Opinie o Agencja Ochrony Konwój w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Konwój, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Konwój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Konwój w Kraków

Bogdan

Witam użytkowników. Jestem byłym pracownikiem firmy . Zostałem przyjęty tylko dlatego, że posiadam grupę inwalidzką (najważniejszy priorytet w tej firmie.) Pracowałem ponad rok. Wypłaty były przeważnie na czas, ale nigdy nie można było doliczyć się jaką ma się stawkę, ponieważ zawsze coś brakowało. Praca jest spokojna, ponieważ zależy na jaki obiekt się trafi. I czy przełożonym będzie człowiek bez wykształcenia lub były budowlaniec z zagranicy. Wielkim minusem jaki zauważyłem na starcie, było to, że obuwie oraz spodnie musiałem kupować na własny koszt i nie dostałem zwrotu ani złotóweczki. Dodatkowo dostałem zniszczony polar po innym pracowniku i jedna koszulę, koszula po paru dniach służby była przepocona. Gdy prosiłem o dostarczenie i wymianę sortów to zawsze byłem zlewany. Jedynym plusem jaki mnie spotkał było to, że poznałem nowych sympatycznych pracowników.

Nordi

Pewne jest to, że dobrą firmę doceni jedynie pracownik solidny i znający się na tym co ma robić, ja polecam.

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Ochrony Konwój?

Rafał Nowy wpis

Pracowałem w Konwoju. Praca jak to w ochronie, ale firma ma sporo obiektów i nudzić się nie da :-) praca jak praca.

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Ochrony Konwój?

@Pytanie

Pracowałem spory kawał czasu, większość negatywnych komentarzy muszę potwierdzić. Firma a raczej co niektórzy na "stanowiskach" wymyślają coraz to głupsze zasady, pracownik właściwie nie ma żadnych praw, jest obarczany winą za każdą rzecz, choć często to właśnie chaos w funkcjach kierowniczych do tego prowadzi. Jest to czysty wyzysk, pracownik często zajmuje się rzeczami, które w ogóle nie są w jego zakresie obowiązków. Żeby nie wymieniać z nazwiska, pewne osoby zasiadające na wyższych stanowiskach godzą się na wszystko co powie administrator, opryskliwość i obelgi nieraz były skierowane na pracowników ochrony. Właściwie brak możliwości awansu dla osoby z "zewnątrz", zatrudniani ludzie po znajomościach mają lepiej, choć nie potrafią obsługiwać np. monitoringu. Zdecydowanie nie polecam, prl dawno się skończył.

Grupa Ochrony Konwój
@anonim

Dzień dobry, uprzejmie prosimy o podanie konkretów, które dają podstawę do tego, aby w ten sposób wypowiadać się na temat naszej firmy. Jednocześnie zapewniamy że personel GOK jest głównym ogniwem w jej funkcjonowaniu i wszystkie kwestie z nim związane są dla nas niezwykle istotne. Będziemy zobowiązani za przedstawienie szczegółów, aby móc wyjaśnić kwestie poruszone w poście. Dziękujemy.

Wawa
Klient
@Pytanie

mieliśmy okazję współpracować z większym zespołem Konwoju przy jednym temacie. Oprócz tego ze na prawdę fajni ludzie to do tego profesjonaliści. Wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. Chętnie moglibyśmy podziałać ponownie. Dobrze zorganizowana grupa ludzi. Zawodowcy.polecamy

Alex
@Wawa

skoro zadowoleni to znaczy mocna ekipa tam robi.

Adam Nowy wpis
@Pytanie

W Konwoju pracuje na prawdę wielu świetnych ludzi. A to jest ważne bo przecież spędza się tam przecież nawet i po kilkanaście godzin razem. Jak jest zła atomosfera w firmie to nie wpływa na pracę dobrze dlatego zgrany zespól do podstawa

alka Nowy wpis
@Pytanie

dla mnie fajnie, od niedawna ale nie ma na co narzekać

Na jakie benefity można liczyć w Agencja Ochrony Konwój?

Tomi Nowy wpis
@Pytanie

jest social np. dofinansowanie do karty sportowej

Bogdan

Tomek
@Bogdan

To skoro tak żle się pracowało to trzeba było szukac innej pracy. a tu jednak rok się przepracowało to chyba nie było tak zle?

