Boss Protection Group Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Boss Protection Group Sp. z o.o.

Serduszko

Na pracę w firmie nie można narzekać, przyjemna atmosfera i ciekawe oferty zabezpieczeń wraz z niezwykle elastycznym czasem pracy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego studenta. Zaangażowanie jest wynagradzane, a do pracowników podchodzi się jak do ludzi, nie do słupów mających pełnić funkcję,,stacza"

Długi czas pracuje w tej firmie i tylko w tej nie dlatego że nie mogę a dlatego że chce Owszem bywają różne sytuacje bo ta branża nie jest łatwa żadna praca opierająca się w pełni na czynniku ludzkim nie jest Ale doceniam i bardzo lubię pracować z ludźmi którym się chce i którzy się starają A na atmosferę narzekać nie można Jest czas na pracę i czas na przyjemności jak przystało na dodatkowa pracę

Mikołaj

Polecam!

Jak wygląda rozmowa w Boss Protection Group Sp. z o.o. na stanowisko Parkingowy? Z iloma osobami się rozmawia? 25 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Pracodawca Nowy wpis

Witaj, zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury. Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami :)

Serduszko Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Mikołaj

Polecam!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dodatkowa - imprezy masowe w firmie Boss Protection Group Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Witam, na głównej stronie firmy jest ogłoszenie dla pracownika służby informacyjnej. W wymaganiach jest napisane o statusie o niekaralności i wieku powyżej 18 lat. Byłą też wzmianka o szkoleniach, napiszecie mi o nich coś więcej? Nigdy nie miałam styczności z taką pracą, jak ona wygląda w praktyce tu pod firmą? Co dodatkowego oferują?

Speed
@Marta

Daj sobie spokój. Firma ta ma najniższe stawki na rynku. Szef to wybuchowy człowiek nie umiejący kulturalne odnosić się do pracowników. Justyna elokwencją nie grzeszy. Zero doświadczenia. W tej firmie postawiliby manekina na zabezpieczeniu i też spełnił by swoją rolę. Teraz 90% to pracownik Ukrainy. Uwaga ! za pracę nigdy nie otrzymasz wypłaty przelewem tylko po cichu wypłata w biurze. Mimo, że firma na początku prosi o twój nr konta. Omijajcie szerokim łukiem.

@Speed

Najniższe czyli ile płacą na godzinę? Czy może jest dniówka? Dostaje się umowę zlecenie? To praca dorywcza że nie płaca normalnie na konto tylko w kopercie?

Piotrek
@Marta

Nic nie zaoferują jedynie 22 zł na godzinę. Masz mieć swój ubiór, eleganki jeśli impreza tego wymaga. Najwyżej dostaniesz brudną kamizelkę po kimś i każdą Ci stać albo sprawdzać ludzi. Jeśli jesteś po kursie i masz status służby informacyjnej to każdą Ci sprawdzać torebki co jest przekroczeniem uprawnień bo może to robić tylko pracownik służby porządkowej. Szef bardzo arogancki. W życiu prywatnym zagubił się dla młodszej. W firmie pracują ludzie z ogłoszeń na Facebooku nie mają żadnych szkoleń, kwalifikacje czy doświadczenia. Wiek nie ma znaczenia sysn zdrowia też. Będziesz pracować z emerytami którzy tylko myślą jak ta dniówka ma przylecieć i by zarobić na papierosy lub coś mocniejszego. Nie warto zaczynać bo się rozczarujesz szybko.

Speed
@Adam

Jak pracowałem to stawki były 17zł a w innych firmach płacili 22, 25zł. Teraz płacą najniższą stawkę godzinową. Praca w różnych godzinach w zależności od imprezy. Mają mega promocję możesz pojechać np. Do Rzeszowa i spędzić tam cały dzień za 19 zł/h bo tyle wyjdzie podsumowanie czasu wyjazdu,imprezy i powrotu. Możesz też pojechać bliżej do Nowego Targu i dostaniesz całe 70 zł za 13godzin od czasu wyjazdu do powrotu. Daj sobie spokój. Wątpliwa przyjemność spędzania czasu za takie wynagrodzenie. Zapytaj za jaką stawkę jest impreza to zawsze otrzymasz odpowiedź że jeszcze liczą. Poproś o przelew na konto to każą ci przyjechać do biura i stać w kolejce 1,5h

Grażyna
@Speed

Po co trzeba jechać? Po pieniądze? Do ręki to jest wypłacane? Czy możesz napisać na jakiej umowie jest tutaj praca? To jest zlecenie czy jakaś umowa o dzieło? Jak to tutaj wygląda?

