pani chce sobie zaoszczędzić nerwów, radzę przeczekać i znaleźć coś innego. Natomiast jak podejmie tutaj pracę to będzie później płakać. Atmosfera wśród pracowników jest fatalna. Zarządzanie pracownikami i grafikami przez koordynatora jest koszmarna. Uciekać z daleka. Nuda, nuda i nuda dobije.

XYZ

Podsumowując: wszystko co tutaj jest napisane, jest prawdą. Jeśli z natury kandydat do pracy jest (usunięte przez administratora) człowiekiem, to niech potem nie płacze, jeśli przed zatrudnieniem czytał te komentarze i zgodził się na podjęcie pracy w tej firmie, inaczej jest jak ktoś opinii nie czytał.

Nie polecam firmy soter i sprzątania w Rzeszowie i kierownika Grzegorza nie nadaję się na to stanowisko Moje sugestie dla SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA: Dokładnie sprawdzać kierownika Grzegorza bo przez niego nie macie pracowników w Rzeszowie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić tego kierownika

hill

Nie zwalniać, tylko założyć z nim Kabaret. Będzie lepszy biznes niż na sprzątaniu.

Ilona

Jak rozumiem, piszesz o tym, bo zachowanie danej osoby utrudniało Ci wykonywanie obowiązków? Jeżeli masz zastrzeżenia dotyczące kadr, czy zgłaszałeś je do szefostwa? Zawsze warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w danym miejscu. Co oprócz kwestii kadrowej możesz powiedzieć na temat pracy w SOTERze? Na jakie warunki płacy można liczyć na początek?

hola

Tutaj się muszę zgodzić porażka mi kazał na l4 sprzątać i chodzić do pracy non stop sms że brudno i czy sprzątam ponieważ na zwolnieniu mam że mogę chodzić między wierszami grożąc że mnie zwolni ostatnią rozmowę telefoniczną z nim słyszała moja znajoma to mi się spytała gdzie ja pracuję a ja głupia chodzę czasem żeby syfu nie było

TW

Jeżeli ktoś się zatrudnia i po tygodniu idzie na zwolnienie lekarskie to jak pracodawca ma być zadowolony z takiego pracownika Pani wie doskonale że każdy ma prawo do choroby ale nadużywanie nie robi dobrego wrażenia na pracodawcy który nie musi przedłużać umowy z takim pracownikiem .Pozdrawiam Panią serdecznie życząc zdrowia i sukcesów u innych pracodawców.

TW
@hill

Mogę zaproponować miejsce w kabarecie moralnego niepokoju tylko proszę przesłać ciekawe teksty ( skecze ) i po zatwierdzeniu odezwiemy się .

@hola

Dziwne, przecież ZUSY pierwsze co robią, to kontrole i sprawdzają tych, którzy są na l4. Trzeba być nie mądrym, że będąc na l4, zgodzić się durnemu kierownikowi pójść do pracy podczas odbywania l4. Tyle Pani miała szczęście, że nie zapłaciła Pani kary. Moją koleżankę raz tak złapali, więc radzę uważać, a równie dobrze może Pani się nie zgodzić, zaskarżyć firmę do PIP, ostatecznie lepiej jest stracić pracę, bo ta żałosna firma nie zwróci Pani zdrowia i później nic nie zapłaci za to wielkie poświęcenie jakie im Pani okazała.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o tej firmie?

@Zainteresowany

Jedynym plusem są terminowe wypłaty. Nic więcej.

Konrado

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!! Wystarczy dobrze pracować!

@Konrado

My pracownicy pracujemy dobrze. Kierownik nie potrafi z nami współpracować, co chwila zmienia zdanie, obiecuje gruszki na wierzbie, a potem nic z tego nie ma, ciągle zmieniający się grafik, niczego nie można zaplanować, najlepiej być na zawołanie kierownika. Niech kierownicy lepiej pracują. Mają obiekty na Podkarpaciu i tam dobrze zarządzają, bo mają blisko, to niech się tego trzymają, bo im dalej mają obiekty, w innych województwach tym jest gorzej.