Grupa Ochrony Konwój
@Bogdan

Szanowny Panie Bogdanie, z przykrością i zdumieniem przeczytaliśmy opinię, którą zamieścił Pan na portalu Go Work. Zarzuty, które kieruje Pan w stronę Grupy Ochrony Konwój są zaskakujące i stawiające nas w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ nie możemy odnieść się do nich oraz zweryfikować opisanych zdarzeń, nie znając szczegółów sprawy. Zarzuty, które Pan przedstawia godzą w dobre imię i reputację Grupy Ochrony Konwój, jak również osób w niej pracujących, co jest także niezwykle krzywdzące i niesprawiedliwe w stosunku do całego personelu naszej firmy. Pracownicy Grupy Ochrony Konwój stanowią zespół i siłę firmy. Są bez wyjątków traktowani na takich samych zasadach i prawach. Dotyczy to zarówno kwestii wynagradzania pracowników, jak również i wyposażenia w niezbędny sprzęt oraz odzież służbową. Zwracamy się zatem do Pana z prośbą o przedstawienie nam szczegółów dotyczących sprawy i przybliżenia konkretów odnośnie przedstawionych zarzutów: 1. Na jakiej podstawie twierdzi Pan, że priorytetem firmy jest przyjmowanie do pracy osób z grupą inwalidzką. Skąd taki wniosek? 2. Dlaczego przez cały rok pracy, nie zgłosił Pan zarzucanej niezgodności finansowej, skoro uznał Pan, że brakuje Panu danej sumy pieniędzy w wynagrodzeniu? 3. Prosimy o podanie imienia i nazwiska Pana ówczesnego przełożonego. W Grupie Ochrony Konwój nie są zatrudnieni do pracy w ochronie obcokrajowcy ani osoby z branży budowlanej. Skąd zatem taka sugestia? 4. Czy przedstawił Pan pracodawcy rachunek lub fakturę za zakup odzieży, które stanowią podstawę do zwrotu pracownikowi należności za zakup odzieży? 5. Proszę o wskazanie osoby, której zgłaszał Pan prośbę o wymianę sortów odzieży. Odpowiedzi na te pytania z całą pewnością pozwolą nam wyjaśnić sugerowane przez Pana nieprawidłowości i odnieść się do stawianych zarzutów w stosunku do Grupy Ochrony Konwój. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: pr@konwoj.pl

Sam
@Grupa Ochrony Konwój

Przepraszam bardzo, ale to chyba opinia, którą każdy może napisać? Wcześniej jak ludzie podawali nazwiska to groziliscie pozwami, to teraz sie nie dziwcie, że nikt nie napisze konkretnie. Poza tym mamy RODO, a jeśli Pan już nie pracuje to po co w ogóle ma coś wyjaśniać. Pracował rok, bo może miał jakieś problemy osobiste i nie mógł zrezygnować? Naprawdę ciężko się to czyta. Z poważaniem.

GRUPA OCHRONY KONWÓJ
@Sam

Szanowny Panie, Dziękujemy Panu za zaangażowanie w poruszony wątek. Naturalnie każdy ma własne zdanie i jest to zrozumiałe. Opinie jednak mają także to do siebie, że nie zawsze są obiektywne. Dlatego też zwróciliśmy się z Prośbą do Pana Bogdana, aby przedstawił szczegóły dotyczące poruszanych przez niego tematów. Wyłącznie w celu wyjaśnienia sprawy i stawianych GOK zarzutów. Naszą intencją jest jedynie uczciwe ustalenie stanowiska w tej sprawie i dbanie o dobre imię naszej firmy, jak i wszystkich pracowników GOK.

GRUPA OCHRONY KONWÓJ
@Sam

Szanowny Panie, W nawiązaniu do Pana wypowiedzi, stanowczo zaprzeczamy, aby miało miejsce jakiekolwiek, jak Pan to ujął cyt.: „grożenie pozwami”. Jeżeli jest Pan odmiennego zdania prosimy o wskazanie tych postów. Dziękujemy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Konwój? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzesiek

Firma jak firma. Jak to w ochronie. Wykonuje się robotę i dostaje się wynagrodzenie. Pensja zawsze na czas a to jest ważne bo. w innych agencjach jak pracowałem było różnie z płaceniem terminowym.