@Piotrek

Piotrze, każdy nasz pracownik, biorący udział w zabezpieczeniach imprez masowych posiada stosowne szkolenie - wymagane ustawą, która nas obowiązuje. Zapraszamy Cię serdecznie do skorzystania z takiego szkolenia w naszym Ośrodku - na naszym szkoleniu dokładnie omawiamy prawa i obowiązki członków służby informacyjnej i porządkowej :) Jesteśmy przekonani, że odpowiednio przeprowadzone szkolenie, pozwoli Ci uniknąć błędów w interpretacji założeń ustawy i nie będziesz pracownikiem, który przychodzi i tylko czeka, żeby dniówka przeleciała ;)

@Marta

Marto, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Pracowałem na zabezpieczeniu Igrzysk Europejskich. Do pracy przychodzą obywatele Ukrainy nie znający języka polskiego trudno im wytłumaczyć obowiązki jakie do nich należą podczas zabezpieczenia za które płaci organizator. Są to osoby kierowane do pracy przez(usunięte przez administratora) który oszczędza na nich. płaci stawkę 25 zł brutt czyli po odliczeniu podatku jest to około 22 zł. (usunięte przez administratora)wyzysk godzin. Praca po 12 godzin bez przerwy na posiłek nie można zejść bo nie ma nikogo na podmianę. Omijajcie jak możecie. Dodatkowo mam filmik jak są osoby pod wpływem alkoholu. Dowodząca udaje że nie zna tematu. Temat chętnie oddam do #uwagatvn jak się wysławia szef michał i inni dowódcy. Zero kultury, chamstwo, arogancja i brak kultury. Tyle w temacie. Ostatni raz byłem u nich w pracy. Nawigator albo Hektor za tą samą imprezę płacą 35 zł a ci 25 zł złodziejstwo w biały dzień. Gorąc 30 stopni i nawet małej butelki wody nie potrafią dać pracownikowi który na słońcu pracuje 12 godzin. ale po co jak lepiej na zabawę będzie.

@Adam

Adamie, bardzo nam przykro, że praca podczas Igrzysk nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Niestety, nie byliśmy głównym Wykonawcą, a jedynie podwykonawcą dla tego zlecenia - nie możemy więc wziąć odpowiedzialności za zachowanie współpracowników i dowódców oraz za organizację zabezpieczenia. Wszelkie nieprawidłowości i wątpliwości wyjaśnialiśmy na bieżąco - gdy tylko otrzymywaliśmy takie zgłoszenia. Nadmienię również, że stawki za zlecenia podczas Igrzysk Europejskich były jednakowe dla każdej firmy podwykonawczej.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Michał Scąber

Pracownik firmy - Właściciel firmy

13.11.2023 02:11

Czym zajmuje się Państwa firma?

Michał Scąberikona wywiad

Firma Boss Protection Group sp. z o.o. działa w sektorze ochrony imprez masowych. Rozwijamy także naszą działalność w zakresie ochrony fizycznej mienia. Świadczymy usługi w takich obszarach jak: ochrona imprez masowych i innych eventów, ochrona fizyczna, monitoring obiektów stacjonarnych, a także projektowanie i realizacja technicznych systemów zabezpieczeń. Naszym najnowszym projektem, który włączyliśmy do oferty, są usługi utrzymania czystości.

W jakim mieście Państwo działacie?

Michał Scąberikona wywiad

Nasza główna siedziba znajduje się w Krakowie. W obecnej chwili zatrudniamy ponad 500 pracowników do obsługi imprez masowych. Nie zamykamy się jednak tylko na rynek lokalny. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy również zlecenia poza terenem Małopolski. Zajmowaliśmy się ochroną imprez w: Opolu, Żorach, Zawierciu, Rydułtowach, Katowicach, Rzeszowie, a nawet w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim. W tym roku pozyskaliśmy kolejnych klientów na terenie Podhala, gdzie zabezpieczamy wydarzenia sportowe i artystyczne, od samego początku działalności.

Jak wyglądały początki firmy?

