Agencja Ochrony Konwój

Kraków

Opinie o Agencja Ochrony Konwój

Mirek

Nie polecam, największemu wrogowi ;-)

Ogólnie niby w porządku, wszystko od początku jasne, wypłata na czas lub z lekkim opóźnieniem. Ale za to atmosfera w pracy (a mam za sobą pracę na dwóch obiektach) - tragedia. Tyle nerwów nie było warte tych pieniędzy.

Be

Jak dla mnie firma jest bardzo w porządku. Nigdy nie miałam z niczym problemu, czy to z wypłatą, czy z kontaktami z przełożonymi. Duże wsparcie, zawsze można liczyć na pomoc. W 100% polecam!

Goliat

Polecam firmę w 100%

ja

Firma bardzo się rozwinęła a w szczególności ma duże zaplecze fachowe w postaci dobrej grupy interwencyjnej a szczególnie szarlotka bardzo dobry żołnierz służyłem pod nim świetny cichociemny pozdrawiam

Zbigniew Piątek

Ja osobiście w 100% mogę polecić tą firmę.Uzasadniając: wynagrodzenie zawsze na czas,duże wsparcie przełożonych w tym dyrektora P.Macieja ,na którego zawsze można liczyć ,jak i również możliwość rozwoju.Podsumowując-firma bardzo przyjazna dla pracownika oraz dla kontrahenta.Pozdrawiam

dryń

Pan Maciej prosi o rozmowę kwalifikacyjną jeszcze tego samego dnia, kiedy wykonuje telefon do potencjalnego pracownika, tłumacząc, że ma do zaproponowania co najmniej dwie oferty pracy - w tym jedną, niecierpiącą zwłoki. Na rozmowie okazuje się, że oferta jest jedna (po dopytywaniu się o drugą, pan Maciej stwierdza, że tamta w zasadzie jest bez znaczenia, jakaś krótkoterminowa...). Po rozmowie pan Maciej zostawia czas do namysłu i mówi, że jutro na pewno zatelefonuje prosząc o decyzję. Obiecanego telefonu brak.

niko 67

witam ja dostalem 7zl/h

Mistrzu

Firma spoko jak na ochronę stawki mogły by być wyższe no ale cóż. Najgorzej wspominam ubrania tzn koszulę oraz spodnie strasznie tandetne. Powinny być to rzeczy sportowe tzn polówka i bojówki tak jak policja a nie jak dziadki sklepowe w koszulach 10 numerów za dużych i te rozwalające się pseudo eleganckie worowate spodnie. Jak na taką pozycję firmy ciuchy masakra. Wszyscy tylko szydzą z takich ciuchów.

banasik "hiszpan"

Jestem bylym pracownikiem i nie zgodze sie z opiniami powyzej. Panowie maja chyba jakies problemy emocjonalne, nudzi im sie i chyba pomylili firmy. Osobiscie pracowalo mi sie tam bardzo dobrze. Poznalem ludzi na moim poziomie czyli inteligentnych i pelnych wielu ciekawych pomyslow. Polecam prace w tej firmie!! pzdr z londynu.

alibi

cwaniaki!!!!

szpak

TEN CZŁOWIEK TO NIE OCHRONIARZ - TO CWIEK !!! SŁOMA MU Z BUTÓW WYSTAJE

ptak

W tej firmie najbardziej osoba ''kompetentna'' jest MARECZEK - Ochroniarz z Hali Targowej [ podw. spółdz.] nic nie umie a panoszy się i ma do powiedzenia więcej niż jego prezes i prezeska z podw. spółdz. owinął sobie ich wokół palca- jak Mareczek zagra tak mu tańcza - wstyd Prezesi !!!!!!

winiucho

Firma jest nierzetelna nie wypłaca zarobków jak się zwolnisz iniema tam nikogo kompetentnego żeby się czegoś dowiedzieć 21 listopada była jedna pani tylko na pokaz

winiucho

UWAGA !!! NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY JAK SIĘ ZWOLNISZ !!!!! Bogdanhetner@interia.pl

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Konwój - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Konwój