Edyta
@Grzesiek

Rozumiem, że jesteś aktualnym pracownikiem agencji ochrony Konwój, chętnie dowiem się czegoś jeszcze na temat oferowanych przez tego pracodawcę warunków zatrudnienia. Napisałeś, że wynagrodzenie wypłacane jest w terminie - a na jakie zarobki można liczyć na Twoim stanowisku?

Nic
@Edyta

Najniższa krajowa a co to za pytanie w ogóle

Zadowoloby

Potwierdzam. Dobra firma. Ale kiedyś była bardzo dobra. Brakuje człowieka, który to wraz z Prezesem tworzył. Dyrektor M. - człowiek z pomysłem, rozmachem, kupe nowy pomysłow, wyrozumialosc dla pracowników oraz pomoc. Znakomity kontakt z administracjami budynkow. Z Prezesem tworzyli znakomity duet.

Nico
@Zadowoloby

Uśmiałem się jak to czytałem kto to napisał o panu Maćku naprawdę człowiek w butach aligatora hahaha padnę naprawdę były Mi.chyba każdy wie zero pojęcia o branży ochrony pan wiedział jak skucic pracowników zresztą psychologia policji no cóż konwój był by bardzo potężna firma i miał bardzo dobrych ludzi w Krakowie jak by nie pan macio no ale cóż życie pozdrawiam czekam na takie opinie później się .....

@Nico

Nico, Nico... cóż tak chwalisz? Czyżby kolejny nadskakujący przełożonym, bez własnego zdania z wypranym mózgiem? Nico raz piszesz jak (usunięte przez administratora) raz jak inteligent, o co tu chodzi?

Lucky
@adam

Adam. Chyba każdy może pisać tak jak mu się podoba. A ty jakieś analizy robisz? Konwój to dobra firma, jest praca są zadania. Jak się komuś nie podoba to nikt nie zmusza.

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Ochrony Konwój? Oddzwaniają zawsze?

Nordi

Darek
@Nordi

dokładnie! ludzie wymyślają i mają niewiadomo jakie oczekiwania. Jak nie piszesz na robotę w ochronie to chyba wiadomo co będziesz robił i jaki będzie zakres obowiązków

Pawel
@Nordi

no tak. Jak się amatorzy biorą za pracę na której się nie znają to potem są zdziwieni zadaniami. Jak ktoś wie co chce robić zawodowo i robić to w ochronie to w Konwoju będzie mu się pracowało dobrze i bez niespodzianek. Dobra firma od lat w branży

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Agencja Ochrony Konwój?

@Pytanie

dobre sobie, znam osoby które czekają kilka lat i nic oprócz zleceniówki.

Robin

Polecam! Dziwię się trochę tym wszystkim negatywnym komentarzom bo dla mnie firma jest najlepsza spośród tych w branży, w których pracowałem, a to już trzecia w Krk. Solidny, miły pracodawca i ciekawe zlecenia.

Irka

@adam czemu forma promuje nieudaczników według ciebie?

Rocky

Widać flustracje pracowników konwój po postach prawie padłem jak czytałem ostanie świeże nowe dwa kto to pisze w firmie konwój nigdy nie będzie dobrze to jest bardzo mała firma regionalna tam każdy wie o każdym jak może kiedyś dorówna wielkim firma ochroniarskim nauczy się szanować pracownika ale w tedy będzie już za późno hahaha.

Kamil

Bardzo pozytywnie oceniam firmę KONWÓJ ,a opinie wszystkich frustratow i nieudacznikow życiowych, ktrorzy niewiele potrafia i są leniwi są bardzo krzywdzące dla wszystkich jej pracownikow.Bardzo pozytywnie oceniam tą firmę .

Nico

Firma Konwój w której obecnie pracuję w mojej ocenie jest po prostu SUPER!!! Odpowiednie (do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania) stawki, terminowe wypłaty oraz bardzo ludzkie podejście Prezesa sprawia, że w porównaniu z innymi firmami tej branży jest najlepszą na Naszym rynku. Nico.

adam

Najgorsza firma w całej branży. Potrąca uposażenie bez podania przyczyny. Promuje nieudaczników, a pozbywa się wartościowych pracowników. Najlepiej trzymać się z dalek.

Jakub
@adam

Możesz rozwinąć stwierdzenie, że firma "promuje nieudaczników, a pozbywa się wartościowych pracowników"? Jestem ciekaw, co masz na myśli?