Michał Scąberikona wywiad

Osobiście posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w branży security. Odpowiadałem za bezpieczeństwo wielu imprez masowych, w których wzięło udział łącznie ponad milion osób. Podczas Światowych Dni Młodzieży byłem współodpowiedzialny za zabezpieczenie wizyty Ojca Świętego w Tauron Arenie Kraków. W przeszłości pracowałem jako szef ochrony hipermarketów sieci Carrefour. Pracując w branży, zauważałem to, że wiele rzeczy wymaga poprawy. Miałem pomysły jak zmienić źle funkcjonujące aspekty, ale nie zawsze miałem możliwości ich przeforsowania. Postanowiłem założyć własną firmę, by spróbować zmienić niektóre rzeczy, usprawnić obsługę klienta oraz podnieść jakość usług ochrony na lokalnym rynku.

W jaki sposób firma rozwijała się przez lata?

Michał Scąberikona wywiad

Pierwsze dwa lata funkcjonowania firmy upłynęły pod znakiem sukcesywnego rozwoju i pozyskiwania kolejnych klientów, w tym nawiązywania trwających do dzisiaj, długoterminowych kontraktów. Wybuch pandemii, a co za tym idzie, odwołanie wszystkich wydarzeń sportowych i kulturalnych, wymusił na nas poszukiwanie sposobu, by przetrwać ten trudny czas. Na szczęście już od jakiegoś czasu myśleliśmy o rozpoczęciu działalności w sektorze ochrony technicznej. Uruchomiliśmy własną Stację Monitorowania Alarmów i pozyskaliśmy pierwszych klientów. W obecnej chwili możemy pochwalić się obsługą ponad 200 podmiotów w zakresie monitoringu alarmów i monitoringu wizyjnym, a liczba ta sukcesywnie rośnie.

Kiedy do oferowanych przez Państwa usług dołączył serwis sprzątania?

Michał Scąberikona wywiad

Misją firmy od początku jej działalności było dostarczanie klientowi wysokiej jakości usług. Obserwacja rynku międzynarodowego, przede wszystkim zachodnioeuropejskiego, utwierdziła nas w przekonaniu, że klienci, oprócz jakości, szukają również kompleksowości usług. Rozpoczęliśmy więc przygotowania do uruchomienia kolejnej gałęzi naszej działalności, czyli usług utrzymania czystości. W lipcu 2021 roku pozyskaliśmy pierwszego klienta w dziale Cleaning. Dobór odpowiedniej kadry oraz innowacyjne techniki sprzątania spowodowały, że sukcesywnie przybywało odbiorców naszych usług.

Czy był jeszcze jakiś ważny moment w historii Państwa działalności?

Michał Scąberikona wywiad

Kolejnym wydarzeniem, mającym wpływ na naszą działalność był wybuch wojny w Ukrainie. Bardzo mocno zaangażowaliśmy się w szeroko pojętą pomoc ludziom dotkniętym wojną. Między innymi pomagaliśmy uchodźcom w znalezieniu pracy. Część naszych podopiecznych, zdecydowała się na zatrudnienie w dziale sprzątania. Jedną z takich osób była Anastasiia, która po kilku miesiącach pracy, awansowała na koordynatora działu. Jak się okazało, decyzja o powierzeniu jej tego stanowiska, była strzałem w dziesiątkę. Jej niestandardowe metody zarządzania personelem, a co za tym idzie zwiększenie efektywności i jakości oferowanych usług, przyczyniły się do wzrostu liczby zadowolonych klientów i prężnego rozwój działu.

Do kogo skierowane są Państwa usługi?

Michał Scąberikona wywiad

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Po niemal sześciu latach działalności możemy pochwalić się stałą współpracą z dużymi, rozpoznawalnymi markami, nie tylko z rynku lokalnego. Współpracujemy z: Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie, Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków S.A., Teatrem Groteska, Polską Ligą Siatkówki SA, Fundacją Poland Bussiness Run, Kotelnicą Białczańską, Miastem Kraków i Miastem Nowy Targ. Zabezpieczaliśmy i sprzątaliśmy obiekty podczas setek mniejszych imprez i eventów. W swoim portfolio mamy także ochronę wizyt i konferencji głów państw, dyplomatów i polityków — m.in. E. Macrona, księcia T. Al Faisal, H. Timmermansa, R.Thun czy D. Tuska.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Michał Scąberikona wywiad

Na terenie województwa małopolskiego działa kilka firm o podobnym profilu. Staramy się wyróżniać na tle konkurencji wysoką jakością oraz kompleksowością usług. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Budujemy długofalowe i partnerskie relacje.