PIOTR

FIRMA DLA KTÓREJ TYLKO LICZY SIĘ JAK NAJWYŻSZY STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI I JAK NAJWYŻSZE DOFINANSOWANIE Z PFRONU LEPIEJ UNIKAĆ SZKODA PISANIA CZŁOWIEK TO GORZEJ JAK PIES TRAKTOWANY TYLKO KASA Z PFRON I JAK ZNAJDA Z LEPSZĄ GRUPĄ I WYŻSZYM DOFINANSOWANIEM I TAK CZŁOWIEKA ZWOLNIĄ TYLKO KASA Z PFRON SIĘ LICZY DLA (usunięte przez administratora)

MARKO
@PIOTR

I ZMUSZAJĄ LUDZI NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRACOWAĆ PONAD SILY UKŁADAJĄC GRAFIKI W SYSTEMIE 12 NA 12 A POWINNO BYĆ MINIMUM 12 NA 24.. PRZY ZMIANACH 12 GODZINNYCH MINIMUM WOLNEGO 24 GODZINY POWINNO BYĆ.

Bartek

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje teraz pracowników?

@Bartek

Na okrągło wiecznie mało ludzi - bo kierownicy nie potrafią układać grafików na obiekt całodobowy gdzie norma z ledwością jest na czterech to na grafiku musi być osiem, dziewięć osób czysta paranoja

@Marko

Tzn., no jak oni inaczej ten grafik mają ułożyć skoro podobno za mało ludzi właśnie jest? I tak chyba ludzie jakoś sobie tutaj radzą?

@Małgorzata

Na obiekt gdzie norma jest dla czterech osób to oni wstawiają ośmiu ludzi czysta paranoja

@Marko

Ok już widzę, widocznie to się okazało tak nielogiczne, że źle zrozumiałam. ;p To co oni tam robią w tyle osób?

Xyz
@Małgorzata

Nie jest za mało ludzi. Pan kierownik Andrzej Locik zatrudnia ponad stan ludzi i potem brakuje ludzi. Nie potrafi po równo rozdawać godzin. Osobie, która utrzymuje się tylko z pracy to dał marne 108 G. Czy tyle Pani wystarczy na utrzymanie?

Pitek

Pracowałem tam chwile i moim zdaniem firma z Agencji Ochrony jedna z lepszych.

Xyz
@Pitek

Skoro firma jest jedną z lepszych, to dlaczego Pan pracował tylko przez chwilkę? Jak by firma była ok to by Pan tam nadal pracował.

Jakie wartości są cenione w SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA?

Zainteresowany pracą

Co możecie powiedzieć o prezesie? Jest w porządku?

Tomasz
@Zainteresowany pracą

Oczywiście że tak prezes dba o firmę u pracowników. Wie że w nich jest potencjał i to oni pracują na sukces jego i firmy

@Tomasz

Ochmanów koło Wieliczki tam większą część stanowią tzn. Ci co umią podpierdzielac (usunięte przez administratora) u kierownika. Narzekaja na zarobki a pracy nie zmienią.

Szybki Lopez

Nieróbstwo kapusiowanie kombinacja i modlitwa i słuchanie mszy świętej w radiu Maryja w czasie rzeczywistym dniówki!

@Tomasz

A w jaki sposób dba o pracownikow? :) Chodzi o premie albo szkolenia moze?

MARKO
@Zainteresowany pracą

PREZES SIEDZI W FIRMIE W KOLBUSZOWEJ. NIE MA POJĘCIA CO SIĘ DZIEJE W TERENIE JAK MA TAKICH KIEROWNIKÓW TERENOWYCH NIEOGARNIĘTYCH JAK PAN ANDRZEJ ŁOCIK CO NIE UMIE UKŁADAĆ GRAFIKÓW...... JA SIĘ PRZYJĄŁEM OD 8 LIPCA. UMOWĘ MAM DO KOŃCA WRZEŚNIA. W LIPCU PRZYPADAŁO MI DO PRZEROBIENIA 128 GODZ.+ NORMA ZA SIERPIEŃ 176 GODZ. + NORMA ZA WRZESIEŃ 176 GODZ = 480 GODZ. TAK POWINNO BYĆ 480 - LIPEC PRZEPRACOWAŁEM 153 GODZ. A POWINNO BYĆ 156 GODZ. - SIERPIEŃ POWINIENEM MIEĆ 180 GODZ. A MAM 144 +2 GODZ.. - WRZESIEŃ POWINNO BYĆ 144 GODZ. BO NIE MA MOZLIWOŚCI WYROBIENIA NORMY GODZINOWEJ JAK NA OBIEKCIE JEST LUDZI PONAD STAN. WE RZEŚNIU NORMA TYLKO PRZYPADA DLA CZTERECH OSOB A PRZY PIĘCIU OSOBACH 5 RAZY PO 12 SŁUŻB 12 GODZINNYCH = 144 GODZ. 480 - 153 - 180 = - 1