@Jakub

Dokładnie to, co napisałem. Osoby bez wykształcenia, doświadczenia i obycia, ale nadskakujące przełożonym pełnią funkcje kierownicze. Osoby, które mają doświadczenie są niewygodne, bo upominają się o swoje prawa. Dramat, najgorsza firma, w której pracowałem.

Czym Agencja Ochrony Konwój zachęcają? Jakie mają dodatki?

rani

haahahaahahahahahahh

Witam przyjmując się do ochrony każdy wie gdzie się przyjmuje nie jest to praca ciężka nie musisz pracować łopata nawet możesz wyspac się jeżeli masz zgrana grupę a w ochronie takiej jak konwój jest to ciężkie już nie pisze o stołkach kierowniczych i dyrektorskich to jest poziom naprawdę bardzo niski jak nie poniżający moim zdaniem najważniejsze jest zgranie lecz konwój zabrania ta firmą bazuje przede wszystkim na karach bardzo ubolewam nad ludźmi młodymi którzy łapią się tej branży są wykorzystywani pozdrawiam.

maciej

Szanowny Panie, W swojej wypowiedzi zamieścił Pan, w obraźliwej formie, oczywiście nieprawdziwe informacje zarówno o mnie, jako Dyrektorze firmy Konwój jak i o samej firmie Konwój . Informuje, iż zamieszczanie twierdzeń będących zniesławieniem w Internecie nie powoduje Pana anonimowości ani bezkarności. Jest to zarówno przestępstwo w rozumieniu art.212 kodeksu karnego, jak i naruszenie dóbr osobistych moich i firmy Konwój , w rozumieniu art.23 i 24 kodeksu cywilnego, dające mi prawo do żądania dochodzenia odszkodowania i usunięcia skutków naruszenia. W związku z powyższym wyznaczam Panu 7 dniowy termin na usunięcie tego wpisu i zamieszczenie na tym portalu obszernych wyjaśnień i przeprosin. Jeżeli nie spełni Pan tych podstawowych żądań, wystąpię na drogę sądową, celem obrony moich praw i żądać będę ukarania Pana.

@maciej

Też byłem pracownikiem ten firmy, znam wymienione osoby i również nigdy więcej nie podjął bym pracy w tej firmie. Szkoda pisać o szczegółach ale każdy niech odpowiada własnym sumieniem

obecny pracownik
@adam

zgadzam sie z toba jezeli firma usuneła wpis ktory jest prawda , jest to rozumiane o zlej atmosferze jest takie powiedzenie ryba psuje sie od głowy i chyba jest i tak w tym przypadku(M) niestety pan M.K. pogarsza sytuacje . pozdrawiam Andrzej

Ewa
@obecny pracownik

Widzę, że czas płynie a nic się nie zmienia:).

Piotr

Witam Jestem aktualnym pracownikiem firmy KONWÓJ kilka słów już za nie długo zwalniam się z firmy i jestem mega zadowolony praca z w tej firmie , nikomu nie życzę obsada (usunięte przez administratora) wieczne odmowy nigdy nie można się doprosić o informacje brak odpowiedzi z jego strony mówienie przecież wie pan gdzie się przyjmował to co teraz panu nie pasuje . Zastanówcie się czy warto podjąć pracę Pozzdr

Irena
@Piotr

Nie do końca rozumiem co miałeś na myśli w swojej wypowiedzi. Czy możesz nieco bardziej opisać warunki zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Konwój? Czy dobrze rozumiem, że powodem Twojego zwolnienia były słabe stosunki z kierownictwem? Problemy z organizacją? Liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Kamil

Dzień dobry Czytam opinie o konwój i wiecie co w końcu ktoś jest odważny i pisze na temat p.M.K i jego dwu ulicowej osobowości w końcu wychodzi na jaw jak jest nie ładnie p. Maćku juz grunt nie jest tak stabilny jak kiedyś .

Wojtek
@Kamil

Zgadzam się ten człowiek to manipulant Nie wiem dlaczego prezes tak prestiżowej firmy zatrudnia osobę mało kompetentna ale ma dobrą strategie miesza miesza a później wycofuje się z tego i zwala cała sytuację na biednego pracownika. WSTYD.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Konwój - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Ochrony Konwój
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grażyny 6