Czy obecnie prowadzą Państwo rekrutację?

Michał Scąberikona wywiad

Specyfika naszej działalności wymaga od nas prowadzenia stałej rekrutacji pracowników. Branża cechuje się dużą rotacją. Jedni pracownicy przychodzą i zostają z nami na długie lata, inni — głównie studenci — pracują przy eventach jedynie przez pewien czas. Okres jesienno-zimowy po zakończonym sezonie imprezowym, wykorzystujemy na pozyskiwanie i wyszkolenie nowych pracowników. To także dobry czas na przeprowadzanie rekrutacji, ze względu na duży napływ studentów. Oferujemy im możliwość zatrudnienia, a także odbycia płatnych praktyk zawodowych. W dziale sprzątania również prowadzimy stałą rekrutację. Niemalże w każdym tygodniu, grono naszych klientów się powiększa. W związku z tym poszukujemy personelu do sprzątania zarówno hal i dużych obiektów użyteczności publicznej, jak i małych biur, mieszkań, apartamentów, hoteli i hosteli.

Na jakie cechy i umiejętności pracowników zwracają Państwo szczególną uwagę?

Michał Scąberikona wywiad

Kluczowe cechy naszych potencjalnych pracowników to komunikatywność i wysoka kultura osobista, ponieważ nasza praca opiera się na kontakcie z ludźmi. Ochrona imprez masowych jest regulowana ustawą. Według obowiązującego ustawodawstwa każdy pracownik musi przejść szkolenie dla członków służby informacyjnej lub porządkowej. Wychodząc naprzeciw temu, otworzyliśmy własny Ośrodek Szkolenia, wpisany do rejestru Placówek Oświatowych. Osoby chętne podjęcia się pracy w zakresie zabezpieczenia imprez masowych, nie muszą już szukać innych placówek, w których mogą przejść wymagane szkolenie. Przychodząc do nas, odbywają kurs i od razu mogą skorzystać z naszej, wciąż rosnącej, bazy zleceń. Jeśli chodzi o dział Cleaningu, to wobec dynamicznego rozwoju tej gałęzi, stale pozyskujemy nowych pracowników. W tym dziale stawiamy przede wszystkim na obywateli Ukrainy. Ten sposób zarządzania sprawdza się do tej pory bez zarzutu. Tutaj również nie potrzebujemy wysoko wykwalifikowanych pracowników, natomiast poszukujemy osób dokładnych, sumiennych i zaangażowanych.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Michał Scąberikona wywiad

Nowi pracownicy, którzy podejmują u nas zatrudnienie w charakterze członka służby informacyjnej lub porządkowej, odbywają szkolenie stanowiskowe. Kierownicy do spraw bezpieczeństwa oraz kadra dowódcza posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony dużych eventów, w tym imprez masowych podwyższonego ryzyka oraz imprez niemasowych i eventów VIP. Zawsze służą pomocą podczas procesu wdrażania nowych pracowników. Podobnie sytuacja wygląda w dziale Cleaningu. Każdy nowy pracownik jest wdrażany w obowiązki przez koordynatora, który za każdym razem przeprowadza szkolenie stanowiskowe. Nasi pracownicy przechodzą również cykliczne szkolenia z technik i technologii sprzątania oraz odpowiedniego wykorzystywania detergentów.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Michał Scąberikona wywiad

Jak już wspomniałem, nasza wizja rozwoju firmy jest inspirowana modelem zachodnioeuropejskim, zakładającym dostarczenie klientowi kompleksowych usług najwyższej jakości. Cały czas podejmujemy działania mające na celu stworzenie kolejnych działów i gałęzi działalności, by zapewnić klientom kompleksową obsługę zarówno w sektorze bezpieczeństwa, utrzymania czystości, jak i utrzymania technicznego. Chcemy cały czas pozyskiwać nowych kontrahentów i poszerzać swój udział w rynku. Widzimy bardzo duży potencjał w sektorze utrzymania czystości i planujemy jego dalszy, równie dynamiczny rozwój.

Zostaw merytoryczną opinię o Boss Protection Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Boss Protection Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Boss Protection Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boss Protection Group Sp. z o.o.?

Boss Protection Group Sp. z o.o.