Prawda

Ten kto się chce przyjąć do pracy na jakikolwiek obiekt w Katowicach to niech to przemyśli 1 mln razy nim to uczyni bo gdy chce uczciwie i solidnie pracować będzie tłamszony i deptany przez alkoholików+pijaków donosicieli nierobów obiboków kapusi i kombinatorów a tym bardziej jak powie się to głośno i dobitniej prosto w ryjątko i pseudo kierownictwu.Tak też uczyniłem i musiałem zniknąć z tej pseudo firmy niby ZPChronionej gdzie (usunięte przez administratora) na dodatku nocnym nadgodzinach itp itd Nim ktoś podejmie decyzję współpracy z tą nędzna firemką niech to przemyśli Pracuje gdzie indziej i z ludźmi którzy są na poziomie Prawdomówny

@Prawda

Jaka praca chroniona? Jak jest gorzej niż przymusowy zakład pracy. Im tylko się rozchodzi żeby mieli dobre dofinansowanie z pefronu. A niepełnosprawni niech się zamęczą na śmierć.

gffg

Święte słowa.

Czy w SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA występują paczki/bony świąteczne?

Mietek

Nie ma żadnych paczek ani bonów. Nie ma nic w tej firmie. Wiecznie tylko umowa zlecenie i najniższa krajowa. Nawet urlopu nie ma, urlopami nazywa się wolne weekendy po nocach.

ooo
@Mietek

w żadnej firmie ochrony tego nie ma a soter to dobra firma pracuje i nie narzekam

No co ty

Nie żadnych paczek ani bonów z choinki się urwałeś tu takich rzeczy nie znają go

@No co ty

Paczki na święta to jedynie prezes zarządu może mieć

@ooo

A kto jest twoim kierownikiem?

WNIEBOWZIĘTY

Smród brud i ubustwo. Ciułają na godzinach myślą że pracownik to ich własność (usunięte przez administratora) kapusia kapusiem pogania pracownicy liza kadrowej Jolusi i pseudo kierowniczkowi a coś powiesz to jesteś wróg ! Tak jest na Centrach Przesiadkowych w Katowicach Nie przyjmujcie się t as m bo sprzątaczka żądzi ochraniaczem a te ciotunie stoją na baczność

@WNIEBOWZIĘTY

Tam nie ma kierowników tylko jakaś zbieranina

@WNIEBOWZIĘTY

Zgadza się. A niektóre dają.. .. za dobrą opinię. To jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Bob

Zbieranina donosicieli i alkoholików.

@Bob

Na tych obiektach każdy jest kierownikiem nawet klozet babcia ! Kierownik był ale nie wytrzymał psychicznie i ześwierowal i się zwolnił ! Kierownikami zostali samozwańcy typu ,, uprzejmie informuję '' lub nie wiem czy to ważne ,, ale coś wiem'' czyli tzw. wolno amerykanka Na szczęście mam już pracę w pożądanej firmie! Alleluja i do przodu:)

@WNIEBOWZIĘTY

Co to znaczy ciułają na godzinach? Ucinają stawkę godzinową, czy nie płacą za wszystkie godziny? Skoro tak, jestem ciekawa jaki powód podają?

@Marta

A ty jesteś chyba z Marsa! Jaki powód!? Krótko ! Jak ci się nie podoba to paszoł won i nie ważne czy masz grupę ! Masz (usunięte przez administratora) aż padniesz dlatego odszedłem.

@Ania

Tam nie ma warunków to pracy jeden (usunięte przez administratora) Kto tam pracuje sami konfidenci jest kilka ludzi ok. Kierownik drze się przy wszystkich ciekawe czy tak by pocwaniakowal na ulicy.

Fantomas
@WNIEBOWZIĘTY

Naucz się wpierw pisać bez błędów. Rządzi - a nie żądzi. Ochraniarzem - a nie ochraniaczem.

murzyn

FIRMA PORAŻKA ROZMOWA PRZEZ TELEFON TO TYLKO WYPYTYWANIE JAKI STOPIEŃ PIERWSZE PYTANIE PADŁO DZIEN DOBRY PO DRUGIEJ STRONIE SŁUCHAWKI BURKNIĘCIE JAKIEGOŚ HRABIEGO (usunięte przez administratora) I OFRAZU PYTANIE JAKI STOPIEŃ JAK UMIARKOWANY TO COŚ TAM MIAŁCZAŁ POD NOSEM TYLKO UMIARKOWANY A NAJLEPIEJ ZNACZNY FIRMA TO (usunięte przez administratora) WIELKA PORAŻKA (usunięte przez administratora) DZIADY RESZTA (usunięte przez administratora) SZKODA PISANIA LICZY SIĘ KASA Z PFRON A JAK PRZYJDZIE NOWY PRACOWNIK Z WYŻSZYM STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOSCI TO DŁUGO STOŁKA TAM NIE ZAGRZEJECIE (usunięte przez administratora) WYZYSKIWACZE TYLKO KASA Z PFRON NIC WIĘCEJ

Maniek
@murzyn

No dokładnie,tak jest to prawda.

UŚMIECHNIĘTY

Chcę przeprosić współpracowników i sprzątaczki z którymi pracuje na Centrum Przesiadkowym Zawodzie Katowice że im pluje do czajników bo to są kapusie donosiciele i obiboki ! Przepraszam Was z całego mojego serduszka! Jak smakuje kawka i herbatka no i zupki chińskie:)

Pracownicy CPZ
@UŚMIECHNIĘTY

A jak smakowało żarełko z garnuszka płukanego wodą z muszli klozetowej? Pozdrawiamy ;-)

@Pracownicy CPZ

Ja mam nadzieję, że to był tylko pierwszo-kwietniowy żart? ;) Często w firmie sobie takie psikusy urządzacie dla umilenia pracy?

yoda
@Pracownicy CPZ

wypadalo by kamerę w ukryciu pozostawić ciekawe kto wtedy by się śmiał ost ,wydaje mi się że nie mieli byście życia ,bo sprzątaczki to siła! i by wam (usunięte przez administratora)

@yoda

Ale Ty myślisz, że ktokolwiek by tak zrobił? Przecież to żarty chyba, jak można byłoby się w taki sposób zachować i jeszcze się tym tak otwarcie chwalić?

Dzik

Firma soter mówię o placówce W ochmanow ie Pan kierownik Dawid to osoba której najlepiej unikać robi co chce i zawsze ma rację nie liczy się z ludźmi on jest najważniejszy po drugie tak jak się zachowuje Pan kierownik to porostu szok krzyk krzyk i jeszcze raz krzyk ludzie się go boją bo są zastraszeni wiecznie jest zły i niezadowolony o wszystko ma pretensje i wciagle mu mało moim zdaniem nie nadaje się na kierownika ludzie uważajcie na Pana Dawida

Były
@Dzik

Wedle mojej opini Pan Dawid to równy gość wielokrotnie idzie ludzia na rękę owszem ma swoje zdanie,które pozniej pokrywa sie w zalozonych celach...Dzik na pewno jestes jedną z tych osób,która przyszła do pracy na wakacje i sądziła,że bedzie brac wynagrodzenie takie samo jak ludzie przychodzacy do pracy aby pracowac i zrobic swoją robote..."Czy sie robi czy sie lezy tysiac sie nalezy"to hasło tutaj nie obowiązuje bo grupa sama Cie wyeliminuje

Tomas 83
@Dzik

Do pracy przychodzi sie pracowac,leserstwo jest tutaj potępiane przez porzadnych pracownikow jak i kierownika.Zespół to załoga a nikt na nikogo nie bedzie pracowal jak na dzika.

Profil
@Dzik

W cale to nie jest prawdą o kierowniku tu się tylko wylatuje za niewykonywania pracy i poleceń weś się do pracy ty ... nie obczerniaj

Świr
@Dzik

Jesteś taki mądry ujawnij sie skoro piszesz takie bredne to znaczy że prezentujesz swoją postawą nic . Dlaczego tu nie pracujesz tutaj pracuje zgrana ekipa.

Edward
@Dzik

Uwazam ze ci robic sie nie chcialo i szukasz problemu w panie dawidzie ja uwazam pana dawida za bardzo dobrego kierownika wobec ludzi co chce im sie robic.

@Dzik

Racja kosa trafi na kamień w końcu. Gość ma coś nie tak ze swoim zachowaniem.

Iiana

Okropni ludzie psują wizerunek tej firmy a najbardziej p. M... wulgaryzmy z ust kobiety do ludzi świadczy o firmie że takich ludzi zatrudnia

greg
@Iiana

Każdy ma prawo do wulgaryzmów. Kobieta także.

Zostaw merytoryczną opinię o SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA?

Zobacz opinie na temat firmy SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOTER Sp. z o.o. KOLBUSZOWA